Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Schránka želaní a priani pre rok 2012

54
reakcií
1187
prečítaní
Tému 31. decembra 2011, 16:15 založil havran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
17. 06. 2009
102
27. 06. 2012
0
02. 01. 2012
9
21. 11. 2009
51

1.
označiť príspevok

havran
   31. 12. 2011, 16:15 avatar
Najprv však vám chcem všetkým poďakovať za Vaše príspevky v roku 2011 - musím povedať , že nemám pocit že som tu získal nepriateľov. Neviem však či sa nemýlim. Ak však niekto ten pocit má , tak o to som sa nesnažil. Mojím zámerom bolo komunikovať , možno niekedy trochu i pod "kožu" , ale hlavne ma zaujímal vždy predmet , lebo osobne sa napádať ma nebaví. Mám radšej ľudí s otvorenou dušou a hlavou ako nasrdených a zatrpknutých s pocitom krivdy celého sveta v duši.

3.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   31. 12. 2011, 16:23 avatar
Tak terazky si si narobil poriadne veľa nepriateľov.  

4.
označiť príspevok

havran
   31. 12. 2011, 16:30 avatar
označiť príspevok
cumel30,1111 .... neboj , my "boží bojovníci" to zvládneme...presila a množství ... to ma neľaká   a keď ťa tu už mám , čo sa mi môže stať?

5.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   31. 12. 2011, 16:31 avatar
Čo sa mi môže stať, keď poviem že mám ťa rád...........................  

6.
označiť príspevok

havran
   31. 12. 2011, 16:34 avatar
cumel30,1111 - aj tak ti nik neuverí , však ty si tu jasne orientovaná osobnoasť 
Súhlasí cumel30,1111

7.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   31. 12. 2011, 16:35 avatar
Aj chlapi sa môžu mať radi nie?Hlavne pohlavne v karčme, keď jeden nemá prachy ňo.  

8.
označiť príspevok

havran
   31. 12. 2011, 16:38 avatar
cumel30,1111 - ja už som v prechode - prešiel som z krčmy cez cestu na prechode - akeď dvaja nemajú prachy?  

9.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   31. 12. 2011, 16:40 avatar
Tak sú f p***i 

2.
označiť príspevok

havran
   31. 12. 2011, 16:16 avatar
Teraz trochu pohľad a želanie pre budúci rok:
Úprimne želám všetko to , čo bežne ľudí teší , ale aj čo by splnilo Vaše skryté želania aj túžby. Viem však že z neba to samo nespadne. "Pomôž si človeče , aj Boh ti pomôže" a k tomu Vám želám veľa síl a zdravia a tak trochu i šťastia , aby to nebolo ako na Titanicu - tam boli všetci bohatí , len nemali šťastie.
Súhlasí Ónya, fufu fu

10.
označiť príspevok

Lionella
   31. 12. 2011, 19:07 avatar
si fajn clovek.
vsetko dobre ti zelam
Súhlasí Ranexill

11.
označiť príspevok

salbea žena
   31. 12. 2011, 19:57 avatar
hm ved to havran,od zajtra sa fakt uz citovo ovladam,na df vstup sama sebe zakazany a hlavne prisna disciplina, rezim

12.
označiť príspevok

Ónya žena
   31. 12. 2011, 20:08 avatar
havranko..ty si bol asi jeden z mála na df,.. ktorý nepodľahol rôznym emóciám..tak nech ti to vydrží, aby si bol stále rozvážny a vôbec..nech sa máš Nový rok super .. ten najlepší,.))

13.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   31. 12. 2011, 20:39 avatar
zelam si... zelam... nic zmysluplne ma nenapada

14.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   1. 1. 2012, 00:33 avatar
vráťte mi prosím iba moje spomienky..   ..iba moje spomienky.. amputovali mi časť vlastnej minulosti..  
Súhlasí virus

15.
označiť príspevok

luke85 muž
   1. 1. 2012, 00:38 avatar
mne amputovali celú hlavu a ešte tu som
Súhlasí Ónya

18.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   1. 1. 2012, 00:47 avatar
veď aj ja som tu.. len som sa prispela do schránky..

