Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Truban, drogy - a nič

37
reakcií
433
prečítaní
Tému 4. októbra 2019, 23:18 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 09. 2011
44
20. 06. 2007
14
03. 04. 2011
48
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 10. 2019, 23:18 avatar
Truban, drogy - a nič...
ĽUBOŠ BLAHA
(Status na FB, 28. 9. 2019)

www.noveslovo.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Publikované na (www.noveslovo.sk) Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Tri dni. Presne takýto čas je vonku nové video s Michalom Trubanom v hlavnej úlohe.
A stále nič.

POČUJETE TO TICHO O TRUBANOVI?!
Žiadne reakcie opozičných partnerov. Žiadna reakcia KDH. Žiadna reakcia NAKA. Žiadne vyhlásenie prezidentky. Nič.
Toto je ešte väčší škandál, než sám feťák Truban. Pretože toto video je ešte o level vyššie ako videá z leta, kde sa priznal k užívaniu drog. Na nových videách Truban jednoznačne navádza študentov na užívanie drog. A to je trestný čin!
Schválne som čakal, kedy sa vyjadrí opozícia. Tým, že je ticho, znamená to jediné: že im je jedno, že Truban propaguje drogy. A to je šialené!

NOVÉ VIDEO - TRUBAN UČÍ DETI DROGOVAŤ
Truban v tomto videu vysvetľuje študentom na škole svoju teóriu o tom, čo najlepšie „hackne“ mozog. „Áno, sú to drogy,“ hovorí na videu Truban.
„Je to napríklad marihuana,“ dodáva a vyťahuje z vrecka sáčok, zrejme so spomínanou marihuanou. A pokračuje: „Je to kokaín, LSD – to tu nemám pre istotu.“

PARAGRAF 174 - HROZÍ TI 5 ROKOV, MIŠKO!
Vzápätí rozpráva o základnom princípe, ako si dať prvú dávku. „Postupne sa ponáram do tej drogy, netlačím na pílu.“ Inými slovami, deckám v škole vysvetľuje, ako správne užívať drogy.
Pripomeňme si Trestný zákonník Slovenskej republiky. Paragraf 174. Šírenie toxikománie: „Kto zvádza iného na zneužívanie inej návykovej látky než alkoholu alebo ho v tom podporuje alebo kto zneužívanie takej látky inak podnecuje alebo šíri, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.“

SKROMNE SA PÝTAM, KDE JE DOČERTA POLÍCIA A PREČO ČUŠÍ OPOZÍCIA?!
A teraz kľúčové otázky:
1. Ako to, že Truban aj po tomto škandalóznom videu ostáva lídrom opozície a hrá sa na budúceho premiéra? To má byť naozaj budúci líder Slovenska feťák, čo otvorene propaguje drogy deťom na školách? On nechápe, že drogy zabíjajú? Ničia životy? Ničia rodiny? To fakt je o tomto Progresívne Slovensko?!
2. Ako to, že NAKA ešte nezačala trestné stíhanie z úradnej povinnosti? Mňa tu naháňajú za politické názory a kosáky a kladivá, Roberta Fica médiá lynčujú za videjko o slobode slova, Rostasa šikanujú za článočky o Štúrovi... a Truban v školách veselo navádza deti na užívanie drog a polícia nič?
3. Ako to, že ešte neodstúpili riaditelia škôl, ktorí pozvali feťáka medzi svojich študentov, aby propagoval drogy? Kde je ochrana detí? Kde je zodpovednosť učiteľov? Ako to, že sa po školách potĺkajú rôzni feťáci a extrémisti s vrecami na hlavách a nikto to nerieši? Na tie školy treba okamžite poslať kontrolu! A políciu!
4. Ako to, že líder KDH Hlina, ktorý sa hrá na bojovníka proti drogám, neodsúdil takéto správanie svojho politického partnera? A ďalej sa s Trubanom mojkajú na verejnosti! To KDH naozaj posväcuje fetovanie? Čo príde ďalej? Spraví si turné po školách so striekačkou aj sám Hlina a bude vysvetľovať deťom, že kresťanská demokracia na Slovensku je o tom, aby sa slovenské deti dobre sfetovali? Ale pozor, detičky, najskôr jemne, netlačte na pílu – nech vám kokaín lepšie chutí! Tak hovorí skúsený Miško Truban, Hlinov slovutný súdruh!
5. Ako to, že čušia médiá hlavného prúdu? Viete si predstaviť, že by na škole prednášal Robert Fico a vysvetľoval deckám, ako správne užívať drogy? To by tu bol mediálny Armagedon! Ako to, že eseťácke médiá o tom nenapísali ani mäkké f? Eset financuje Progresívne Slovensko aj Denník N – a zhodou okolností Denník N nenapíše o Trubanovom škandále ani čiarku? To isté SME! Veď to je škandál žurnalistiky! Existuje ešte lepší dôkaz o prepojení Esetu a Penty s Progresívnym Slovenskom?
6. Ako to, že Čaputová tu moralizuje pri každej príležitosti o práve a spravodlivosti, ale keď jej stranícky šéf propaguje užívanie drog deťom na školách, tak čuší ako voš pod chrastou?! Ako to, že nevyzýva políciu, aby konala? Ako to, že nekritizuje vlastnú stranu za ohrozovanie detí?! Ako to, že sa nevyjadrí proti drogám?!

