Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Polícia zadržala podozrivých z Kuciakovej vraždy

1
reakcií
380
prečítaní
Tému 29. septembra 2018, 09:28 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2018, 09:28 avatar
Polícia zadržala podozrivých z Kuciakovej vraždy, čo je samozrejme dobrá správa. Len by ma zaujímalo, čo teraz bude robiť opozícia na čele s Kiskom, ktorá od prvej chvíle do polície kopala a vraždu zneužívala. Tak čo? Nehanbíte sa ani trochu?!
Len si spomeňme. Od prvej minúty vláda hovorila, že treba dôverovať polícii, že treba prestať konšpirovať, že treba nechať policajnú robotu na profesionálov, že sa treba upokojiť a podporovať nezávislé policajné vyšetrovanie. A vidíte - tu sú výsledky.

Kiskovi tajtrlíci na rozdiel od nás šírili v uliciach politickú nenávisť, kydali na políciu, kopali do štátu, komplikovali prácu vyšetrovateľom. Vrátane Kisku, ktorý doslova každým svojim prejavom podkopával dôveru v policajný zbor a v štátne inštitúcie. Ako posledný úbožiak tancoval na hrobe mladých ľudí. Spolu so svojimi mládežníkmi Śeligom, Farskou a ďalšími. Keby v sebe títo mali aspoň štipku slušnosti, tak by sa dnes na seba ráno nedokázali pozrieť do zrkadla.
Po všetkých tých svinstvách, čo napáchali, teraz očakávam, že sa postavia a ospravedlnia sa slovenskej polícii za to, ako na ňu nehanebne nadávali. Ako vyšetrovateľom hádzali polená pod nohy. Ako všetkých obviňovali hlava-nehlava. Ako ničili dobré meno Slovenska v zahraničí. Ako celý prípad nehanebne politizovali.

Odrazu počujeme vyjadrenia opozície, ako oceňujú prácu polície. Ale keď bolo treba vyjadriť polícii podporu v čase vyšetrovania, v čase, kedy polícia potrebovala oporu, tak iba všetkých obviňovali, odvolávali, likvidovali, lynčovali. Huckali ulicu proti policajtom, proti štátu, proti vláde. Že im nie je hanba!
Tak nech sa teraz chlapsky postavia a povedia, ako zlyhali. Nech priznajú, že v čase, kedy sa Slovensko potrebovalo zomknúť a pomôcť nájsť vrahov, tak oni namiesto toho zneužívali vraždu na politické ciele! Na čele s Kiskom! Nič nemorálnejšie v slovenských dejinách nenájdete. Čo tak teraz povedať "prepáčte"!?

Nie, priatelia, oni v sebe nemajú ani kúsok cti. Namiesto toho, aby s pokorou poďakovali profíkom z polície, oni budú ďalej rozvracať Slovensko. Kiskov havkáčik Šeliga sa už stihol vyjadriť, že vraj piatkový pochod neodvolá, lebo vraj treba ďalej tlačiť na pád vlády. Tým len dokázal, že od prvého okamihu im išlo čisto len o politiku. Surovo a bezcitne - chceli prevziať moc. Kiska to povedal narovinu a jeho detičky to po ňom opakujú. Existuje vôbec niečo cynickejšie?!
Kiskovi a jeho poskokom z ulice nikdy nešlo o vyšetrenie vraždy a už vôbec nie o Jana Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Išlo im len a len o moc. Chceli urobiť štátny prevrat, aby sa k moci dostal Kiska, ktorý celé toto divadlo politicky riadil. Zmanipulovali mladých ľudí a šírili nenávisť proti vláde. A chcú ďalej rozvracať Slovensko. Hlava-nehlava.

Títo ľudia nemajú morálne právo ani len vysloviť meno Ján či Martina. Oni sa za obete len skrývali, aby z toho politicky profitovali. Oni Jana a Martinu len nechutne zneužili na politickú kampaň. A ľudia v uliciach im naleteli.
Opozícia na čele s Kiskom fatálne zlyhala v zlomových okamihoch moderných slovenských dejín a ja verím, že ľudia si to budú pamätať.

Vyjadrujem dôveru polícii a ďakujem im za ich prácu. Robím to od prvého dňa. A budem to robiť aj naďalej. Nebudem sa vyjadrovať k policajnému vyšetrovaniu - nikdy som to nerobil. Môžem len vyjadriť uznanie polícii za jej tvrdú robotu. Napriek nenávisti ulice, napriek Kiskovým kopancom, napriek opozičným útokom aj napriek mediálnemu lynču si policajti ďalej poctivo robili svoju prácu a našli podozrivých - za to im patrí hlboká poklona.
Ak zajtra na ten Kiskov politický míting, čo organizuje jeho kiskajugend, niekto príde, tak dúfam, že iba preto, aby zakričal "ďakujeme polícii" a "ďakujeme tomuto štátu" za tvrdú robotu pri vyšetrovaní vraždy.
Ukážte sa, frajeri a priznajte, ako strašne ste morálne zlyhali. Padli ste na morálne dno, tak ukážte, že máte silu sa odraziť a znova sa stať - ľuďmi.

