Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Zahučala hora a porodila myš ... alebo o najväčšom trapase v dejinách prevratov

19
reakcií
487
prečítaní
Tému 20. novembra 2019, 07:49 založil Thomas Anderson.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   20. 11. 2019, 07:49 avatar
Predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti Ľuboš Blaha (Smer-SD) o miniMajdane na čele s členom Gorilej vlády.

Na včerajšiu demonštráciu, ktorú zorganizoval Truban, Beblavý a Hlina, prišlo niekoľko desiatok ľudí.

Nie niekoľko desiatok tisíc ľudí. Ani nie niekoľko tisíc ľudí. Ani nie niekoľko stoviek ľudí. Ehm - došlo niekoľko kusov.

Zahučala hora a porodila myš.

SLOVENSKO SA VČERA OTRIASLO V ZÁKLADOCH - HLINA S BELAVÝM ZMOBILIZOVALI DAV

Od novembra 89 ide o najväčší trapas v dejinách prevratov. Pri všetkej úcte - ísť robiť Majdan s tridsiatimi chalošmi z centrály a na čelo protestu postaviť člena Gorilej vlády Beblavého... Hehe.
Ehm, ja im do toho nechcem kecať, ale Shaviv sa asi zbláznil. Začínam chápať, prečo mu to v Čiernej Hore nevyšlo.
MILÝ ARON SHAVIV, Z TOHTO MAJDAN NEUVARÍŠ

Asi by mal Aronovi niekto pošepnúť, že každý na Slovensku vie, že Gorila je ultimatívny dôkaz toho, ako vládne pravica. SDKÚ s KDH.

Keď vládli, s Pentou si tu rozpredali Slovensko. O tom je Gorila. Pre slovenskú pravicu je neuveriteľne toxická. Keď sa povie Gorila, každý pravicový volič si spomenie na ich svinstvá a zamyslí sa - aha a čo keď budú liberáli zase vládnuť takto skorumpovane, ako v rokoch 2002-2006. No a nehodia im to. Gorila je gól do vlastnej brány, Aron, čo to nevidíš?
KEĎ GORILIE MLÁĎA BEBLAVÝ VEDIE MASY PROTI PENTE

Liberálni kávičkári fakt neriešia Ficovu kolu, lebo aj trošku šikovnejšiemu šimpanzovi dopne, že Fico bol v opozícii a s korupciou nemá nič spoločné. Tú páchali vládni politici. A kto vtedy vládol? SDKÚ a KDH. Sorry, Aron, ale toto nevysvetlíš.

Vieš, milý Aron, keď potom zvoláš demošku na čele s Beblavým z SDKÚ a s Hlinom z KDH, ono to nevyzerá moc presvedčivo. Ono to skôr vyzerá, že si došli k Haščákovi pred dom pre provízie z kšeftov.

Z tohto Majdan neuvaríš. Sorry.
S FEŤÁKMI, ZLODEJMI A OTLKÁNKAMI MAJDAN NEUROBÍŠ

Myslím si, že môžte pokojne odvolať agenta Toma z Vancouveru, nech sa vráti na základňu. Spackali ste to. Z tohto Majdan nevyčaruje ani stopäťdesiat Shavivov a Nicholsonov.

Po prvé, máte úplne najslabšie opice na trhu. Beblavý je repelent na voličov. Otlkánek, zavšivený Gorilou vládou. Hlina je psychopat. A Truban feťák.

Ostáva vám len úžerník, čo sa napakoval vačky na daňových a pozemkových podvodoch. Ste personálne komplet vyhoretí. Taká je pravda.
NEMÁTE NA FICA NIČ, LEN VLASTNÉ ZLODEJSTVÁ

Po druhé, nemáte rozbušku. Keď ste zneužili vraždu Kuciaka, bola to silná emócia. Áno, bolo to od vás nechutné, ale roztočili ste to na hulváta. Lenže teraz nemáte nič.

Z vraždy Kuciaka je obvinený Sulíkov kamoš z raňajok. A v rukách máte akurát Gorilu, ktorá ukazuje na špinu starej pravicovej vlády. Ak na Fica viete nájsť za 12 rokov vlády SMER-u len Dzurindove zlodejiny, tak je to dosť veľké zúfalstvo.
GO HOME, ARON - MAJDAN IS OVER

Zbaľ si, Aron, svojich pár švestek a vráť sa do Jeruzalema. Ak tam náhodou na teba nie je vydaný zatykač.