OPOZÍCIA JE LIAHŇOU ZLOČINU
Prvé video Trubana, ktoré uniklo v lete, je v porovnaní s týmto iba slabý odvar.
Ak toto Truban politicky ustojí, znamená to jedno – že jeho vlastná strana toleruje fetovanie. A rovnako aj jeho opoziční partneri zo Spolu, Za ľudí a KDH. Správajú sa ako spolupáchatelia zločinu.

LIBERÁLNE BRATSTVO TOLUÉNU?
V Rýchlych šípoch bolo kedysi „Bratrstvo kočičí pracky“. Na Slovensku sa nám zjavne sformovalo „Bratrstvo“ toluénu. Na čele s Rychlofetkou Miškom.
Truban za svoje skutky patrí do basy. Na jeden až päť rokov. Som zvedavý, kedy sa zobudí naša ctená polícia a prokuratúra. Odložte šišky, chlapci! Budíček!
Súhlasí Thomas Anderson


3.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   5. 10. 2019, 00:17 avatar
Ešte nikto nepodal trestné oznámenie, prečo všetko musím robiť ja?  


7.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 10:30 avatar
Thomas Anderson,
"Polícia sa zaoberá výrokmi lídra mimoparlamentného Progresívneho Slovenska (PS) Michala Trubana o drogách, ktoré mali zaznieť na konferencii Manager Expo v roku 2012. Potvrdila to pre TASR s tým, že prijala trestné oznámenie a vec momentálne preveruje." www.etrend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
 
 


8.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 10:34 avatar
Na rozdiel od Jankovskej, ktorej výrokmi sa zatial nezaoberá nik...
Súhlasí Osvietený


9.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 10:44 avatar
Nadja, ktoré jej výroky máš na mysli?  


10.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 11:04 avatar
Tullko, tak je mi to hnusné, že sa mi protiví sa v tom hrabať, ale ak chceš, tak napríklad o Maruniakovej: „Len ju zabijem, keď mi v decembri povie, že sa posrala,“ ked tá podľahla jej nátlaku na príkaz Kočnera.
Alebo „Nie, lebo ju sama zaj…em ????????????????. Sľúbila to. Viackrát. Ja som z nej urobila to, čo je a prišiel čas splatiť dlh!!!!! Sľúbila to a sama dala návod a postup, ktorý si dodržal. Tak prišiel čas, aby teraz ona dodržala, čo sľúbila!”
Kurňa ved to píše tajomníčka ministerstva spravodlivosti Jednému z najväčších gangstrov Slovenska!

My tu vyčítame diskutérom, že ako sa vulgárne vyjadrujú, a ona tu používa bežne výrazy ako piča, odjebať... a pod., to síce nie je trestné, ale poukazuje to na úroveň tejto osoby na jednom z najvyšších postov SR...
Súhlasí Osvietený


11.
označiť príspevok

Shagara muž
   5. 10. 2019, 11:10 avatar
Kresťan a politika: milano.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Riešiť politiku nemá význam. Nič nezmeníme, a dnes je potrebné riešiť svoju budúcnosť, ak nejakú chceme mať!


