Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Stvorte si BOHA za jeho chrbát sa môžete ukryť a budete vládnuť nebu i peklu.

48
reakcií
780
prečítaní
Tému 8. júna 2023, 17:37 založil havran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

havran
   8. 6. 2023, 17:37 avatar
Keď neviete ako na to poučte sa od tých čo ovládli svet,


25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   10. 6. 2023, 03:26 avatar
Sleduj chudáka Romanova, dáva ti súhlasy, pritom nevie, o čom je reč. Keď už takí chudáci ako Romanov s tebou súhlasia, tak si na tom dosť biedne.   


26.
označiť príspevok

69Jarno69 muž
   10. 6. 2023, 08:00 avatar
Prečo ?


2.
označiť príspevok

havran
   8. 6. 2023, 17:47 avatar
Keď potrebujete inšpiráciu a pozeráte meinstrím tak vás nič nemôže zastaviť.


3.
označiť príspevok

attis
   8. 6. 2023, 17:53 avatar
Toto nie je maintreem,keby bol, tak by svet nevyzeral,, ako vyzerá ...


5.
označiť príspevok

havran
   8. 6. 2023, 22:39 avatar
attis prosím ťa skús priblížiť ako ten svet by vyzeral podľa teba. Chápem , že ten náš meinstrím asi nemusíme všetci , ale rád by som počul tvoj názor , ako to vidíš....


4.
označiť príspevok

Nadja žena
   8. 6. 2023, 20:14 avatar
Keď chcete zbohatnúť, vytvorte si náboženstvo... povedal už Ron Hubbard, a naozaj sa mu to podarilo, so všetkými dôsledkami, ktoré náboženstvo prináša. Sú ľudia, ktorým táto viera pomáha, aj vyzdravieť, a iným aj zbohatnúť
Súhlasí havran


6.
označiť príspevok

havran
   8. 6. 2023, 22:54 avatar
Nadja súhlasím s tebou , len dodávam že vzťah náboženstva a bohatstva a v modernej dobe kapitálu je priam zásadný. Veď dnes Putin sa odvoláva na Boha , tak ako Američania dokonca prisahajú pred súdom na Bibliu a netreba zabúdať , že pre mnohých ľudí , ktorý už nemajú ani nádej zpstáva jediná útecha Boh. Samozrejme tým vôbec nechcem riešiť otázky viery. nechcem hovoriť o zneužívaní viery , to nech si vyrieši cirkev a pápež , ktorý začal aj určité očistné kroky v snahe napraviť ylo , ktoré pod vedením cirkevných predstaviteľov bolo spáchané.


7.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 6. 2023, 09:31 avatar
Ona tak dopadne asi každá organizácia, ktorá má príliš veľkú moc. Pripomenula by som zlaté kohútiky Nicolae Ceau?escu
Súhlasí havran


8.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 6. 2023, 09:39 avatar
Resp, ono to bohatstvo ide ruku v ruke so zväčšujúcou sa mocou. Aj kresťania začínali v chudobe a snažili sa o duchovný rast spoločnosti. Neskôr síce hlásali cnosť byť chudobným, ale poslušnosť tým, ktorí boli bohatí zaujímavé.


9.
označiť príspevok

havran
   9. 6. 2023, 13:52 avatar
Nadja keď sa zahĺbiš do ľudskej histórie tak mi to vždy vychádza ako kolovrátok. Najprv ktosi príde s veľkými čistými myšlienkami ktoré oslovia srdcia ľudí a končí to tým, že potom prídu hovorcovia a vládcovia , ktoré to všetko obrátia hore nohami. Potom zase chvíľu trvá než ľudia prekuknú lotroviny vládcov.... a tak dookola. Nemáš pocit , že začína nová doba a jej ďaľšie salto? Myslím , že zase hľadajú nového Boha , za chrbát ktorého sa dá ukryť aj so zákernými zámermi.


10.
označiť príspevok

Nadja žena
   9. 6. 2023, 15:28 avatar
Myslíš demokraciu?
Tam je to trochu inak, problém je v tom, že demokracia sama sebe kladie obmedzenia (napr. slobodu slova), a ako nástroj má vlastne len verejnú mienku. Nespratníci nijaké obmedzenia nemajú. Preto záleží na spoločnosti, ako sa budú dodržiavať pravidlá. U nás stále ešte v duchu "Kto nekradne, okráda rodinu" A platí to od vrchu až dole.


