hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  profil účastníka

profil účastníka

none
prezývka toman
registrovaný 1.11.2016 12:34
naposledy online 6.4.2019 22:22
pohlavie neznáme
témy príspevky blogy
názov témy príspevkov posledný
Veria katolíci vlastnej Biblii? Skočia v... 106 5.3.2017 23:59
Katolícka cirkev vedie svojich členov do... 292 9.2.2023 10:57
1 / 1
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 31 530 B vygenerované za : 0.075 s unikátne zobrazenia tém : 2 107 342 unikátne zobrazenia blogov : 21 498 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

Čo ja čítam v Biblii Nejaký nezodpovedný otec vysadil strom s otráveným ovocím do záhrady, kde sa hrali jeho deti, a očakával, že tieto deti budú poslušné na slovo. Lenže ten otec ešte nepoznal deti - tie z ovocia ochutnali. On ich potom dopreklínal...

citát dňa :

Žial, dnes je doba, kedy byť hlúpym prináša väčšiu pravdepodobnosť profesionáleho úspechu, ako byť múdrym.