hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Najhlupejsi ľudia na tomto fóre.

príspevkov
15
zobrazení
63
tému vytvoril(a) 4.10.2017 21:17 ranexil
posledná zmena 5.10.2017 10:24
1
04.10.2017, 21:17
Ja ho nepoznám, dajte ho!
none
5
04.10.2017, 22:20
Pekne sa ukazujete, ani nazvať vás nemusia.
none
7
04.10.2017, 22:31
No ja viem kto su ti najmudrejsi, ale ti maju f **** na lehatku, co si o nich kto mysli heh
👍: Osvietený
none
8

7. Scarlet666 04.10.2017, 22:31

No ja viem kto su ti najmudrejsi, ale ti maju f **** na lehatku, co si o nich kto mysli heh

04.10.2017, 22:33
Nezajem. Ty si na lehátku nie.
none
9

8. ranexil 04.10.2017, 22:33

Nezajem. Ty si na lehátku nie.

04.10.2017, 22:34
16. chod sa smajchlovat buzerantovi hehehehehehijohijohehehehe LooooooooooL
👍: Osvietený
none
10
04.10.2017, 22:47
Pán Boh vám múdrosť nadelil zjavne spravodlivo.
Nikto sa nesťažujete, že jej máte málo.....
Ja tiež nie, ale priznám sa niekedy by som potreboval odstrániť t.z.v. Jungove prepážky.
(čo to je, viď napr. tu: odkaz )
none
11

10. kntsz 04.10.2017, 22:47

Pán Boh vám múdrosť nadelil zjavne spravodlivo.
Nikto sa nesťažujete, že jej máte málo.....
Ja tiež nie, ale priznám sa niekedy by som potreboval odstrániť t.z.v. Jungove prepážky.
(čo to je, viď napr. tu: http://www.jung.sneznik.cz/ )

04.10.2017, 23:07
ty tusim v kazdom prispevku spomenies Junga🙂
none
12
04.10.2017, 23:37
19-
chápem, že Jungove slová sa niekomu ťažko chápu.
mal by si založiť duchaplnejšiu tému - napr. trápny kntsz, alebo Rusko spasí svet ... alebo rovno zrušiť toto DF lebo za nič nestojí.... či?
none
14

12. kntsz 04.10.2017, 23:37

19-
chápem, že Jungove slová sa niekomu ťažko chápu.
mal by si založiť duchaplnejšiu tému - napr. trápny kntsz, alebo Rusko spasí svet ... alebo rovno zrušiť toto DF lebo za nič nestojí.... či?

05.10.2017, 02:27
preco hned rusit, kedysi tu bolo menej trollov
none
15

14. meaculpa 05.10.2017, 02:27

preco hned rusit, kedysi tu bolo menej trollov

05.10.2017, 10:24
22-
ak sa nemýlim, tak ty tu vyslovuješ názory o úpadku tohto fóra.
A keď sem dám link na velikána ľudstva v oblasti skúmania ľudského aj nadľudského duchovna, tak ironizuješ a melieš niečo o trolloch....
Očakával by som, že prídeš s niečim čo toto fórum posunie ďalej, zatiaľ však prichádzaš iba s napádaním a ironizovaním diskutujúcich - hoď už konečne nejakú múdrosť na pľac a vôbec nemusí byť tvoja, stačí, že sa s ňou ztotožňuješ - nech odtiaľto neutekajú diskutujúci čo majú hlavu na uvažovanie.
none
13
05.10.2017, 01:11
Rozhodne ja.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 113 435 B vygenerované za : 0.049 s unikátne zobrazenia tém : 2 117 285 unikátne zobrazenia blogov : 21 752 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

Planning the Perfect Evening Starts With the Right Choice Planning a perfect evening in Seoul's most prestigious nightlife district starts with choosing the right type of venue and the right provider to help you access it. The decision you make at th...

citát dňa :

Udržiavajúc si svoj duševný pokoj chránime i ten telesný.