Hej, hej, Čaputovú si vytiahol do úradu, aj Valla na magistrát, ale každý deň nemôže byť nedeľa.

Je po Majdane.

Čau.

www.infovojna.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris


2.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 11. 2019, 10:54 avatar
Peniaze predsa len nedokážu všetko... Blbcom rozum za ne nekúpiš...  
Súhlasí Thomas Anderson


3.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   20. 11. 2019, 13:06 avatar
A z hovna bič neupletieš. Aspoň je vidieť, že opozícia len využila vraždu Kuciaka, aby sa dostala k moci. Asi je to dôkaz, že Slováci sa majú dobre, pretože oligarchovia neznášajú, keď sa obyčajní ľudia majú dobre. Potrebujú otrokov, ktorí budú na nich makať.  


4.
označiť príspevok

Kasafran
   20. 11. 2019, 23:29 avatar
(1-3) Chlapi moji,
tak mi napadlo, že pri "zahučiavaní" viacerých hôr na našom Slovensku sa zatiaľ žiadnej hore "porodiť" myš nepodarilo a dôvodne predpokladám, že sparvíme všetko preto, aby sa to ani po 29. 2. 2020 žiadnej nepodarilo...


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   20. 11. 2019, 23:31 avatar
slobodne hovna sa odvysierajú           


6.
označiť príspevok

hokejis muž
   20. 11. 2019, 23:38 avatar
Edo zasieraš to tu zasa
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 11. 2019, 00:00 avatar
(6) Hokejis,
dúfam, že si nemyslíš, že náš stále tmavnúci hovnivál Osvietený, dokáže aj niečo iné? Na základe jeho stále opakovaných všestranných sionfašistických (najmä antislovanských) písomným prejavov na tomto DF, stále nedokážem pochopiť, kde a na základe čoho sa v ňom prebudí umenie zachytiť neopakovateľné momenty života tých najmenších tvorov našej matky Zeme...
Zato ho obdivujem a som mu stále vďačný...!


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:01 avatar


13.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 11. 2019, 00:12 avatar
(8) Osvietený,
veďže sa už až natoľko nesnaž zhadzovať svoju "osobnosť"! Aspoň v mizivej časti účastníkov tohto DF sa snaž zachovať svoju bohvieakú "osobnosť"...!


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:14 avatar
Kasafran každemu je jasne čo si ty za osobnosť    


15.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 11. 2019, 00:29 avatar
(14) Osvietený,
nebodaj si stále namýšľaš, že si dákou diskusnou "osobnosťou" tohto DF...?
Nože pridaj na toto DF opäť zopár svojich originálnych, skutočne majstrovských, záberov dietok našej matičky prírody, asby si swa opäť o niečo poľudštil...!


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:34 avatar
Kasafran váýim si že sa ti moje fotky páčia .

Tak len pre teba

www.fotoaparat.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:36 avatar
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:37 avatar
Nenočný vlk www.fotoaparat.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran


19.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 11. 2019, 01:17 avatar
(16 -18) Osvietený,
opäť Ti skutočne úprimne ďakujem za tieto neopakovateľné zábery - a zároveň Ti opätovne odporúčam v zmysle tej našej slovenskej skúsenosti, aby si sa ako "šuster držal svojho kopyta" aj bez ambície byť prezidentom......


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:03 avatar
Už pripravujeme čestnú lóžu pre VIP hostí

Ľudia zo Smeru kritizujú Blahu, nepáčia sa im nenávistné reči

Šéf parlamentného výboru pre európske záležitosti Ľuboš Blaha (nominant Smer-SD) si dnes vyslúžil kritiku od niektorých členov strany, vrátane premiéra.

Na otázku, či by mal poslanec Smeru-SD Ľuboš Blaha odstúpiť z čela tohto výboru, odpovedal premiér Peter Pellegrini pred rokovaním vlády jasne: „Ak sa bude správať tak ako doteraz, tak áno."

Blaha pred pár dňami kritizoval Európsku úniu a na sociálnej sieti napísal, že je plná nenávisti voči strednej Európe a našej kultúre. O jej predstaviteľoch sa vyjadroval ako o „lúzroch“. Pellegrini mu už vtedy odkázal, že je to cez čiaru.