12.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 11:17 avatar
Shagi, v podstate každý postoj akejkolvek skupiny je politika, a štát je len skupina ludí na nejakom území, tak, ako SJ je skupina ľudí istej viery. Každá skupina má nejakých vodcov, a tí robia politiku. Kiež by všetci robili takú politiku, ktorá je v prospech svojich členov... a neubližuje ani členom ostatných skupín
Súhlasí Osvietený


13.
označiť príspevok

Shagara muž
   5. 10. 2019, 11:36 avatar
12,....ale z knihy Zjavenie, z Daniela a podobne, je zrejme ,že "drak/satan/prepožičiava silu divému zvieraťu"/politickým vládam/, a manévruje s nimi. Teda, je tu podstatný rozdiel. Pravé kresťanstvo teda , musí byť oddelené od tejto politiky, ktorú riadi Boží odporca. Podporou politiky si dávame na ruku znamenie-666, a to je nebezpečný precedens. Písal som o tom. Pozri Jakuba 4,4!
Ježiš požiadavku oddelenosti často zdôrazňoval. Ale Augustín ju v 4 storočí zrušil. A Biblia poukazuje slovami: „Človek panoval nad človekom na jeho škodu.“ ?(Kazateľ 8:9)....že až priveľmi často politika /vlády/ ubližujú!


15.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 12:01 avatar
Shagara, bez politických riešení je naša budúcnosť v kýbli ... Boh ju za nás nevyrieši. Nahováranie JS na svoju vieru, je tiež politika...  
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 11:56 avatar
Nadja, pokiaľ dobre viem, nie sú to verejné výroky, ale súkromné /ergo nie sú trestným činom.../ SMS /zatiaľ "údajné"/ vyjadrenia, ktoré Jankovská popiera a zaoberajú sa nimi "všetci" - polícia, médiá a opozícia na základe nich odvoláva, burcuje. Koná presne opačne, než v prípade Trubana, ktorého dokonca viaceré strany vyzývajú k spolupráci... 
 
Súhlasí Kasafran


16.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 12:04 avatar
Tulllko, berieš aspoň trochu do úvahy spoločenský dosah jedného a druhého výroku?
Ja ked budem niekomu sa vyhrážať smrťou, tak je to len súkromné vyhlásenie a nie je trestným činom?
Súhlasí Osvietený


17.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 12:21 avatar
Nadja, za
1. - tie vyjadrenia nie sú overenými.
2. - nevyhrážala sa smrťou osobe, ktorú vraj zabije, ale inej /Kočnerovi/
3. - ešte si sa nikdy nevyjadrila "ja ho zabijem"? ...koľko krát to mnohí vyslovujeme, pričom to nemyslíme vážne... iná situácia by bola, keby to boli skutočné vyhrážky voči osobe, ktorej sa to priamo týka /napríklad ako Kočner Jankovi Kuciakovi/
4. - samozrejme, že Jankovská zo svojho spoločenského postavenia, pokiaľ sú tie vyjadrenia pravdivé, nemala dovoliť /o spolupráci s takými indivíduami, ako je Kočner, ani nehovoriac.../, lenže odstúpila a polícia predsa vyšetruje, médiá i opozícia "lynčujú"... tak potom aké - "ktorej výrokmi sa zatial nezaoberá nik...? 
 
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   5. 10. 2019, 12:34 avatar
1. Vyjadrenia sú overené. Na tom, na čom sa dohadovali, sa tak aj neskôr stalo.
2. Nadja nehovorila o tom, že by sa niekomu vyhrážala. Ale chcela príkladom poukázať na to, že ak je niečo súkromné, tak to môže byť trestané.
3. LSD nie je návyková droga, užívanie LSD nie je trestné. LSD sa skúma ako liečivo vo viacerých štátoch.
4. Polícia dávno vie o tom, že spolupracovala s mafiánom, ktorý si objednal vraždu a ktorý je preto vo väzbe, no nebola ani len obvinená. Ona mala byť už dávno nielen obvinená, ale aj vo väzbe, namiesto toho je znova sudkyňou...
Súhlasí Osvietený, the X


