hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Na Slovensku je 100-tisíc žien, ktoré by boli lepšou prezidentkou, vyhlásil Matovič

príspevkov
20
zobrazení
2
tému vytvoril(a) 28.9.2022 20:20 Scarlette
posledná zmena 2.10.2022 22:37
1
28.09.2022, 20:20
Na Slovensku je 100-tisíc žien vhodnejších na pozíciu prezidenta, ako je Zuzana Čaputová. Tie ženy nebudú kandidovať, lebo nemajú záujem médií a narodili sa ako obyčajné ženy,“ povedal. odkaz
none
2

1. Scarlette 28.09.2022, 20:20

Na Slovensku je 100-tisíc žien vhodnejších na pozíciu prezidenta, ako je Zuzana Čaputová. Tie ženy nebudú kandidovať, lebo nemajú záujem médií a narodili sa ako obyčajné ženy,“ povedal. https://refresher.sk/122273-Na-Slovensku-je-100-tisic-zien-ktore-by-boli-lepsou-prezidentkou-vyhlasil-Matovic

28.09.2022, 21:05
Na Slovensku je 100-tisíc mužov vhodneších na pozíciu ministra financií, ako je Igor Matovič. Tí muži nebudú kandidovať, lebo sa narodili ako obyčajní muži a nie sú tak ješitní.
👍: Scarlette , J.Tull
none
3

2. Starý chren 28.09.2022, 21:05

Na Slovensku je 100-tisíc mužov vhodneších na pozíciu ministra financií, ako je Igor Matovič. Tí muži nebudú kandidovať, lebo sa narodili ako obyčajní muži a nie sú tak ješitní.

28.09.2022, 22:24
2-
to síce môže byť pravda, ale na 100% nebude medzi nimi taký, čo 25%-tami vyhral voľby a začal vyšetrovania mafie aké tuná neboli od II. sv. vojny........
none
4

3. kntsz 28.09.2022, 22:24

2-
to síce môže byť pravda, ale na 100% nebude medzi nimi taký, čo 25%-tami vyhral voľby a začal vyšetrovania mafie aké tuná neboli od II. sv. vojny........

29.09.2022, 06:20
On začal vyšetrovania mafie? Však on tvrdí, že oni nič nevyšetrujú, lebo nie sú orgány, činné v trestnom konaní. To oni konajú, nie vláda, nie Matovič. Inak by to boli politické procesy.
👍: J.Tull
none
5

4. Starý chren 29.09.2022, 06:20

On začal vyšetrovania mafie? Však on tvrdí, že oni nič nevyšetrujú, lebo nie sú orgány, činné v trestnom konaní. To oni konajú, nie vláda, nie Matovič. Inak by to boli politické procesy.

29.09.2022, 06:35
Alebo začal, ale potom je možné, že orgány činné v trestnom konaní sú spolitizované, nie sú nezávislé, silou mocou tlačené nadriadenými, aby dosahovali nejaké výsledky. Dúfam, že to tak nie je, aj keď pri Matovičovi, ako sa ukázal by som si nebol taký istý. Bolo by pre neho zivotným zlyhaním, keby sa ukázalo, že rečami o mafii a kradnutí len blafoval. Len mi nie je celkom jasné teda, prečo, podľa Matoviča, ti najväčší zločinci, ešte stále nie sú za mrežami. Sú dve možnosti. Buď sú zločinci, ale robili to tak chytro, že sa im to nedá dokázať, alebo nie sú zločinci a potom sa zúfalo hľadajú príčiny, za ktoré by mali ísť za mreže.
Matovič totiž nie je človek, o ktorom by sa dalo povedať, že je ctihodný občan. Vo svojom živote má viacero vecí, ktoré sú na "hrane" zákona. Len, keď je náš, tak zatváranie oči? A ešte ako farizej, Dankovi vycítal to, čo urobil sám.
👍: J.Tull
none
6

5. Starý chren 29.09.2022, 06:35

Alebo začal, ale potom je možné, že orgány činné v trestnom konaní sú spolitizované, nie sú nezávislé, silou mocou tlačené nadriadenými, aby dosahovali nejaké výsledky. Dúfam, že to tak nie je, aj keď pri Matovičovi, ako sa ukázal by som si nebol taký istý. Bolo by pre neho zivotným zlyhaním, keby sa ukázalo, že rečami o mafii a kradnutí len blafoval. Len mi nie je celkom jasné teda, prečo, podľa Matoviča, ti najväčší zločinci, ešte stále nie sú za mrežami. Sú dve možnosti. Buď sú zločinci, ale ...