16.
označiť príspevok

virus muž
   1. 1. 2012, 00:42 avatar
o aké spomienky máš záujem, a dá sa prejsť na súkromnú korešpondenciu?

17.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   1. 1. 2012, 00:46 avatar
tebe neverím

19.
označiť príspevok

virus muž
   1. 1. 2012, 00:56 avatar
nie som tu kvôli zoznamke. viac e-mail

20.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   1. 1. 2012, 01:10 avatar
si mi poslal vírus?  

21.
označiť príspevok

rains
   1. 1. 2012, 11:10 avatar
kto ti ublizil cierny operenec?

33.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:37 avatar
rains - chceš pomáhať hneď s kraja roku? Hlavné je to , že viem ako som si ublížil sám a kde som bol nespraodlivý - nie som dokonalý , hádam budem tento rok lepší  

22.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   1. 1. 2012, 11:16 avatar
psycho, ktorý sa rád pozerá  

23.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:01 avatar
Takže magické jedničky sú za nami - toho roku zavŕšime tucet - ako vykročíte? A vôbec , už sa môžete hýbať , hlava neduní ? Ak ste tu tak asi nie. Asi večer to tu bude rušnejšie. Tak teda Vítajte priatelia. Čo ste želali svojím priateľom ? Odpustili ste a odpúšťali vám? Predsa len začať sviežím nadýchnutím je dobré.
Súhlasí Rachel

25.
označiť príspevok

Rachel žena
   1. 1. 2012, 12:07 avatar
Obnovilo sa mi stratené priateľstvo na konci roka, ....neodpúšťam, lebo sa nehnevám, len ma tí ľudia už nezaujímajú.finito.

26.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:14 avatar
Rachel - máš pravdu - hnev je tiež vzťah a negatívny vzťah človeka oslabuje - želám ti len tie pozitívne . Pravda tie nepadajú z neba - človek si ich musí zaslúžiť. Priateľstvo nie je náhoda.
Súhlasí Rachel

24.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:06 avatar
A čo predsavzatia? Najprv tie staré, koľko z nich sa vyplnilo ? Že ste nevyhrali v lotérii - nič si z toho nerobte , ani ja , takže zatiaľ som tu - možno "do roka a do dňa ? ". Pravda je však taká , že pravdepodobnosť nepustí. Verím , však , že si viete predstaviť aj iné hodnoty a sú možno pre vás dôležitejšie ako peniaze.

27.
označiť príspevok

Rachel žena
   1. 1. 2012, 12:17 avatar
jedno mám ..a to začnem praktizovať už od zajtra  ..budem rozhodne na seba prísnejšia ..a nič si neodpustím. 

29.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:20 avatar
Rachel - to poznám , prečo až zajtra? Nebuď na seba prísna , stačí spravodlivá a náročná  - samozrejme najprv na seba.

42.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2012, 13:12 avatar
ja budem na seba dôslednejšia, ..lebio som sa naučila odkladať veci na zajtra  

46.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 13:28 avatar
Ónya - ak ti to pomôže , tak skús to čo prkatizujem ja. : Večer si zoradím úlohy , ktoré sa mi najmenej páčia podľa proradia na začiatok to najmenej lákavé a ráno to vykonám ak sa dá ako prvé- potom to druhé Naj- horšie... a potom tak ďalej a teším sa na tie posledné úlohy ktoré sú radosťou - večer máš lrásny pocit z úspešného dňa - samozrejme prax nie je vždy taká idylická.

47.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2012, 13:32 avatar
havranko..teoretickú predstavu mám..už len ju previesť do praxe, ..ja to mám časovo trochu inak, stáva sa, že nemám čas  

28.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:18 avatar
Keby tie novoročné želania sa plnili , ten svet by bol iste lepší , len ako zastaviť tých čo ho cieľavedomo špatia? Pritom jeden zloduch dokáže ako kvapka jedu , otráviť celý rybník.