19.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 13:08 avatar
ruwolf_5,
1. pokiaľ viem, zatiaľ je to slovo proti slovu... teda aspoň čo sa týka verejne známych tvrdení
2. nepísala Nadja v "10" na adresu Jankovskej:
„Len ju zabijem, keď mi v decembri povie, že sa posrala,“ ?
V tomto prípade nejde o to, či sú to súkromné, alebo verejné vyjadrenia, ale o to, či ich možno kvalifikovať ako skutočné vyhrážky /ako som uviedol v "17"/ ... iná vec je, ak vyvíjala akýkoľvek nátlak na svojich podriadených. V takom prípade ide o trestný čin, ktorý však spadá do inej kategórie...
3. Paragraf 174 TZ
(1) Kto zvádza iného na zneužívanie inej návykovej látky než alkoholu alebo ho v tom podporuje alebo kto zneužívanie takej látky inak podnecuje alebo šíri, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
4. Ty si pracovníkom polície, prokuratúry ... alebo niečo podobné, keď disponuješ informáciou "Polícia dávno vie... že by nemala byť sudkyňou, alebo aspoň byť pozbavenou tejto funkcie, pokiaľ sa nevyšetrí jej vina, či nevina, súhlasím
 


21.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   5. 10. 2019, 13:23 avatar
1. Tak to vieš zle. :-)
2. Tu nejde o vyhrážky, ale korupciu justície marenie spravodlivosti.
3. Opakujem oznam: LSD nie je návyková látka.
4. Vieme, odkedy má polícia odheslovaný telefón...
Súhlasí Osvietený


22.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 13:46 avatar
ruwolf_5,
1. nie som pracovníkom polície, prokuratúry ... alebo niečo podobné ako podľa všetkého Ty. Musíš mať veľmi dobrý zdroj, keď to takto naisto tvrdíš ... zatiaľ sú to všetko tvrdenia novinárov... novinári toho už nakecali... to neznamená, že musia byť lživé...
2. Nadja písala o vyhrážkach, nie o korupcii. K nej len zopakujem /asi uniklo Tvojej pozornosti.../:
"iná vec je, ak vyvíjala akýkoľvek nátlak na svojich podriadených. V takom prípade ide o trestný čin, ktorý však spadá do inej kategórie..."
ako aj
"že by nemala byť sudkyňou, alebo aspoň byť pozbavenou tejto funkcie, pokiaľ sa nevyšetrí jej vina, či nevina, súhlasím"
3. Opakujem:
Paragraf 174 TZ
(1) Kto zvádza iného na zneužívanie inej návykovej látky než alkoholu alebo ho v tom podporuje alebo kto zneužívanie takej látky inak podnecuje alebo šíri, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
Neviem čo sem zaťahuješ LSD?  Pozri si inkriminované video. Truban tam hovorí o drogách všeobecne a podľa mňa, v plnej miere jeho konania spadá pod uvedený trestný čin...
4. Ty si sa dostal k "odheslovanému" telefónu polície? Alebo odkiaľ čerpáš svoje "zaručene pravdivé" informácie... pokiaľ viem, polícia konala "okamžite", ako sa dozvedela o možnom spojení Jankovská - Kočner ... zhabali jej mobil a prebieha vyšetrovanie...

 
Súhlasí Kasafran


23.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   5. 10. 2019, 13:56 avatar
1. Prečo by si to novinári vymysleli? Pri každom zločine sa sudca pýta: Cui bono?
2. Nadja písala o vyhrážke ako o príklade, kedy je súkromný rozhovor je trestný.
3. Lebo sa priznal k užitiu LSD a aj na videu to niekde je.
4. Nie okamžite, dali jej dostatok času na to, aby sa mohla zbaviť svojho telefónu a vymeniť ho za nový, ktorý pravdepodobne odovzdala. Opakuje oznam: Nie je ani len obvinená...