Ľuboš Blaha


2.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2018, 09:33 avatar
Dnes som v súvislosti so zatknutím podozrivých v prípade Kuciak zaznamenal desať paradoxov:

1. Kiska vyhlásil, že „od začiatku po tejto vražde“ vraj verejnosť ubezpečoval, že vyšetrovanie vedú najlepší vyšetrovatelia. Nie, Andrej, všetci vieme, že to nie je pravda. Pravda je, že „od začiatku po tejto vražde“ si lyžoval v Rakúsku. Po týždni si sa vrátil na Slovensku a začal kopať hlava-nehlava do vlády, do polície, do vyšetrovateľov, do prokuratúry. To len tak pre poriadok – nikto tak sakramentsky nezneužil vraždu tých dvoch mladých ľudí, ako Ty. A nikto tak neútočil na dôveru v štát a políciu ako Ty. Ale však karma si Ťa dobehne, tomu ver.

2. Dnes sa na nás valilo z každej strany moralizovanie istého pána Lipšica, ktorý sa vyhrážal páchateľom doživotným trestom za to, že pripravili o život Jana a Martinu. Len pripomeňme, že ten istý pán Lipšic dostal podmienku za to, že pripravil o život chodca na priechode pre chodcov. Podmienku. Za zabitie. A už zase odrazu rozdáva drakonické tresty, keď nejde o neho - hrdina... Ja len že ten pravý sa ozval.

3. V dnešný deň, keď polícia pravdepodobne vypátrala vrahov Jana Kuciaka a jeho snúbenice, iniciatíva „Za slušné Slovensko“ vypustila videjko s paviánom Stankem, ktorý vyzýva ľudí na námestia a hovorí o „totálnej absencii čo i len minimálnej sebareflexie“. Lebo deň po tom, čo sa našli vrahovia, vyzývať k protestu za dolapenie vrahov, to je už len úžasná sebareflexia, Stanke, Ti poviem... A tento nenávistný pánko to ešte zaklincuje slovami, že „títo ľudia vôbec nepochopili, čo sa v tejto krajine deje“. No deje sa to, milý pavián, že polícia hľadala vrahov, kým Ty si vrieskal na námestiach a šíril zlobu. ChoÄ sa han biť do kúta aj s ďalšími komediantmi, s ktorými robíš lacnú a tupú politiku.

4. Opozícia sa dnes dobre že nerozplakala nad tým, že došlo k prielomu vo vyšetrovaní. Tak veľmi sa na vražde ešte chceli priživovať. A tá hnusná NAKA im takto vyfúkne politickú tému. No fuj. To je asi tá najväčšia trauma pre SaS odkedy Sulíkovi odopreli teplé rožky. Povedzte mi, aká politická téma ešte ostane Nicholsonovej, keď už odrazu nebude môcť obviňovať z vraždy polovicu Slovenska?! A čo si počne Remišová? Veď oni bez Kuciaka nemajú žiaden politický program!

5. O talianskej stope už zhruba od apríla nehovoria ani tí najviac uletení konšpirátori, pretože už každý vie, že išlo len o účelovú konšpiračnú teóriu na povalenie vlády. Ale Kiska ešte aj dnes má tú potrebu v súvislosti so záťahom v Kolárove tresnúť, že treba vyvrátiť taliansku stopu. A hlavne, že deň predtým táral v OSN, že treba bojovať proti konšpiračným teóriám a nepodloženým správam na internete. Ten pán si tak šliape po jazyku ako ten najväčší tragéd.

6. Všetci sme samozrejme radi za všetko, čo pomohlo pri vyšetrovaní vraždy, ale v čase, kedy tú Európska únia chrlí smernice o ochrane súkromia sa dozvedáme, že americká družica v deň vraždy snímala Veľkú Maču... Ja len čisto pre záznam pripomínam, že Veľká Mača je malá slovenská obec v okrese Galanta, kde žije 2523 obyvateľov. Čiže je úplne logické, že na ňu v deň vraždy z vesmíru mierila americká družica, že áno. A predpokladáme, že momentálne americká družica sníma Hlohovec a zajtra bude čistou náhodou v Horných Orešanoch... No dobre, dobre, fakt nebudem komentovať vyšetrovanie. Ale aj vy cítite tú ukrutnú ochranu s&ua cute;kro mia, keď vám "Veľký brat" vidí do obývačky ešte aj vo Veľkej Mači? Pripomína mi to film Nepriateľ štátu – ide z toho strach.

7. Aktuality.Sk prišli so správou, že údajného páchateľa trénovala Európska bezpečnostná agentúra, cez ktorú sa „v minulosti cvičili bojovníci ukrajinského ultrapravicového práporu Azov. Batalion Azov bojuje na východe Ukrajiny proti tamojším separatistom podporovaných z Ruska.“ Ešte raz – toto píšu korporátne Aktuality.Sk. Ja len, že doteraz sme si všetci mysleli, že batalion Azov sú mierumilovné ukrajinské slniečka a odrazu zisťujeme, že to nie je len banda odpudivých fašistov, ale ešte možno aj sadistických vrahov – what a surprise!