29.09.2022, 06:42
Tým som chcel povedať, že keďže existoval v niektorých prípadoch na hrane zákona, nemusia mu byť vzdialené mafiánske praktiky, teda ani tlačenie orgánov, činných v trestnom konaní, aby "niečo" na tom Ficovi a Kaliňakovi našli. Verím, že to tak nie je a pokiaľ naozaj niektorí konali "nadprácu" a používali nezákonné praktiky, tak že tak nekonali na tlak zhora, ale iba ako svoje osobné zlyhanie proti právu.
none
8

4. Starý chren 29.09.2022, 06:20

On začal vyšetrovania mafie? Však on tvrdí, že oni nič nevyšetrujú, lebo nie sú orgány, činné v trestnom konaní. To oni konajú, nie vláda, nie Matovič. Inak by to boli politické procesy.

30.09.2022, 13:50
Už prvou vetou dávaš na známosť svoj apriorný postoj t.j. , že argumenty proti, ťa vlastne nezaujímajú.
To si naozaj myslíš, že v 3. som napísal, že sa Matovič zoberie a ide vyšetrovať ? - nie, vláda Oľano konečne uvoľnila ruky všetkým činným v trestnom konaní a sudcov si prinajmenšom dala do hľadáčika či konajú zodpovedne alebo nie.
Napíš mi jediného komunistu od II. sv. vojny, ktorý bol potrestaný za to, že korumpoval, kradol a konal protizákonne do nástupu vlády Oľano.
Z obdobia po 89-tom, treba vynecháť tých, čo neboli v politike, neboli to tí "naši" a nestali sa medzičasom oligarchovia. Jedine boli potrestaní SNSáci od Slotu, lebo nástenkový tender sa už zakryť nedal. To obdobie bolo dlhé takmer 75 ! rokov.
Ja ti za obdobie vlády Oľano 2,5 roka, môžem menovať už desiatky a to sú ešte len rozpracovávané tie najväčšie ryby a preto ten humbuk.
Preto je Matovič blázon a najhorší politik v histórii. Preto, lebo ohrozuje tých najväčších vagabundov.
To, čo mu vyčítaš a samozrejme nekonkretizuješ, je obdobie, kedy na neho štát pod vládou Smerákov - poskokov oligarchov t.j. ľudí neskutočne bohatých zo zlodejstiev, nasadil všetky svoje zložky, na ktoré mali vplyv. Od daňových úradov, cez políciu, SIS a prakticky všetkých poskokov médií.
Výsledok tejto masívnej akcie bol jediný:
Žiadne trestné oznámenie - tobôž odsúdenie, žiadne zákazy činnosti ako napr. u Kotlebových strán - ničovaté nič.
Čo však zostalo, sú žvásty oligarchom poplatných novinárov a médií a smerákov komplet, ktoré samozrejme pomastili riadne bruchá všetkým, čo majú za sebou nečestné konania a môžu byť odhalení, alebo sa len subjektívne ukájajú, vo svojej "čestnosti".
Dokonca aj tá diplomovka nebola ničím nečestným. Ak by si mal za sebou VŠ, alebo iné školy, tak by si vedel, že každý, opakujem každý študent si uľahčoval ako si mohol v celom priereze štúdia a to či už opisovaním, ťahákmi a keď mohol tak aj kopčením častí diplomoviek. Opakujem častí, lebo Matovičovi neurobil diplomovku niekto iný ako napr. Dankovi.
Skúšajúci ozajstní profesori však na to srali a aj serú, lebo vedia, že stačí jedna správne formulovaná otázka a odhalia či študent vie a aj rozumie, alebo nevie napr. preto, lebo to opísal. Diplomovky už sú raritou na Slovensku a uvažuje sa o ich zrušení.
Žiaľ aj pri vláde Oľano ešte platí, že peniaze, ktoré majú oligarchovia nakradnuté v miliardách sa používajú na manipuláciu verejnej mienky, na šírenie klamstiev a polopravd a na ovplyvňovanie ľudí - nebudem menovať - ktorých držia za gule.......
👍: ondrej61
none
10

8. kntsz 30.09.2022, 13:50

Už prvou vetou dávaš na známosť svoj apriorný postoj t.j. , že argumenty proti, ťa vlastne nezaujímajú.
To si naozaj myslíš, že v 3. som napísal, že sa Matovič zoberie a ide vyšetrovať ? - nie, vláda Oľano konečne uvoľnila ruky všetkým činným v trestnom konaní a sudcov si prinajmenšom dala do hľadáčika či konajú zodpovedne alebo nie.
Napíš mi jediného komunistu od II. sv. vojny, ktorý bol potrestaný za to, že korumpoval, kradol a konal protizákonne do nástupu vlády Oľano.
Z obdo...