25.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 14:34 avatar
ruwolf_5,
1. Prečo by si to novinári vymysleli? Neviem či si to vymysleli, alebo nie... často píšu polopravdy, vytrhujú z kontextu, zverejňujú informácie, ktoré si neoverujú...najmä ak sa týkajú obviňovaní súčasnej koalície... Cui bono? ... dnešnej opozície...
2. zopakujem:
"nepísala Nadja v "10" na adresu Jankovskej:
„Len ju zabijem, keď mi v decembri povie, že sa posrala,“" ?
a následne:
Ja ked budem NIEKOMU SA VYHRÁŽAŤ SMRŤOU, tak je to len súkromné vyhlásenie a nie je trestným činom?
Reagoval som:
"nevyhrážala sa smrťou osobe, ktorú vraj zabije, ale inej /Kočnerovi/"
Vypadlo mi, ale písala to inej... ako vyplýva i z
"iná situácia by bola, keby to boli skutočné vyhrážky voči osobe, ktorej sa to priamo týka /napríklad ako Kočner Jankovi Kuciakovi/"
3. v tomto prípade je úplne irelevantné k čomu sa neskôr priznal... podstata je v tom, že verejne propagoval užívanie drog všeobecne ... LSD tam tuším ani nespomenul...
4. Stihla si vymeniť starý telefón, za nový, ktorý podľa všetkého ju usvedčuje... prečo by inak tvrdila:
„Kde je garancia, že s týmto mobilom nebolo manipulované, či už samotným Petrom Tóthom alebo inými osobami, ktorým bol mobilný telefón daný k dispozícii"
Veď ak by v ňom nič inkriminujúce nebolo, sotva by sa bránila týmto spôsobom, nehovoriac o tom, že predsa výmenu je možné zistiť...
Prečo nie je obvinená o tom možno špekulovať do aleluja... nemám a ani nemôžem mať informácie k tomu, aby som čokoľvek jednoznačné mohol k tejto veci tvrdiť...

 


26.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   5. 10. 2019, 14:43 avatar
1. Ako vyhovuje opozícii to, že by krivo obvinili práve Jankovskú zo spolupráce s Kočnerom? Myslíš si, že by niekto kvôli tomu riskoval 8 rokov väzenia? Prečo by tam nedali napr. Kaliňáka alebo rovno Fica či Pellegriniho?
2. Stále ide len o príklad, ktorý si zrejme nepochopil doteraz...
3. Droga neznamená hneď návykovú látku.
4. To tvrdí o Kočnerovom telefóne, nie o svojom starom, na ktorý dostala čas sa ho zbaviť


29.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 15:03 avatar
ruwolf_5,
1. tak, že im to nahráva politické body. Veď dookola obviňujú aj Kaliňáka, Fica, či Pellegriniho... akých 8 rokov väzenia? Používajú fintičky - napríklad odvolávky na neuvedené zdroje, používaním - "údajne" a pod.
2. pochopil som veľmi dobre. Podľa všetkého však moje príspevky čítaš veľmi selektívne...
3. a čo teraz? Truban zvádzal iného na zneužívanie inej návykovej látky než alkoholu, v tom podporoval, podnecoval alebo nie? V tom videu predsa spomína drogy všeobecne /ak si dobre pamätám spomínal len marihuanu LSd ani raz.../
4. takže v jej zhabanom telefóne nie je nič, čoby ju kompromitovalo... ?
 
Súhlasí Kasafran


31.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   5. 10. 2019, 15:26 avatar
K J.Tull 15:03:
1. Aké politické body? Kde si v histórii videl taký prípad, že by si niekto vybral nevinného sudcu, aby si nahrával takto politické body vymýšľaním si takýchto špinavých lží? Prečo práve na nevinného sudcu? Vieš si predstaviť, čo by znamenalo, že si to vymysleli a prišli by na to? (Čo by bolo určite skôr, ako za 4 roky.) Vždy píšu o Kočnerovej Threeme. Podľa mňa by to bol by to koniec ich nádejám na vládu navždy aj konniec Denníka N, navždy, vrátane pracovnej samovraždy všetkých novinárov, už by ich nezobrali nikde...
2. Nepochopil, lebo stále vidím, že nechápeš, že je to tak, ako Ti vravím ja (príklad uvedenia súkromného rozhovoru, ktorý je trestný), nie tak, ako si to myslíš Ty (obvinenie Jankovskej z vyhrážania)...
3. slovnik.juls.savba.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
4. Nie, ju nekompromituje jej nový telefón, ale len telefón Kočnera...


24.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 14:21 avatar
Tullko, ty v tých zverejnených úryvkoch vidíš ako jediné pochybenie Jankovskej jej slová o tom, že niekoho zabije?


