Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Keď tu už blabotali o katastrofach 110 % USA jedna maličkosť

31
reakcií
180
prečítaní
Tému 21. apríla 2018, 23:32 založil Osvietený.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
20. 03. 2015
4
19. 08. 2012
10
19. 06. 2017
3

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 4. 2018, 23:32 avatar
Čínsky dlh vyvoláva obavy.

Zatiaľ čo v roku 2007 dosahoval dlh Číny približne 160 % hrubého domáceho produktu (HDP), za minulý rok sa odhaduje na úrovni okolo 260 % HDP. Neobvykle vysoký dlh pre rozvíjajúcu sa ekonomiku vyvoláva obavy z nástupu ďalšej krízy. Regulačné úrady preto vyzvali banky, aby pozorne sledovali dlžníkov, najmä tých, ktorí nakupujú aktíva v zahraničí, či sú schopní svoje záväzky splácať.

www.teraz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

27.
označiť príspevok

Fotooon muž
   23. 4. 2018, 06:12 avatar

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 4. 2018, 00:41 avatar
Číňan tvrdí iné: V Čínskej Ľudovej republike sa za prvý štvrťrok roku 2018 extrémne zvýšila spotreba elektriny. Za 1. štvrťrok dosiahla spotreba 1 600 miliard kWh, čo je nárast o 9,8% oproti minulému roku. To je viac elektriny ako spotrebovalo Nemecko za posledné 3 roky. Stále sa rozvíjajúca elektrická sieť v ČĽR poskytuje svojím obyvateľom čoraz viac el. energie. Doleuvedený diagram ukazuje rast spotreby elektriny v ČĽR. To je dôkaz ako rýchlo sa rozvíja ekonomika tejto komunistickej krajiny. stan021.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V Čínskej Ľudovej Republike 13-11-2015 previedli experiment s Visible Light Communication systémom. Tento systém dokázal preniesť 50GB dát za sekundu. Túto správu uviedlo čínske ministrerstvo priemyslu a informačných technológii. ČĽR vynakladá obrovské finančné prostriedky do výskumu v tejto oblasti. stan021.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Kde sa ľuďom žije najhoršie na svete a kde sa žije najlepšie?

Bloomberg.com zverejnil rebríček krajín, kde sa žije najlepšie a kde najhoršie na svete. Pre mňa nie je prekvapením, že Slovensko figuruje medzi najhoršími krajinami súčasného sveta. Životná úroveň na Slovensku je veľmi nízka a dokonca aj v Indonézii je vraj lepší život ako u nás doma a to je už čo povedať.

Naopak najlepší život je v Nemecku a Malajzii. USA a ČĽR sú v rovnakej úrovni a sú na tom lepšie ako Dánsko. stan021.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

4.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 09:44 avatar
Spoliehať sa na blogera, ktorý čerpá z Bloombergu hmm...

V Nemecku sa žije najlepšie??? Nemci mi tak rozhodne nepripadali.. Musieť mať dve zamestnania, aby som dôstojne vyžil, to je tá najvyššia životná úroveň na svete? Si deláš kozy...
Môj sused je nemec z Frankfurtu, čo je najbohatšie mesto v Nemecku.. tu síce má v maďarsku dom, ktorý však za 30 rokov nieje schopný dostavať na pozemku, ktorý kúpil od nejakého napitého maďara za 200 mariek a on sám vo Frankfurte žije v pivnici jedného panelákového domu....
Nemecko som začal navštevovať pracovne pred 3 rokmi, bol som tam už hádam aj 40 ráz a to vždy na pár dní až pár týždnov... Nemecko som mal pred tým za asi najvyspelejšiu krajinu sveta.. Pozerával som výhradne nemeckú TV, čital nemeckú tlač, mal som ich za polobohov.... dokým som Nemecko nenavštívil osobne... Okrem iných európskych štátov pokladám Nemecko za najvačšie sklamanie vôbec... Nič nezvyčajné tam vidieť panelákové zástavby v rozklade, bezdomovcov váľajúcich sa na zástavkách, v podchodoch, mladí nemci majú extrémny problém s tvrdými drogami,,, čo ma dorazilo v Berlíne som videl žobrať hŕstku výrastkov v školskom veku s cedulkou " Na LSD" !!!!!!!!!!! A mnohé, mnohé iné šmaky..... Nemecko je STOKA.... A také Slovensko je v zmysle kvality života niekde ďaleko, ďaleko pred Nemeckom. HDP na tom absolútne nič nezmení..................

