hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Moje (samo)štúdium 07

príspevkov
6
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 31.8.2021 21:27 Nikto a nič
posledná zmena 1.9.2021 16:16
1
31.08.2021, 21:27
Moje (samo)štúdium 07

Ahoj

Píšem, bo sú zmeny a pokroky. V MS Office tak finišujem na excely. Za sebov mám tak Word a Powerpoint. Následuje tak MS Access.

V HTML/CSS mám za sebu úspešne webové stránky krok za krokom a dnes Som načal daľšiu kapitolu a to respozívný design, ide o to, že keď už vytvárame stránky, tak je vhodné ich vytvárať najprv v štruktúre mobilných aplikácii. Respožívny design tak znamená tvorbu stránky, ktorá sa dokáže prispôsobiť veľkosti displeja (breakpointov), je jedno či ide o mobil, tablet alebo desktop.

Čo sa týka Itechnológii, Som viac menej stále na začiatku a to od nového roka. V jazyku C# .Net, tak tu je to zložitejšie a náročnejšie na pochopenie. Tento kurz ako aj HTML/CSS robim opakovane tri krát, raz za týždeň, potom postupujem ďalej, aby sa mi tie kódy a tagy zafixovali do pamäte. Čiže jedna téma trvá aj tri týždne. Ale už ma žerú mrle a rád by Som postúpil už ďalej.

Čo sa týka cudzích jazykov, tak Som od apríla postúpil o úroveň vyššie, a hlavne baví ma to!
Z prírodnými vedami Som trochu pokročil hlboko zo základov a Som na úrovni strednej školy. S videoprednáškami Som na teraz tak, že ich nesledujem a z netu Som si tak posťahoval taháky, ktoré šrobujem do hlavy. Nieje ich moc, i to málo postačí. Robím aj príklady, ktoré su pre mňa zábavou.

Inteligencia je tak
• Všeobecne je to o inteligencii (duševnej vyspelosti (vyššom vzdelaní)), ako aj o duševných schopnostiach. Je to o rozumovej schopnosti prispôsobiť sa nejakej situácii, v ktorej Som ešte (ne)bol
• Špeciálne je to o verbálnych schopnostiach, priestorovej predstavivosti (orientácia, vizualizácia a pod), numerických schopnostiach (schopnosť robiť výpočty a kalkulácie) percepčnej pohotovosti (ako vnímam vonkajšok a vnútro), pamäťové schopnosti atď.

Želám a prajem vám veľa zdravíčka a veľa (seba)pochopenia v živote. S pozdravom:

Nikto a nič
Dušan Fajnor 31. 8. 2021 21:20
👍: YouLove
none
2

1. Nikto a nič 31.08.2021, 21:27

Moje (samo)štúdium 07

Ahoj

Píšem, bo sú zmeny a pokroky. V MS Office tak finišujem na excely. Za sebov mám tak Word a Powerpoint. Následuje tak MS Access.

V HTML/CSS mám za sebu úspešne webové stránky krok za krokom a dnes Som načal daľšiu kapitolu a to respozívný design, ide o to, že keď už vytvárame stránky, tak je vhodné ich vytvárať najprv v štruktúre mobilných aplikácii. Respožívny design tak znamená tvorbu stránky, ktorá sa dokáže prispôsobiť veľkosti displeja (...

31.08.2021, 21:48
Čo sa týka čítania odbornej literatúry, tak študujem psychológiu a konkrétne (ne)vedomie. Mám sčítaného Freuda a Junga. Potom následuje ďalšia všeobecná psychológia od známych psychológov až po súčasnosť. Zatiaľ (z)važujem, či sa mám (psycho)lógii venovať až úplne do vyčerpania materiálu, alebo by Som ju mixoval ako v minulých rokoch s ďalšími obormi, ako biznis a manažment, humanitné a spoločenské vedy, počítače a internet, prírodné vedy a technika, motivácia a (seba)rozvoj, zdravie a životný štýl, vzťahy a rodina, hobby a voľný čas, medicína, biografie a životopisy, ezoterika a duchovno, či z beletrie mýty a legendy.
none
3
31.08.2021, 21:49
2

na tvorenie a vývoj akýchkoľvek aplikácii v desktope, či mobile a tablete
none
4
01.09.2021, 09:45
ano
none
5
01.09.2021, 16:15
8

Tri a pol roka som nič iné (ne)robil, len zostavoval organizér, režim, program dňa. Teraz je tomu už pol roka, čo Som ho (ne)menil. (Ne)vidím dôvod ho meniť.
none
6

5. Nikto a nič 01.09.2021, 16:15

8

Tri a pol roka som nič iné (ne)robil, len zostavoval organizér, režim, program dňa. Teraz je tomu už pol roka, čo Som ho (ne)menil. (Ne)vidím dôvod ho meniť.

01.09.2021, 16:16
Si takmer dokonalý
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 90 178 B vygenerované za : 0.079 s unikátne zobrazenia tém : 27 794 unikátne zobrazenia blogov : 349 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.