Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

Zúfalo potrebujem radu 3

148
reakcií
837
prečítaní
Tému 10. decembra 2017, 10:03 založil peter67.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
31. 07. 2017
67
15. 07. 2017
170
15. 02. 2010
34

1.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 10:03 avatar
zzing mi napísal :
si motorkár, rozdávaš cukríky postihnutým deťom, hraječ´š sa na boha......vieš čalúniť, dokonca negovať......mas tu hlupu drzosť debatiť s inteligentami a hrať sa na inteligenta....ale povim ci peťko......skutocný inteligent spozna, že mas len ucnovske vzdelanie.......a šaškuješ......a si vlastne prefukaný primitív, čo sa snaži o nejaký sarkazmus.........a popritom sa z teba vyplavuje akasi krivda, ktorá ti bola sposobená........

Ako ste spoznali, že mám len učňovské vzdelanie ?
Ak ste to nespoznali, tak nie ste inteligenti zzingovho formátu !
Súhlasí Scarlet666

2.
označiť príspevok

Fotooon muž
   10. 12. 2017, 10:12 avatar
Lebo si to sám povedal:

"....Nie ja som technik,remeselník s posledne dosiahnutým vzdelaním učňovským....." Abrahám obetoval syna (príspevok 45)

"Intelekt nebotyčný posledné dosiahnuté vzdelanie učňovské. Tak čo aký som ??? " Podla Benovej som fasista podla mna je Benova obycajna kurva!!!!hahahah (príspevok 52)

" obajsni my Tvoje myšlienkové pochody, ja mám posledné vzdelanie učňovské " Fico nebude vraždiť oponentov. Kotleba áno!!! (príspevok 68. V tomto príspevku tomu dokonca zodpovedá aj gramatika "objasni my"   A nie len gramatika, ale aj pamäť teraz. Nepamätáš si už ani čo si napísal pred pár mesiacmi dozadu   ) :)
Súhlasí veriaci-4

115.
označiť príspevok

peter67 muž
   13. 12. 2017, 21:04 avatar
Foton. Prečítaj si ešte raz všetky moje tri vety v tvojom príspevku. Teraz mi povedz aké mám vzdelanie ?

117.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 01:22 avatar
petrík..... Ty si myslíš, že ti to pomôže zmeniť čo si napísal?  
Súhlasí veriaci-4

118.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 10:32 avatar
foton. Ja nič nemením. Hovorím ti ako vždy som aj písal. Moje posledné dosiahnuté vzdelanie je učňovské.
Je to pravda a asi navždy bude.
Teraz mi napíš aké mám vzdelanie ?

120.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 10:51 avatar
Posledné dosiahnuté vzdelanie je učňovské. Čiže máš vzdelanie učňovské. Čo sa tu snažíš nacvičovať?

123.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 11:16 avatar
Foton. Snažím sa ťa naučiť zvažovať alternatívy, v praxi nie celkom bežné.
Takže správne si napísal, že posledné je učňovské. Aké je predchádzajúce ?
Aké možné varianty môžu byť ? Neber to čisto mechanicky naučeným spôsobom. Zapoj logiku, ktorej máš kopec aj na rozdávanie.
Podobne sme odvádzali korene kvadratickej rovnice. Písal, si že je to jasné, čo si chcel povedať. ja som ťa upozornil, že matematicky tam máš blud. Spomínaš ?

125.
označiť príspevok

Ludwig muž
   14. 12. 2017, 11:27 avatar
Ahoj. Tak teoreticky si mohol chodiť na gympel, potom vyštudovať vysokú a nakoniec si sa mohol ako promovaný vysokoškolák nejako dostať na účilište a úspešne ho dokončiť. V takom prípade by si mohol mať vysokoškolské vzdelanie a pritom mať ako posledné ukončené vzdelanie učňovské...Akurát neviem či naše zákony niečo také umožňujú, aby si išiel vysokoškolák ešte na učňovku...
Súhlasí peter67

128.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 11:32 avatar
Máš také príklady? Sem s nimi....

129.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 11:35 avatar
Ludwig. Bingo.
Prakticky som chodil na strednú školu drevársku, potom na VšLD a nakoniec som v 1993 si dorobil učilište- som teda vyučený a aj zmaturovaný čalúnnik.
Preto a jedine , lebo vtedy to bola živnosť viazaná a živnosť som mohol vykonávať iba s výučným listom, alebo mať zodpovednú osobu, ktorá ho má ! Môj vš diplom som mohol použiť tak akurát pod nohu stola= kratšiu, aby sa nekýval 
Preto píšem, že mám posledné dokončené vzdelanie učňovské. Všetci sa ma na to pýtajú, lebo logika hovorí, že posledné zvyčajne býva najvyššie. Mám známych JuDr, ktorý si otvorili reštauračné prevádzky a predtým končili učilište- spoločného stravovania, takže taktiež majú posledné dosiahnuté vzdelanie učňovské a bytostne sa na tom bavíme.
Som rád, že si to pochopil a dúfam, že aj ostatní sa naučia chápať význam slov posledný, najvyšší ap.

