Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Slovanské ženy-matky proti vojne

52
reakcií
1781
prečítaní
Tému 17. februára 2015, 20:25 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   17. 2. 2015, 20:25 avatar
Otvorený list k výzve proti okupácii NATO a za okamžité vystúpenie z NATO.

Dve veci, ktorým by sme mali zostať verní napriek ľudským slabostiam je láska k slobode a nenávisť k servilnému pokrytectvu.

Európa zmietaná vazalskou poslušnosťou k tútorovi spoza oceánu slobodou pohrdla. Napriek svojej moci v historickom povedomí národov servilne pokľakla pred zmesou rôznorodého obyvateľstva a kultúr, ktoré svoju násilnú históriu píše na území vyrvanom pôvodnému obyvateľstvu nie dlhšie ako pár storočí.

Čo núti starý kontinent k úslužným poklonkom nesvojprávneho otroka? Čo núti túto hrdú pevninu zabúdať? Len sedemdesiat rokov stačilo, aby zabudla na prízrak moru a dopustila jeho hnedý šat sofistikovane prezliecť za modro-žltý. Ideológia slávnostne odetá do šiat fyzického násilia, likvidujúca ľudí inak zmýšľajúcich na základe etnickej nenávisti pod rúškom národnooslobodzovacieho boja. Ach, aká zaslepenosť ! Fakľové pochody, beštie v uniformách s nacistickými symbolmi, oduševnené hajlovanie a to všetko pod ochranou polície, armády, sveta... Spúšťač krvavej občianskej vojny v nacistickom besnení novodobej genocídy obyvateľov juhovýchodnej Ukrajiny ako najvyššia daň za používanie materinského jazyka, pohľadu na budúcnosť zeme, odmietnutie vlády, pre ktorú sa stala nacistická zver symbolom a modlou. Nie je náhoda, keď už od kolísky je deťom horlivo vštepovaný fanatizmus, lesk v očiach dnešných banderovcov a nenávisť k rusky hovoriacemu národu. Už sama bývalá premiérka Ukrajiny na úrovni par excellence navrhla túto ruskú pliagu zrovnať z povrchu zemského atómovou bombou. Nikoho preto ani neprekvapuje prepisovanie dejín priamo pred našimi očami s cynickým pohŕdaním k tým, ktorí svoje mladé životy položili v boji proti fašizmu.

Prečo však mlčí Európa ? Prečo zaujala postoj, ktorý sa nedá pochopiť? Vari si neuvedomuje, že nacizmus nemožno ignorovať? Ak bude zaslepene odsúvať pravdu, ak ju bude aj naďalej nazývať falošnými menami, čaká nás budúcnosť, ktorá je dnes realitou tam, kde malé deti v predškolskom veku na každom kroku spoznávajú smrť a ich malé hlávky zosiveli vinou arogantných hier mocenských bojov dospelých.

Čo sa týka rozpínavosti ruského medveďa, radi by sme iba pripomenuli, že ten kto porušil zmluvu o nerozširovaní základní NATO smerom na východ neboli Rusi. Keď sa v roku 1962 začala Karibská kríza, bola to odpoveď ZSSR na priamu hrozbu USA. Američania totiž v roku 1961 umiestnili okolo tureckého mesta Izmir 15 rakiet Jupiter s jadrovým hlavicami, ktoré boli schopné zasiahnuť Moskvu a iné sovietske mestá. To, že sa v minulom roku Američania chystali rozmiestniť na polostrove Krym jadrové rakety a spraviť z neho hlavnú základňu NATO v regióne, je fakt, ktorý môže poprieť iba neznalec. Paralely? Je vari niečo nepochopiteľné, že Rusko bolo opäť nútené zasiahnuť v záujme vlastnej bezpečnosti??? Navyše, na Kryme prebehlo platné referendum, avšak jeho výsledok tradične spochybnili všetky prozápadne orientované štáty, lebo ani jeden z nich už nevraví sám za seba. A že sa nezopakoval osud Kosova, kde krymskí Tatári sofistikovane neutralizovali vlastenecké nálady ako onoho času kosovskí Albánci? Verím, že NATO tento debakel nemôže prekúsnuť, keďže Juhosláviu bombardovalo aj bez súhlasu mandátu OSN v mene svojho pokriveného zrkadla demokracie. Ak by Rusko stratilo základňu na Kryme, fakticky by stratilo Čierne more a americké rakety na polostrove by sa stali začiatkom jeho konca. Už nebolo kam ustupovať.