30.09.2022, 18:18
8. takze takto? namiesto toho aby si odsudil su diplomovky vlastne prezitok . aha wauw
none
12

10. Scarlette 30.09.2022, 18:18

8. takze takto? namiesto toho aby si odsudil su diplomovky vlastne prezitok . aha wauw

01.10.2022, 12:35
10-
to nie je môj výrok, len som ho prevzal....., lebo moja skúsenosť tento názor len potvrdzuje.
👍: ondrej61
none
7

3. kntsz 28.09.2022, 22:24

2-
to síce môže byť pravda, ale na 100% nebude medzi nimi taký, čo 25%-tami vyhral voľby a začal vyšetrovania mafie aké tuná neboli od II. sv. vojny........

29.09.2022, 13:12
3. kntsz, pointa zasa unika
none
13

3. kntsz 28.09.2022, 22:24

2-
to síce môže byť pravda, ale na 100% nebude medzi nimi taký, čo 25%-tami vyhral voľby a začal vyšetrovania mafie aké tuná neboli od II. sv. vojny........

01.10.2022, 12:47
kntsz máš pravdu stále platí že ho zvolili nasraní hlupáci, takže Matoviča sme si zaslúžili, keď nás ešte bavil v parlamente a neuvedomili si tí ľudia , že nebol v base len preto, že mu jeho lotroviny "zmazal čas". Pozri sa do histórie "moju mi však ktosi zrušil dobráčisko admin", ale svoju si môžeš nájsť a pozri sa na svoje nadšenie pre dvoma rokmi.
none
17

13. havran 01.10.2022, 12:47

kntsz máš pravdu stále platí že ho zvolili nasraní hlupáci, takže Matoviča sme si zaslúžili, keď nás ešte bavil v parlamente a neuvedomili si tí ľudia , že nebol v base len preto, že mu jeho lotroviny "zmazal čas". Pozri sa do histórie "moju mi však ktosi zrušil dobráčisko admin", ale svoju si môžeš nájsť a pozri sa na svoje nadšenie pre dvoma rokmi.

01.10.2022, 20:10
13-
prestaň trepať a píš za seba.
Matoviča som naozaj volil a aj voliť budem.
Jediné čo som nepredpokladal je ten obrovský odpor voči nemu zorganizovaný opozíciou aj s SAS, ktorí visia na ceckoch zkorumpovaných a zlodejských oligarchov, ktorí štedro dotujú aj väčšinu médií vrátane novinárov a iných poskokov - rýchlokvasených "analytikov".
Dalo sa to však predpokladať, lebo Slovensko je jeden augiášov chliev, kde je permanentne vagabundami magorená polovica obyvateľov.
Nie je možné zmeniť úbohú mravnú úroveň za pár rokov, ktorú ste systematicky budovali od vojny a po 89-tom ste si z nej urobili zlodejský biznis a zatiaľ sa vám darí....... zatiaľ.
Mladí, sociokultúrne vyspelejší dorastajú a keď padne Matovič, tak príde nový.
👍: ondrej61
none
18

17. kntsz 01.10.2022, 20:10

13-
prestaň trepať a píš za seba.
Matoviča som naozaj volil a aj voliť budem.
Jediné čo som nepredpokladal je ten obrovský odpor voči nemu zorganizovaný opozíciou aj s SAS, ktorí visia na ceckoch zkorumpovaných a zlodejských oligarchov, ktorí štedro dotujú aj väčšinu médií vrátane novinárov a iných poskokov - rýchlokvasených "analytikov".
Dalo sa to však predpokladať, lebo Slovensko je jeden augiášov chliev, kde je permanentne vagabundami magorená polovica obyvateľov.
Nie j...

