hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Stretol som diabla.
príspevkov 8 |
zobrazení 63 |
tému vytvoril(a) 24.12.2017 13:41 ranexil
posledná zmena 4.2.2018 19:35
|
2
|
Tak modlime sa,lebo vo Vatikane stoji ****a velky strom,ktory mohol este roky davat vzduch.
A to schizoidne dalo vynos o niciteloch ovzdusia,ako ich cirkev zavrhuje..
|
 |
|
5
|
ranexil vianočný stromček sa pestuje preto aby sa urezal a neskôr ekologicky recykloval . Je to podobný proces ako pestovanie kukurice len netrvá rok ale zopár rokov . Preto je živý stromček ekologický . Špecialisti sú na to v dánsku .
Zobrať život pšenici , kukurici či stromčeku je uplne prirodzená činnosť . Preto niekto vysádza stromčeky práve za týmto účelom . Stromčeky by nemohli ďalej rásť a už vôbec nie donekonečna .
Kedysi bola doba plastová . Existovali stromčeky že celý rok si mohol s halúzkou flašky umývať a na vianoce poslúžil ako stromček .
Plantáže stromčekov sú plantáže za týmto účelom vytvorené . Jedny sa vyrezávajú iné sa sadia . Je na tom niečo čudesné ???
Keby ľudia nechceli mať doma stromček plantáže by neexistovali . Mohla by tam rásť repka z ktorej by si mohol prdnuť dieslový motor napríklad . Ale ani chúďa repka by to neprežila . 
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 93 497 B
vygenerované za : 0.048 s
unikátne zobrazenia tém : 2 117 281
unikátne zobrazenia blogov : 21 752
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
In the era of information overload, we often face numerous dilemmas when purchasing goods: incomprehensible parameters, difficulty in discerning quality, and lack of after-sales support, all of which frequently hinder rational decision-making. Yet Be...
citát dňa :
Škoda krásy, keď rozumu nieto.
|