Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

9/11 Mysteries

54
reakcií
2933
prečítaní
Tému 14. decembra 2008, 03:29 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
10. 12. 2008
32
11. 09. 2011
6
15. 09. 2016
152
12. 09. 2013
3
04. 02. 2009
6

1.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 12. 2008, 03:29 avatar
Tento dokument bol odvysielany aj na niektorych verejnych televiznych kanaloch ako napriklad rakuska Tv ORF1. Alternativny pohlad na udalosti a nevysvetlene skutocbnosti.
Co nam na to povie nasa logika ?

video.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Slovenske titulky !

12.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 14:35 avatar
Boris,
ďakujem, pozrel som si aj tento dokoment a je skutočne dobre spracovaný.

2.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 03:33 avatar
co si blazon? dokument??? nechcem ta urazit, ak nazves taketo video dokumentom asi nemozes...

3.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 12. 2008, 03:33 avatar
z akeho dovodu nemozem nazvat tento dokument dokumentom ?

4.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 03:36 avatar
pockaj?? to este checkujem...

13.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 14:38 avatar
Flash,
už toľko necheckuj, budem si myslieť, že dávaš do kopy svoj vlastný "dokument", keďže Borisom odporúčaný za taký neuznávaš. (???)

15.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 15:21 avatar
trochu premyslam. neverim tomu. nechce sa mi verit, kolko zrazu veci okolo toho. nezabudajte na veci , akymi su napriklad vyssie zaujmy vysokopostavenych ludi. ak by to aj bolo tak, to bolo odpalene a oficialna verzia s Al-khaidou je loz, myslite, ze ludia, co si na tom tak dali zalezat a maju tolko moci, ze by dopustili, aby taketo video vysslo von???

16.
označiť príspevok

global
   14. 12. 2008, 15:38 avatar
ahoj flash,
NEZBRANIA TOMU. Internet je jedine medium, ktore sa jednoducho ovladat neda.
Taktiez je takychto filmov uz celkom dost a ludia, ktori sa tym seriozne zaoberaju tvoria zdruzenia, organizacie. Keby sa niekomu z nich nieco nahodou pricinenim tajnych sluzieb stalo, tak ostatni hned reaguju vyzvou do celeho sveta a tie svine politicke nepotrebuju este vacsiu publicitu ako uz maju. Je to zalezitost, ktora uz praska vo svikoch. Neda sa uz v dnesnom svete osierat vzdelanych, logicky uvazujucich ludi. Da sa len potlacat ludske zmyslanie propagandou a zosmiesnovanim, ale aj to ma iba docasny efekt. Zaujimave bude ked nastupi Barack do bieleho domu. Vtedy sa totiz mnoho ludi opat pokusi dostat 9/11 do noveho presetrenia. Tak som aj ja zvedavy co bude.

20.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 15:53 avatar
cau global.
nieco na tom je, ale bohuzial fungovat to nebude. vyssi zaujem bol aby to padlo nie, aby sa do nedostalo na verejnost a zatial, co sa tie organizacie zaoberaju zistovanim pravdy, sa ti, co ju vymysleli raduju uspechu nech uz to pre nich znamena cokolvek.

22.
označiť príspevok

global
   14. 12. 2008, 15:57 avatar
s takymto pristupom veru svetu k lepsiemu nepomozes.

24.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 16:01 avatar
preco pomahat svetu ktory ma uci, ze je tu kazdy sam za sa seba a len sam na seba odkazany???

pozri...ja som nikdy v Amerike nebol takze ani nemusim verit, ze nejake WTC vobec na Manhattatne vobec stalo...

26.
označiť príspevok

global
   14. 12. 2008, 16:15 avatar
Co ta uci ten akoze svet (kapitalizmus) to je hlupost. Je to egoisticke zmyslanie, ktore je predurcene na zanik. Clovek je tvor spolocensky, ma city. Ludia si maju pomahat. Niektori potrebuju viac pomoci a niektori zase pomoc ponukaju. Vsetko ma svoju simbiozu v prirode a aj clovek nieje vynimka. Momentalne sa svet uci nedoverovat len tak pre dobre slovo. Ucime sa, ako odstranit zlych ludi z elitnych miest spolocnosti. Vsetko je nutne prezit kvoli dalsiemu vyvoju ludskej spolocnosti. Kazdy sam za seba hehe.... to je tak slabomyselny postoj, ze sa az cudujem. Nic nikto nedokazal sam a ked, tak ide len o osobne nepodstatne zalezitosti, ale spolocnost cela nasa civilizacia sa stavala na spolupraci ! pomahani si ! plneni spolocnych snov ! sny jednotlivcov su vacsinou iba odraz ich egoizmu. nic co by nam mohlo pomoct vyrovnat sa s kazdodennymi problemami.