130.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 11:38 avatar
" lebo vtedy to bola živnosť viazaná a živnosť som mohol vykonávať iba s výučným listom" >>> Koho si myslíš, že obľafneš?  
Súhlasí veriaci-4

132.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 11:45 avatar
Foton. Nikoho, najmä nie teba, lebo si presvedčený o svojej pravde a nepresvedčí ťa nič. si sklamaný, že nie si viac ako ja - čalúnnik, preto si skús nájsť ako boli viazané remeselné živnosti v roku 1993.
Skús si otvoriť živnosť - stolárstvo, čo k tomu potrebuješ ?

136.
označiť príspevok

Ludwig muž
   14. 12. 2017, 11:52 avatar
Môžem potvrdiť. Neviem ako je to dnes, ale v 90-tych rokoch to tak rozhodne bolo, že človek potreboval vyúčný list keď chcel podnikať ako remeselník.

137.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 11:54 avatar
Slovami ma nepresvedčíš. Rovnako ako ani ja teba, že už mesiac som prezidentom Ázerbájdžánu www.pokrm.estranky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ak máš SŠ tak už nič. Stačí potom už len tvoja zručnosť, ak to vieš. Špecifickú školu potrebuješ, ak chceš robiť s elektrikou a podobne... Ale pri stolárskej výrobe nikoliv.  

139.
označiť príspevok

Ludwig muž
   14. 12. 2017, 11:58 avatar
Aj v roku 1993 to tak bolo? Čo tak si to najprv overiť, než niekoho obviníš?

140.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 12:01 avatar
Kde som ho obvinil? (Doštuduj si, čo je to obvinenie.) Chcem po ňom, aby mi to dokázal, to je celé. Podklady na overenie mi má dodať on, lebo som ich už žiadal.  

141.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 12:22 avatar
Foton. Ty máš maturitu. Ak ťa postavím k ponku a dám ti výrobný výkres napr. skrine dvojdverovej s anglickými zásuvkami, tak ju za dva dni zhlobíš ? Veď vzdelanie máš, zručnosti tiež .

143.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 12:39 avatar
Nezhlobím. Podstatné je, že keď sa to naučíš a vieš to, nepotrebuješ už k podnikaniu takú školu. Keď som napr. ja študoval, tak sme sa neučili programovanie jednočipových mikroprocesorov. Nič také vtedy u nás nebolo. Napriek tomu dnes také zariadenia vyrábam a programy pre ne vytváram. (Síce v tom nepodnikám, ale keby som chcel, tak môžem.) Stačilo si len nakúpiť zopár kníh a postupne ich prejsť + prakticky skúšať. Je za tým síce zopár rokov driny, ale k prípadnému podnikaniu v tomto už žiadnu ďalšiu školu nepotrebujem.

146.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 15:44 avatar
Foton. Písal som ti a aj dal odkaz, že ak ideš do živnosti viazanej, tak potrebuješ mať patričné vzdelanie, poprípade dobrozdanie od zamestnávateľa, ktorý má oprávnenie na takúto živnosť, že si u neho vykonával takúto prax nejakú dobu / cca 5 rokov, ale neviem to presne /. Takže máš pravdu, pokiaľ sa jedná o voľnú živnosť, ak viazanú tak ti živnosť nedajú.
Ja píšem o roku 1993 , kde som proste nemohol otvoriť živnosť bez výučného listu, alebo zodpovednej osoby.

147.
označiť príspevok

Ludwig muž
   14. 12. 2017, 16:05 avatar
Musíš predložiť nezvratné dôkazy a presné znenie toho zákona!!!!!!!
Že sa s ním naťahuješ...

134.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 11:48 avatar
Foton. Prečo som robil kamarátovi zodpovednú osobu v jeho živnosti ? Fakturoval aj čalúnnicke práce , na ktoré zo zákona vtedy nemal oprávnenie.
Dnes už môže čalúnnictvo vykonávať hocikto, vyňali ho z viazaných živností.

127.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 11:31 avatar
Posledné vzdelanie býva obyčajne to najvyššie a zahŕňa v sebe aj tie predošlé.
Preklep nie je blud. Dôležité je, že si tú rovnicu neodvodil ty, bárz výzva ku tomu bola a vedel si o nej.
Súhlasí peter67

131.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 11:42 avatar
Foton. presne zvyčajne býva, ale nechceš rozumieť , lebo nechceš.
Samozrejme, že som tú rovnicu neodvodil ja. Odvádzal si ju ty, ale s formálnymi chybami, na ktoré som ťa upozornil.

133.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 11:47 avatar
Ukáž zdokumentované príklady ľudí, pri ktorých to tak nebolo.
Chyby sa pri písaní stanú. Neboli by tam, keby sa dal príspevok editovať ako kedysi.

135.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 11:51 avatar
Foton. Nerozumiem, čo presne po mne chceš , napíš konkrétnu požiadavku .
Chyby sa pri písaní samozrejme stanú- preklepy.

