Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Civilizácia smrti a civilizácia lásky

160
reakcií
7009
prečítaní
Tému 1. januára 2010, 05:37 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
27. 03. 2009
7
01. 07. 2010
4
15. 11. 2012
96
05. 11. 2009
78
20. 06. 2011
7
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 05:37 avatar
Dlhe, ale pre poniektorych iste velmi zaujimave citanie..

Dr. Immanuel Velikovski ako prvý upozornil vedeckú verejnosť, že staroveké dokumenty, okrem iného, presne popisujú, ako planéta Venuša - bývalá kométa vyzerá... Popis Venuše neskôr bezo zvyšku potvrdili vesmírne sondy a väčšina jeho tvrdení o zákonitostiach v pohybe nebeských telies v slnečnom systéme sa medzitým potvrdila tiež. V roku 1963 Mariner II. zistil, že Venuša je naozaj veľmi horúca a jej atmosféra presne zodpovedá zloženiu bývalej kométy, ako to popisujú staroveké texty. A neskôr sa potvrdili aj iné údaje a fakty, ktoré obrátili naruby pekne zaškatuľkované teórie modernej vedy.

Venuša vytvára každých osem rokov na svojej dráhe po oblohe dokonalú hviezdu keď sa uberá direktívnym smerom ale aj menej dokonalú hviezdu, keď sa uberá retrográdnym smerom. Staroveké národy (ich kňazov-astrológov) tento úkaz natoľko prekvapoval, že Venušu a jej pentagram povýšili na symbol dokonalosti, krásy, harmónie a kult tela i cyklických vlastností pohlavnej lásky. Zároveň znázorňuje vládu človeka nad prírodou prostredníctvom piatich zmyslov. Napríklad Gréci na počesť čarovnej Venuše a jej osemročného cyklu začali organizovať olympijské hry. Dnes si už len málokto uvedomuje, že aj novoveké olympijské hry sa konajú každé štyri roky a riadia sa dodnes polovičným cyklom planéty Venuše. A ešte menej ľudí vie, že päť cípa hviezda sa takmer stala oficiálnym olympijským znakom, ktorý bol zmenený na poslednú chvíľu. Hviezdu nahradilo päť prelínajúcich sa kruhov, ktoré lepšie vystihujú celistvosť, dokonalosť a harmóniu ako hlavné vlastnosti športových hier z piatich kontinentov.

Pentagram však súvisí aj so symbolom diabla – a to práve v obdobiach, keď je Venuša retrográdna. Ide o zvrátený symbol, keď človek nevládne svojim zmyslom, ale jeho zmysly sú pudovo ovládané satanom (viď päť cípe hviezdy boľševikov-komunistov a ich vyčíňanie od roku 1917... V období retrográdnej Venuše tiež nastávajú celosvetové problémy v diplomacii).

Pôvodný ženský význam tohto symbolu sa síce zachoval, no výklad samotného symbolu bol v priebehu tisícročí prekrútený na základe biblického príbehu, resp. hriechu, ktorého sa dopustila Eva s hadom a s Adamom.

Pentagram Venuše je predkresťanský symbol, ktorý súvisí s uctievaním prírody. Staré národy rozdeľovali svet na dve polovice - mužskú a ženskú. Ich bohovia a bohyne udržiavali rovnováhu moci, ktorú tvorí Jin a Jang. Keď boli muži a ženy v rovnováhe, na svete vraj vládol súlad a keď neboli v rovnováhe, vládol chaos. Venuša predstavuje ženskú polovicu všetkého jestvujúceho, ktorú náboženskí historici nazývajú aj posvätné ženstvo alebo jednoducho božská bohyňa.

Pentagram symbolizuje bohyňu ženskej pohlavnej lásky a krásy. Prvé náboženstvá boli založené na tomto božskom poriadku prírody. Bohyňa Venuša a planéta Venuša boli jedno a to isté. Táto bohyňa mala svoje miesto na nočnej oblohe a bola známa pod rozličnými menami - Východná hviezda, Ištara, Astarte, Afrodita, Venuša..., všetky jej prívlastky mien súviseli vždy so ženstvom, prírodou a matkou Zemou.

Predstava ženy ako nositeľky života bola teda základom starovekého náboženstva a narodenie dieťaťa bolo mystickou a silnou skutočnosťou. Moc ženy a jej schopnosť plodiť život sa kedysi považovala za posvätnú, no stala sa hrozbou pre nastupujúcu, z prevažnej časti mužskú cirkev. Kresťanská filozofia sa bohužiaľ, rozhodla ignorovať biologické pravdy. Jediným tvorcom urobila muža a spreneverila sa tak voči ženskej tvorivej moci. Kult bohýň a ženy zanikol po víťazstve kresťanstva, až na jedinú výnimku – „nepoškvrnenú“ Pannu Máriu - matku Ježiša Krista...

Symboly sú veľmi odolné. Raná kresťanská cirkev pozostávajúca takmer výlučne z pokrstených Židov, nahradila pentagram Venuše najskôr záhadným znamením Ryby (symbol veľkej plodnosti), ale aj preto, že ryby vo zverokruhu a v astrológii symbolizujú svet okolo človeka ohraničený nielen spoločenstvom, ale aj ako časť celého kozmu. Ryby zároveň inklinujú k mystike, k niečomu vzdialenému, tajomnému a hoci to nevidieť, i napriek tomu to existuje. Celá židovská história je obrazom vykúpenia. Mnohé veci sa nestali tak, ako to opisuje Starý zákon. Ide skôr o symbolizmus, ale z toho však ešte nevyplýva, že židovskej histórii nebolo a Židov niet.

Bol to apoštol Pavol, ktorý vo svojej kristológii urobil z kríža symbol spasenia ľudstva, na základe Kristovej sebaobetavej smrti, a tým aj symbol konečného triumfu kresťanstva. Avšak kríž zostával ešte dlho v cítení ľudí znamením strašného poníženia a smrti. Preto u prvých kresťanov v rímskych katakombách nachádzame nie obetného baránka (symbol Krista), ale najčastejšie tajomný znak Ryby - avšak nikdy nie kríž...

Symbol kríža s mŕtvym telom Krista a tiež bez neho sa začal používať až na prelome 5. a 6. storočia. Došlo k tomu po sto rokoch - po zákaze, resp. zrušení trestu smrti ukrižovaním, za Konštantína Veľkého, keď obraz kríža, ako nástroja smrti vybledol v ľudskej pamäti a prestal vzbudzovať hrôzu.

Znamenie Ryby (súhvezdie) súvisí vo zverokruhu s novuzrodením človeka v znamení Barana. Pozemský život končí 12. znamením Ryby a nová inkarnácia začína v 1. znamení Barana. A práve na základe tohto cyklu vznikol nielen u starých Izraelitov náboženský pojem „obetný baránok“ a nie až podľa Veľkonočných sviatkov, kedy bol Kristus ukrižovaný...

Cirkev v snahe vykoreniť pohanské náboženstvá a obrátiť národy na kresťanstvo, rozpútala krvavú kampaň proti pohanským bohom a bohyniam a všade označila ich „božské“(prírodné) symboly za prejav zla a rúhania. Vplyvní kňazi v ranej kresťanskej cirkvi klamali svet neutíchajúcou propagandou, ktorá potláčala ženský princíp (matriarchát) a presadzovala mužský princíp (patriarchát ) aj tým, že zakázala svojim kňazom ženiť sa. Bolo to však hlavne preto, aby sa nedrobil, ale hromadil majetok v jej držbe !. Cirkev začala démonizovať posvätné ženstvo a načisto vymazala bohyne z moderného náboženstva. Ženy (bohyne), kedysi oslavované ako podstatná súčasť duchovného osvietenia, mali na celom svete zakázané vstupovať do chrámov. Prirodzené sexuálne spojenie medzi mužom a ženou, prostredníctvom ktorého každý z nich dospieval k duchovnej jednote - sa zavrhol ako niečo hanebné. „Svätí muži“, ktorí kedysi požadovali sexuálne spojenie so svojimi ženskými polaritami, aby sa dostali do duchovného kontaktu s Bohom, sa začali báť svojich prirodzených sexuálnych túžob ako pokušenia diabla, ktorý spolupracuje so svojím obľúbeným komplicom – ženou.

Hebrejské slovo JHVH (posvätné meno) v skutočnosti pochádza zo slova Jehova - obojpohlavného telesného spojenia medzi mužským Jah a menom Evy Havah. Pre ranú cirkev a neskôr pre centrum katolíckej moci však predstavovalo toto priame spojenie s „Bohom“ prostredníctvom sexu vážnu hrozbu. Odsúvalo tak cirkev na vedľajšiu koľaj a podkopávalo jej postavenie ako jediného sprostredkovateľa s Bohom. Cirkev preto robila všetko preto, aby sex démonizovala a zavrhovala ho, ako ohavný a hriešny akt. V tomto duchu potom pokračovali rovnako aj ostatné veľké náboženstvá.