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 6. 2023, 15:42 avatar
Sloboda slova je v demokracii v režime odtiaľ potiaľ, to znamená, že za to, čo povieš, nesieš aj zodpovednosť. Toto musíme v demokracii učiť dospelých ľudí? Ak niekoho ohováraš, ten má právo brániť sa. V tomto zmysle máme demokraciu. Nemôže si len tak niekto pustiť na špacírku svoje rečičky. Ak ich nevie na súde obhájiť, doplatí na to. Napríklad extrémistický komunista Ľuboš Blaha sa musel ospravedlniť prezidentke Zuzane Čaputovej. Nesledoval som koncovku, ale ak tak nespravil, dostal pokutu, a tú ak neuhradil, tak sa stal súčasťou exekútorov.

U nás už neplatí, že kto nekradne, okráda rodinu, lebo už pri nekradnutí nemáš ako okradnúť rodinu. Uveď príklad z dneška, že kto nekradne, okráda rodinu, ale vynechaj živnostníkov a podnikateľov, ktorí dnes kradnú, napríklad falošným zvýšovaním cien, na jednej strane povedia, že akcia 40 %, ale nikdy nepredávali tovar za 100 %.


13.
označiť príspevok

havran
   9. 6. 2023, 19:51 avatar
Nadja Problém je v tom , že demokracii sa vymýšľajú rôzne prívlasky . lebo čistá demokracia reálne nemôže existovať. Je to ako stým Bohom všemohúcim , ktorý tiež nedokáže riadiť svet a teda ho riadia v jeho mene vládcovia, ktorý by mali s pomocou väčšiny demokratiský riadiť svet a spoločnosť.


15.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 6. 2023, 21:28 avatar
Havran, to, že si nepochopil zmysel demokracie, neznamená, že môžeš ju bezhlavo kritizovať. Kritizovať sa majú javy, ktoré škodia demokracii, ale to by si musel sám seba kritizovať, na čo nemáš gule (odvahu).


18.
označiť príspevok

havran
   9. 6. 2023, 22:19 avatar
Lemmy ty chytrák a že niekto konkrétny nechápe zmysel demokracie to súdiš ty? Lebo to isté si o tebe myslím i ja. Pochopil si teraz podstatu demokracie, alebo chceš trepať svoje hlúposti i naďalej? Ja kritizujem nie javy demokracie , ale taký zjav ako si ty. Robíš zo seba chytrú opicu. Ty naozaj máš spôsoby jezuitu. Svoje "úžasné ja" kladieš nad všetko a všetkých a namiesto serioznej diskusie sa len povyšuješ . Odkiaľ berieš to právo . Isto mi to vysvetlíš pomocou svojich predsudkov a neschopnosti chápať /alebo zámerne nechápať/ , tak sa ucgyľuješ k dehonestácii diskutéra a to ti za tie roky tu hádam už povedal každý.
Súhlasí Romanov


23.
označiť príspevok

Lemmy muž
   10. 6. 2023, 02:08 avatar
Dokážem pochopiť to, čo ty s Romanovom nevieš pochopiť. Beriem demokraciu ako taký, aká je, rešpektujem vôľu väčšiny voličov. Ty s Romanovom trpíte schizmou diktatúry, neviete pochopiť dôležitosť vôle väčšiny. Teda, skôr nechcete, odmietate demokraciu, lebo vám lepšie vonia diktatúra.


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 6. 2023, 21:32 avatar
Havran, vždy sme tu mali demokraciu, keď väčšina si zvolila nejaké politické strany, ktoré boli schopné vytvoriť vládu.


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 6. 2023, 21:35 avatar
A v tej demokracii bola aj určitá opozícia, ktorá kritizovala vládu. Zvykni si na to! Aj keď pochybujem o tom, že si zvykneš, nakoľko si postihnutý marx-leninizmom.


19.
označiť príspevok

havran
   9. 6. 2023, 22:24 avatar
Lemmy ty nie si schopný posúdiť fungovanie demokratického systému , lebo ty na to nie si stavaný. Aj to čo si tu teraz napísal , to si je od teba trápne , lebo keď ty hovoríš o demokracii , tak to akosi nezneje vierihodne.
Súhlasí Romanov


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   10. 6. 2023, 01:57 avatar
Trepeš bludy, aj s tvojím Romanovom. Keď nechápete demokraciu, váš problém.