30.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 1. 2012, 12:23 avatar
AK chces aby sa Ti čokolvek splnilo nikdy nemeň tych druhých. Zmeň seba.
Súhlasí havran, Rachel

31.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:27 avatar
Ranexill - ten výrok je starý , ale pravdivý , ale poznám ešte aj takýto: " Buď ako zrkadlo , v ktorom ľudia uvidia svoju krásu"
Súhlasí Rachel

34.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 1. 2012, 12:38 avatar
To je perfektny vyrok, čo si použil. Ak by si bol takym zrkadlom, bol by si Bohom. To je tá tzv. mája

32.
označiť príspevok

Rachel žena
   1. 1. 2012, 12:36 avatar
alebo.."správaj sa vždy tak, ..ako by si chcel aby sa správali k tebe " ))
Súhlasí havran, Romans1

35.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 1. 2012, 12:44 avatar
To ti nepomože, keďže to nefunguje.  Vzdy sa najde dost vela tak sprostých, tkroí tvoje dobre spravanie vezmu ako rpovoakciu ich stupidneho spravania.
Súhlasí Ónya, havran

37.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2012, 12:50 avatar
celkom trefné pre každého :
"Kiež by mi Boh poskytol nejaké jasné znamenie !.. Niečo ako veľký vklad peňazí na moje meno vo švajčiarskej banke.
W. Allen ")

Súhlasí dubák, Romans1

39.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:58 avatar
Ónya - najprv ešte raz - vitaj v novom roku. To jasné znamenie máš v sebe a nie niekde inde , len ho musíš nájsť. Ten vklad už možno máš dávno na účte , len si sa neodvážila naň siahnúť.
Súhlasí Ónya

41.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2012, 13:03 avatar
ďakujem havranko,..všetko naj v Novom roku,..no ..ešte že si ľudský , dokážeš dať nádej aj s dávkou humoru 
Súhlasí havran

45.
označiť príspevok

Romans1 muž
   1. 1. 2012, 13:23 avatar
Akasi smutna mi pripadas. Tak ja si zelam, aby Vam rok 2012, priniesol len radost a vycaril Vam, usmev na perach :-)
Súhlasí havran

49.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2012, 13:38 avatar
Romanko ahoj ..nech máš celý rok zdravý, šťastný a veselý, ...) nie som smutná, ..len som ešte stále chorá,..tá pondiata chrípka síce trochu ustúpila...no je mi blbě, nie som vo svojej koži,....idem do postele.))

50.
označiť príspevok

Romans1 muž
   1. 1. 2012, 13:43 avatar
Tak, caj s rumom a do postele aby si sa rychlo dala do kopy :-) ved vies ako sa hovori....ako na novy rok.............pst aby som to nezakrikol :-) a chcem vidiet veselu Onku....tak liec )))
Súhlasí havran

51.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 13:49 avatar
Ónya - hovorí sa: / od dnes/" čo na Nový rok vyriešiš , celý rok už neriešiš" tak teda zajra už si ako rybička.

38.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:54 avatar
Ranexill - máš pravdu , aj to sa stáva , ale myslím si a mám aj takú skúsenosť , že dobre je niekedy nepodľahnúť vášni a nechať to posúdiť iným , ktorí sú mimo teba. Viackrát , som sa presvedčil , že nakoniec boli tí nestranní objektívni ale nekompromisní. Vieš tá obava z toho , že sa z blata ktorým ťa niekto ohádza nedostaneš vedie k chybám , ktoré nakoniec nezainteresovaným potvrdí lož ako pravdu. Nedočkavosť v srdci nie je dobrý radca.
Súhlasí Ranexill

40.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 1. 2012, 13:00 avatar
havran, skor je lepsie pouzit inteligenciu. je to dar, ktroý ti umozní prisposobit svoje spravanie okolnostiam tak, aby si zapadol.
Ak más svoje vlastne ego a poznas sa, nestratis sa ty sam aj keby si dlho prebyval s blaznami.
Ale pre tych s nizsou schopnostou adaptacie je sprvane aby sa spravali tak, akoby chceli od druhych. Je spravne ich ku tomu viesť. Mna netreba, spravam sa adekvatne.