Sme ženy a matky, preto nemôžeme byť ľahostajné k utrpeniu našich bratov. Sme Slovania. Odmietame viac mlčať, keď sa pácha zlo na nevinných deťoch Slavjanska, Donbassu, Šnežnoj. ...a mnohých ďalších. Týmto vyzývam ženy a matky u nás na Slovensku a Čiech SPOJME SA v spoločnom boji. Bude to boj pasívny. Boh nás stvoril ako darkyne života. Milujúca matka nevie konať agresívne. Je stvorená pre dobro. My rodíme svojim manželom deti z lásky. Obetujeme im všetko. Vychováme ich ako statočných občanov svojej vlasti. Ale odmietame ich obetovať za zvrhlé záujmy USA - NATO a EU.

Ak nás naši politici sklamali a nestarajú sa o bezpečnosť nás a našich detí, potrebujú k úplnému šťastiu vojenské základne a muničné sklady u nás na našom maličkom Slovensku...povedzme im rázne DOSŤ!!! Sme za okamžité vystúpenie z radov NATO. Ak bol nutný rozpad Varšavskej zmluvy, tak sa rovnako tak malo rozpadnúť aj NATO. My sme nedarovali život svojim synom preto, aby museli narukovať na Východný front , po rýchlom mesačnom výcviku . Bývalé Srbsko prešlo peklom humanitárneho bombardovania. Synovia oligarchov rukovať nebudú, vo svetovej vojne proti Rusku oni umierať nebudú, sú o tom presvedčení. Na krviprelievanie sme tu my, občania a daňoví poplatníci. Dnes vás oslovujeme preto, lebo už o pár mesiacov alebo týždňov sa môže situácia výrazne zmeniť. Zavládne totalita na kapitalistický spôsob a sloboda prejavu nebude možná.

Amerika túži rozpútať vojnový konflikt proti Rusku, túži po ruskom nerastnom bohatstve. Rovnako je tak v hre ukrajinský bridlicový plyn, ktorý sa nachádza práve v oblastiach krutých bojov. Ak budú vojská NATO potrebovať pechotu...tak im prídu vhod naši slovenskí vojaci. Zabráňme ich zverskému scenáru, aby sa vraždili Slovania navzájom. Organizujme besedy vo svojom okresnom meste. Veď v knižnici sa môžu stretávať čitateľky a čitatelia a diskutovať aj o geopolitike a literatúre faktu. Mladšie ročníky máte prístup k internetu, ale vaša susedka ho nemá. Získavate oveľa viac informácií ako ona. Tak ju informujte o pravde a ako argument predložte utečenecké tábory. Keby bolo Rusko agresor, prečo kroky občanov Ukrajiny z Donecka a Luhanska smerujú cez hranicu do utečeneckých táborov práve do Ruska hľadať útočisko a záchranu života??

Vyzývame vás matky a ženy ... zdieľajte a pridajte svoj podpis v Petícii za okamžité vystúpenie Slovenskej republiky zo štruktúr NATO. Sme Slovanky, držme spolu a nedovoľme podieľať sa na vyvražďovaní slovanských synov pod taktovkou USA a servilnej poslušnosti vazalského protektorátu Bruselu.

Muži, ktorí sa pripoja k našej výzve sú pre nás už teraz dôležití, pretože sú našou ochranou a my sa môžeme spoľahnúť, že nebudú slepo poslúchať šialené a hlúpe rozkazy zvrátenej ideológie šíriacej sa toho času už ako mor a budú brániť svoju vlasť tak ako im to káže slovanská hrdosť, odvaha i srdce. Ďakujeme.