27.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 14:48 avatar
Nadja, rozhodne nie... ak si prečítaš všetko, čo o tom píšem, zistíš, že tomu tak nie je. Pokiaľ spolupracovala s Kočnerom, ovplyvňovala /je jedno akým spôsobom, takým alebo makovým - ide o trestný čin.../ svojich podriadených, čo len jedného, dokonca na základe jeho požiadaviek, potom ju treba zavrieť...
Zopakujem, nemám potrebné informácie k tomu, aby som vynášal jednoznačné súdy... meritom mojej diskusie s Tebou, od ktorého sa odvíjajú moje príspevky, je Tvoje tvrdenie:
"Na rozdiel od Jankovskej, ktorej výrokmi sa zatial nezaoberá nik..."
 


28.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 15:01 avatar
Tullko, ak si prečítaš, na čo som reagovala, pochopíš:
"Polícia sa zaoberá výrokmi lídra mimoparlamentného Progresívneho Slovenska (PS) Michala Trubana o drogách ... a prijala trestné oznámenie a vec momentálne preveruje."


30.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 15:08 avatar
Nadja, reagovala si na "7":
"Polícia sa zaoberá výrokmi lídra mimoparlamentného Progresívneho Slovenska (PS) Michala Trubana o drogách, ktoré mali zaznieť na konferencii Manager Expo v roku 2012. Potvrdila to pre TASR s tým, že prijala trestné oznámenie a vec momentálne preveruje." www.etrend.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
a to 8. príspevkom:
"Na rozdiel od Jankovskej, ktorej výrokmi sa zatial nezaoberá nik..."
Pričom:
"zaoberajú sa nimi "všetci" - polícia, médiá a opozícia na základe nich odvoláva, burcuje. Koná presne opačne, než v prípade Trubana, ktorého dokonca viaceré strany vyzývajú k spolupráci.." /"14"/


32.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 15:27 avatar
Jejdanenky Tullko, ty píšeš najprv, že sa Trubanovými výrokmi zaoberá polícia (Polícia začala riešiť Trubana za výroky o drogách), a v 30. zasa, že sa nimi nik nezaoberá, tak ako je to?


33.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 15:42 avatar
Jejdanenky Nadja, to sme si neporozumeli... v "30" som napísal:
"...A OPOZÍCIA na základe nich odvoláva, burcuje. Koná presne opačne, než v prípade Trubana, ktorého dokonca viaceré strany vyzývajú k spolupráci..."
Opozícia koná presne opačne, ona /niektoré strany.../ vyzýva k spolupráci... nie polícia.
 
Súhlasí Kasafran


34.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 16:05 avatar
Tullko, ale Trubanova opozícia je Smer, SNS a Harabín a pod... a tá kritizuje, až až... rovnako zasa ale taký Fico Jankovskej ďakuje za dobrú prácu, v čom teda vidíš rozdiel?


36.
označiť príspevok

J.Tull
   5. 10. 2019, 19:08 avatar
Nadja, o čom to melieš? ... kto tu hovorí o Trubanovej opozícii? ... z mojich príspevkov Ti vyšlo, že napriek všeobecnému chápaniu, podľa ktorého sa opozíciou rozumejú strany, ktoré nie sú súčasťou vlády, strany ktoré sú v opozícii voči nej, som mal na mysli Trubanovu opozíciu?
Rozdiel vidím v tom, že je tu dvojkilometrový meter, kým médiá, /"vládna"/ opozícia lynčujú Jankovskú bez toho, aby mali jednoznačné dôkazy, mnohí predstavitelia vládnych strán sa vyjadrujú, že pokiaľ sa potvrdí jej korešpodencia s Kočnerom v zmysle v akom sa to o nej píše, potom by malo byť vznesené obvinenie...
O Trubanovi som však podobné vyjadrenia od /vládnej/ opozície, médií, prezidentky /hoci o Jankovskej sa vyjadrujú až až.../ nepočul...

Okrem toho, nevyjadrila si sa k meritu... naďalej trváš na tvrdení:
"Na rozdiel od Jankovskej, ktorej výrokmi sa zatial nezaoberá nik..."
?
 