Nie je prekvapujúce, že v súvislosti so sexom majú ľudia rozporuplné pocity. Naše prastaré dedičstvo a samotná naša fyziológia nám hovoria, že sex je prirodzený, že je to radostná cesta k duchovnému naplneniu. Avšak i moderné náboženstvo ho odsudzuje ako hanebné (možno ho vraj praktizovať len za účelom počatia nového života) a učí nás, aby sme sa sexuálnej túžby báli ako diabla.

Sanskrtské a zároveň slovenské slovo „jebať“ (súložiť), vlastne pochádza z tých prastarých čias bohýň, kedy sa vedelo len toľko, že nový život – dieťa vzniká tajomnou metamorfózou. Ľudia si dávali do súvislosti mesačný cyklus, menštruáciu ženy a spávanie muža so ženou. Z toho vznikol rešpekt a výstraha: („je treba sa báť“) pred istým tajomstvom... Tak sa v skrátenej forme zrodilo slovo „jebať“ a udržiavalo sa ako tabu. Ako vidieť, aj slovo rose – ruža je anagram slova Eros, gréckeho boha telesnej lásky. Ruža odjakživa symbolizovala ženskú sexualitu. Jej päť lupeňov znamenalo v primitívnych kultoch bohýň päť zlomov v živote ženy - narodenie, menštruáciu, materstvo, menopauzu a smrť. V našich moderných časoch je spojitosť medzi kvitnúcou ružou a ženou ešte očividnejšia. Kvitnúci kvet sa ponáša na ženské genitálie, na onen nádherný kvet, z ktorého prichádzajú na svet všetci ľudia...

Nová moc (rímskokatolícka cirkev) síce prebrala jestvujúce staré symboly, ale postupne ich potierala a potláčala ich pôvodný význam až natoľko, že katolícka inkvizícia vydala knihu, ktorá by sa dá právom nazvať najkrvavejšou publikáciou v dejinách ľudstva. Dielo Malleus maleficarum (Kladivo na čarodejnice) malo upozorniť svet na „nebezpečenstvo voľnomyšlienkárskych žien" a radilo kléru ako tieto ženy vyhľadávať, mučiť a likvidovať. Medzi tieto ženy, ktoré cirkev nazývala „bosorkami", patrili vedkyne, kňažky, cigánky, mystičky, milovníčky prírody, bylinkárky, skrátka všetky ženy, ktoré „mali podozrivo blízko k prírode"... Za svoje hriešne znalosti medicíny, ktorými sa usilovali zmierniť pôrodné bolesti žien, boli trestané aj pôrodné babice.

Cirkev prenasledovala bosorky tristo rokov a za toto obdobie upálila na hranici (okrem mužov) neuveriteľných päť miliónov žien. V minulých tisícročiach bolo pod vplyvom nesprávnych náboženských konceptov žene dôstojné postavenie v spoločnosti upierané a to má za následok masovú vzburu žien v súčasnosti. Po tisícročiach dešpektu, zneužívania, nespravodlivého ponižovania a podceňovania žena teraz hľadá samu seba... V boji medzi pohanskými a kresťanskými symbolmi prehrali „pohania“. Trojzubec boha morí Poseidona cirkev zmenila na vidly čerta a diabla, špicatý klobúk mudrca (vedca, bádateľa) zmenila na symbol čarodeja a Venušin pentagram (retrográdny) pretvorila na znamenie Satana...


29.
označiť príspevok

arašid žena
   1. 1. 2010, 20:11 avatar
ebééénci, synak, toto všetko si stihol ešte dnes prečítať?


2.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 05:37 avatar
Dr. Velikovský tiež hovorí, že v prehistorickej dobe sa na Zemi odohralo niekoľko veľkých katastróf, ktoré vždy spôsobili mimozemské objekty. Dokazuje, že asi pred 3500 rokmi Venuša svojím nečakaným priblížením spôsobila na Zemi veľkú kataklizmu a potom, asi o 700 rokov neskôr vychýlila Mars z obežnej dráhy tak, že sa priblížil k Zemi a takmer sa s ňou zrazil. Po tejto udalosti, ktorá zostala v pamäti ľudstva, sa stal Mars národným bohom vojny v gréckej aj v rímskej ríši... Zeus – najvyšší boh panteónu určil Afrodite (Venuši) za manžela chromého a večne upoteného božského kováča Hefaista. Náhradou za to si hľadala útechu v náruči boha vojny Aresa (Marsa). Známa historka z rajskej záhrady sa zopakovala. Z nevery a lásky sa Venuši a Marsovi postupne narodilo päť detí... Venušu už starí Sumeri nazývali LA.HA.MI., čo znamená „vládkyňa bitiek“.

Z výskumu, ktorý robil Nick Fiorenza vyplýva, že v roku 1999-2000 došlo k zvláštnej udalosti: rovníková pláň zeme zvierala vtedy presne 90 stupňový uhol s rovníkovou pláňou slnka a 22. septembra roku 2002 sa k tomu pridal iný pravý uhol: zem a galakticky stred (jadro) bol v podobnej pozícii. K unikátnemu usporiadaniu hviezd a zeme v súvislosti s galaktickým stredom dochádza iba štyrikrát počas Veľkého kozmického roka (tzv. platónskeho) vtedy, keď zemská rotačná os ukazuje smerom k fixným znameniam - Býkovi, Levovi, Škorpiónovi alebo Vodnárovi. Americkí Indiáni hovoria o štyroch rohoch sveta, v ktorých je zem upevnená súdržnými silami. Ale niekedy sa stáva, že tie sily prestanú nakrátko pôsobiť a vtedy sa zem ocitne v priestore „neupevnená“, čo má potom za následok katastrofické udalosti: Zem sa môže i niekoľkokrát prevrátiť a potom ustáliť v inej polohe, nastanú nové vrásnenia, vytvoria sa nové kontinenty, nové moria, jazerá a rieky...

V roku 1991 sa vonkajšia vrstva na slnku úplne stratila a slnko začalo vysielať nové spektrálne emisie. Od tých čias všetky svetové vlády urobili rad opatrení. Nielenže sa sústavne vysielajú do vesmíru sondy, aby ten proces sledovali, ale robia sa opatrenia pre prípad katastrofických udalostí. Pretože v blízkom vesmíre sa skutočne deje čosi veľmi vážne. Jadro galaxie očividne vstupuje do nového explozívneho obdobia, čo môže mať za následok supervlny - výbuchy galaktického jadra. Tieto výbuchy vytvárajú veľmi intenzívne vetry kozmických častíc (kozmický prach), energeticky equivalent ktorý sa rovná piatim až desiatim miliónom výbuchov supernov. K takýmto výbuchom dochádza približne každých 10 tisíc rokov.

Podľa dr. La Violettea do dnešného dňa už dve supervlny opustili galaktické jadro a smerujú k nášmu slnečnému systému. Ale nie je možne ani len približne povedať, kedy nás vlna zasiahne. Na to sa príde len pár dodín, či minút predtým, pri prvých príznakoch. A Ulysses nedávno zistil, že do slnečného systému práve vstupuje mračno interstelárneho prachu práve smerom od galaktického stredu.

Mayský kalendár končí decembrom 2012 a toto je jeden z mála kalendárov, ktoré sú založené na galaktických cykloch. Mayovia tvrdia, že kalendár Tzolkin vytvorili na sledovanie kvality svetla, pôsobiaceho zo stredu galaxie na zem a že toto svetlo ovplyvňuje všetky úrovne existencie; pôsobí na naše city, myšlienky, dokonca aj na našu DNA. Fritz Popp napríklad zistil, že DNA nielenže svetlo prijíma, ale ona sama svetlo vysiela. Zdá sa teda, že DNA predstavuje most medzi fyzickým telom a éterickým telom. Aj vedci si teraz už uvedomujú, že DNA odráža naše vedomie a že je možné vedome ovplyvňovať aj svoju DNA. A Mayovia si očividne uvedomovali to úzke spojenie človeka s kozmom, ktoré Gregg Braden popisuje ako posvätný obeh.

Už staré národy si uvedomovali, že z Absolútneho vedomia (Boha) sa zrodil náš vesmír tým, že Absolútno sa manifestovalo prostredníctvom dvoch princípov: mužského a ženského. Nekonečno si "pomyslelo" a stvorilo Konečno - stvorilo prvý, najvyšší svet, najvyššiu dimenziu. Keď sa naplnili určité predpoklady a podmienky, energie z neho "prekypeli" a vytvorili ďalší vesmírny rozmer, ďalšiu dimenziu - úplne nový svet a tento sa vyvíjal, formoval, až znovu vytvoril rozmer ďalší - a tak ďalej až po fyzický svet, ktorý tak dôverne poznáme. Tých svetov je celkovo desať. Absolútno nemá žiadnu formu, tvar a všetky veci, ktoré s ním splynú, prestanú existovať ako také, hoci môžu teoreticky zase vzniknúť v rovnakej alebo v odlišnej podobe a kombinácii.