138.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 11:56 avatar
Konkrétne prípady takých ľudí chcem ja po tebe. Daj na ne relevantný odkaz.

142.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 12:23 avatar
Ja ti nestačím , Stačí kópia vyučného listu, vš diplomu, maturitného vysvedčenia a vysvedčenia z 8. triedy ZDŠ ?

144.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 12:44 avatar
Stačí odkaz na to, že taký zákon kedysi existoval. Že si potreboval živnosť k čalúnnictvu napríklad. A podobne.

145.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 14:00 avatar
Foton. Tu je zoznam viazaných remeselných činností k 2014.
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Peter/Dokumenty/Downloads/0.pdf
strana 21 . stolárstvo v pravo je už čalúnnictvo voľnou živnosťou.

149.
označiť príspevok

veriaci-4
   14. 12. 2017, 19:07 avatar
peťko prešiel som si túto tvoju debatu s fotonom, a musím konštatovať peťko že si naozaj KOKOT NA ENTU......pýtam sa o čo ti ide tý nešťastnik?.....krútiš, mútiš, šaškuješ....,.,   ...........NOS TU CIAPKU PETERKO!!!!!!!!!!!

28.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 09:34 avatar
petulko, touto témou si len potvrdil, čo som o tebe napísal......ty si tak hlupučky a prefukaný    
peťko , prečo potrebuješ uputávať na seba pozornosť?.....
ved ty si len robíš na seba reklamu peťko, a ja ti rad poslužim, možno sa ti rosvieti medzi ušami.....
malo ťa chvalili v detsve peťulko?........nechci o odo mna peťko aby som ťa škrabal za ušami.....ale ked inač nedáš, tak ta pofúkam no   ....
si šikovný petulko, aj caluniť vieš......aj slovencinara by si do riti poslal......a pri tom nemas ani posranú maturitu......smekam a mekám pred tebou peťulko......ty si dokazal nemožné.....   
a ja ci vravim peťko, nehraj sa pri tom na Boha......ale dakuj Bohu za to čo máš......
a dakuj Bohu peťko, že môžeš aj rozdávať cukríky deťom....bo tvoje davanie peťko naberie uplnbe iný roz,mer......a trochu sa boj Boha peťko.......
slovo pre teba peťko......

Blažený každý, čo sa bojí Pána a kráča po jeho cestách. 2 Budeš jesť z práce svojich rúk; budeš šťastný a budeš sa mať dobre. 3 Tvoja manželka je ako plodonosný vinič vnútri tvojho domu. Tvoji synovia sú ako mládniky olivy okolo tvojho stola. 4 Veru, tak bude požehnaný muž, ktorý sa bojí Pána. 5 Nech ťa žehná Pán zo Siona, aby si videl šťastie Jeruzalema po všetky dni svojho života, 6 aby si videl synov svojich synov. Pokoj nad Izraelom!
Súhlasí Osvietený

34.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 09:51 avatar
Ahoj zzing. Ďakujem ti za posledné vety tvojho príspevku. Sú poučné. Dúfam, že sa ti vyplnilo všetko, čo si mi písal v Blažený.....
Aby si ma škrabkal, za ušami nechcem, ba priam ma striasa pri tej predstave.  
Reklamu na seba ? Ja ju robím tebe, stále ťa poväčšine spomínam v dobrom. V detstve , či ma málo chválili , Zaujímavá otázka, asi nie , lebo súdružka učiteľka ma nemala rada pre moje nekontrolovateľné správanie . 
Som šikovný, aj čalúniť viem , slovenčinárku som poslal blízko riti a to ani nespomínam posranú maturitu, ktorú si ty utrpel.
Ja som dokázal viac ako si ty vieš vôbec predstaviť.
Neviem, či sa hrám na Boha, ale decká nás vtedy milujú, očká im žiaria a aspoň na chvíľu zabudnú na voje trápenia. To ty náboženský fanatik nikdy nepochopíš. Ty by si im tresol lopatou po hlave. V živote to ale tak nechodí, ako si to predstavuješ.
Bohu ďakujem každý deň, za deti, zdravie, pokoj, nič viac od neho nechcem. kam ma pošle po smrti neviem, ale nechcel by som byť v jednom oddelení s tebou. 
Súhlasí veriaci-4

38.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 10:00 avatar
no peťko ,začínaš sa mi páčiť.....píšeš, že dakuješ Bohu.....a takto to ma byť peťko.....ked som ti prvý krát napísal, aby si sa nehral na Boha, tak v tej chvili si na Boha nadával.....a písal si aj o starom zakone....a zaroven si písal ako rozdávaš detom cukríky.....takže peťko, vtedy si bral na seba spravodlivosť, a odsudzoval si božiu, peťko......nemáš to prave poznanie....ale som rad že už teraz dakuješ Bohu. Ked si prisiel na toto forum, tak to tak nevypadalo, pretože si bol na Boha naozaj nahnevaný........aspon niečo sa na teba nalepilo a aspon niečo si si uvedomil......
Súhlasí Osvietený

