Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Bývalý agent CIA - Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7

10
reakcií
138
prečítaní
Tému 13. septembra 2017, 14:25 založil ardzun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 9. 2017, 14:25 avatar
Agent CIA vo výslužbe Malcolm Howard prišiel po prepustení z nemocnice, už dlhý život nemá mať, s tvrdením, že bol zapojený do riadenej demolácie budovy Svetového obchodného centra 7, tretej budovy, ktorá padla.

Naše mainstreamové propagandistické médiá sa toho samozrejme nechytili.
Keby agent FSB prišiel s podobným vyjadrením, že bol pri nejakých útokoch, ktoré spáchala FSB možno očakávať s úplnou istotou že by sa toho hneď chytili a šírili ako zaručenú správu o tom čo pácha ruská FSB.

Či je pravda čo tvrdí alebo nie je, to neriešim. Možno nie, len tu ide o to ako selektívne informujú ovečky naše propagandistické médiá v súlade s propagandistickou líniou ktorú tlačia si vyberajú správy aby ľudí manipulovali určitým smerom.
Propagandistická línia je - rusko je zlé, rusko pácha zločiny - USa je dobré, nepácha zločiny, preto u ruska po takejto informácii by ihneď skočili a tlačili ju, ked sa to týka USA, takéto informácie prehliadajú,

yournewswire.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   13. 9. 2017, 14:30 avatar
Si si istý, že túto správu neodvysielala verejnoprávna televízia vo svojich správach? Alebo si to len nezachytil? Pozerávaš pravidelne správy každý deň, aby si mohol objektívne zhodnotiť, že čo vysielajú a čo nie?

3.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 9. 2017, 14:34 avatar
Slušný človek tak daj mainstreamový zdroj, ktorý túto správu odvysielal.

4.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   13. 9. 2017, 14:39 avatar
Nemám taký zdroj, lebo nesledujem všetky noviny, ani správy. Ale ty tvrdíš, že neodvysielali, tak dôkazné bremeno je na tvojej strane.  

5.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 9. 2017, 14:59 avatar
Slušný človek viem že ty veríš v objektivitu mainstreamu.
J viem v akej línii informujú naše propagandistické mainstreamové médiá.

A ak tvrdíš že túto informáciu mainstream priniesol tak to dokáž. Vyhľadaj túto správu. Máš google.
Ja som ju v mainstreame nikde nenašiel.

6.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   13. 9. 2017, 15:05 avatar
Ja som nikde nenapísal, že som si istý, že túto správu mainstream priniesol. Len som sa pýtal teba, keď tvrdíš, že nepriniesol, či si náhodou niečo neprehliadol. Lebo v správach to mohli hovoriť, ale si to nezachytil možno, lebo si v tedy akurát nemusel pozerať. Ak to niekto hovoril, tak asi len tak okrajovo, lebo ty by si to už určite zachytil, keby to bolo vo veľkom. 
A je možné naozaj, že to neodvysielali, ale niečo sa mi marí, že som toho chlapa s tým kyslíkom a na tej fotke niekde videl v našich médiaách. Ale som tomu nevenoval pozornosť, tak ti to neviem dokázať.

7.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 9. 2017, 15:12 avatar
6
Slušný človek ešte raz.

Ja viem v akej línii informujú naše mainstreamové médiá.

A ak tvrdíš že túto informáciu mainstream priniesol tak to dokáž. Vyhľadaj túto správu. Máš google.
Ja som ju v mainstreame nikde nenašiel.

8.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   13. 9. 2017, 15:15 avatar
Ešte raz. Ja som nikde netvrdil, že túto správu mainstream priniesol. ukáž mi vo vlákne kde. 

9.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 9. 2017, 15:31 avatar
Slušný človek ty si napísal že dôkazné bremeno je na mne. Ale veď dôkazné bremeno je na tebe ak chceš spochybňovať že mainstream to nezverejnil. Ty to musíš dokázať, že to zverejnil.
Ja som nič v mainstreame nenašiel a keďže viem v akej propagandistickej línii mainstream informuje tak sa tomu ani nedivím.
Keby sa to týkalo ruska je toho plný mainstream

10.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   13. 9. 2017, 15:51 avatar
Ok. Aj keď si myslím, že ty si prvý niečo tvrdil, čo by si mal dokazovať, nechávam to tak a keď náhodou niečo nájdem, tak ťa upozorním. A možno máš aj ty pravdu, že tú správu nepriniesli z ideologických dôvodov. Ak je to tak, je to smutné, ale toto robí aj ruská tlač. Tá si tiež vyberá, čo uverejní a čo nie, hlavne, keď sa to týka Ruska. Tomu sa hovorí (dez)informačná vojna.

11.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 9. 2017, 15:57 avatar
10
Slušný človek ja mám dokazovať niečo čo podľa mňa a mojich informácií neexistuje ?

Ale veď rusko je našimi politickými poskokmi západu, našimi médiami, tzv. mimovládkami označované ako to čo šíri propagandu takže my by sme mali ísť príkladom.
Lenže jednostranná propaganda je či v rusku či u nás.
Súhlasí Slušný človek
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ženy sa obliekajú kvôli ženám a vyzliekajú kvôli mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 896 bytes in 0,214 seconds)