Neviditeľné psychické, duchovné dimenzie a reality vedome nevnímame a nevieme o nich. Veľakrát sme však ovplyvňovaní nielen konkrétnym okolím - energiami, ktoré vyžaruje zem, pocitmi zvierat, citmi a myšlienkami iných ľudí, ale aj tých čo už na zemi nežijú, či impulzmi z neviditeľných dimenzií. Sme nesmierne zložitým energetickým systémom, ktorý sa stále vyvíja postupným uvedomovaním si skutočností o sebe i o realite okolo seba. A tak, ako vo vesmíre existuje desať realít, i ľudská bytosť má rôzne telá, od fyzického po atomické. Podobné telá majú však aj ostatné objekty, aj planéta zem, vesmírne telesá a hviezdne systémy.

Mužské ego bez spojenia so svojím ženským náprotivkom už vyčíňa vo svete dve tisícročia. Tajný démonický výklad pentagramu napokon prevzali nielen slobodomurári, boľševici, komunisti, ale všeobecne celá armáda. Pentagram je dnes najvýznamnejším symbolom vojny. Nachádza sa na raketách, raketoplánoch, bojových lietadlách, tankoch aj na pleciach všetkých dôstojníkov a generálov. Moderné symboly muža a ženy predstavuje Mars a Venuša. Avšak pôvodný symbol muža bol znak 45 stupňový uhol smerujúci špicou hore (falus) a znak ženy zase opačne, špica smerujúca dole (ženské lono). Symbol falusu sa vlastne dodnes používa na vojenských uniformách, kde označuje hodnosť – čím je na výložkách viac „penisov“, tým je vyššia hodnosť... Doposiaľ však oba symboly kreslia aj „nevedomé deti“ na steny alebo ploty spolu - ako kosoštvorec s kolmou čiarou uprostred... Takto nakreslený symbol muža a ženy vlastne znamená spojenie muža a ženy - súlož... Hoci to deťom žiaden dospelý človek nikdy nevysvetlil majú tento pradávny symbol kdesi hlboko v podvedomí zakódovaný aj keď s nesprávnou polohou čiary, ktorá má byť zakreslená horizontálne – a potvrdzuje znaky „šarží“ vojakov !

Zem sa očividne stala mužským svetom a svoje obete si vyberajú dnešní „bohovia“ ničenia a vojen podľa sily zbraní – kedy a kde sa im zachce. Propaganda a krviprelievanie vykonali svoje. Živým dôkazom je súčasný skazený svet, ktorý sa dá prirovnať k biblickej Sodome a Gomore – konzumnej spoločnosti, plnej násilia a homosexuality. Kto však za to nesie zodpovednosť, nie je tak ťažké uhádnuť...

Ján Pavol II. často v tomto kontexte hovorí o vojne medzi civilizáciou smrti a civilizáciou lásky. Pri svojej návšteve Poľska prehlásil: „Národ, ktorý zabíja svoje vlastné deti, je národom bez budúcnosti a štát, ktorý si uzurpuje právo na zabíjanie detí v lonách matiek, sa stáva štátom barbarským“. Keď zoberieme slová Jána Pavla II. vážne, vlastne zistíme, že budúcnosť patrí islamským štátom a barbarskými krajinami sú dnešné západné demokracie.

Po 2. svetovej vojne sa rasizmus prejavuje vo všetkých aspektoch neľudskosti – vrátane sterilizácie žien, vládami schválených potratov detí, či kastracie mužov, avšak vždy len určitej rasy alebo komunity... Zdalo sa, že tieto zvieracie praktiky budú prvé, čo po koncentračných táboroch svet navždy zavrhne. Stal sa však pravý opak a tieto praktiky ostali jedným z prvých plánov za čistotu rasy. Nikto už nezatajuje, že práve v boji za čistotu rasy boli vládami robené po celom svete násilné sterilizace žen.

Od začiatku 60. rokov 20. storočia používali USA vydieranie a ekonomický nátlak na africké štáty, aby ich prinútili používať antikoncepčné prostriedky a presadzovali sterilizácie plodných žien a umelé potraty u gravidných žien. Dokonca OSN sa týmto štátom vyhrážala zastavením hospodárskej a kultúrnej pomoci... V rokoch 1935 - 1976 bolo vo Švédsku násilím sterilizovaných 60.000 zdravých žien, celkom bezdôvodne - iba pre fašistickú ideu zachovania nordickej rasy. Od roku 1930. do 1970. bola v USA prevedená, („náhodnou zhodou“), tiež sterilizácia 60.000 žien... V Portoriku bolo 35, 3 % černošských a španielských žien vo veku 20 až 49 rokov do roku 1968 doslova genocidne sterilizováných. USA tu testovali aj skryté spôsoby sterilizácie, podávaním Thalidomidu, ktorý poškodzoval plod a deti zomierali priamo v tele matiek alebo sa rodily zmrzačené či života neschopné (bez nôh, rúk či inak zmrzačené). Tieto vražedné praktiky s Thalidomidom boli v rokoch 1959 až 1962 testované aj v Nemecku, Anglicku a ďalších krajinách Evrópy a mali na svedomí niekoľko tisíc detí. Z nás starších si mnohí na túto svetovú aféru ešte spomíname... V USA sú sterilizované aj indiánske ženy bez toho, aby boli o tom informované, choré alebo bez ich súhlasu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že OSN a vlády sveta začali pod hrozbami preľudnenia pristupovať k veľmi razantným praktikám. OSN a vyspelé štáty sveta si začali privlastňovať právo na rozhodovanie o svetovej populácii a živote či nenarodení každého nového človeka. Hrozba z preľudnenia a vyčerpania zdrojov sa stala falošným a riadeným strašiakom, ktorého tajná svetovláda využívá ako propagandu, aby presvedčila svet, že len svetová vláda dokáže ,,spravodlivo,, rozdeľovať potraviny a zdroje, tiež prácu a hmotné zaistenie všetkým rovnako...

Ak by tomu malo tak byť - prečo potom Dr. Henry Kissinger v apríli 1994 (vtedajší poradca vlády pre národnú bezpečnosť) vypracoval „Memorandum o národní bezpečnosti /NSSM 200/ ? V tomto šokujúcom dokumente priznávajúcom úmyseľné vyvražďovanie afrických národů, sa mimo iného píše: "Najväčšou prioritou americkej zahraničnej politiky smerem k tretiemu svetu by malo byť zníženie počtu jeho obyvateľov." Z memoranda ďalej vyplýva, že americká ekonomika bude vyžadovať veľké a stále rastúce množstvo nerastných surovín zo zahraničia - zvlášť z rozvojových krajín. V dôsledku toho je zdecimovanie populácie tretieho sveta hlavným ,,ekonomickým záujmom USA,,.

Už predtým však americký prezident, Jimmi Carter, vydal napríklad „Globálnu správu 2000“, v ktorej vyzýval k tomu, aby svetová populácia bola do roku 2000 zredukovaná na 2 miliardy ľudí. Čo chcel americký prezident za nie celých 30 rokov urobiť so zbývajúcimi 3,5 miliardami ľudí ? Ako si má bežný človek vysvetliť jeho výraz "zredukovať", väčšinu svetovej populácie na menej ako polovicu ? A kto má patriť medzi tých, čo majú nedobrovoľne odísť z tohoto sveta ? Kto o tom mal rozhodovať a podľa akých merítok ? Na také niečo ani vo sne nepomyslel Adolf Hitler, ktorý je považovaný za najväčšieho zločinca všetkých čias...

Keby OSN skutočne verila, že môže byť mier na Zemi, mohla by zastaviť krviprelievanie všade vo svete ! Avšak vyzerá to tak, že úbytok ľudí v dôsledku miestnych a regionálnych vojen (ktoré sú úmyselne vyvolávané), nahráva OSN priamo do jej plánov na zníženie počtu obyvateľstva (zatiaľ) len vo vybraných krajinách sveta.

Preto nie je vôbec náhoda, že na rôznych medzinárodných konferenciách organizovaných pod patronátom OSN (ktorú ovládajú americkí sionisti – ilumináti) stály v obrane nenarodeného života iba všetky islamské štáty a Vatikán proti zbytku sveta ! Konflikt medzi civilizáciou smrti a civilizáciou lásky nie je teda totožný zo stretom islamskej civilizácie s kresťanskou. Je však otázkou, či dnes ešte môžeme hovoriť o kresťanskej civilizácii.

Dnešná moderná kultúra západu zvečňuje luciferskú rebéliu a robí z človeka „boha“. Človeka definuje ako všetko, - okrem dobroty a pravdy. Ako dôsledok sa nachádzame v duchovnom väzení, odrezaní od Boha Stvoriteľa a utláčaní neúprosnými pripomienkami a obmedzovaním. Náš rozvoj sa zastavuje. Tí, ktorí tomu rozumejú, vedia, že duchovné a psychologické zotročovanie, to je len úvod k politickému a ekonomickému otroctvu.