43.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 13:13 avatar
Ranexill - súhlasím s tvojim náhľadom na inteligenciu. Ale uváž , či to stačí na to , aby sa naplnila funkcia človeka ako celistvej jednotky spoločnosti? Múdrosť má viac rozmerov ako len inteligenciu. Ale o tom sme sa tu už bavili. Človek v celosti je výsledkom niečoho viac ako je len jeho inteligenčný náboj. Človek sám bez spoločnosti nie je schopný prežívať , je slabý , málo odolný bez vybavenia odolávať živlom prírody a ostrým zubom.... Deľba práce - t.j. práca pre zachovanie a rozvoj človeka vyžaduje jeho spoločenskú integráciu a dáva spoločnosti silu. Ty si individualista , ale skús si svoj život predstaviť bez tej kooperácie ľudského rodu , ktorý možno ani nevnímaš.

44.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 1. 2012, 13:21 avatar
havran rozumiem, samozrejme je to spravne že jeden robí to , iný zas ono a spolu tvoria všetko.
Možno som podlahol filozofii, ktorá sa snaží z človeka postaviť uplne sebestačnu individualitu, ktorá nachadza spokojnosť sama v sebe. teda nezavislosť na systeme, podmienkach umiestnenia atp.
Ak by som pripustil svoj diel na vystavbe spolocnosti, nemohla by to byť tato spolocnost, dke žijeme. Je síce jednou z tych lepsich alternatív, ktorá vyhovuje vačšine, ale mne nie. Sposoby, ako su v tejto spolocnosti prerozdelovane ulohy a ako su potlačané danosti induviduality v prospech rodov, kde aj dement bude dedicom a kralom niecoho comu nechape, je nevyhovujuce pre mňa a teda moja cesta ide pomimo. Vlastne nemam inu možnost. Učastním sa života tejto spolocnosti, ale keďže mi nikdy nedala to čoby som potreboval, tak ju mozem... a menit ju nebudem ani seba, lebo ju nepokladám za dobru. Nebyť peňazí, tkroými ma vydiera tento system utociaci na moje bazalne potreby, tak sa nato uplne vyseriem.

36.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 12:45 avatar
Na dobré pedsavzatia nemusí človek čakať celý rok - dajú sa uskutočňovať hneď , najlepšie ak sa dá , " tu a teraz".

48.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 13:36 avatar
Ranexill - v tom čo si napísal je veľa vnútorných rozporov , ktoré však ty cítiš a rozhodujú o tvojom jednaní - pripomínaš mi časť môjho obdobia a je to logické - neostaň však stáť a neboj sa kopnúť aj do základov toho čo ťa nedží , niekedy sa treba vedieť vrátiť i na začiaok avšak bohatší o skúsenosť - hovorí sa , múdry sa učí na chybách druhých , ale skutočnú cenu majú len tie vlastné. Je v tom hlboká dialektika a pravdivá , len človek musí nájsť silu sa pozrieť pravde do očí.

52.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 1. 2012, 13:51 avatar
Mas pravdu, ze som v rozporoch. A volím za pochodu. Nepokladám ani spatne rozhodnutia za chyby. Pokladam ich iba za karmu. Teda nasledky niecoho co bolo urobene, avsak tie nasledky same ktore predchadzali tomu negatívnemu nasledku a zadali sa byt prícinami su taktiez len nasledkom predoslejsich prícin- teda tiez len následkov cohosi este skor( úsmevné). Z takehto kolotoca jednania, ktore je vynutene a ktore dokonca pokladame za svoje volby sa chcem zbavit. A ku tomu sluzi prave to co som opísal. Je to vnutorna sloboda a sebestacnost. ( inac tiez blbost, ale nic lepsie som neobjavil )