27.
označiť príspevok

havran
   10. 6. 2023, 19:23 avatar
Lemmy demokraciu ako tu predvádzaš si môžeš strčiť niekam.
Súhlasí Romanov


24.
označiť príspevok

Lemmy muž
   10. 6. 2023, 02:12 avatar
Havran, máš (de)mentálny problém s chápaním demokracie. Nikto nehovorí o tzv. čistej demokracii. To by sa museli všetci voliči zúčastniť volieb. Ty si falošne idealizuješ demokraciu.


28.
označiť príspevok

havran
   10. 6. 2023, 19:30 avatar
Lemmy práve si dokázal aký si nedokončený , keď si tu napísal čo je čistá demokracia. Len moták ako ty takto definuje demokraciu a ešte k tomu "čistú". To si sa riadne kopol ale pochybujem , že vieš i prečo , ale ja viem , že tebe by bolo škoda to vysvetľovať pri tvojej vysokej mienke o tvojich kvalitách a vedomostiach. Baví ča ešte takto blbnúť a dokazovať aký si dement? Za tie roky čo sa tu predvádzaš ti tu mnohí jasne povedali aký si chudák , ale ty si "nepremožiteľný".      
Súhlasí Romanov


29.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 6. 2023, 06:15 avatar
Havran, tak povedz, aká je čistá demokracia podľa teba.


30.
označiť príspevok

havran
   11. 6. 2023, 15:06 avatar
Lemmy očakával som, že pochopíš aká je "čistá demokracia" , ale bolo to na teba asi ťažké, tak teda: je to ideálna demokracia , ktorá však ako každý ideál neexistuje. Tu sa ukazuje tvoje idealistické blúdenie a preto nemôžeš chápať ani reálnu skutočnosť. Tak už si môžeš ísť pokojne odpočinúť.  
Súhlasí Romanov


31.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 6. 2023, 16:57 avatar
A ja som zasa očakával, že pochopíš, čo chcem po tebe. Síce trepeš bludy o tzv. čistej demokracii, ale sám nevieš vysvetliť, čo tým pojmom myslíš. Ty si len taký obyčajný diskusný táraj, do vetra. Odpočívaj v pokoji!


33.
označiť príspevok

havran
   11. 6. 2023, 21:14 avatar
Lemmy práve som ti napísal , že to ako ty chápeš demokraciu je tá čistá , idealizovaná demokracia , ktorá ani v praxi neexistuje. Pod tým pojmom ti vysvetľujem práve to . Takže nekrúť sa ako červík na ohni a rozmýšľaj. Neviem čo na tom nechápeš , mozog ti nový a lepší nenainštalujem. Tvoj názor , že o čistej demokracii sa dá hovoriť vtedy , keby volii všetci je debilizmus. Demokracia hovorí o vláde väčšiny a nie ako hovoríš ty , že voliť by museli všetci. Tak už sa nekrúť a vnímaj čo ti hovorím. Tak si nájdi ešte nejakú vývrtku a uspokoj si choré ego. Hovorím ti , že na mňa nemáš , to však neznamená , že ťa neakceptujem v diskúsii, lebo si myslím , že keby si bol konštruktívny ako som ti už minule povedal . tak by sa to s tebou celkom dalo.


32.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 6. 2023, 16:59 avatar
Havran, robíš sám zo seba hlupáka, pretože ignoruješ, čo som napísal v 24.


34.
označiť príspevok

havran
   11. 6. 2023, 21:18 avatar
Lemmy to , že neakceptujem každú tvoju hlúposť , ako som ti to vysvetli v -32- si práve vypustil geniálne perly múdrosti. Ostatne robíš to stále. Ver , že je to psychická deviácia. Nemáš tooľko sebarefleksie , aby si to pochopil?
Súhlasí Romanov


35.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 6. 2023, 23:01 avatar
Akú hlúposť? Ty s Romanovom máte vymleté mozgy. Veď konečne zo seba vysyp, ako si predstavuješ tú tzv. čistú demokraciu, keď to zo seba dostaneš, tak nebudeš s Romanovom za hlupáka.