3.
označiť príspevok

*game* žena
   1. 1. 2010, 15:51 avatar
zacala som to citat od konca, tak musim este od zaciatku...len akosi si nemyslim, ze pozemsky zivot konci znamenim ryby, teda jeden co uz nie je tu to vyvracia...a ja mu verim 


4.
označiť príspevok

*game* žena
   1. 1. 2010, 16:06 avatar
no castokrat som premyslala v kostole preco by som nemohla aspon ministrovat, ze preco to mozu byt len chlapci, kolka diskriminacia a nespravodlivost a tiez som nikdy nepochopila preco sa im tak nepozdavaju ludovi liecitelia, castokrat ich zastrasovali a poznam jedneho, ktory sa svojho daru vzdal prave koli cirkvi...kde je ta laska a ktorej tak basnia, mam pocit, ze si urcuju divne pravidla, ktorym nerozumiem...


5.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 16:18 avatar
ahoj game, dla mna je v tom clanku viac pravdy nez vymyslov.
zeny by mohli kludne vladnut, alebo stat aspon vo vlade pri muzovi... chyba rovnovaha...
a nie.... tie muzatky co sa trepu do politiky dnes nepokladam za laskave zeny, ale za vypocitave mrchy....
muzi chcu stale len sutazit a bojovat... osobne mam podstatne radsej zensky charakter...
a ten vek ryb nemusi znamenat koniec zeme, ale iba koniec nejakeho cyklu..
nieje znamenie vodnara ako prve?


6.
označiť príspevok

*game* žena
   1. 1. 2010, 16:52 avatar
Bobko ja neviem, ale ja si neviem nejako spojit politiku s laskavym clovekom, ci uz ide o zenu ci muza, ale mozno krivdim, pretoze jej nerozumiem. To by sa muselo vsetko zmenit, lenze opat tomu neverim, ze sa tak stane dobrovolne...
no tie ryby, niektori si myslia, ze ak je niekto v znameni ryby, tak uz sa viac nevrati spat na tuto planetu, ze je to jeho posledna inkarnacia...ale vraj je to omyl, a prve znamenie, ja ti ani neviem, ci je vodnar prve...ale som citala o vodnarovi...ze nasadte vodnarovi puta- utecie vam,dajte mu pocit slobody- vrati sa k vam. A to poznam, rodicia su vodnari, my sme tak vsetci milovali pocit slobody... 
Súhlasí Boris


8.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 17:07 avatar
game absolutna trefa  
nasadte vodnarovi puta- utecie vam,dajte mu pocit slobody- vrati sa k vam   
Rodicia su obaja vodnari??  

Ja si myslim, ze nech ide o cokolvek co clovek robi.. mal by k tomu pristupovat s laskou-zaujmom.. s tym, ze to chce robit a vidi v tom nejaky hlbsi vyznam. Tak ako kovac sa stal kovacom, pretoze ho praca s kovom oslovila-obdivuje jeho vlastnosti, moznosti...., tak by mal ist aj politik do funkcie s volou robit dobre rozhodnutia pre celu spolocnost. politici by mali byt filozoficke povahy, ale v tomto svete sa stavaju politikmi podnikatelia a herci  

http://www.youtube.com/watch?v=-LXl4y6D-QI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


toto je svet spiacich..
Súhlasí *game*


10.
označiť príspevok

*game* žena
   1. 1. 2010, 17:19 avatar
vies, fakt by som chcela vediet, preco sa niekto rozhodne pre politiku, co ho naozaj k tomu presvedceniu vedie, kolki z nich co tam idu maju naozaj zaujem urobit nieco pre svoju vlast, planetu...a kedy to ich nadsenie pre dobru vec opadne a preco, ak sa taki najdu.
a ano, oboch rodicov mam vodnarov, vzdy ma viedli ku vsetkemu takou nenasilnou formou, nikdy ma do nicoho netlacili, slobodne rozhodnutie je pre nich priorita... 


12.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 17:34 avatar
Tak v duchu dakujem game   tvojim rodicom a vodnarskej povahe, ze vychovali tak laskavu a zmierenu osobnost.
Vypisem referendum, aby sa do pozicii vychovavatelov a ucitelov upredsnostnovali vodnari  


14.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2010, 17:36 avatar
aj raci ..  


15.
označiť príspevok

*game* žena
   1. 1. 2010, 17:40 avatar
tak ja im to poviem, alebo mozno nie, ved to pocuvaju casto, neviem ci by bolo dobre este castejsie... , ale dakujem. 


7.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   1. 1. 2010, 16:55 avatar
V svojom prejave v rodnom Nemecku Benedikt XVI. citoval byzantského cisára zo 14. storočia Munuela II. Paleologa. "Ukážte mi, čo Mohamed priniesol nové a uvidíte, že sú to samé zlé, neľudské veci, ako je príkaz šíriť jeho vieru mečom," opakoval pápež cisárove názory.spravy.pravda.sk/moslimovia-papez-dzihadu-nerozumie-dbq-/sk_svet.asp?c=A060915_175943_sk_svet_p23


9.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   1. 1. 2010, 17:13 avatar
"Mužské ego bez spojenia so svojím ženským náprotivkom už vyčíňa vo svete dve tisícročia." to čo je za kyd?!?!


11.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 17:25 avatar
a co ta na tej uvahe oslovilo Ali?
co ta neoslovilo uz viem.


17.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   1. 1. 2010, 18:41 avatar
"päť cípa hviezda sa takmer stala oficiálnym olympijským znakom, ktorý bol zmenený na poslednú chvíľu"-to ma zaujalo.
"Cirkev prenasledovala bosorky tristo rokov a za toto obdobie upálila na hranici (okrem mužov) neuveriteľných päť miliónov žien."-treba si pripomínať krvavú minulosť európy. koľko žien upálili obvinených z bosoráctva!
Súhlasí Boris


23.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   1. 1. 2010, 19:41 avatar
na vianoce som strčil nos do kostola. ktovie kto toho kňaza berie vážne. (kázeň:ľudstvo sa vo všetkom sklamalo. v ekonomike atď.)


13.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2010, 17:34 avatar
toto sú na dnes veľmi ťažké témy 


20.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   1. 1. 2010, 19:36 avatar
ty čo smeješ ty trúba!


25.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   1. 1. 2010, 19:51 avatar
ale trochu s tebou súhlasím, že je to ťažká téma.


52.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   1. 1. 2010, 21:00 avatar
Ónya, Ónya ty si tunajšia účastníčka...


53.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2010, 21:03 avatar
ja sa ťa Ali trochu dnes bojím..cítim v krvi že si po tých petardách ešte stále napálený, či sa mýlim ?


54.
označiť príspevok

Alibaba a 40 krátkych songov muž
   1. 1. 2010, 21:05 avatar
prečo by som mal byť napálený.  he, he. však 365 dní je zase predo mnou. ja mám skvelú náladu 
Súhlasí Ónya


55.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2010, 21:08 avatar
ufff, vieš aký balvan mi padol zo srdca..počul si ten rachot ? 


16.
označiť príspevok

ether muž
   1. 1. 2010, 17:40 avatar
to jebať je dobré 

päť lupeňov, je veľmi zaujímavé, že ženy sa v starovekých primitývnych kultúrach zťažka dožívali menopauzy


18.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 19:28 avatar
"Tí, ktorí tomu rozumejú, vedia, že duchovné a psychologické zotročovanie, to je len úvod k politickému a ekonomickému otroctvu. "..hm mnamka. urcite sa tymto posolstvom inspirovat aj sam autor.  


19.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 19:34 avatar
Dorotka este nebolo cloveka co by symbolizmu bozskych znamení skutocne rozumel. Ale kedze su ako magnet, prečo ich nepouzit privlastnením si na rast popularity svojho prijeb.neho ega?
Súhlasí dorota


22.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 19:39 avatar
ranexil cieho ega?? ved som ten clanok nasiel bez autora.. akym sposobom si clovek zdvyha ego, ked nikoho do nicoho netlaci, nezvyditelnuje svoju osobu, nenabada do ziadnych spolkov, nic nereklamuje.... ???
nerozumiem...


24.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 19:45 avatar
Krestanstvo si privlastnilo kríz. Nejaky Cezar trebars Venusu atak by sa dalo tychto darebakov spomínat az po Hitlera a neviem koho. Pritom clovek ,ako ja ktorý ma skutocne zanmenie kym vy ostatní nie, sa tým nikde nechvali. Pretoze viem co viem a poznam svoju prirodzenost a nemusím ,aby som bol niekym kym nie som kradnut meno ci znak.  


26.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:01 avatar
minimalne delenie sveta na civilizaciu smrti a civilizaciu lasky by ta, ako toho zvedaveho za ktr sa pasujes, malo dat do pozoru.
Súhlasí ranexil


27.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 20:05 avatar
delenie? nikde sa nepise vyslovene, ze by to malo byt takto delene... skor sa opisuje, ze clovek sa snazi delit...
preto ma to nestavia do pozoru.. cela uvaha vlastne napoveda, ze idealny ma byt vzdy vyvazeny stav.. co nieje..