41.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 10:09 avatar
Ach jaj zzing. Vždy som písal, že sa modlím k Bohu, nie každý deň. Na Boha som nenadával. Písal som že neverím v Boha sadistu, ktorý ma pošle do smoly a na mučidlá. To budem písať vždy. Verím v dobrotivého a milujúceho Boha.
Rozdával som aj cukríky aj budem, aj prispievam na Červený nos, aj vozím decká na skútriku, nech si ty myslíš o to m čo chceš.
Z akej tejto si si istý, že ty a len ty máš to pravé poznanie ? Shagara tvrdí o sebe to isté !
Ja žijem tak ako sa mi páči, vedome nikomu neubližujem, snažím sa pomáhať na poznanie kašlem, nech mi to najvyšší spočíta, len nech nie sme spolu v jednom oddelení, to by bolo pre mňa asi ozajstné peklo . 
Súhlasí veriaci-4

46.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 10:20 avatar
preto si tu na tomto fore peťko, aby si sa dozvedel, že za skutky nebudeš spasený.....v tejto otazke sa vela ludi mýli, hlavne katolíci........
ty stale žiješ v skutkoch a dufaš ,že to nejako dopadne.....by si sa divil, kolko ludí je dobrosrdecných.....ale to ich nespasí....
To je to, o com som sa chcel s tebou od samého zaciatku baviť......no a môžeme do toho primiešat aj tvoju sikovnosť ak chceš.....a možem ti aj nadalej trpezlivo vysvetlovať, že skuter je druh motorky......a davť ti rady aby si nosil ciapku a neprefukalo ťa......,bola by ťa škoda peťko...,,,   
Súhlasí Osvietený

55.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:19 avatar
Ahoj zzing, za čo budem spasený ak nie za skutky ?

62.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 16:42 avatar
veru peťko, aj keby si vsetky cukriky porozdaval, tak za toto spasenie není......František ti to vysvetlí trochu inač no.......ale on je svaty otec.......
Súhlasí Osvietený

63.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:44 avatar
zzing. Vždy rozdám všetky cukríky ! Tak za čo je spasenie , Za maturitu ?

65.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 16:47 avatar
opytaj sa uja Fera, to je tvoj svatý tato peťko......

66.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:51 avatar
zzing. Pýtam sa teba. Vieš ? Stačí maturita ?

68.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 16:56 avatar
chváliš sa že si vela cital peťko....ale vypada to že same blbosti........skus začať citať bibliu a dozvieš sa.......   .

72.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 17:00 avatar
zzing. Samozrejme, že som veľa čítal a pravdepodobne samé blbosti, ale rozprávočky čítať nebudem až vnukom na dobrú noc.

77.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 17:04 avatar
biblia je rozprávočka peťko?
Súhlasí Osvietený

79.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 17:05 avatar
zzing. Áno.

84.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 17:19 avatar
no vidíš peťko.......biblia je pre teba rozpravočka.......ale verím že detičky mas pokrstené......aj sem tak do kostola ideš , na vianoce......je tak peťko?........
povim ci tajomstvo petulko.....aj keby si precital vsetky knihy sveta a biblia bude pre teba rozprávockou, tak umrieš sprostý a nespasený.....a je ťa škoda peťko......   

3.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 10:18 avatar
Ahoj Foton. To čo píšem je svätá pravda.
Pravý inteligent, ale premýšľa nad mojimi slovami a vidí, kde asi leží pravda. zzing to nikdy nepochopí, ty na to máš, iba si lenivý rozmýšľať. Si naladený na "nepriateľstvo medzi nami" a nevieš sa od toho odpútať.
Prečítaj si ešte raz moje príspevky, ktoré si tu odcitoval a mysli !

4.
označiť príspevok

Fotooon muž
   10. 12. 2017, 10:20 avatar
To čo si napísal nezmeníš. Jedine, že by si sa priznal, že si klamal a máš v skutočnosti iné vzdelanie.  
Súhlasí veriaci-4

5.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 10:24 avatar
Foton. Stále nerozumieš, lebo sa nesnažíš.
Všetko je svätá pravda, nikdy vedome neklamem. Nič nevidíš, nič neskúmaš, iba berieš všetko moc bez uvažovania.
Otázka je , ale ako na to prišiel zzing, a vy ostatní ?
Myslel som na môj slovník, skladbu viet , odborné výrazy , schopnosť diskutovať ľahkovážne aj k veci - viď odvádzanie koreňov kvadratickej rovnice.
Na toto sa hlavne pýtam.