Súhlasí Kasafran


37.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 10. 2019, 19:53 avatar
Tullko, meliem o tomto:

opozícia -ie ž.
1. opačná mienka, nesúhlas (obyč. s panujúcim názorom, s vládou): stáť, byť v o-ii;

slovnik.juls.savba.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


38.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 10. 2019, 11:34 avatar
Nadja, veď práve...
"1. opačná mienka, nesúhlas (obyč. s panujúcim názorom, s vládou): stáť, byť v o-ii;
o. proti výstavbe atómových elektrární
2. skupina ľudí presadzujúca v polit. živote politiku odlišnú od vládnucej: politická o., členovia o-ie;
vystupovanie o-ie proti koalícii"
Nemáš tam nikde nič, z čoho by sa dalo vyvodzovať:
"Trubanova opozícia je Smer, SNS a Harabín a pod... "
Pretože Truban nepredstavuje panujúci názor a už vôbec nie vládny... nikde tam nie je uvedené, žeby vláda, koalícia... mohla byť opozíciou voči mimo-parlamentným stranám... mimovládne strany sú opozičné /až na niektoré výnimky.../ a nie naopak...
 


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 10. 2019, 16:06 avatar
Liberálna lúza podľa pravidla - náš zločinec, dobrý zločinec !


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 13:10 avatar
18 aspoň jeden diskutér ktorý to má v hlave upratané


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 10. 2019, 00:12 avatar
mafiánske orechy po záruke


4.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 10. 2019, 00:29 avatar
Liberálna luza mlčí!


5.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 10. 2019, 01:41 avatar
g e n e r a č n á r o v n o s ť n e e x i s t u je v c e l om s v e t e


6.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 10. 2019, 01:54 avatar
v e ľ k á b r i t á n i a je z o d p o v e d n á z a š i r e n i e b a k t e r i a l n y c h o c h o r e n í v o s v e t e, m a j u n a p a p i e r i c e l ý o r g a n i z m u s č l o v e k a a z n e u ž i v a j ú c h u d o b n ú č a s ť s v e t a n a p o k u s y a š í r e n i e b a k t e r i á l n ý ch c h o r ô b v p o t r a v i n á c h
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:55,  V tom máštaké myšlienky ako ja. Asi je viac takých ľudí.... Dovidenia. xD
dnes, 00:47,  No, aj ja som dnes videla ten červený záchranarský. .. pekne pristával. .. alee, videla som...
dnes, 00:44,  To je ešte nič, počkaj o pár rokov. :-) Teraz máš ešte taký bezstarostný medový život...
dnes, 00:43,  ...alebo nič, lebo iba povieš, že ja prvý nidky nezačínam, to si zapíš za uši..!!!!.....
dnes, 00:43,  Ja som dnes tak hľadela na záchranársky vrtuľník, a od srdca som si priala, aby záchrana...
dnes, 00:42,  Jooooj, Milan, m9žem Ti niečo poovedať? *21
dnes, 00:42,  On je horský pes.
dnes, 00:40,  Ja som povybavovala dneska veci v meste, a ptm som doma zaspala na hodinu. .. tak teraz nespím....
dnes, 00:39,  A teba čaká priadza. Odviazať uzol, istiť slovom, pripraviť cestu do snov. *18
dnes, 00:38,  Som vravela Leovi synovcovi, že nemocnica hovorí: "dobrý deň ľudkovia, ak budete zdravo...
dnes, 00:37,  Keď budeš staršia, a pracovne budeš musieť nastupovať na skorú rannú smenu, budíček o 4...
dnes, 00:33,  Minulosť nemá ísť? *14
dnes, 00:32,  Jarooo, v tomto je môj vzor. .. xD ako on chodí spávať. =D Pozzdravujem Ťaaa..,*29
dnes, 00:31,  Azda tam bude aj gazda. *04
dnes, 00:31,  Ešte nechoď.
dnes, 00:30,  spanilá jazda *29
dnes, 00:29,  Čítala som,' čo bolo v minulosti, na to zabúdam. Začnínam deň úplne nanovo.' Papa...
dnes, 00:29,  Na bielom tátošovi. *04
dnes, 00:29,  Kráľa. *19
dnes, 00:28,  Ešte poseď Zuzuľa. *05
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Človek mieni a človek aj mení.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(125 894 bytes in 0,210 seconds)