hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Mám veľký kokot.
príspevkov 19 |
zobrazení 87 |
tému vytvoril(a) 16.12.2017 12:10 ranexil
posledná zmena 24.12.2017 12:19
|
1
|
Keďže ho mám veľký, nemôžem si poriadne zasukat.
Ako so spoločnosťou.
Ľudia s malým vás ***ú a veríte, že bol veľký.
|
 |
|
3
|
|
|
1. ranexil 16.12.2017, 12:10
Keďže ho mám veľký, nemôžem si poriadne zasukat.
Ako so spoločnosťou.
Ľudia s malým vás ***ú a veríte, že bol veľký.
▲
16.12.2017, 13:45
|
ranexi- a nebude to tak, že tvoja frajerka má asimetrickú? 
|
 |
|
2
|
Ked zeny zbadaju kamosovu klobasu tak sa im oci rozziaria...bud rad!🙂))
|
 |
|
4
|
aj Hargašova,Ficova,Dankova majú veľký ***** a sa nesťažujú
|
 |
|
7
|
FOTOOON tak daj nejaku hlášku, niet si tu do čoho kopnúť
|
 |
|
9
|
|
|
7. havran 16.12.2017, 15:21
FOTOOON tak daj nejaku hlášku, niet si tu do čoho kopnúť
▲
16.12.2017, 15:28
|
No vidíš. A takto som sa omylom prezradil, že peter67 som vlastne ja. Omylom som napísal príspevok pod peter67
|
 |
|
18
|
|
|
17. 17.12.2017, 11:52
Neverím nikomu a nedám nikomu   
▲
18.12.2017, 00:25
|
25. nikomu never, aj sol a cukor vyzeraju rovnako heh 
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 105 061 B
vygenerované za : 0.038 s
unikátne zobrazenia tém : 2 117 285
unikátne zobrazenia blogov : 21 752
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Satan, náš žalobca Mnoho ľudí si myslí, že Boh má úplnú moc nad svetom a pripisujú mu za vinu všetky katastrofy, tragické nehody, vojny a konflikty, choroby a iné trápenia. Títo ľudia nechápu, že v tomto svete je reálne aktívny - zničujúci satan, kt...
citát dňa :
Veriť sebe samému je prvým krokom k úspechu.
|