6.
označiť príspevok

Fotooon muž
   10. 12. 2017, 10:28 avatar
Otázka znela jasne, odpoveď tiež. Kde je ešte problém? To že používaš dvojzmyselné reči je tvoj problém, nie môj. Ja som čestný a priamy. Každému poviem priamo aké sú fakty a o viac sa nestarám. Howk.  
Súhlasí veriaci-4

8.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 10:32 avatar
Problém je v tom, že sa tu iba hádate o svojej pravde vo vzťahu náboženstiev a výklade Biblie. útočíte tu na seba ako besné psy .
Ja ironizujem a okamžite som triedný nepriateľ- som na to zvyknutý  
Každému povieš aké sú fakty a viac sa nestaráš . Možno to je práve ten tvoj omyl.
Súhlasí Scarlet666

10.
označiť príspevok

Fotooon muž
   10. 12. 2017, 10:37 avatar
Hádku v tom vidíš ty. Je to len výmena názorov (teda aspoň z mojej strany), nič viac. Na to sú diskusné fóra určené. Ak sa s tým nevieš zmieriť, choď na facebook, daj sa do skupiny rovnakozmýšľajúcich ako ty a vzájomne si potľapkávajte po pleci až do konca života (ak po tom túžiš). Tu sa riešia závažné otázky, ktoré majú pre človeka dopad na celú večnosť.
Súhlasí veriaci-4

7.
označiť príspevok

Fotooon muž
   10. 12. 2017, 10:30 avatar
...a to, čo si "ty myslel" si vedel len ty sám. Nie som telepat.  
Súhlasí veriaci-4

9.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 10:34 avatar
Nie si, ale máš "jazyk" tak sa jednoducho opýtaj. Ja sa ťa pýtam, ty ak chceš odpovieš, teraz si odpovedáme, na otázky.
Takto to môže byť stále. Dúfam, že občas podpichneš .  

11.
označiť príspevok

Fotooon muž
   10. 12. 2017, 10:38 avatar
Prečo by som sa mal pýtať? Ty si dal otázku v príspevku 1 na konci. Na otázky sa neodpovedá otázkami. 05
Súhlasí veriaci-4

12.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 10:46 avatar
Zo zvedavosti ? aby reč nestála ?
V 5 som sa pýtal jasne ako podľa .....
Ty si napísal presne, jasne, zrozumiteľne-technicky , ale ľudsky ?

27.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 09:28 avatar
Na otázky sa neodpovedá otázkami ani zo zvedavosti. Je to proti pravidlám diskurzu.  

86.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 19:19 avatar
žiješ vo vlastnej spravodlivosti peťko......biblia je pre teba rozprávka.....veriš sam sebe, biblický Boh je pre teba neprijatelný....ty si si vykreslil Boha na svoj obraz, a spravas sa tak ako by sa mal podla teba spravať Boh......je tak peťko?.....ale ja ťa z toho dostanem peťko.......

13.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 12. 2017, 16:39 avatar
Peter, ty si šikovný človek, videl som ukážky tvojej práce čo si sem dal. Nemusíš si robiť komplexy z nedostatku všeobecného vzdelania, komplexy nech má ten čo nič nevie. 
Súhlasí Scarlet666, veriaci-4

14.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 12. 2017, 17:36 avatar
Stop blbosti na DF..   
Súhlasí Scarlet666

16.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 18:09 avatar
To sa nedá .   
Súhlasí veriaci-4

15.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 18:07 avatar
Ahoj majko1. Ja komplexy nemám, hlavne nie z nedostatku všeobecného vzdelania   
Súhlasí Osvietený, Scarlet666

17.
označiť príspevok

majko1 muž
   10. 12. 2017, 18:09 avatar
Tak potom je všetko v najlepšom poriadku, ale chvílu som mal z tvojich niektorých príspevkov silný dojem že máš......
Súhlasí Scarlet666

18.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 18:11 avatar
Naťahujem vás ako gumičku v gumipuške. 
Ak by som chcel, tak študujem, ale sa mi nechce.
Vďaka za empatiu.
Súhlasí Osvietený, veriaci-4

19.
označiť príspevok

YouLove
   10. 12. 2017, 20:54 avatar
1
ja by som to na tebe nespoznala, nerobis hrubky, maturu mas :D

20.
označiť príspevok

peter67 muž
   10. 12. 2017, 21:00 avatar
19. To, že nerobím hrúbky je dlhoročné čítanie kníh, časopisov a v neposlednom rade automatickým opravám   
Ak si čítala zzingov príspevok, tak ti jasne odkázal, že nie si inteligent    
Má tam zavádzajúce označenie tých detí. Ja vozievam deti postihnuté onkologickým onemocnením a deti z detských domovov.
Nie postihnuté, ktoré chápeme ako mentálne, alebo fyzicky postihnuté, ale aj také rád povozím.

25.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 09:24 avatar
" obajsni my" > > > príspevok 45, téma: Abrahám obetoval syna Nerobím hrúbky.  
Súhlasí veriaci-4

26.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 09:26 avatar
sorrrry: príspevok 68, téma: Fico nebude vraždiť oponentov. Kotleba áno!!!  
Súhlasí veriaci-4

69.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:57 avatar
Čo teraz platí ?

67.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 16:52 avatar
šikulka si peťko......ako si to dokazal bez maturity?.......,ved ja maturitu mam, a toho co vymyslel tvrde a makke i, by som švajstnul s lopatou peťko.......,   

71.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:58 avatar
zzing. Ten niekto bol myslím p. Hatala.
Kto ti povedal, že som to zvládol bez maturity ?