01.10.2022, 20:29
kntsz, je radosť ťa čítať. Som rad, že na Slovensku existuje este normalný nazor, a že ruska propaganda nezasiahla všetkých slovakov....
none
19

18. ondrej61 01.10.2022, 20:29

kntsz, je radosť ťa čítať. Som rad, že na Slovensku existuje este normalný nazor, a že ruska propaganda nezasiahla všetkých slovakov....

02.10.2022, 16:19
18-
Ďakujem ondrej,
aj ja som rád, že nás je s podobnými názormi viacej a že sa nezabúda na našu blízku aj ďalekú minulosť.
👍: ondrej61
none
9
30.09.2022, 14:21
7-
myslíš na to, že nereagujem na výrok o Čaputovej ?
Volil som ju, okrem iného aj preto, že je vzhľadom podobná mojej žene v mladšom veku.
Teraz si však myslím, že je to jedna sebastredná baba, ktorej priority sa skorej orientujú na ekológiu, LGBT, predvádzanie sa v zahraničí a iné skorej pre ženu bližšie oblasti, ale vo vysokej politike je to elév, ktorý kopí chybu na chybu.
Lepšie by bolo, keby sa nemiešala tam kde sa to v pohode obíde aj bez nej a určite by nebolo toľko kríz a nepochopení u nás.
Niekedy mám pocit, že je motivovaná veci komplikovať viacej ako ich ukľudňovať.
Charakterizuje ju jeden z prvých prešľapov, kedy sa obula do Matoviča, že celoplošné očkovanie je nepripravené a že sa nemá konať. Potom nemala ani toľko chochmesu, aby sa Matovičovi verejne ospravedlnila, ale urobil to za ňu len jej hovorca.......
No a ďalej ju už jej ženská ješitnosť a malichernosť nepustí.
Nevylučujem však, že ak dožijem a nebude lepší kandidát, tak ju znovu budem voliť .
👍: ondrej61
none
11

9. kntsz 30.09.2022, 14:21

7-
myslíš na to, že nereagujem na výrok o Čaputovej ?
Volil som ju, okrem iného aj preto, že je vzhľadom podobná mojej žene v mladšom veku.
Teraz si však myslím, že je to jedna sebastredná baba, ktorej priority sa skorej orientujú na ekológiu, LGBT, predvádzanie sa v zahraničí a iné skorej pre ženu bližšie oblasti, ale vo vysokej politike je to elév, ktorý kopí chybu na chybu.
Lepšie by bolo, keby sa nemiešala tam kde sa to v pohode obíde aj bez nej a určite by nebolo toľko k...

30.09.2022, 19:27
9. tou jesitnostou a sebestrednostou myslis tie monology o prezidentke a na facebooku ? Slovensko ma vybornu prezidentku, mimochodom kedy by si sa ty chcel venovat ekologii ? vies o tom ze klimatologovia upozornuju ze sme posledna generacia ktora moze predist klimatickej krize? odkaz

dalej sa mi nechce pisat , ale ver mi aj ked sem budes donemoty vypisovat svoje ehm uvahy , preferencie to nikomu nezvysi . pre mna je IM velke sklamanie .
none
15

11. Scarlette 30.09.2022, 19:27

9. tou jesitnostou a sebestrednostou myslis tie monology o prezidentke a na facebooku ? Slovensko ma vybornu prezidentku, mimochodom kedy by si sa ty chcel venovat ekologii ? vies o tom ze klimatologovia upozornuju ze sme posledna generacia ktora moze predist klimatickej krize? https://komentare.sme.sk/c/22745714/stojime-na-prahu-zmeny-uz-nesmieme-byt-lahostajni.html

dalej sa mi nechce pisat , ale ver mi aj ked sem budes donemoty vypisovat svoje ehm uvahy , preferencie to nikomu ne...

01.10.2022, 12:53
Scarlette Keď ty posúdzuješ kvalitu prezidentky , tak sa vôbec nedivím, čo si volila. Samozrejme s tebou súhlasím, že máme výbornú prezidentku. O inej slovenskej nič neviem a tak ťažko porovnávať.
none
20

11. Scarlette 30.09.2022, 19:27

9. tou jesitnostou a sebestrednostou myslis tie monology o prezidentke a na facebooku ? Slovensko ma vybornu prezidentku, mimochodom kedy by si sa ty chcel venovat ekologii ? vies o tom ze klimatologovia upozornuju ze sme posledna generacia ktora moze predist klimatickej krize? https://komentare.sme.sk/c/22745714/stojime-na-prahu-zmeny-uz-nesmieme-byt-lahostajni.html

dalej sa mi nechce pisat , ale ver mi aj ked sem budes donemoty vypisovat svoje ehm uvahy , preferencie to nikomu ne...