Po víkendových eurovoľbách uviedol, že Európsky parlament bude naďalej „slniečkový“ a tiež, že ho potešilo zvolenie len dvoch úspešných adeptov, z toho len jedného Slováka: Miroslava Číža zo Smeru-SD a českej komunistky Kataríny Konečnej.

Za Smer-SD okrem Číža zvolili tiež Moniku Beňovú a Roberta Hajšela.
Beňová kritizuje nenávistnú rétoriku

Staro-nová europoslankyňa Monika Beňová napoludnie v rádiu Expres vyhlásila, že nesúhlasí, aby nominant strany, ktorého nominovali na kandidátku a do tejto vysokej parlamentnej funkcie, pred eurovoľbami prezentoval názory „až silne nenávistným spôsobom“.

„Pán predseda vlády mu to povedal a myslím si, že aj poslanecký klub strany by sa mal nad tým zamyslieť: ako teda chceme vyhrávať voľby s takouto dvojkoľajovou politikou a že by sme v tomto mali byť jednotní,“ zdôraznila.

„Nie je ani dobré, ak nominant strany na takomto vysokom poste sa vyjadruje veľmi nevkusným spôsobom na adresu členov strany, ktorí stranu zakladali. Napríklad na adresu pani Moniky Smolkovej v Košickom kraji. Ale tiež na adresu ministerstva zahraničných vecí. To predsa nie je v poriadku, a naši voliči tomu nerozumejú. Naši voliči chcú rozumieť našej politike,“ myslí si Beňová.

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


20.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   22. 11. 2019, 07:32 avatar
Slniečkári v Smere sú proti Blahovi, pretože sú pasažieri, čo sa chcú len viezť. Blaha je dynamický a inteligentný, ostatní mu nestačia. Beňová je na prachy, to je známe už dávno. Blaha je bojovník za pravdu a podľa môjho názoru je ho v Smere škoda.  
Súhlasí auxiliarius


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:04 avatar
Kritika aj od Žigu

Podľa europoslankyne v Smere dnes musia jednoznačne deklarovať, aká sú strana, akou chceme byť a čo chceme byť.

„Diskusia, ktorá prebehne, nie je diskusiou za alebo proti Smeru-SD. Je to oko sa bude Smer-SD ďalej uberať. Či bude proeurópskou stranou, ktorá vyznáva proeurópske hodnoty a ktorá robí dobrú politiku aj u nás doma. Teším sa na diskusiu a verím, že táto diskusia prichádza,“ uviedla.

Na margo Blahu ešte poznamenala, že sama nechce robiť personálnu politiku v našom klube a už vôbec nie pri osobe, ktorá nie je členom strany.

Kritické slová Blahovi odkázal aj ďalší z podpredsedov Smeru-SD a minister hospodárstva Peter Žiga.

„Strana má vymedzené hodnoty v rámci zahraničnej politiky. A v prípade, keď on vybočuje z tejto politiky, musí buď korigovať svoje vyjadrenia, lebo to nie je kompatibilné so stranou. Alebo potom musí zmeniť orientáciu strany," odkázal mu Žiga.

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:05 avatar
Pellegrini kritizuje Blahu za jeho výroky. Držím palce s propagáciou Zomri, odkázal poslanec

Väčšina poslancov vo výbore postoj premiéra Petra Pellegriniho ocenila. Ľuboš Blaha vzal kritiku na vedomie.

Premiér Peter Pellegrini kritizuje predsedu Výboru Národnej rady (NR) SR pre európske záležitosti Ľuboša Blahu (obaja Smer-SD) za jeho protieurópske vyjadrenia na sociálnej sieti.

Mal by sa ich podľa neho zdržať. Väčšina poslancov vo výbore Pellegriniho postoj ocenila. Blaha vzal kritiku na vedomie.