74.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 17:01 avatar
no ty sa chváliš, že robiš malo chyb a ani maturitu nemáš.......sikulka si peťko.....teba je skoda na tomto df.....

76.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 17:04 avatar
zzing. popros uja Fotona,ten je dobrý vo vyhľadávaní. kde som písal, že nemám maturitu ? Konkrétne kde som to napísal.
Lebo som to nikde neuviedol. Posnaž sa a nevymýšľaj si , že niekde. Hľadaj, daj odkaz. To že nechápeš písanému textu je len tvoj problém

80.
označiť príspevok

veriaci-4
mne si to písal, že maš len učnovske vzdelanie a vyhladavať to nebudem......

81.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 17:07 avatar
zzing. Nikdy som nenapísal, že mám len učňovské vzdelanie. Nauč sa čítať a chápať význam slov. Vidno, že máš len maturitu utrpenú večerným štúdiom.

82.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 17:10 avatar
Popros uja Fotona, kde som napísal to, čo tvrdíš vo svojom príspevku 80. Nepomôže ti, lebo som to nikde a nikdy nenapísal.
Choď študovať, uč sa chápaniu významu slov.

83.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 17:12 avatar
bavili sme sa o tom, ja som písal že mam maturitu ale bol to masaker a ty si napisal ze mam viac ako ty....
napíš rovno peťko, mam maturitu .....prečo to nenapíseš?......ved su len dve moznosti, alebo ju mas alebo nemáš......s tebou sa baviť to je ako ked serie a maluje....vzdy som písal, že si nejaký pošahaný.......alebo prefukaný......

85.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 19:03 avatar
kde si zmizol peťko?....tak máš alebo nemáš tu maturitu......ale pravdu peťko, tu si medzi inteligentami a klamanie sa trestá.....jedno švajstnutie s lopatou by malo stačiť.....   

87.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   11. 12. 2017, 19:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

88.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 19:28 avatar
Scarlet 1*****
Súhlasí veriaci-4

89.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   11. 12. 2017, 19:30

90.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 19:32 avatar
Ako sa máš ?.
Dnes som ho vytočil ako niekedy dávno telefónne číslo.  

92.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   11. 12. 2017, 20:00

93.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 20:05 avatar
som online a reagujem hned samozrejme.....mýliš sa krásna víla.....ja viem že nemám vzdelanie, aj moj prejav tomu zodpovedá.....to víš krasna vila.....ked chlastáš a necitas mudre knihy, tak čo z teba može vypadnúť?.....no buc mudra krasna vila, čo sa snažiš pochopic deza s maturitou,a ypsilony by najradšej popratal s grasnátom......ale vieš čo krasna vila, ja som sa znovuzrodil a som nad vecou......mozes a nemusíš mi veriť krasna vila, ale ja som naozaj nad vecou.....je to neskutocne ale je to tak....boh mi dal rozum a ja vidim, že ti inteligenti su mimo(samouzrejme nie vsetky).....to musíš zažiť krásna vila, ja si to užívam......a dakujem Bohu......veríš mi kraSNA VíLA?

94.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 21:36 avatar
ideš víla amálka, čo podržíš raz jednému, potom zas druhému......    

100.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   12. 12. 2017, 21:20

101.
označiť príspevok

peter67 muž
   12. 12. 2017, 21:32 avatar
Hahaha a je trojjediný- s+h+ch    
Súhlasí Scarlet666

102.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 12. 2017, 02:01 avatar
a naš prefukaný peťko sa teší.....   ....

104.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 12. 2017, 02:08 avatar
no až tak si zas nemusela no......ale aspon sa ukazuje čo je v tebe......škaredá vila.....velmi sa mýliš vila amálka....v "konflikte" s motorkárom nemám absolutne v sebe ziadnu zlobu......ano viem sa občas nahnevať ale ver, pri motorkárovi to není.......   

105.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 12. 2017, 02:17

95.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 21:45 avatar
Tu maldito hijo de puta.

96.
označiť príspevok

veriaci-4
   12. 12. 2017, 13:15 avatar
nešaškuj peťko....radšej si urob maturitu.....ja by som sa hanbil, vyjsť na ulicu bez maturity peťko   

97.
označiť príspevok

peter67 muž
   12. 12. 2017, 17:33 avatar
Nestrápňuj sa zzing. Ja by som sa hanbil ísť na ulicu bez vš, druhého stupňa 

98.
označiť príspevok

peter67 muž
   12. 12. 2017, 20:13 avatar
zzing. To si do svojej 40- ky chodil iba po kanáloch ?

99.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   12. 12. 2017, 21:17

103.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 12. 2017, 02:04 avatar
určite vila amálka.....   , trocu natahujem prefukaného peťka no......