32.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:19 avatar
ale zaobera, vlastne je cely o tom. odvolavanie sa na papeza a jeho delenie svetana civilizaciu smrti a lasky v kotexte s interupciami. auto ju prevzal a naspikoval do svojej ako dokaz ktr hladas aby si potvril svoj zaver. cela uvaha je zla a nemala by nikoho inspirovat.


39.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 20:35 avatar
dorota, to je len opisovana navaznost na sled udalosti..
ja som tam nepostrehol ziadne navadzanie na cokolvek.
inspirovat do coho?.. prosim popis mi k comu podla teba tato uvaha inspiruje. ocividne sa na to pozerame z dvoch uplne odlisnych uhlov.


28.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 20:07 avatar
dorota ty si takaa muuudra. 


30.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 20:15 avatar
hej, ale vacsinou len ked pise od temy.... aby zaujala? ked pise k teme, tak hlupo... aby zaujala?  


31.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 20:18 avatar
No ide o to, ze mne ked niekto vyblafne fakty , tak ma to ihned nudí, ale ked pouzije cokolvek ine a prinuti ma pozastavit sa ci uz nad hlupostou ci mudrostou(na tom nezalezi) tak to ma v sebe- a to je jedina devíza vola sa to traktion. Ostatne je irelevantné prezivot v civilizacii smrti. Lebo len to co pritahuje zije.


34.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 20:23 avatar
ranexil to je v poriadku.. enem kazdeho pritahuje nieco ine.. a to je nieco, co napriklad aj ty casto totalne ignorujes.
krem toho su fakty aspon v tejto uvahe otazne.. mozes akurat zvazit, ci je to zmyslanie pre teba atraktivne, alebo nie.


36.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 20:29 avatar
No mne sa pacia veci okolo symboliky - ja som fakt v tom dobry , vykladat symboly to ma baví ,ale system mam iny . Urobil som si taky svoj. Teraz je moj zivot viacmenej pozorovaním funkcnosti toho systemu co som schomolil. Zistuejm ze je dost vystizny, ale nato,aby som vyrukoval s ním von este nemam odvahu, elbo to zas bude ine triedenie ludí . takze si davam pozor. Vsetci kricia sme rovnakí- ved sme ludia. ALe jeden ma to co ho robí zvlastnym iný nema . tento svet je o povrchnosti a na zaklade povrchnosti mozes nieco dokazat . potom ano su veci o tebe samom-myslienky tak tie su zas o inom. A su casto obrazom toho co prebyva v tebe a nik to nevidí.No aspon dnes nechcem moc mudrovat


35.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:26 avatar
ale no tak, fakty su jedna veca a ucel v ktr ich pouzijes ina. alebo ucel svati prostriedky?


41.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 20:37 avatar
dorot neviem. Vzdy je to len otazkou odhodlania ,ako vsetko, alebo prizniveho okamihu, vtedy ani odhodlanie byt nemusí.
a okrem toho oblubujem ten sposob, kedy je pravda nejasna , kedy vsetko vyzera ,ako hadanka .


43.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:47 avatar
ano ten stav oblubuje vela ludi.  aj oblubovalo...a este aj bude.
nj, cyklus je to co ma drzi nad vodou.


33.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:21 avatar
hm vravi sa pre hlupaka vsetko hlupe, boris
ale ja vravi, kto vie mlci kto nevie rozprava.


37.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 20:29 avatar
dorotka... a nie zrovna ty pokladas moje zmyslanie za hlupe?   odvod si od toho koniec...
a este mi povedz, ze kto vlastne vie.. a co ma byt vlastne to, co sa skryva za tym slovkom -vie?


42.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:44 avatar
lepsie byt za hlupaka v tvojej teme ako si nechat koli nej vychladnut caj. ale dnes tu caj nemam.
slovo vie znamene presne to co znamena, vie ten kto vie a ten kto nevie nevie a neda sa teda o nom povedat ze vie. nic mysticke za tym nie je.
ked si chcel mat temu o zhubnosti delenia sveta na civilizacie smrti a lasky tak si to mal spravit.
lebo ten text o tom nie je. neviem, mozno ti vyhovuje prilievanie oleja do ohna ktr sa sam snaziz uhasit.


51.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 20:58 avatar
slovo vie, nieje smerodajne.. uz som tu raz pisal priklad, preco clovek jednoducho nemoze vediet..
staci na to jednoducha otazka.... kde si?
co clovek vie... vidi iba zo svojej obmedzenej perspektivy.


56.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 21:08 avatar
No ak sa clovek odhodla na obhajobu cohokolvek mal by sa sakra vyznat , alebo byt aspon zbehlý demagog, ktorý ohaji aj potrebnost hovna v kupeli . (inac fakt by som rad vediet cim by sa dala ospravedlnit farba howna v kupeli o vone ani nehovorím))
Súhlasí dorota


57.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 1. 2010, 21:11 avatar
ranexil.. ľudskosťou..,,roboti nemôžu


60.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 1. 2010, 21:20 avatar
ranex ak sa clovek odhodla nieco obhajovat, tak mu staci na to jednoducho skutocnost, ze je.
mas ako s umeleckym dielom... na zaklade coho ho ludia chcu hodnotit, ked sa polke paci a polke doslova hnusi?
je pekne, alebo skarede to dielo?
Ak chces ale obhajovat napr. prava nasej planety, tak to uz nieje tvoj nejaky individualny pohlad na spravne, alebo nespravne, ale davas jednoducho najavo, ze si uvedomujes svoju malost, zavislost, a zijes podla principu zi a nechaj zit..
Ked aj clovek zabije zviera, alebo odreze strom, tak by tak malo byt v ramci rozumnej miery a s pokorou, tak, aby svojim pricinenim nesposoboval odchylenie prirodzenej rovnovahy... (alebo zasadi novy strom a za to zviera nakrmi v lese ine a pod..)
aspon tak to vidim ja..


69.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 22:59 avatar
"ranex ak sa clovek odhodla nieco obhajovat, tak mu staci na to jednoducho skutocnost, ze je. "
oooo to vazne? a ako sa k tomu VEDOMOSTI, ze JE dopracuje? povazujes vedomost o tom ,ze si za SMERODAJNU prijat do zivota za svoju ideu: zi a nechaj zit? alebo nepovazujes lebo _slovo vie nie je smerodajne -...fak to je ale dilema no co mam robit co mam teraz robit. 


68.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 22:53 avatar
slovo vie nie je smerodajne? co to tu trepes za sprostosti? vsetci na svete sa snazia o ziskavanie vedomosti o naplnie vyznamu toho slova, ani ty nie si vynimka. ale mozno si vynimka, sledujuc tvoje temy som naklonena myslienke ze neistoty su tvoj svet.


70.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 00:22 avatar
nejako si sa zamotala pozeram  
Pravda je nemenna a absolutna vlastnosť idei.
tolko k tomu, co vieme.


71.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 00:25 avatar
pravda je vlastnost vyroku a nie je synonymum k skutocnosti
tolko k tomu co nevies


72.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 00:28 avatar
potvrdila si moje slova  


75.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 00:39 avatar
nie nepotvrdila, 


76.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 00:46 avatar
no ano potvrdila   a vies co by som oznacil aj ako absolutnu pravdu? ..... dogmu  


81.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 00:54 avatar
kde vidis to potvrdenie, ukaz mi ho
naozaj som zvedava co ta nuti byt si taky isty definiciou pravdy ako zhodou medzi tvrdenim a skutocnostou, co sa chape ako vlastnost vyroku, s tvrdenim o jej nemennosti. lebo vo svete co ja zijem sa skutocnost meni a teda aj tvrdenia co o nej vynesiem dnes ,nemusi byt pravdive zajtra.

dogmu sme uz preberali, su to pravdy ale nemusia sa zhodovat so skutocnostou.


83.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 00:59 avatar
celu dobu o tom sama pises.... ja nechapem, co nechapes   
Zacali sme pri slove vie-vediet... Co mozes vediet? pravdu, alebo klamstvo... co je pravda a co je klamstvo? nie nahodou dve odlisujuce sa strany jednej mince? dobro a zlo.... jing a jang.... vsetko je to o tom istom.


88.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:06 avatar
poznatelna je skutocnost. ked pozries na pomaranc pytas sa snad ci je pravdivy? vidis ze je okruhly ako pomaranc, je orage ako pomaranc, chuti ako pomaranc... to ci je nieco pravda zistis iba porovnanim tvrdenia so skutocnostou.

a dve stranz mince sem pleties iba preto lebo je to neista poda a tam sa ti lahko operuje,ale to zvladne aj decko.
ale ano, je to jedna minca a dve strany ale ty musis zistit ktr minca je falosna a ktr nie.