17.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 15:39 avatar
Flash,
správne robíš, keď premýšľaš, ale... Nikto Ťa síce nemôže prinútiť, aby si uveril akejkoľvek verzii septembrovej tragédie v USA, ale polož si otázku Qui bono? - Komu to prospelo?
Komu prospelo obetovanie 2 997 ľudí z 80 štátov sveta?
Nie náhodou vláde USA, ktorá okamžite reagovala svojou doktrínu boja proti svetovému terorizmu a v jej mene vykonala ničím neospravedlniteľný akt štátneho terorizmu proti Iraku a Afganistanu - teda proti štátom, ktoré nemali a nemajú s útokom na WTC nič spoločné? Čo s tým malo spoločné už vyše milióna civilných obetí beštiálneeho amerického vyvražďovania na Iračanov a Afgháncov? A pýtaj sa ďalej a ďalej a snaž sa nájsť čo najobjektívnejšie odpovede!

18.
označiť príspevok

janyjany
   14. 12. 2008, 15:45 avatar
Kasafran - odkiaľ máš info, že američania vyvraždili v Iraku a v Afganistane viac ako milión civilov?

19.
označiť príspevok

global
   14. 12. 2008, 15:50 avatar
janyjany v samotnom iraku sa hovori o statistike pol miliona zabitych DETI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21.
označiť príspevok

global
   14. 12. 2008, 15:56 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=FbIX1CP9qr4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

a ako na to reaguju zodpovedni.

Lesley Stahl: "Slyšeli jsme, že zemřelo půl miliónu dětí, tím myslím, to je více dětí než kolik zemřelo v Hirošimě, a..a..víte, stálo to za to?"

Madeleine Albright: "Myslím si, že je to velmi těžké rozhodování, ale tato cena... Myslíme si, že to stálo za to."

28.
označiť príspevok

janyjany
   14. 12. 2008, 16:35 avatar
Chcel by som vedieť akým spôsobom zomierajú tieto deti? To američania cielene zabíjajú civilov?

23.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 15:59 avatar
Kasafaran. nesmies si vsetko spajat tak jednoducho, tak to nejde. nevravim, ze to tak byt nemohlo, ale politika je o predvidani, takze pravda uz nieje dvolezita, vzhladom na nasledujuce diania po 9/11. aj ked obama nastupi, kto teraz ponesie nasledky ak sa vyvodia nejake vysledky????

25.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 16:09 avatar
Global,
ďakujem za pohotovú reakciu, s ktorou sa zrejme aj Janyjany uspokojí.
Janyjany,
v prípade, že Ťa ani takáto odpoveď neuspokojí, potom Ti odporúčam opýtať sa na tieto masakre "trojjediného" židovsko-kresťansko-moslimského boha (Jahve, Boh, Alah), v mene ktorého ich americkí zabijaci páchajú.

27.
označiť príspevok

janyjany
   14. 12. 2008, 16:33 avatar
Kasafran - američania sú v Iraku v mene Alaha? Zasa som sa niečo nové dozvedel.

29.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 16:48 avatar
Janyjany,
som rád, že si opäť o niečo informovanejší. Veru je to tak, že židia, kresťania a mohamedáni velebia, uctievajú a veria toho istého boha, lenže pod rôznym menom. A v mene toho istého vlastného/spoločného boha, ku ktorému sa modlia, sa dokážu čiste z bratskej lásky navzájom nenávidieľ, okrádať a vraždiť... A on sa na nich láskyplne a s pochopením díva a díva a díva! Skutočne je to pre Teba novinka?

31.
označiť príspevok

janyjany
   14. 12. 2008, 16:59 avatar
Kasafran - židia a kresťania neuctievajú jedného a toho istého Boha. Z bratskej lásky nikto nikoho neokráda, nenenávidí a nevraždí. Chceš povedať, že americkí vojaci to naozaj tak vnímajú? Že v Iraku hája Božie záujmy?

32.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 17:11 avatar
Janyjany,
keby bolo Tvoje tvrdenie pravdivé, poučenie by tentoraz bolo na mojej strane. Ako ateista Tebe veriacemu odporúčam, aby si si v týchto základných otázkach viery spravil poriadok. Alebo si tomuto problému nevenoval pozornosť len preto, že uctievaš iné božstvá? Aha, veď tá Tvoja reinkarnáca tiež o niečom svedčí...

33.
označiť príspevok

janyjany
   14. 12. 2008, 17:16 avatar
Kasafran - v čom je poučenie teraz na Tvojej strane? V tomto poriadok mám. Nemusíš si robiť starosti. Chápem, že Tebe sú tieto veci vzdialené.

35.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 17:25 avatar
Janyjany,
buď pozornejší - napísal som KEBY bolo Tvoje tvrdenie pravdivé...

