hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  vlákno

Dobry neurológ Poprad a okolie

príspevkov
46
zobrazení
173
tému vytvoril(a) 20.12.2023 10:24 Lenka4444
posledná zmena pred hodinou
46
dnes, 18:28
Už je asi všetko po, ale nedá mi napísať môj príbeh.
Často som mal problémy s krížami až tak, že bežné lieky nezaberali a mne to začalo vyrážať do nohy tak, že už som dlhšie ako 15-20 min. nedokázal šoférovať
Neurológ ku ktorému som patril mi dokázal iba povedať postavte sa na špičky, na päty, udržíte moč....., predpísal mydokalm a potom ešte niečo a ja som stratil s ním dva mesiace a bolo len horšie.
Potom som sa cez známu dostal k mladej lekárke v inom obvode, tá mi hneď dala infúziu a predpísala ďalších 10 - čo v nich bolo neviem, ale po nich sim už začal normálne fungovať a chodiť na predpísanú rehabilitáciu, ktorá nič moc, ale ja som postupne zistil, že pri problémoch sa musím cvičeniu a bolestivým pohybom za každú cenu vyhýbať. Maximálny kľud, žiadne cvičenie a hlavne nohy stále v teple. V zime v noci nielen ponožky, ale elektrickú podušku, ktorá sa asi po 1,5 hod. vypína.
Takže základ je v počiatkoch absolútne žiadne cvičenie a nohy neustále teplé - stále aj cez deň aj v noci.
Asi po 8 mesiacoch som už zjazdoval Lomnické sedlo a Chopok.
Môžem dvíhať aj ťažšie predmety, len pozor na predklony s väčšou záťažou.
Odohralo sa to asi pred 18 rokmi a s krížami som stále v pohode.......
none
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 41 614 B vygenerované za : 0.057 s unikátne zobrazenia tém : 2 114 571 unikátne zobrazenia blogov : 21 660 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

Je milšie dostať kamienok z lásky, ako diamant z povinnosti.