95.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:22 avatar
vies dorota toto je hodne filozoficka tema a filozof sa musi dokazat odputat od toho, co pozna z vlastnych skusenosti, pretoze tie su nedostacujuce a matuce. Musi sa otvorit kazdej otazke.
Ako ked mas napr. strach.. mas strach? je strach? je a zaroven nieje.. je iba v tvojej hlave a ako pride, tak moze v okamihu zase odist... takze je strach? no bol tu, ale uz nieje... ale nieco, co vieme ze je, predsa nemoze len tak zmiznut..
pomaranc je pomarancom preto, ze ho drzis v ruke? preto, ze citis jeho vonu, jeho chut? skutocnost je taka, ze si myslis, ze jes pomaranc, ale snivalo sa ti napr. ze si jedla pomaranc? Ake realne sa to zda byt? tvar, farba, vona, chut sa zhodovali s pomarancom.. s tym co poznam, ale jedol som skutocne pomaranc?
Kde si? V bratislave.. Kde je Bratislava? Na slovensku.. kde je slovensko? v europe... kde je europa? na zemi Kde je zem? V slnecnej sustave a ta je kde? v galaxii Kde je galaxia? vo vesmire.. A kde je vesmir? neviem..... nevies kde si ????
Toto dost deailne rozobera kvantova mechanika... ak chces mrkni si to..
pointa je ta, ze ty urcujes, co je a co nieje, ale si ty boh, aby si mala tu moc urcit co je skutocne a co nie? mozno hej
 


97.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:28 avatar
jedinec ktr drzi v ruke pomaranc ktr vonia ako pomaranc chuti ako pomaranc je to pomaranc tvrdi o tom ze si nemoze byt isty ci TO je skutocne pomaranc lebo nie je boh pretoze iba boh ma moc urcit co je a co nie je skutocnost, je idiot a nie filozof.


100.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:38 avatar
co je na tebe casto zaujimave dorota, ze skutocne pises niekedy az zarazajuco mudro.... len casto nakoniec vysvitne, ze tomu vobec nerozumies.  


102.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:41 avatar
tak ako, pisem mudro alebo tomu nerozumiem?
mozem aj oboje ak sa ti ulavi.
v tvojom svete mozem vystupovat ako len sces...aj naha. 


103.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:44 avatar
vidis a zase si na to kapla...
/v tvojom svete mozem vystupovat ako len sces...aj naha/
ano mozes a bola by to pravda? ano bola a ano nebola  


111.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 11:18 avatar
samo ze je to pravda, ale tvoja.
otazka je ci mas gule polozit si otazku ci pravda opisuje skutocnost alebo nemas a bude ti predstavivost viac vyhovovat.


148.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 16:58 avatar
dorota, obaja vieme, ze si to ty, kto tie gule nema  
to ty sa dokazes pozerat na trpiace deti a povedat, ze si za to mozu sami....


149.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 17:02 avatar
Cau Boris , dnes tu boli vazne rozpory tykajuce sa doroty. ty ju tusim poznas . Ma tolko rokov jak ma v profile? (33)-aby sa to poriesilo. 


150.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 17:07 avatar
cau ranexil, ano ma.
Súhlasí ranexil


151.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 17:14 avatar
...ja 0sobne powazujem dorotu za velmi inteligentnu..je dokonca aj hodne chytra))...


152.
označiť príspevok

Amazonka žena
   2. 1. 2010, 17:16 avatar
a seba považuješ za osobu s veľkým O ?  


154.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 17:24 avatar
...nje,ja s0m 0soba beznej velkosti....iba m0j m0zok trci tr0cha wjac...   


153.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 17:20 avatar
david, ved ja ju tiez povazujem za velmi inteligentnu.. ale vies kolko ludi bolo inteligentnych a pouzili tu svoju inteligenciu na to, aby podporovali chore zmyslanie inych?
Súhlasí Amazonka


155.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 17:26 avatar
...Boris,len tak,pre pravdu...menuj mi par,ktory tak urobili...ides.


156.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 17:31 avatar
david,
hitler, stalin, reagan, gates, rotchild, rockefeler, bilderberg, clinton, obama a mnoooooho dalsich..


157.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 17:41 avatar
...boris,ja som chcel par inteligentnych,co podporovali chore zmyslanie inych...ako ty pises...nie zoznam debilov...


158.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 17:44 avatar
david, ale oni mali/maju naozaj vysoke IQ. Len sa ti to zda neuveritelne, pretoze sluzia zvratenym myslienkam..
idem von... je mi z istej zalezitosti na   potrebujem prevetrat hlavu...
seva


159.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 17:48 avatar
...n0,inteligencia a zvratenost je sakra divna kombinacia...pochybujem,ze ide ruka v ruke spolu...


160.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 17:53 avatar
...fiii,aj nositel nobelovej ceny mjeru...


73.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 00:30 avatar
Boris , prekvap ma tak, ako este nikto a povedz mi aspon jednu vlastnost idei, okrem fraz, ze idea sa prejavuje , ci posobi , alebo nejake take pomazanky . Vlastnostou idei,ak by bola pravda, tak by loz neexistovala, a ako taka by aj slovo a idea oznacujuca cokolvek ako lzive bola lzou. Chapes ten rozpor?


74.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 00:36 avatar
nie ranexil, ty nechapes vyznam toho, ze pravda je vlastnost idei.
idea je len vo vedomi.


77.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 00:47 avatar
a pravdivost toho tvrdenia, boris?


79.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 00:51 avatar
.. je diskutabilna..


84.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:00 avatar
diksutabilna...ake diplomaticke
-Pravda je nemenna a absolutna vlastnosť idei.
-a pravdivost tohoto tvrdenia?
-je diskutabilna

to je len resers


87.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:05 avatar
nie, to je to, co mozeme s kludom vyslovit a nemusime sa obavat, ze je na tom nieco pravdive, alebo klamlive. stale nem chapes?
stale nemchapes? chces priklad?


90.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:09 avatar
ale nie, mne je jasne. najprv nieco tvrdis a potom o tom napises ze je to diskutabilne.
neistota, vagnost..to je tvoja parketa.


113.
označiť príspevok

Style muž
   2. 1. 2010, 14:07 avatar
dorota, a ty sa počuješ ? frázy ktoré ti nič nehovoria , kecanie prázdnej slamy, kecy a frázy, nikde som nenašiel myšlienku. naučené poučky a frázy.


114.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 14:09 avatar
Style uz sklapni a tuky v mozgu po sviatkoch si spaluj inym sposobom  
Súhlasí Amazonka


78.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 00:50 avatar
Ty nechapes, ze niekde sa vzala idea , oznacujuca nieco ako loz. Ak je pravdiva a oznacuje nieco ako loz, tak oznacuje tiez len inu ideu, ako lzivu. Ako moze byt lziva idea pravdou ?
Súhlasí Ónya, dorota


80.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 00:54 avatar
ranexil, co je to lziva idea? a co je to pravdiva idea?
paradox... zda sa mi zvlastne, ze to pisem zrovna tebe....  


82.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 00:56 avatar
boris, zase sa utiekas k fatalnemu kvakaniu.
zase ta neistota v ktr sa citis isto 


85.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:01 avatar
dorota v com vnimas tu neistotu?
neista si mozes byt akurat tym, ci skutocne vies....  


86.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 01:04 avatar
Boris ty si len mylis slovko pravda a slovko JE.
Súhlasí dorota


89.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:07 avatar
JE ako jestvuje-existuje?
Súhlasí ranexil


96.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:27 avatar
no priklanam sa k tomu, ze co je, nieje pravda ranex.


91.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:11 avatar
to vies,pravdivost mojho tvrdenia nie je nemenna a este aj , no to si predstav,vychadza z pozorovania.


92.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 01:15 avatar
No tusim teraz ty potrebujes niekoho, kto by ti prisiel posvietit  


94.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:18 avatar
co sa ti nezda?


98.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 01:33 avatar
No aby niekto(napr. dorota) mohla pozorovat potrebuje to mat osvetlene .Bez osvetlenia nepozoruje.  
Pravdu o svete , kde je pravda dualitou k lzi objasní len ten pohlad , ktorý ukaze to co je pravda a loz spolu ,ako dva doplnujuce sa elementy, vyznamy . Takze i idei su tie co su odpovedou ,ale i tie co su len dalsou otazkou a tiez aj pravda - ta absolutna je konecny pohlad na uplne vsetko, tzv. ten transcendentalny-odosobnený . Pretoze skutocne poznanie ma ten co pozoruje nas svet , tak ako my pozorujeme car papiera a vieme o ploche vsetko , ten kto dokaze vidiet nas svet tak ako my ten dvojrozmerny . Ale okusit si tu nasu rpavdu moze len vstupom v obmedzenost . A ta nam samym tiez chyba o dvojrozmernom svete .Zas mudrujem...idem spat , aloha , dobru a hodne svetla pri hladani pravdy o lzi.
Súhlasí Boris


99.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:36 avatar
no v tomto zmysle... len som to podaval svojim stylom a chapanim  


105.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:46 avatar
jaj, taketo osvetlenie si mal na mysli.
a pri transcendentalnom odosobneni sa uz neplati ze pravda je zhoda medzi tvrdenim a skutocnostou?