36.
označiť príspevok

havran
   12. 6. 2023, 15:48 avatar
Lemmy ďakujem ti za "dobrý pokus" robiť diagnózu , ale nesnaž sa montovať ako vždy do toho na čo nemáš. ´dakujem ti za snahu. Ale ty bež na psycho pohotovať a ver , že je to úprimná priateľská rada. Na tú čistú demokraciu si sa namotal sám , keď si povedal , že to by museli ísť voliť všetci. Kapišto motáku?
Súhlasí Romanov


38.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 6. 2023, 20:06 avatar
To bol môj názor na tvoje táraniny. Zatiaľ si ani ty, ani Romanov, neschopný vysvetliť, čo myslíš pod tzv. čistou demokraciou. Sú dvaja hlupáci.


41.
označiť príspevok

havran
   12. 6. 2023, 21:06 avatar
Lemmy veď už sa toľko nenatriasaj a čítaj v súvislostiach , jasne je to tu napísané. Myslíš , že keď budeš vykrikovať "nevidím , mrtozumiem a nechípem" ti to pomôže? Len dokazuješ aký si bedár. pozri si odstavec 32 a tam komentujem tvoje choré vnímanie demokracie ako tzv. čistá, a zároveň ti hovorím , že taká je idealná demokracia , ktorí nikdy nemôže existovať a ty si ďalej poznamenal " to by sa muselo zúčastniť 100 percent voličov" Tým si len dokázal aký si moták , keď hovoríš , že ideálno je vtedy , keď dosiahne nejaký jav 100 percent. Už na to zabudni , lebo sa z toho zmagoríš a dokazuješ aký si mrzák.


12.
označiť príspevok

havran
   9. 6. 2023, 19:43 avatar
Lemmy málo si zažil za posledné 3 roky "demokratického školenia" od Matoviča? Môžem ti povedať , že ty v skutočnosti svojho jadra sa nevieš správať demokraticky , skôr len ako demokrat Naď. Vykrikuješ tu primitívne floskuly ktoré som počul už pred 60 rokmi , také prekáračky od budovateľov demokracie na Americký spôsob. Tak už prosím netáraj.
Súhlasí Romanov


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 6. 2023, 21:26 avatar
Havran, vieš len tárať dve na tri. Z teba nič rozumné už nevylezie. Chápem, máš problém s chápaním demokracie, najradšej by si žil v komunistickej ulite, za ktorú by si sa mohol ukrývať.


20.
označiť príspevok

havran
   9. 6. 2023, 22:30 avatar
Lemmy netráp sa ty s mojim chápaním, lebo ja tvoje chápanie už dávno som pochopil a viem , že ty nie si človek pre diskúsiu , lebo tebe nejde o diskúsiu ako nástroj konštruktívneho hľadania merita veci , ale len o snahu dokazovať ako si nad všetkými. Takže, choď sa vypchať. Tomu asi rozumieš .
Súhlasí Romanov


22.
označiť príspevok

Lemmy muž
   10. 6. 2023, 02:03 avatar
Ty a Romanov, ste dvaja trápni nešťastníci, ktorí nechcú pochopiť význam demokracie. Budete bliakať proti demokracii, lebo vám nie je po chuti.


37.
označiť príspevok

havran
   12. 6. 2023, 16:46 avatar
Lemmy nedáš nejaké milé slovo?
Súhlasí Romanov


39.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 6. 2023, 20:07 avatar
Dám, keď ty alebo tvoj trápny truľo Romanov napíšete niečo o tzv. čistej demokracii.


40.
označiť príspevok

attis
   12. 6. 2023, 21:00 avatar
Súhlasí havran


42.
označiť príspevok

havran
   12. 6. 2023, 21:14 avatar
Lemmy máš to vysvetlené v odstavci 41, možno , že už pochopíš , ale keď ti to nepomôže , daj sa vyšetriť nikde v rómskej osade, ale aj tam ti to možno vysvetlia. Vidíš a to je tvoj problém , si ako klát z bukového dreva. Máš veľa kamarátov s ktorými si rozumieš, alebo ťa pozorne poľúvajú.