106.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 12. 2017, 02:18

107.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 12. 2017, 02:24 avatar
už teraz kecáš vila amálka.....stavala hore zadkom?.....   .....Nejak tak cítim, že oslovenie víla amálka ti moc nereže......
ale ked mi to tak príde....si velmi priehladná a raz nadržaš jednemu, potom zas druhému a chlapi ako takí pajaci sa snažia o tvoju priazeň......ale aspon je to tu zaujímavé.....
a neboj krásna vila, velmi si vážim toho ako si sa ma zastala v "konflikte" s Wolfom....malo ludi videlo do tejto veci......

108.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 12. 2017, 02:32

109.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 12. 2017, 02:39 avatar
ten "konflikt" vytvara peťko sám ak si si nevsimla.....vsimni si temy ake zakladá....ale mne to nevadí.....s petkom ja konflikt nemám.....kope , hryzie, no tak mu to trochu prifarbujem no...cim viac bude kopať a hrýzť, tym viac mu to osolím.....ak chceš tak si to všimaj
    ale už z neho čosi lezie, nechajme sa prekvapiť......   ....

110.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 12. 2017, 02:54

112.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 12. 2017, 07:29 avatar
tancuj, tancuj víla amálka......   

113.
označiť príspevok

peter67 muž
   13. 12. 2017, 20:57 avatar
zzing. Jediný elitný idiot, blbeček a tancujúci svedok Satanov si tu ty .
Súhlasí veriaci-4

148.
označiť príspevok

veriaci-4
   14. 12. 2017, 18:57 avatar
tancuj , tancuj.....víla amálka   

114.
označiť príspevok

peter67 muž
   13. 12. 2017, 21:01 avatar
Scarlet. zzing je nacista, rasista, nenávidí všetkých, ktorí nemajú aspoň utrpenú maturitu ako on.
Sú to poväčšinou cigáni, tak im píše, že nech sa hanbia ísť po ulici. Je to rasista .
Súhlasí veriaci-4

116.
označiť príspevok

veriaci-4
   14. 12. 2017, 00:57 avatar
samozrejme peťko, ako ináč.....   , pacia sa mi tvoje suhlasy vyssie, ty musíš byť vo vytržení peťko.....   ...no ideš motorkár.....vravim ti peťko, BEZ MATURITY ANI NA KROK!!!!......to sa nehanbíš peťko?.....   

119.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 10:37 avatar
zzing. Za čo sa mám hanbniť ? Za cigánov, ktorí nemajú ukončenú ani základnú školu, alebo za tých ,ktorí majú iba učňovku, alebo za teba ?

122.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 10:59 avatar
Kedysi ľudia nemali nič a žilo sa dobre.

124.
označiť príspevok

peter67 muž
   14. 12. 2017, 11:23 avatar
Foton. je to klamlivá veta. Kedysi za socializmu sa žilo dobre ? Za prvej republiky sa žilo dobre , Za Márie Terézie sa žilo dobre ?
Prečo neokomentuješ zzingove prehlásenia, že bez maturity na ulicu bez hanby ani na krok ?

126.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 11:27 avatar
Za cisára Augusta.
Preto lebo komentujem teba.
Súhlasí veriaci-4

21.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   11. 12. 2017, 00:11

22.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 00:27 avatar
Náš petrík má z Veriaceho-4 už hrôzu. Doslova počuje lietať huľky okolo hlavy, keď sa tu objaví. Preto ho nazval zzing..  
Súhlasí veriaci-4

23.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 00:27 avatar
...guľky..  

24.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   11. 12. 2017, 01:30

30.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 09:38 avatar
Foton. Z zzinga namá hrôzu nikto, okrem jeho najbližších .  
Ako som písal, je to malý skunk, také malé zvieratko, no nemiluj ho ! 
zzing je akademický titul udeľovaný tu na DF, spĺňaš jednu podmienku, ale tebe ho neudelím !  

31.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 09:41 avatar
zarezávam sa ti medzi uši peťko.......    

36.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 09:54 avatar
Ba práve, že nezarezávaš. Ty si nezmazateľne vrytý v mojej mysli.  
Súhlasí veriaci-4

33.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 09:46 avatar
Viď. 32.  

29.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 09:35 avatar
Ahoj Scarlet., Sociálnu prácu ? Bŕŕŕ´. Až ma striaslo.
Nie ja som technik, remeselník, sociálna práca ma neláka. Aj keď občas hlavne pri majetnejších zákazníkoch si všímam, že ma pokladajú za sociálnu ustanovizeň a zjednávajú a zjednávajú.    
Filozofia je pre mňa prijateľnejšia, ale až taký špekulant zase nie som. 

32.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 09:42 avatar
Zzing nie je platné slovo Slovenského jazyka. Jedná sa o tvoje vlastné citoslovce. Prezradilo o tebe viac, než si myslíš. S pocitmi prenasledovania vie občas pomôcť aj psychiater. Navštíviš ho?  
Súhlasí veriaci-4

35.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 09:53 avatar
Foton. Písal si, že nebrániš v kreativite a aj čechizmom sa nevyhýbaš. Prečo si robíš teraz z úst riť ?
Prečo ťa pečiem ?
Na cestu Slovo Života vypravíš skôr Shagaru ako mňa . 