108.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:50 avatar
no v prvom rade nevies definovat skutocnost. si obmedzena ako aj ja na svoje telo a jeho zmysly. A nasa technika, ktora nam to ma z casti nahradzat je tiez obmedzena.


110.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 11:15 avatar
skutocnost je vzdy poznatelna a tiez definovatelna , obmedzenia su iba vyhovorky
Súhlasí piskotka


112.
označiť príspevok

ranexil muž
   2. 1. 2010, 11:40 avatar
dorota, pri odosobnení-hlavne tom transcendentnom ti tento cely priestor iba spadne do este vacsej skaldacky mnohych priestorov s ktorými sa doplna a prelína a veci, ci udalosti, ktoré su uplne debilne, alebo niekym zvane ako lzi naberu uplne inu"farbu" a zistís, ze loz je len vlastnost obmedzenosti poznania . Nie je ani jednoduche napisat par vetami, co clovek uvidí, ako zacne vnímat seba-svoje ego, ked sa stane cimsy co presahuje kontury tela a je samotnym priestorom ktorý je inteligentny a zije svojimi pravidlami, ktoré su urcovatelne -cely vyvoj , len pre cloveka nepostrehnutelne. Clovek si myslí sam o svojom tele a mysli, ze kona sam, ale kona na popud, ktorý príde ako "jeho mysleinka" avsak nie je jeho vlastna-je to prikaz. Udalsoti sa deju vo vzdialenych casoch, ktorých este niet z nasej perspektívy , ale oni uz su a vdaka nejakej zvlastnosti nadcasoveho inteligentneho bytia sa prenasaju v case aj v nasu pritomnost, ale len preto, ze ktosi vo vzdialenej buducnosti niečo robí, naco potrebuje v minulosti ,aby sa niečo stalo. Toto ak prežijes pochopís, ako sme velmi obmedzený a jedine co mame su nase prezitky a preto je treba sa naucit zit spokojne i v nestastí, lebo nejde o ziadne nase ohrozenie.


161.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 1. 2010, 17:39 avatar
Uz som ti to vysvetlil... ze to nevies, alebo nehces pochopit je na tebe dorotka...
Faktom nasej existencie a vobec vsetkeho ostava pre nas ludi ten, ze cim viac "vieme" tym viac si musime uvedomovat, ze vlastne nevieme vobec nic...
hladame to ano.. ale ako vysvetlenia pouzivame teorie, ktore su zakladane na pravdepodobnosti... Ked sa vypracuje jedna teoria, tak otvori dasie otazky a tie otazky nas dozenu vypracovat dalsie tri teorie, aby sme si tu prvu teoriu mohli nejako dokazat, ci odovodnit.. z tych dalsich troch teorii neskor z kazdej jednej vzniknu dalsie tri teorie atd.....
Sokrates ani Einstein si nerobili prdel, ked vyhlasovali, ze vedia, ze nic nevedia....
ale maj si svoj nazor ja ti ho neberiem, len prosim prestan konecne napadat tie moje, pretoze aj tak nikdy nic nepovies, co by stalo za zamyslenie...a ked to aj povies, tak to sama nechapes
 


21.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 19:38 avatar
niekedy si myslim, radsej ich neprekuknut.


38.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 20:31 avatar
Dorot ,suhlasím. je otazkou vlastneho stastia schopnost sledovat dobro ci zlo?(vidiet ho vsimnut si ho-teda prekuknut)


40.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:36 avatar
staci rozoznat falos


45.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2010, 20:49 avatar
Keď je niekto presvedčený o klamstve, že je pravdou, nie je falošný... len vychádza z nesprávnych informácií.
Súhlasí Ónya, piskotka, clear1, *game*


47.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:51 avatar
ja, frau goebbels 
Súhlasí Nadja


50.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2010, 20:56 avatar
Áno, Dorotka... aj propaganda, reklama a pod. Slúži nesprávnemu cieľu. A čo vedie k stanoveniu si nesprávneho cieľa? Zlé informácie.
Súhlasí clear1, Ónya


58.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 21:13 avatar
Napriklad ? Ciele byvaju casto jasne. Ale co uz ked ich amju vsetci rovnake ? A ono by to bolo este dobre, ale co ak tie ciele vsetkych su nedosiahnutelne pre vsetkych, lebo ciel ma iba obmedzeny pocet zdarov? Takze nie su to nespravne informacie .


61.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2010, 21:25 avatar
Správne informácie vedú k stanoveniu nesprávneho cieľa z toho dôvodu, že správny nemusí byť dosiahnuteľný?
Nie, tie vedú k stanoveniu takej cesty, ktorá zvýši možnosť úspechu v dosiahnutí správneho cieľa.


62.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 21:35 avatar
Este je dalsia cesta. Vsetkych odrbat a podstrcit im nespravny ciel, co je beznou praxou. Vsetci idu zlou cestou , ktorá ich vsetkych ničí.(ani tí co dosiahnu ciel stastní nie su-trvale a neustale vidia este vzdialenejsi a este vzdialenejsí) Takze sme kapli na chybu v systeme clovecenstva. Ale co je skutocne spravnou cestou ? Vies to Nadja ?


63.
označiť príspevok

clear1 muž
   1. 1. 2010, 21:37 avatar
Ozaj, vieš to Nadi ?  


64.
označiť príspevok

Nadja žena
   1. 1. 2010, 21:41 avatar
Rany, veď si to tu sám napísal - zlá je cesta, ktorá všetkých ničí.
Čiže správna je tá, čo všetkým prospieva...  

No nie, vy dvaja na jednu slabú žienku, to je moc, radšej utekám...  
Súhlasí clear1


65.
označiť príspevok

clear1 muž
   1. 1. 2010, 21:44 avatar
Nadi, práve tá ženská slabosť je to najsilnejšie čo ženy majú..  
Súhlasí Ónya


66.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 22:40 avatar
ale nadja, reklama a propaganda sluzia vzdy cielu na ktr su nasite.
a ciel byva spravne stanoveny len na konci sa ukaze ze informacia je nepresna ked sa k nemu , napriklad, nedostaneme 


44.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 20:47 avatar
Tak ty to nemas v zivote ruzove, ked ju vidis. Momentalne je panou sveta .


48.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:53 avatar
a mozno aj je.
ale ked ju odhalime tak uz nie je...ci ako? 


59.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 21:15 avatar
dorot , skus zaklam mi , ci mi budes vladnut. 


67.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 22:44 avatar
uveris mi?  
Súhlasí ranexil


93.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:17 avatar
tak teda ak budes chciet tak ano


46.
označiť príspevok

dorota
   1. 1. 2010, 20:50 avatar
panom sveta je to comu dovolime nim byt.
Súhlasí piskotka


49.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 1. 2010, 20:53 avatar
Hovorim , ze si nejaka mudra.  No dobre a ty si nedovolila u seba falsi vitazit . ALe ja som spominal, ze panuje svetu a tym to nemas ruzove, lebo tych ktorým vladne je fakt vela a poskokov ma vsade , takze ti nedaju nic zadara- ved si konkurencia , nepriatel .


101.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:39 avatar
boris ser na kvantovu mechaniku a zameraj sa na logiku veci a ..v mysleni..schopnost viest diskusiu aby si nas zbavil tej sikany ktr volas filozoficka tema. mozno sa odlahcis a dokazes svoje myslienky aj zachytit a sutredit sa na jednu po druhej.
klast si zivotne, filozoficke otazky je sice pekne ale je nutne spravit aj zaver inak su bezcenne.

idem do hajan. 


104.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:46 avatar
dory, ale moja logika je 10/10 a je aj neodmyslitelnou sucastou filozofie.
dobru.


106.
označiť príspevok

dorota
   2. 1. 2010, 01:47 avatar
to tazko boris
to tazko


107.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 1. 2010, 01:48 avatar
teraz co? moja logika, alebo to, ze je logika neodmyslitelnou sucastou filozofie?


109.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 01:54 avatar
...TOTOK SA MI OHROMNE LUUBI:
Sanskrtské a zároveň slovenské slovo „jebať“ (súložiť), vlastne pochádza z tých prastarých čias bohýň, kedy sa vedelo len toľko, že nový život – dieťa vzniká tajomnou metamorfózou. Ľudia si dávali do súvislosti mesačný cyklus, menštruáciu ženy a spávanie muža so ženou. Z toho vznikol rešpekt a výstraha: („je treba sa báť“) pred istým
......A JA SA TAK BOJIM)))


115.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:12 avatar
Style ja tusim kto si. Si v skutocnosti velmi jemny a mierny, aj ked to neznamena, ze nie si silny. A tu sa hras na celkom ineho ineho - na ostreho chlapa. Tak sa bavkaj.