8. Kiska, ktorý má mať v piatok súd kvôli svojim pozemkovým čachrom, dnes vyhlásil, že dnešná policajná akcia je len prvý krok k vráteniu dôvery ľudí v štát. Presne tak, Kiska, keď Ťa odsúdia za pozemkové podvody, potom to bude ten finálny krok a ľudia zase uveria, že štát je spravodlivý. Skôr nie, milý Kiska, skôr nie.

9. Šeliga vraj zajtrajší protest Za slušné Slovensko zvoláva preto, aby boli vyšetrovatelia „motivovaní“. Deň po zatknutí páchateľov je zjavne tou najdôležitejšou vecou motivovať vyšetrovateľov – výborne, pán Šeliga. A ako ich budete motivovať? Pokrikmi „Fico do basy!“ alebo transparentmi „Neveríme polícii!“? Otázka je, či by sa bez vašej ctenej motivácie vyšetrovanie vôbec niekam pohlo – začínam mať pocit, že nebyť paviána Stankeho, tak by bola NAKA v kompletnej paralýze – čo myslíte, priatelia! Pripime si na Šeligu, Farskú a Stankeho – sú to naši hrdinovia! Úplní Avengers!

10. Pod ťarchou dnešného policajného zákroku úplne zaniklo, že Kiska včera pred celým svetom obhajoval Zem a vek, Sputnik, Hlavné správy a ďalšie alternatívne slovenské médiá. Nespomenul ich priamo, ale koho iného mohol mať na mysli, keď v OSN hovoril o tom, že musíme chrániť slobodu slova a že novinári by nemali byť vykresľovaní ako nepriatelia štátu. Pokiaľ viem, jediný novinár, ktorého za jeho „slobodu slova“ predviedla NAKA, bol Rostas zo Zem a vek. A jediné médiá, ktoré sú bežne vykresľované ako „nepriatelia štátu“ sú Sputnik či Hlavné správy. Treba uznať, že Kiska je frajer – takto sa priamo v OS N zastal alternatívnych médií, klobúk dole. Len škoda, že ho tam vlastne takmer nikto nepočúval.

Paradoxy, ach, tie paradoxy. Dnešok ich priniesol neúrekom.

Ľuboš Blaha
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:00,  109. Naštudovať si môžem všeličo, ale to, čo napísali iní, je ich stupeň, ku ktorému...
dnes, 07:54,  havran, ja s tebou nebojujem. Iba ti píšem o tom, ako to je - pretože v niektorých veciach...
dnes, 07:51,  Nie, všeobecne sa nedá dokázať vôbec nič. Na dôkaz potrebuješ jedného, čo dokazuje a...
dnes, 05:37,  Poďakuj svojmu parťákovi, ktorý tu z toho spravil svoju propagandistickú centrálu... ty...
dnes, 01:19,  ...pamatajte na 0chranu... https://imgur.com/zxC5hwJ
dnes, 00:54,  takže Kočner je nevinný?.....no daj ty astronaut*03*03*03
dnes, 00:52,  Necelých tridsať rokov stačilo ponovembrovým zločincom z vysokej politiky národnosti...
dnes, 00:50,  nešaškuj tu zmetek....
dnes, 00:49,  a naš momentalne triezvy kamzík, zdupkal s nim......*21*21*21
dnes, 00:48,  MAFIA, OLIGARCHIA A VSETCI POLITICI ROZKLADAJU STAT Po viacerych pojednaniach sa vec...
dnes, 00:34,  a už jarabak nema argument......*21*21*21
dnes, 00:27,  ano aj Kiska je byvalý komunista, ale on nerozkradol to čo bolo vybudované!!!!....On je...
dnes, 00:25,  ondrej61- tak nam povez prečo sa veci manu tak ako sa majú a budú mať? Toto už asi...
dnes, 00:23,  Takže tvoj príspevok č. 26 neplatí ? *15*15*15*15
dnes, 00:23,  ondrej61- len si odriekaj túmantru ktorú ťa učí Kiska s Turbanom a nech ti dá šňupnúť....
dnes, 00:22,  sa ti to pomotalo kamziku.....su tu ludia, ktorí poukazuju na priciny, preco sa veci maju tak...
dnes, 00:21,  Fašistom neznášam a nieto aby som im rozkazoval, nechcem skončiť na šibenici do rici !!!!!!!
dnes, 00:19,  velmi hlboko si klesol jarabaku a uplne hlupo drukuješ kamzikovi....ale ako vidím, tak to ťa...
dnes, 00:19,  No a sme pri merite veci, takže ty a tvoji synovia, plus Eduard Ž. a vami podobní sú tu...
dnes, 00:17,  Kacír - tak mu to potvrď nech ide dríchmať
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Svojich priateľov chváľ verejne, ale kritizuj medzi štyrmi očami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(69 024 bytes in 0,485 seconds)