37.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 09:58 avatar
Ale veď ja ti nebránim vytvárať vlastné výrazy. Len som ti oznámil, že tebou vymyslené slovo o tebe niečo prezradilo. Nevieš čítať?
Súhlasí veriaci-4

39.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 10:02 avatar
Neviem. Prelož mi tvoju vetu -Zzing nie je platné slovo Slovenského jazyka.
Nič si mi neprezradil, len si ako pravý vykladač Biblie to zaonačil do podoby inotaju.
Psychiatra nenavštívim, iba s fľašou betehy, naposledy sme boli spolu na tréningu v piatok 8.12 

40.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 10:06 avatar
Zzing nie je platné slovo Slovenského jazyka. To je pravda. Ale to ti predsa nebráni vytvárať slová nové. Či? ....Tou vetou som ti len zdôraznil fakt, že je to slovo tvoje vlastné, ktorého význam treba hľadať v tvojich emóciách a nie v slovníku. Už pochopil?

42.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 10:10 avatar
To skôr Gerlach zrovnáš so zemou, ako mňa presvedčiť o jednotných názoroch so znovuzrodeným.  

43.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 10:13 avatar
Vieš, čo je to "red herring" ?

47.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 10:22 avatar
Aby si mal čo študovať, keď sa vrátiš z dielne: www.ippr.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí peter67

48.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   11. 12. 2017, 11:00

50.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 11:18 avatar
Tých, ktorých práca spočíva v pohotovosti, si to môžu dovoliť. Počas zásahu nechatujem.  

51.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   11. 12. 2017, 11:24

52.
označiť príspevok

Korund
   11. 12. 2017, 11:41 avatar
Fotooon považuje d.f. za arénu, kde /vy/rieši všetky problémy sveta. Vrátane svetového mieru. :-) Pritom je to iba cirkus, kde občas zatlieskame, občas sa zabavíme. Aj keď, tak "trochu" závislácky.
A tak, radšej, v tomto čase....
http://www.youtube.com/watch?v=VOgFZfRVaww Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Pekný deň, Scarlett. :-)
Súhlasí Scarlet666

54.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 13:08 avatar
Df sú pre mňa len vistuálni panáčikovia v mojej počítačovej hre. Niekto rád hrá strielačky, iný závody, ja hrám df-ko.    

56.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:20 avatar
Foton. Čo presne znamená : len vistuálni panáčikovia ?

53.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 13:06 avatar
Zamestnávateľ tu s nami nie je. Zastupuje ho vedúci. A ten o tom vie.

Viem, že pre ateistu sú výzvy k zbožnému a poctivému životu neetické. Holt, ateista má prevrátené hodnoty naruby. (Inak by nebol ateista) :)
Súhlasí veriaci-4

111.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 12. 2017, 03:05

121.
označiť príspevok

Fotooon muž
   14. 12. 2017, 10:52 avatar
Ešte raz si prečítaj 53.

58.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:23 avatar
Foton. Ďakujem. V tomto obore som úplný nováčik, ale zlepším sa . 

59.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:25 avatar
43. Priamy preklad, červený sleď. Objasnil si mi to v ďalšom príspevku, zoštudujem podrobnejšie.

60.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 16:37 avatar
študuj, peťko študuj, to bude tou chybajucou maturitou prečo mi prideš ako nedokončený......   .....

61.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:40 avatar
Ahoj zzing. Ty študuješ ? Prečo si myslíš, že nemám maturitu ? 

64.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 16:46 avatar
no písal si že nemáš a ja ti verím.....samozrejme že študujem, Bozie Slovo, peťko.....

49.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   11. 12. 2017, 11:03

57.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 16:22 avatar
Ahoj Scarlet. Som rád, že mi veríš, že by som dal tie vš , ale bolo by to iba o chlp !     

70.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 16:58 avatar
neverím, že by to peťko dal......šak ani maturitu nemá   

73.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 17:01 avatar
zzing. Potom si neveriaci. Kto ti povedal, že nemám maturitu ?

75.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 12. 2017, 17:03 avatar
ty sa s tým "chváliš" peťko....

78.
označiť príspevok

peter67 muž
zzing. Nikde, ale absolútne nikde som to nenapísal ! Prečo si vymýšľaš ?

91.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 19:39 avatar
49. Scarlet. Aj zzing ???   
Súhlasí veriaci-4

44.
označiť príspevok

peter67 muž
   11. 12. 2017, 10:13 avatar
Mládenci, ďakujem vám za váš čas idem do dielne, večer prečítam vaše reakcie a odpoviem.
Prajem vám krásny biely deň . U nás sneží , u vás ako ?
Súhlasí veriaci-4

45.
označiť príspevok

Fotooon muž
   11. 12. 2017, 10:17 avatar
V hale svietia lampy. V okruhu 100m okolo mňa plno železa, robotov a strojov.
Súhlasí peter67
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

To, že je niekto dospelý, nemusí hneď znamenať, že je aj rozumný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(299 714 bytes in 0,278 seconds)