36.
označiť príspevok

janyjany
   14. 12. 2008, 17:27 avatar
Kasafran - a nie je?

38.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 17:33 avatar
Janyjany,
žiaľbohu alebo chvalabohu? - nie!

45.
označiť príspevok

janyjany
   14. 12. 2008, 17:51 avatar
Kasafran - Ty nevieš aké božstvo nevedomky uctievaš?

5.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 12. 2008, 09:10 avatar
kto pozna odpoved a vie na sto percent ukazat prstom na autora,nech HO sem napise..

14.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 14:49 avatar
Salbea,
neviem síce ktorého/akého autora máš na mysli. Ak autorov dokumentu 9/11 Mysteries, potom sú to títo:
Scenár a réžia - Smallstorm
Zvuk a strih - Kent Oberlin
Hudba - Steve Baker
V dokumente vstupovalo najmenej 36 osôb, ktorým bolo menovite adresované špeciálne poďakovanie.
Vyrobila spoločnosť - WAKE PRODUCTIONS, AVATAR.LLC 2006

Ak máš na mysli autorov/aktérov septembrovej tragédie, pozri sie niektoré z amerických dokumentov spracovaných na túto tému a vytvor si vlastný názor.

6.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 12. 2008, 10:27 avatar
Pozrel som si to .Je to dobry dokument,urobeny nenasilne.Takže vražda pre pár miliard to bola.A tí co sa nabalili i tak su sudcovia a zvolení predstavitelia ich moci.Takže sami su zakon -sudit sami seba nebudu.Je to hnus -naozaj ako hovorieval moj otec-do ameriky usli len samí vrahovia a zlocinci a zalozili stat zlocincov a dedia si to z otcov na synov -svoje praktiky a su stale mocnejsí ved ich stat to je,nie stat obcanov USA ,ale ich.

7.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 12. 2008, 11:31 avatar
takže žiadny teroristicky utok zo strany islamistov..Bin Ladin je potom kto?!

8.
označiť príspevok

Mojka žena
   14. 12. 2008, 11:50 avatar
..okrem iného finančný magnát, ktorý financuje dovoz zbrani z Ameriky. Len tak mimochodom, obchoduje aj americkou firmou, v ktorej spoločníkom je aj okrem iných Bush ml. - bývaly prezident USA, vlastne dá sa povedať, že ešte terajší. Novozvolenému prezidentovi ešte prezidenský úrad neodovzdal.
Zdroj tejto informácie menovať nebudem. Zatial sa tieto informácie považujú za nepodložené. Ovšem všetko je možné, najmä čo sa Busha týka - podľa môjho názoru.

9.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 12. 2008, 11:50 avatar
Bin ladin je ich agent-preto ho dodnes nenasli.Pri technologiach dneska nie je ožne sa skryt nikde na svete,lebo ta odfotia aj ked sedís na zachode cez strechu-kam by sa ukryl?

10.
označiť príspevok

salbea žena
   14. 12. 2008, 11:54 avatar
hups,tak to som radsej ticho..uz sa mi to tu nepaci..ani tu a ani nikde inde a ak je to tak islamistom nezavidim

11.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 12. 2008, 12:47 avatar
No salbea -to je samozrejme len domienka,stojaca na zopar veciach.

30.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 16:52 avatar
NAZVYTE SI TO AKO CHCETE... MAM NA TO NAROK A NEVERIM TOMU. A NIKDY NEBUDEM VERIT NIECOMU, COMU VERIT Z NEJAKYCH PRICIN ODMIETAM.

34.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 17:21 avatar
Flash,
veď my sa s Tebou nehádame - ver si čomu chceš... V tomto si slobodný takisto ako my ostatní. Mýliť sa je síce ľudské, ale zotrvávanie v omyle je hlúposť...

37.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 17:31 avatar
Kasafaran. zotrvat v omyle? nie som to ja kto tu ide z kaluze do blata...

40.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 17:44 avatar
Flash,
to som rád a je to fajn. Ja sa skutočne sem-tam dostanem z blata do kaluže a napriek tomu je mi fajn...

43.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 17:46 avatar
ale to podla mna nieje fajn... o to im asi v skutocnosti ide:D

50.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2008, 19:58 avatar
Flash,
zrejme si ma dobre nepochopil...

51.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 12. 2008, 20:02 avatar
tak podla mojho skromneho pohladu ma flash problem s tym, ze hlada uz aj v konspiraciach konspiracie  

39.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 17:36 avatar
som clovek ktory sa naozaj snazi zaujat stanovisko k veciam, ktore sa ho dotykaju viac ako len globalne, o veciach do ktorych som zapleteny, ktore som prezil ktore sa ma bezprostrdne tykaju ci uz dosledkami, alebo inak.