116.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 1. 2010, 14:14 avatar
Ahoj lea, pekný deň Ti prajem  


117.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:15 avatar
Ahoj Clear napodobne- ucitivy ako vzdy.


118.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 1. 2010, 14:20 avatar
Ženy si zaslúžia aby k nim muži boli úctiví. A je to aj pekné


120.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:22 avatar
Clear ty vies ako na zeny 
Súhlasí clear1


122.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 1. 2010, 14:25 avatar
lea napíš čo Ťa napadlo ako prvé: "Clear ty vieš ako na mňa."  


127.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:29 avatar
To, ze si vsimnes zenu, pozdravis - to je prejav zaujmu (a vobec nemusi ist o balenie ci erotiku). To, ze na zenu hned neskocis, ale pekne dookola, opatrnucko - sondujes co a ako.
Súhlasí clear1


121.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 14:24 avatar
Muži si to nezaslúžia?
Resp. kto, čo si to nezaslúži?  


123.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:26 avatar
Nadja aj muzi si zasluzia uctivost.
Súhlasí Amazonka, piskotka


124.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 14:28 avatar
Leuš ja odpadávam... odpovedáš lepšie ako clear...    
Súhlasí piskotka, clear1


128.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:31 avatar
Nadja ucim sa od teba, Cleara, piskotky a dalsich . Ale lepsia ako clear nie som - taky vysoky stupen som este nedosiahla 


131.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 1. 2010, 14:34 avatar
Ehm, vysoký stupeň čoho ? Ten smajlík je nejaký divný  
Súhlasí Amazonka


133.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:35 avatar
Stupen poznania a vzajomnej empatie vo vztahu muz a zena.


136.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 1. 2010, 14:40 avatar
Ďakujem za doplnenie lea, už rozumiem. Ale až tak vysoko zase ani ja nie som, si nemysli. Aj ja mávam dni kedy nie som celkom vo forme. Dnes napríklad..  
Súhlasí postoy-lea


132.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 14:35 avatar
Nevadí, Leuš, ja ti prezradím, že ani ja... dôležité je chcieť na sebe pracovať, chýb máme neúrekom
Súhlasí postoy-lea


135.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:37 avatar
Nadja, ked uz som asi zo seba vybila vsetky tie negativne emocie a ostali na sklade len tie pozitivne, pripadne este sem tam aj tie negativne, ale uz nemaju taku nicivu a obrovsku silu.


139.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 14:42 avatar
Leuš, obdivujem ťa. Ale nespi na vavrínoch, stačí jeden naštvaný chlapík, ten preverí tvoj pokrok...  
Súhlasí clear1, postoy-lea


142.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:46 avatar
Nadja a ty si myslis, ze si neuvedomujem aj ciastocnu provokaciu na moje postoje, ked Style napr. dzube do Doroty, pripadne ine dzubkania muzskych nickom tu do zien na DF.  Musim uvolnit pocko (t.j. pocitac v reci mladych) krstnemu synovi. Ahojte zatial.
Súhlasí clear1, Nadja


137.
označiť príspevok

Amazonka žena
   2. 1. 2010, 14:40 avatar
najhoršie je, keď niekoho chceš prerobiť na svoj obraz - všetci sme iní a tak je to správne  
Súhlasí Nadja, clear1


140.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 14:44 avatar
Áno, Amazonka. Je potrebné naozaj mať rád ľudí a rozumieť im.  
Súhlasí piskotka, Amazonka, clear1


125.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 14:28 avatar
lea ty si sa zle zcemerila,ci co ?!


129.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:32 avatar
Myrai ahoj. A co to je zcemerila?


134.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 14:37 avatar
si sa tu ako vidim prejedla sladkych reciciek o muzoch tak,ako ja o Bohu..je to iba slovna hra a ja im nedoverujem,tak isto nedoverujem ani zenam,bo sposob chovania tam vonku je iny aka je df karska tu teoria


138.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:41 avatar
Myrai ani je nikomu nedoverujem 100 percentne, dokonca ani sebe nie, aj ked na seba spolieham. To ale nebrani mi v tom s ludimi spolupracovat, radit sa s nimi a mat ich aj svojim sposobom rada. Neda sa zit bez ludi.


141.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 14:44 avatar
hm a tebe nestacia virtualne nicky ? tak ako niektori neveria ,ze existuju vily,ja neverim ze existuju dobri a slusni muzi a zeny ,bez intrig ,falose a zavisti


143.
označiť príspevok

postoy-lea
   2. 1. 2010, 14:48 avatar
Myrai vsetci mame zle aj dobre stranky. Mas pravdu neexistuje idealna zena ci idealny muz. Ale ber to tak, ze sme nedokonali a aj ty si nedokonala. Musime to akceptovat u seba aj u inych.
Súhlasí piskotka, Amazonka


146.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 14:52 avatar
coze ? kde som spominala idealny clovek ? tak ako flora uz pomaly nemoze existovat bez chemikalii,ani clovek nemoze existovat bez duchovnych pesticid a ja o ne nemam zaujem..skodcov si hubte sami,ja sa k spolupraci nepridam ..


126.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 1. 2010, 14:28 avatar
Haha, už podľa otázok som vedel, že si to Ty Nadjenka  
Aj muži si to zaslúžia, samozrejme. Ale keď sa muž správa úctivo a citlivo k žene, tak to vyznieva úplne inak. Veď vieš, všetky tie pekné úsmevy a tak... Je to krásna hra  
Súhlasí Nadja, postoy-lea


130.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 14:32 avatar
Veru, ale snaha potešiť, a tým nemyslím len sex, je rovnako dôležitá u obidvoch  
Súhlasí postoy-lea, clear1, piskotka


119.
označiť príspevok

myrai žena
   2. 1. 2010, 14:22 avatar
clear 1 tie divoke zvery su uctive iba vtedy,ked su hladne


144.
označiť príspevok

david lane muž
   2. 1. 2010, 14:49 avatar
...nikdy nic nikomu,vzdycky sebe samemu...................totok je zaklad)))


145.
označiť príspevok

clear1 muž
   2. 1. 2010, 14:51 avatar
No hneď sa mi lepšie dýcha. Že nie som sám...   


147.
označiť príspevok

Nadja žena
   2. 1. 2010, 14:57 avatar
Ehm... vy dvaja provokatéri... čo dvaja, dnes sa tu s vami roztrhlo vrece...  
Súhlasí clear1
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:34,  Zrejme nepremýšľaš keď uctievaš démona.
dnes, 00:27,  Zase idete posielať ľudí do väzenia za názor? Bráňme slobodu slova! Milan Mazurek, 22....
dnes, 00:02,  , .... a kde sa píše o tom pravom Bohu? V akého Boha veríš ty? Je aj iný zdroj čo nám...
včera, 23:54,  103, .... kresťania dostali iné poverenie od Krista a to robíme. Ty si pletieš kresťanov so...
včera, 23:41,  91- stále len to svoje... Choďte aspoň na nejakom kúsku sveta ukázať to čo stále...
včera, 23:27,  Čau nulasvietení Milan. .. *18 *12 Dneska bola zima vonku... *43
včera, 23:24,  Ktorý Boh by si vyžadoval krvavé obete a krv pri obradoch? Boh lásky určite nie.
včera, 23:23,  Mne nemusíš nič vysvetlovať. *21 Ja mám vlastný názor. ..
včera, 23:23,  A môžeš si to zaobaľovať do zlatých obalov no vo vnútri toho obalu je čisté zlo.
včera, 23:21,  A podobných veršov je mnoho.
včera, 23:19,  Boh lásky čisté dobro, ktorý vraj by mal milovať aj svojho nepriateľa sa posmieva keď...
včera, 23:17,  "26 ja sa tiež budem smiať z vášho nešťastia, posmievať sa budem, keď vás zachváti...
včera, 23:15,  Pozri. Boh sa v starom zákone správa ako démon vytrhnutý z reťaze. A opakujem. Len démon...
včera, 23:13,  Biblia je poprekrúcaná. Ako by vyháňal satan satana? Normálne tak že oklamal ľudstvo. A vy...
včera, 23:11,  Každý normálnu človek ktorý má lásku v srdci má s týmto problém. Len psychopati a...
včera, 23:11,  A vieš čo je spravodlivosť? ..
včera, 23:10,  Navyše, čistý Boh v Osobe musí existovať, lebo ako by vyháňal satan satana. Mk.3
včera, 23:09,  Na to ani netreba koment.
včera, 23:08,  Ale zavádzaš. Prečo by Boh lásky potreboval krv? Vraždenie prvorodených, príbuzných a...
včera, 23:05,  Vaše oltáre spustnú, vaše chamány sa dolámu a vašich pozabíjaných pohádžem pred vaše...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Človek sa z lásky narodil, aby pre lásku žil, aby sa z lásky nový človek pre lásku narodil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(352 531 bytes in 0,256 seconds)