43.
označiť príspevok

attis
   13. 6. 2023, 06:16 avatar
Čistá demokracia, alebo demokratizmus je hlúposť samozrejme, čistý demokratizmus je liberálny fašizmus.
Súhlasí havran


44.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2023, 07:55 avatar
Nuž, attis, ty trepeš väčšie hlúposti ako havran. Dúfajme, že ti za to dá súhlas Romanov.


45.
označiť príspevok

havran
   13. 6. 2023, 19:21 avatar
Lemmy ešte raz si pozri ako sme sa dostali k pojmu čistá demokracia a keď budeš pozorne a rozumne čítať , pochopíš , že ten pojem čistá demokracia si si vlastne vyprosil svojou hlúposťou , ale to som ti už vlastne vyvetlil , len ty si taký jankovatý janek a nedaj boh , aby si sa pustil tej hlúposti, ako ti to tiež povedal attis. A to tvoje smerovanie je zreteľne fašistické ty liberálny idealista. Máš to ty ale zmätok v tej veži. Je jasn= , že nakoniec sa zmeniš na zúrivého fašistu , lebo už sa tak prejavuješ.


46.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 6. 2023, 07:09 avatar
V 13. si spomenul čistú demokraciu, na čo som ti v 15. povedal, že je to ilúzia. Ty máš problém s chápaním demokracie, zbytočne si ju idealizuješ.


47.
označiť príspevok

havran
   14. 6. 2023, 19:55 avatar
Lemmy to bola moja reakcia na Nadju a v tovjej -15- si len zasmradil. Už sa netoč okolo toho a nesnaž sa upliesť z hovna bič. Ideálna demokracia je fakt len ilúzia pre somárov , ktorí si myslia , že to je 100 percentný súhlas ako si to uviedol , čo je nebotyčná konina.
Súhlasí Romanov


48.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 6. 2023, 04:40 avatar
Hovno tu točíš len ty sám.


49.
označiť príspevok

havran
   16. 6. 2023, 13:20 avatar
Lemmy no vídíš , teraz si to jasne ty a tak sa mi páčiš.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:15,  qwert no pravdaže, keď dostane moc ako Matovič v predošlom období , tak teba bude...
dnes, 17:22,  Napísal som to dobre, či 40% borovička ma pretlačila?
dnes, 17:21,  Podľa exit pollu vyhráva hnutie SQL. Potvrdili to aj renomované agentúry z webhostingu.
dnes, 16:22,  kde mam podliezať, ty cudaku.....ved vieme....že nas može zachranit akurat tak progresivne...
dnes, 16:16,  qwert nepodliezaj*57
dnes, 16:12,  presne tak !!! liberalov treba krotit !
dnes, 16:11,  tentokrát suhlasim jarabačik milacik*58*58*58
dnes, 16:10,  krestania nepredpovedali co bude v roku 2023...krestania hlasaju dobru spravu po celom svete a...
dnes, 16:10,  Ten liberálny PS treba vyvážiť a KDH by malo mať väčšiu váhu , aby ho udržali , keď...
dnes, 16:00,  čo by ta vlastne presvedcilo...vieš si taku situaciu predstaviť?
dnes, 15:52,  Z čoho usudzuješ, že by som nerozumel, že ide o skutočného boha? Máš predsudky.
dnes, 15:51,  Prečo nie? Keď seriózne preukážu, že bohyňa Afrodita existuje, nemám problém.
dnes, 15:48,  a to by si chcel, aby ti toho Boha doniesli na tanieri domu?... ved aj tak by si neuveril ,...
dnes, 15:47,  Prví kresťania predpovedali, čo sa stane v roku 2023? Nie!
dnes, 15:46,  Veď práve to, veria, čo je napísané v biblii. A tým to končí.
dnes, 15:44,  Viera pred volebnými výsledkami je silná.
dnes, 15:44,  Nie zo srandy, to je moja skúsenosť. Za tie roky nijaký kresťan nepreukázal dôveryhodnosť...
dnes, 15:40,  daufajme, ze sa dostanu do parlamentu !
dnes, 15:36,  lemmy tak to je ale velmi hlupe zistenie....že veriaci dokazu len veriť, ale pre svoju vieru...
dnes, 15:28,  Pre mňa sú podnetné opačné názory. Vidím v kresťanoch, že dokážu len niečomu veriť,...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Posielam Ti zoznam všetkého, čo by som si na Vianoce želal: Teba!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(132 800 bytes in 0,365 seconds)