02.10.2022, 22:37
11-
nebodaj naznačuješ, že si volila Matoviča.....
Ak totiž nie, tak prečo by mal byť pre teba sklamaním?
Vieš, ono to nie je jednoduché urobiť skutočnú revolúciu - zmenu v zabetónovaných politických a aj profesných vzťahov.
Ja mám za sebou aj jednu aj druhú.
Na to treba mať hlavne odvahu a odhodlanie ísť do nemalých rizík. Od nenávisti iných až po stratu života.
Okamžite sa bytostne vyroja tí, čo im súčasný stav vyhovuje, lebo prídu o svoje nezaslúžené výhody a postavenie.
Na tvoju stranu sa však pridá len málokto, lebo ľudia sú si vedomí do akých rizík by šli a radšej budú čušať a znášať.....
Matovič sa snaží robiť revolúciu v politike.
Takúto revolúciu nedokážu robiť "intelektuáli" lebo vedia čo všetko by stratili a teraz hovorím o všetkých porevolučných politikoch či už vo VPN alebo KDH, či neskorej SDKU.
Taký Dostál, Osuský, Hrušovský, ale aj Dzurinda s Miklošom a o Radičovej ani nevravím, veľmi dobre vedeli, kde je ich hranica, aby sa nestali terčom na odstrel.
Výsledok:
Vláda vagabundov ako Mečiar, Fico a spol. , alebo vláda pre vagabundov neškodných intelektuálov.
Že je Matovič hrubý, neokrôchaný a aj neslušný, sú sprievodné vlastnosti revolucionárov.
História potvrdzuje, ži tí čo vyhrali vojny a boli v prvej línii sa nestali vládcami pre mierové časy a to aj preto, lebo nevedia prestať bojovať. Je to príliš presiaknuté v ich povahe.
Na to, aby Matovič odstavil vagabundov od moci vám všetkým čo mu neviete prísť teraz na meno bol vtedy dobrý a potom ho už všetci len zatracujú lebo prinajmenšom nepochopili, že vojna ešte z ďaleka nie je vyhraná.
Žiaľ pochopíte to až potom, keď vám znovu budú vládnuť vagabundi, lebo v iných nevidím nikoho čo by šiel s kožou na trh ako Matovič. Zato rečniť a "múdro" kibicovať vedia všetci.
O čo ste lepší ako Putinom zmagorení a priposratí Rusi ?
👍: ondrej61
none
14

9. kntsz 30.09.2022, 14:21

7-
myslíš na to, že nereagujem na výrok o Čaputovej ?
Volil som ju, okrem iného aj preto, že je vzhľadom podobná mojej žene v mladšom veku.
Teraz si však myslím, že je to jedna sebastredná baba, ktorej priority sa skorej orientujú na ekológiu, LGBT, predvádzanie sa v zahraničí a iné skorej pre ženu bližšie oblasti, ale vo vysokej politike je to elév, ktorý kopí chybu na chybu.
Lepšie by bolo, keby sa nemiešala tam kde sa to v pohode obíde aj bez nej a určite by nebolo toľko k...

01.10.2022, 12:49
kntsz priznal si ako sa rozhoduješ a je to od teba veľmi milé.
none
16

14. havran 01.10.2022, 12:49

kntsz priznal si ako sa rozhoduješ a je to od teba veľmi milé.

01.10.2022, 19:54
14-
nebuď znovu farizejský.
Snáď si vážne nemyslíš, že sa rozhodujem podľa vzhľadu.
Napísal som to na spestrenie diskusie (OKREM INÉHO)......, ale neprekvapuješ ma, tvoje vyberanie cieľov tak, aby si sa do nich mohol "úspešne" triafať, je príznačné.
👍: ondrej61
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 147 223 B vygenerované za : 0.136 s unikátne zobrazenia tém : 50 107 unikátne zobrazenia blogov : 885 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si sa niekedy zamýšľal, ako bude vyzerať ten Nový Jeruzalem, nebeské kráľovstvo, ktoré má zostúpiť, podľa proroctva 😉 Nuž, asi ťa sklamem trochu, ale nejedná sa o klasické mesto...

citát dňa :

Je dobré, keď ľudia dokážu tolerovať tých netolerantných.