hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Proste o svätého ducha do svojej duše,

príspevkov
1
zobrazení
4
tému vytvoril(a) 21.2.2022 10:30 elemír
posledná zmena 21.2.2022 10:30
1
21.02.2022, 10:30
a budete šokovaní jeho mocou proti zlému.
Samozrejme, najprv je treba mu pripraviť miesto a potom počkať ak sa objaví a potom svojim životom držať v sebem, aby vás neopustil.
Slu ducha nám predviedol ježiš viackrát a sila vyžarovalaz neho aj navonok, až mali ľudia v blízkom okolí z toho strach. To mal ježiš ducha asi od svojho otca, alebo vlastne on sám takýchto duchov používa. Napríklad, ak ježiš spal na lodi a loďou lomcovaka búrka, keď ho zodili, rozkázal moru a vetru, aby sa utíšili a keď sa to stalo ľudí premohol strach, nie z tojo, že sa mohli utopiť, ale z toho, čo to je za sila, že aj moru a vetru rozkáže. A takých prípadov je v evanjeliu viacej.
Ak by sme toto chceli pochopiť, museli by sme vstúpiť do sveta duchov a duchovna a možno by sme objavili tú najmocnejšiu zbraň proti zlým a zlu.
Samozrejme, že satan má proti tomuto mocnú zbraň v klamstvách a lžiach, ale my sa snažme Ďalej ísť do tohoto sveta,
Samozrejme, že velká sila chce velký prísun energie a to je živá ježišova voda pri premenení. Niečo, akoby premenenie bola chemiská reakcia, ktorá vytvára teplo. Vemi zjednodušenie prirovnanie, ale toto je základ sily dobra a takto sa táto energia dobra prenáša z neba do nás a dáva sa nám na boj proti zlu.
Nikomu o tom nehovorte, ak sa vám to podarí, ale časom to budú cítiť z vás aj iní ľudia. Nesmiete si nič na silu nanucovať, iba sa snažte zbožne žiť a čakajte. Nebude to ľahké, možno on bude vyžadovať pre neho bežné veci, ale pre nás to môže byť až nedosiahnuteľné. Ale vy sa to snžte použiť iba proti zlu a aj to si musíta vyskúšať, aby na zlých nedopasdol až príliš krutý trest za maličkosť. Vy musíte vidieť iba cieľ a to dobro a preto verte iba to a jedine to, čo je v evanjeliu,lebo mnohí predstavení vo vysikej hierarchii cirkvi ani len netušia, že niečo také je, lebo neprestali veriť veci, ktoré nie sú v evanjeliu.
Skúšajte a hľadajte, lebo je to obrovská sila. Opatrne !!!
A práve mnohí svätí mali tento dar
👍: kntsz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 82 039 B vygenerované za : 0.088 s unikátne zobrazenia tém : 58 608 unikátne zobrazenia blogov : 1 312 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pope Francis is Jacob Rothschild, 4th Baron Rothschild's third cousin once removed's wife's first cousin four times removed's husband's great niece's husband's brother! Preložte to prosím niekto do slovenčiny, nie som si istý, či Deepl neklame. Mu...

citát dňa :

Veriť sebe samému je prvým krokom k úspechu.