TO VIDEO BERIEM ASI TAK, AKO TO S TOU CIEKVOU, CO SEM BORIS VYLEPIL DEN PREDTYM

41.
označiť príspevok

Natalia žena
   14. 12. 2008, 17:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

42.
označiť príspevok

flash muž
   14. 12. 2008, 17:45 avatar
CAU NATALKA :D VYSPINKANA???

44.
označiť príspevok

Natalia žena
   14. 12. 2008, 17:49

46.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 12. 2008, 19:33 avatar
Je to smutne. Pretoze prave pre takyto pristup je tazke v spolocnosti presadzovat zakon a spravodlivost. Ale samozrejme ako bolo uz napisane.... kazdy ma pravo sa rozhodnut.

47.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 12. 2008, 19:52 avatar
Smutne je to ,že pravo volit maju aj debily -stačí aby mali 18-nast a doktory o nich nevedeli a hned je vovlade hocico.

49.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 12. 2008, 19:56 avatar
Keby nebolo legalne klamat verejnost, tak by nebol ani problem, ze volia aj debili  

48.
označiť príspevok

Natalia žena
   14. 12. 2008, 19:52

52.
označiť príspevok

Boris muž
   14. 12. 2008, 20:12 avatar
Americania padnu na usta ako padol velky Rim. Nadutost si privodzuje skazu sama.

53.
označiť príspevok

starec muž
   15. 12. 2008, 15:46 avatar
Vo Vietname Američania prehrali aj preto,lebo za zdvihol medzinárodný odpor na základe zverejnených drastických záberov z vojny.Dokonale sa z toho poučili a teraz sa snažia,aby sa čo najmenej zverstiev z vojny v Iraku a Afganistane dostalo na verejnosť.Dezinformačná mašinéria pracuje na veľmi vysokej úrovni.Aj v iných krajinách sa dokonale bráni zverejneniu nežiadúcich záberov,lebo to by sa aj vlastencom obracal žalúdok.

54.
označiť príspevok

Natalia žena
   15. 12. 2008, 17:22

55.
označiť príspevok

starec muž
   16. 12. 2008, 15:30 avatar
Natalia,práve o to ide,že nie všetci to podporujú.Preto potrebujú mať nad médiami totálnu kontrolu.Bombardovanie miest,ktoré je médiami ukázané ako keby to boli oslavy Silvestra.Krásne svetelné efekty,nádherná a dokonalá technika.Nevidno žiadne obete,žiadne zmrzačené deti.Nie nadarmo sa v prísloví hovorí:"Čo oko nevidí srdce nebolí."
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:40,  Kristus povedal, že kto ho chce nasledovať má zaprieť sám seba a niesť každý deň svoj...
dnes, 00:30,  velmi vyhoríš meaculpa......ale je mi to jasne...nie si znovuzrodený(ja som nebol tiež)
dnes, 00:26,  tak že volil Fica a ma 200 eur k dôchodku
dnes, 00:22,  teším sa meaculpa na tvoje navrhy, ako si može niekto prilepšiť.....trebárs k vianociam
dnes, 00:20,  myslím, že katolik ako meaculpa, nam da mnoho receptov...
dnes, 00:18,  ak máš lepšie daj.....o tom je téma.....*05*05*05.....
dnes, 00:17,  Go Russia.
dnes, 00:14,  to su teda rady, znovuzrodeny ondrik
dnes, 00:06,  Chceš si nejako pomôcť drahý učastnik DF? tak takto....ak máš nadanie na skladanie...
včera, 23:37,  dufam, že týmito člankami sa aspon trochu rozsvieti v kotrbách starých komunistov.....a...
včera, 23:35,  ano si pozitívne "zmätený".....tý obdivovateľ svojho prezidenta.....raz darmo ta...
včera, 23:18,  Vonné sviečky Po rafinácii surovej ropy na výrobu benzínu zostáva na dne barelu...
včera, 23:08,  Kto sú Palestínčania? „Palestínskosť“ nie je legitímna národná identita, je to len...
včera, 23:05,  Ale ti sťahuje riť. Ani prstom do nosa by si si netrafil....
včera, 23:03,  Súdruh Kiska to parádne dojebal. A taká pekná koalícia to mohla byť....
včera, 22:55,  ty o rusoch a ukrajincoch vieš viac ako o Slovakoch, mufko
včera, 22:21,  71- nič nie je u Matoviča premlčané - daňový úrad ho ihneď kontroloval a nie raz....
včera, 22:06,  25- a potom si sa zobudil*13*13*13
včera, 21:50,  Edo rus a nerus v roku 2019 riešit nebudem . Je to hnus take veci preberat. Nikdy ma...
včera, 21:45,  huaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Obráť tvár k slnku a všetky tiene padnú za teba.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(150 678 bytes in 0,618 seconds)