hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Žiadne medzihviezdne cesty neexistujú.
príspevkov 8 |
zobrazení 51 |
tému vytvoril(a) včera Fotón
posledná zmena včera
|
7
|
|
|
6. qwert včera, 14:35
No podľa vás je to len pre 144000 myslím a ani s tými miestami nepočítate....vám trubirohom je dobre tu na tejto zemi, tu vraj budete večne, ale musím ťa sklamať, táto zem pominie.....tak ako všetko viditeľne.....  
▲
včera, 15:04
|
Na Zemi sa zije dobre, nebyt chorob a smrti tak sa tu mame ako v raji... mne sa hmotne pozitky pacia, pozriet si film, vypocut hudbu, dat si dobre jedlo, ved to je radost, a kazdy to tak vnima
|
 |
|
ako odpoveď na :
6
|
|
|
5. solo12 včera, 13:41
málokedy s tebou súhlasím, ale tentoraz máš pravdu 
▲
včera, 14:35
|
|
ako odpoveď na :
5
|
|
|
4. qwert včera, 07:41
Ježiš nám pripravil miesta
▲
včera, 13:41
|
málokedy s tebou súhlasím, ale tentoraz máš pravdu 
|
 |
|
ako odpoveď na :
4
|
Ježiš nám pripravil miesta 
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 48 914 B
vygenerované za : 0.049 s
unikátne zobrazenia tém : 2 114 466
unikátne zobrazenia blogov : 21 658
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...