Slovanské ženy - matky proti vojne

www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

moravazleva.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Sloven, Mirante, Scarlet666


6.
označiť príspevok

Mirante muž
   17. 2. 2015, 22:07 avatar
Stotožňujem sa aj s názorom Heleny Mezenskej, pokiaľ ide o pohľad na situáciu na Slovensku:

„Znova opäť s odstupom niekoľkých dní chcem upozorniť, že korupcia, s ktorou má vláda R. Fica skutočný problém, tak ako všetky vlády doteraz, je iba zásterkou na rozbitie a destabilizáciu našej krajiny. Nijako neospravedlňujem korupciu, s ktorou sa, verím, že pod tlakom a zostreným drobnohľadom verejnosti raz a navždy urobí poriadok. Avšak povalenie a sústredené zameranie na R. Fica, ktorý je podľa mňa sám rád, že sa môže zbavovať korupčníkov a zradcov okolo seba, je trestom za to, že neslúži vojnovým štvavým zámerom NATO a koristníckym záujmom zbrojárskeho priemyslu. Napokon rovnakému nátlaku zmanipulovanej ulice nie náhodou dnes čelí aj český prezident Zeman a maďarský premiér Orban. Opoziční poslanci, znova účelovo ťahajúci Vás na ulice kričia o korupcii, vytrhnuté z kontextu všetkých širších zahraničnopolitických súvislosti. Verím, že viete prečo? Verím, že viete prečo ten oklieštený účel a posadnutý hon na „zajaca“.

Prezradila, že čítala vyjadrenia premiéra Fica v Extraplus o tom, že je proti vstupu akýchkoľvek vojsk na naše územie. „Je proti tomu, aby sa v krajinách NATO zvyšovali rozpočty pre západných zbrojárskych magnátov a rovnako je proti tomu, aby sa na Slovensku a aj v mojom rodnom meste Poprade stavali vojenské základne. Upozornil na to, že takýmto konaním je vážne ohrozená bezpečnosť a životy nášho obyvateľstva. Samozrejme, že s takýmto postojom vadí rozbehnutej vojenskej mašinérii dobývajúcej svety, cudzie územia a strategické surovinové zdroje. Kde prišlo NATO, všade tam pod zásterkou "ochrany ľudských práv" spôsobilo rozvrat a nepokoj. Hotové peklo na Zemi. Stav na Ukrajine je toho jasným dôkazom. A to potrebujeme na Slovensku?“ kladie rétorickú otázku H. Mezenská.

www.nazorobcana.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran, pátrač


2.
označiť príspevok

Sloven muž
   17. 2. 2015, 21:00 avatar
Presne, už vtedy klamali a ukázali, že čo sú zač, keď po rozpade Varšavskej zmluvy nedošlo k rozpadu NATO, čo bolo deklarované zo strany NATO, ale ešte k jeho rozširovaniu...čo sa deje dodnes, nehovoriac už o tom, koľko vojnových konfliktov bolo rozpútaných práve NATOm a priblíženie sa vždy bližšie k Rusku....
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

Sloven muž
   17. 2. 2015, 21:02 avatar
A tu je to vidieť, že kto sa ozaj rozpína a približuje k ruským hraniciam....


4.
označiť príspevok

Sloven muž
   17. 2. 2015, 21:02 avatar


5.
označiť príspevok

Patrick91 muž
   17. 2. 2015, 22:07 avatar
bla bla bla...


7.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   17. 2. 2015, 22:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Patrick91 muž
   17. 2. 2015, 22:28 avatar
ja nemam komplexy zo žien.. len nemám rád dlhé a zbytočné listy, ktoré ostanú ajtak len slovami


9.
označiť príspevok

Aranjes žena
   17. 2. 2015, 22:52 avatar
8. Nááá a keď budeš čítať v kostole pastiersky list, tak po tretej vete povíš bla bla bla ? ))


10.
označiť príspevok

Kasafran
   17. 2. 2015, 22:58 avatar
Aranjes,
to si nedovolí, a preto z neho prečíta len prvé dve vety...
Súhlasí bystrik, Sloven


46.
označiť príspevok

Patrick91 muž
   18. 2. 2015, 21:35 avatar
9. cirkev aj niečo koná a nie len rozpráva..