53.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 14:02 avatar
Ranexill - toto je oveľa vyrovnanejšie - v inteligencii máš uložené semienka , len ich pestuj. Prepáč , ale niekedy sa mi zdá , že si pod nejakým tlakom toho čo konáš v reálnom živote , možno je to nedočkavosť z vysoko stanovených cieľov. Vieš dva schody preskočiť v pohode je niekedy viac ako preskočiť tri na posledný pokus a pritom sa poraniť a nemôcť ďalej napredovať - tak veľa úspechov a dnes viem i zdravia v ďalšom živote

54.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 1. 2012, 14:32 avatar
..jasné, že každý je pod tlakom niečoho v realnom živote. A jeho jednanie je vynutené. Ja nie som tiež vynimkou. Otázkou je, ako velmi sa to odráža aj v rozhodnutiach a správaní na inom poli, než je pole vyhradené vynúteným činnostiam.
A dakujem, aj tebe prajem vela uspechov a nech sa ti podarí dať zo svojho poznania co najvăcsi kus aj inym ludom, ak ti o to pojde.
Súhlasí havran

55.
označiť príspevok

havran
   1. 1. 2012, 15:06 avatar
Ranexill - tak veľa šťastia aj tebe a nech sa ti v realite darí , pre imagináciu to robíš obratne 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:50,  foton cigánska lúza zasa vyvádzala :) Policajti mali toho grázla, ktorý do nich skákal...
dnes, 23:48,  Presne to robili komunisti.... Môžeš pochovať na všetko okrem politikov a politiky........
dnes, 23:45,  Vodu kazu a víno pijú....človek musí byť fest dement keď káže o demokracii... Ale s...
dnes, 23:45,  my, čo sme prežili život polovicu v socializme a polovicu v kapitalizme, môžeme povedať,...
dnes, 23:44,  Najlepší spôsob je kričať to isté a ukazovať na toho s kým nesúhlasíš- toto vedia...
dnes, 23:43,  Nechápem človeka ktorý súdi iného za jeho minulosť... Akoby sme boli všetci svätí....
dnes, 23:42,  ...ten k0k0t f0t0n sa prenick0val...????*13*13*13
dnes, 23:40,  TemnýmyseI - teda kto bol agresívny?
dnes, 23:37,  Toto zmagorená slniečkárska čvarga nepripustí, aby tu zavládla vôľa normálnych ľudí....
dnes, 23:37,  Ja som biely ty idiot. Ale s vami fašistami viem zatočiť jednou rukou cigáň. :)
dnes, 23:35,  ...Mal som chuť im rozkopať ten stánok.... Keď som im jemne naznačil ...Sral0,ze jemne...
dnes, 23:33,  Hlúpy foton tiež dal súhlas hoaxu, videu z r. 2011 :)
dnes, 23:33,  Jedine co na Kotlebu môžu vyťahovať je jeho minulosť. Oddlzil B. BYSTRCKY kraj, ale to...
dnes, 23:32,  ...yes.9mm...
dnes, 23:32,  Cigánska lúza foton zasa robila dobrý bordel čo ?
dnes, 23:32,  Kde sa tie klipy daju zohnat a co stoja? Nepada to aj?
dnes, 23:31,  Tie svine sa nezastavia pred ničím. Aj mne chodí do schránky ten odpad. Dokonca raz stalo,...
dnes, 23:31,  ondrej61- lebo ľudia nevedia nič o pozemkovej mafii v Tatrách a všetko sa točí podľa...
dnes, 23:29,  Bežný obcan
dnes, 23:29,  Ideme súdiť za názor, za fotky...a vypravať o demokracii. Krajina kde zavrú alebo...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Počestná baba nebehá za chlapcom. Kto to kedy videl, aby pasca naháňala myš?
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(142 308 bytes in 0,460 seconds)