5.
označiť príspevok

Fotooon muž
   22. 4. 2018, 09:57 avatar
Lepšie je podľa teba čerpať z ruských dezinfowebov ? aeronet, ac24   cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

6.
označiť príspevok

muskat muž
   22. 4. 2018, 10:02 avatar
Ale chod, Dezo.   Na citanie sprostosti staci citat z enkovych novin, alebo z rodokapsy Slovo zivota. Ci z ciganskeho slabikara.  

8.
označiť príspevok

Fotooon muž
   22. 4. 2018, 10:10 avatar
Čo je. Včera si dostal v krčme preplesk ?   Dnes už treba iba dotriezvieť a bude to dobre.  

7.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 10:04 avatar
Čo keby si sa naučil konečne písať pekne spisovne po slovensky a prestal dávať tú medzeru na konci vety?
Keď už sa teda vnímaš ako nejaká intelektuálna autorita, mal by si sa tak konečne začať správať....
Ja čerpám vždy z viacerých zdrojov naraz. Ak aj aeronet vydá správu, ktorú nájdem aj na našom spravodaji a aj na západniarskom spravodaji, tak aeuronet vydal zrejme pravdivú správu. Dôveruj, ale preveruj tebe asi nič nehovorí fotón, lebo si zamotaný do západnej propagandy až po uši...

9.
označiť príspevok

Fotooon muž
   22. 4. 2018, 10:12 avatar
Výhovorky ti idú dobre.  

Áno, prepáč - zabudol som ešte na jeden zdroj, s ktorým to porovnávaš: emócie a paranoia. Keď to sedí, vycapíš to na df.  

10.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 10:16 avatar
Ako obyčajne bez argumentu... len osobné emócie fotonko...... čo je však pochopiteľné, aj tvoje podvedomie musí už vedieť, že si sa stal obeťou klamstiev a poloprávd, tak sa to v tebe bije..
Súhlasí clear1

12.
označiť príspevok

Fotooon muž
   22. 4. 2018, 10:21 avatar
Môj príspevok má rovnakú dôkaznú a argumentačnú hodnotu, ako tvoj ty ruská prďola.   Naletíš jednej správe a tú sem vždy vycapíš. Jediné overenie ku ktorému u teba dochádza, že porovnávaš tú istú správu, ktorá sa rozšírila po ďalších dezinfoweboch. Tu máš ich zoznam: www.konspiratori.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Čiže tvoje "overovanie" je ako prešľapovanie z blata do kaluže a naopak.  
Súhlasí Osvietený

16.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 4. 2018, 11:33 avatar
trol fotoon sem dáva konšpiračné médium konspiratori.sk

11.
označiť príspevok

Fotooon muž
   22. 4. 2018, 10:17 avatar
Ty píš čosi o slovenčine ty tupko. Robíš jednu hrúbku za druhou a často píšeš ako ruský tatar,  

13.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 10:26 avatar
Ja sa nepasujem za žiadnu autoritu mamlasko...
No a nič, nemá nič k téme..... aké štandardné...
Súhlasí clear1, Osvietený

14.
označiť príspevok

Fotooon muž
   22. 4. 2018, 10:31 avatar
Ty luhár. Stále tu vynášaš hotové vykonštruované závery ako či ono bolo a ako d§kaz používaš ruské a fašistické sračky. Motovidlo domýlené...

15.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 10:37 avatar
foton, jediné, čo ti v tejto téme hrá ku cti je, že si tú sprostosť nestihol odsúhlasiť....
Súhlasí Osvietený

26.
označiť príspevok

Fotooon muž
   23. 4. 2018, 06:09 avatar
Zase sa snažíš utekať pred svojim hlavným problémom.

17.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   22. 4. 2018, 13:02 avatar
7. co tak typograficke pravidla. poculi sme o tom uz niekde ?  
Súhlasí Osvietený

19.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 13:26 avatar
Ty evidentne nie...

22.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   22. 4. 2018, 14:02 avatar
19. choj uz do pice. chod sa objednat k psychologovi, do something! Ani ten najvecsi komunista kasafran, sem nechodi predvadzat zachvaty. chlapce tys labilny az strach. do vsetkeho vidis, do vsetkeho picujes, mudrujes. okrem ze tt je diskusne foru, kde sa vymienaju nazory, a kazdy ma iny nazor na aktualne temy. ja neviem s cim si tt pomylil, ale uz sa preber
Súhlasí Osvietený

24.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 17:26 avatar
nasrať handra... diskutovanie ste odmietli, keď ste sa miesto argumentovania zaČali vysmievať a urážať... ničomná špina z pod nechtov  

28.
označiť príspevok

Fotooon muž
   23. 4. 2018, 07:34 avatar
Pre retarda ako ty je výsmech pochvalou.  