"To je cez čiaru"

"Predseda výboru pre európske záležitosti sa nemá takto vyjadrovať na adresu Európskej únie (EÚ). Mal by sa týchto vyjadrení zdržať. Pokiaľ deklarujeme, že niet iného priestoru na existenciu SR, že je to náš životný priestor, tak aby predseda európskeho výboru sa takýmto spôsobom vyjadroval na adresu EÚ ako takej, to je niečo, s čím nemôžem ja ako predseda vlády súhlasiť, bez ohľadu, či je to člen našej strany," vyhlásil premiér.

slovensko.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 00:09 avatar
Ministerstvo zahraničia komentuje kritiku poslanca Smeru Ľuboša Blahu k bezpečnostnej stratégii na jeho facebooku. Lajčákov rezort o Blahovi hovorí, že jeho príspevok je emotívny, „založený na špecifickom svetonázore, ktorý pán poslanec reprezentuje“, a konštatuje, že Blaha mohol dokument pripomienkovať skôr.

„Je pre nás ťažké pochopiť niektoré jeho hodnotenia, napríklad o tom, ako je údajným cieľom bezpečnostnej stratégie obmedzovať slobodu prejavu, pričom jeho status hovorí presne o opaku. Má názor, prezentoval ho, my ho rešpektujeme,“ píše ministerstvo.

„Je nám však ľúto, že pán poslanec nediskutoval o obsahu novej bezpečnostnej stratégie s nami už pri jej príprave. Vtedy bol ten správny čas prebrať v otvorenej verejnej diskusii všetky návrhy a vhodne ich zapracovať do textu. Bol na to priestor, aj mechanizmus, takýmto spôsobom boli spracované všetky návrhy jednotlivých rezortov, odborníkov a aj politikov, vrátane poslancov.“

Ministerstvo tvrdí, že Blaha v priebehu prípravy bezpečnostnej stratégie nepredložil zásadné pripomienky k jej zneniu. „Navrhol niektoré úpravy textu ako obyčajné pripomienky, čo znamená, že konečnú verziu ich zapracovania nechal na spracovateľovi dokumentu, teda MZVaEZ SR. Ďakujeme mu za túto dôveru.“

   
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:45,  Cieľ je prežiť mesiac.
dnes, 01:45,  No vidíš, a ty sa zasa zaoberáš hlúposťami z FB.
dnes, 01:43,  to nie je ciel
dnes, 01:42,  havran ja nič nevymýšlam to je dielo slavenov
dnes, 01:40,  Ja viem prežiť so 70 €, pretože dokážem diskutovať, a to je dôkaz. 1 polievka stojí...
dnes, 01:28,  Lemmy z akej čiastky ? 400€ . Zo 70 € sa žiť samozrejme nedá . na to všetko ti viem dať...
dnes, 01:24,  Ďalšia možnosť je pracovať ako nočný stražnik , u nas pod 1000€ nejde ani jeden ....
dnes, 01:19,  U nás nemame problem s romami su uplne začlenení do spoločnosti
dnes, 01:18,  Nadi a poradil som mu zle ??? Dal som mu desiatky možnosti ako si zarobiť slušne peniaze bez...
dnes, 01:15,  Ja mám zasa zlú skúsenosť s Rómami. Chceli, aby som pre nich získal psa z útulku, lebo im...
dnes, 01:10,  Onno sa niekedy zdá, že nemajú svedomie, ale nedávno som videla jedného bezdomovca so psom,...
dnes, 01:09,  Hovorím o zvyšku. Jasné, ty si zarátal aj inkaso, ale ja som to odpočítal. Lebo to sú...
dnes, 01:04,  Keď sa dostaneš do penazí poradím ti ako dalej ked odložíš 500 € Objednaš si cez ebay...
dnes, 00:58,  V zime košíky napliesť . Môžeš robiť stovky veci nič k to,mu netreba len chut a trocha...
dnes, 00:57,  Škoda len, že bude capom, lebo MALIČKÉMU nepomohol ;)
dnes, 00:55,  Nemôžeš mať 70 € lebo 214 ti musí zostať . Ved som ti dal návrh skus brezove metly ....
dnes, 00:53,  Všetko naj, nech sa darí v živote. I v zbore.*55
dnes, 00:53,  Ondrej má 30. novembra meniny.
dnes, 00:48,  Každý robí chyby.
dnes, 00:47,  Do istej miery áno, lebo tam stojí aj 4 hodiny, to je ako pracovať na polovičný úväzok.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Spoznaním samého seba spoznáš i ostatných.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(92 251 bytes in 0,265 seconds)