1
|
Ja som tu už ako Matuzalem.
Pamätám časy, kedy, keď bola založená téma, tak sa našlo veľa ľudí, ktorí sa o nej bavili.
Dnes je situácia katastrofálna.
Zmenili sa naše pohľady na druhých?
Padol v nás rešpekt?
Ak si pozriete akékoľvek komentáre k článkom z médií, tak to je vždy odpad.
Nikoho niet, kto by konštruktívne reagoval.
Nejaké výkriky do tmy nie sú vítané, nemajú pozornosť, ale lži, nadávky sú v kurze.
Kdesi v bhagavadgite som čítal, že príklad veľkých osobností sledujú všetci.
Ale veľkou osobnosťou nemusí byť klamár Fico, či Kiska.
Môže to byť aj bežný človek, ktorému sa nedostalo podielu na moci a tak sa rozhodol destruovat systém, ktorý dal slušne hovoriacim sviniam moc.
|
 |
|
2
|
ranex keď ty si ako dvaja ,píšeš nadávky sú v kurze ved si predsa musíš pamatat seba spred roka alebo dvoch ako si tu každému nadával tými najhnusnejšimi nadávkami a to že si mal v žile ta neospravedlnuje
|
 |
|
3
|
|
|
2. megamikro 26.09.2017, 21:40
ranex keď ty si ako dvaja ,píšeš nadávky sú v kurze ved si predsa musíš pamatat seba spred roka alebo dvoch ako si tu každému nadával tými najhnusnejšimi nadávkami a to že si mal v žile ta neospravedlnuje
▲
26.09.2017, 21:45
|
Áno myslel som aj na seba, keď som písal tému.
Veľmi dobrý postreh.
Premýšľal som nad tým.
Iba som poslúžil lavíne, ktorá padla.
Dnes je situácia iná.
|
 |
|
4
|
tak potom je všetko v poriadku keď si myslel aj na seba ved ja tu tiež nadávam jedna radosť
|
 |
|
5
|
|
|
4. megamikro 26.09.2017, 21:50
tak potom je všetko v poriadku keď si myslel aj na seba ved ja tu tiež nadávam jedna radosť
▲
26.09.2017, 21:59
|
Je to nesprávne a nepekné, aj keď niekedy niet inej cesty.
|
 |
|
6
|
Ludia na DF vzdy naletia trollom, a miesto ignoracie sa s nimi bavia.
|
 |
|
8
|
1
deefko nabralo uz dávno destruktívny smer,
informacno mediálne preteky tuná pretlacajú vlastný názor, a tí ,ktorí vzdy nastartovali toto forum a viedli bujarú debatu k téme, do ktorej sa vsetci zapájali, je dávno zažehnané, dobrí sa stratili.
|
 |
|
9
|
Hmmm, no ja si myslím, že tento stav je preto, že veľmi veľa členov df vôbec nechápe čo je to diskusia.......viacerí si zrejme myslia, že je to priestor pre propagáciu ich politických a náboženských názorov a že robia hádam dobrú vec keď donekonečna o tom melú........ďalej si myslím že je to preto, lebo ide o anonymný priestor a tak strácajú akékolvek zábrany a sebarefleksiu, .......a niektorí sú jednoducho blbci-primitívovia......takže tak. Je to svojim spôsobom obraz našej spoločnosti.......iba z tým rozdielom že tu si nemôžeme vyberať spoločnosť, DF to neumožňuje, v reálnom živote to samozrejme funguje.......
|
 |
|
10
|
A ešte preto, že viacerí tu nemajú svoj vlastný názor, nijako si ho nebudujú a iba citujú kadekoho s kým sa akože ztotožňujú.......
|
 |
|
11
|
To nieje len záležitosť DF, ale celej spoločnosti. Rozdeľuj a panuj.
Chceli sme kapitalizmus, chceli sme si konkurovať, už sme zabudli?
No a takto to vyzerá v praxi......
Ľuďom by hodne prospelo, ak by si prečitali takého Marxa a chápali by, čo sa stalo a prečo.
|
 |
|
|