18.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   22. 4. 2018, 13:08 avatar
4. len jebnuty si mohol mysliet ze v nemecku si kazdy zije ako kral. LOL ono to zalezi od viacerych faktorov. ale zas len jebnuty moze tvrdit ze 80 milionov nemcov ma kazdy dve zamestnania. btw tie dve zamestnania su kazde na pol uvezku, cize dfc jedno. a atd, ta kvalita zivota na SR sa hlavne odraza, v dochodkovom systeme. v zdravotnictve, v skolstve, v socialnom systeme, v sluzbach omg
Súhlasí Osvietený

20.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 13:27 avatar
dobre handra, žial tvoje slovo je hodné prdu.... Tak si to chcela.

21.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   22. 4. 2018, 13:42 avatar
20. uz sa preber do reality 
Súhlasí Osvietený

23.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   22. 4. 2018, 16:45 avatar
2/ Lemmy...sestranicin muz je zo Sri Lanky a hovori ze z 300eurami na Srilanke je s teba bohac...)))

25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   22. 4. 2018, 17:31 avatar
Čo z toho vyplýva? Že už tu prestaneš bľabotať o tom, aký si chudobný, a odsťahuješ na tam, a budeš si užívať ako boháč.

Nezabudni poslať pohľadnicu, ako sa žije slovenskému boháči v cudzine. To ťa nezruinuje, keď pošleš pohľadnicu.
Súhlasí Osvietený

29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2018, 11:28 avatar
Grofik šrobik existuje vôbec na zemi nejaka krajina v ktorej nemáš bratranca a sestrenicu ???

Tieto úvahy ožrateho nádenníka sú naozaj sila    

3.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 4. 2018, 09:33 avatar
No výborne!!!!

Tu máme krásny príklad západnej KLAMLIVEJ PROPAGANDY!

tradingeconomics.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Tu je aj z predpokladaným vývojom do roku 2021

www.statista.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.nationaldebtclocks.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Dlh Číny v pomere k HDP sa pohybuje na úrovni 45 percent.

Takže čo si to tí cirkusantskí západniari zase vymysleli?
Moc sa hovorí o krachujúcej západnej ekonomike, tak chcú otočiť zraky inam?!

Čína vlastní 7 percent amerického dlhu, takže ak by aj mala vážnejšie problémy, čo zatiaľ NEMÁ, tak najprv pustí ku dnu USA tým, že sa začne domáhať svojho.... Tých 7 percent amerického dlhu predstavuje 30 percent Činskeho dlhu...
Čína môže teda úplne pokojne spinkať...

Toľko k dezinformátorom, prozápadnej propagande a hlavne o západnej neschopnosti, arogancii a sprostosti....
Súhlasí ardzun

30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2018, 11:44 avatar
Fretka si sa nagúgloval čosi tých kokotín               

Tých odkazov a bludov si čosi na tom ameríckom gúgli nahladal aby si sa ujistil v svojich bludoch    

Ďalšia finančná kríza príde so 100 % istotou práve z Číny .

Ekonómovia sa obávajú narastajúceho dlhu Číny. Krajina pokračuje v masívnych investíciách po celom svete. Za posledných desať rokov sa podpísala pod polovicu nového globálneho dlhu. Peniaze pritom čínske banky poskytujú aj na rizikové projekty.
www.ta3.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Hrozba z Číny

Nie všetci ekonómovia sú takí optimistickí. Pre svet bude dôležitý vývoj v Číne a USA. Najľudnatejšia krajina generuje celú jednu tretinu globálneho rastu. Čína v druhom vlaňajšom kvartáli zaznamenala pokles objemu úverov až o 25 percent.

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.etrend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

31.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   23. 4. 2018, 11:55 avatar
30. to je taky poloblb ze zaspim.
Súhlasí Osvietený

32.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 4. 2018, 12:17 avatar
lovelydreamer chcel by zmenšiť dlh činy ktorá sa nezvratne rúti kozmickou rýchlosťou rovno do prdele    

Hlavne že na ruských strankach sa točia čísielka USA dlhu    
Súhlasí lovelydreamer
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žiadny učený z neba nespadol, ale hlupákov akoby zhadzovali.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(101 292 bytes in 0,282 seconds)