11.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   17. 2. 2015, 23:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

Spokojny
   17. 2. 2015, 23:23 avatar
sorry ale tys znama svojimi nenavistnymi kometarmi na margo zien


16.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 07:15 avatar
Chudák...


12.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   17. 2. 2015, 23:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 06:55 avatar
Priznám sa že som čítal iba prvú vetu a tá je podstatná......Kasafran, ty si myslíš že pchať do zadku sa dá len ak je niekt


15.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 07:02 avatar
pokračovanie14- členom napr.NATO ? Nie pchanie sa do zadku je politika niektorých jedincov. Takže vystúpenie nič nerieši, resp. rieši iba ohrozenie nás samotných, lebo sila NATO je odstrašujúca. Pýtal som sa že čo iné ak nie NATO , odpoveď som nedostal.........Tak isto to je aj vo vzťahu k EU alebo čomukolvek . Vôbec nejde o vstupovanie a vystupovanie, to absolútne nič nerieši. Ako občan môžem organizovať protest alebo petíciu za niečo čo je jasne pomenované a nie je to iba zúfalý výkrik proti všetkému.......Je lepšie riešiť jednu vec ako celý komoplex , pretože každý môže len to , na čo má silu.


17.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 07:17 avatar
A tak nie sme vôbec ohrozený, že? STOP NATO a EU - STOP!!!
Súhlasí Sloven


18.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 07:47 avatar
Odkial to vieš ? A ak nás niekto ohrozí, potom čo ? Vy ste hrozne negatívni ľudia, ste proti všetkému a za nič........


19.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 07:59 avatar
Kto by nás ohrozoval, my s nikým vojne nevedieme, nikoho neokupujeme, skôr treba vedieť žiť v mieri s ostatnými, nie vytvárať nové vojnové konflikty a následne okupovať cudzie územia. Kto je tu teda negatívny, kto?
Súhlasí Sloven


20.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 09:50 avatar
Pozri si našu historiu kto všetko nás reálne ohrozil a aj obsadil a to sme my nikoho neohrozovali.......To je hrozne naivné tvrdenie......


23.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 10:15 avatar
Kto tu tvrdil, že by sme si nemali strážiť hranice, mať vlastnú armádu, bojaschopnú, pripravenú na odpor a obranu? Ale to je o inom, ale na také niečo nepotrebujeme byť v nejakom pakte, ktorý už dávno nemal byť., tobôž sa zapájať do vojen, ktoré niekto iný rozpútal, lebo sme niekde, kde nás dotlačili predajní politici...

A naivita, u koho, u mňa alebo u toho, ktorý si myslí, že nás nejaké NATO uchráni, keby nás niekto napadol? Leda vtedy, keby sme nepískali, ako by ten pakt pískal, vtedy by sme niečo zažili, že čo sa stane, keď nebudeš poslúchať. Preto petíciu o ukončený členstva v NATO vítam a teším sa tomu...
Súhlasí Sloven


24.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 11:13 avatar
Asi sa počurám od smiechu, my a bojaschopnú armádu ? Teda ty chceš opäť zaviesť povinnú vojenskú službu a podstatne navýšiť výdavky na zbrojenie, čím bude samozrejme menej na všetko ostatné........My nie sme zapojený do žiadnej vojny , nemáme nikde bojové jednotky, ty vieš o nejakých ? Politici robia iba to čo im vlastní občania dovolia.


25.
označiť príspevok

Al_ice
   18. 2. 2015, 11:20 avatar
oficialne ne.
ale co konkretne robili a robia nasi vojaci v Afganistane,Kosove?osvetu?
Súhlasí bystrik, Sloven


26.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 11:22 avatar
Veď je to známe, nebojujú sú to väčšinou ženisti......


27.
označiť príspevok

Al_ice
   18. 2. 2015, 11:25 avatar
co tam robia?ved Slovensko nevyvolalo ziadnu vojnu,konflikt?
Súhlasí bystrik, Sloven


29.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 11:29 avatar
Po prvé sú to vojaci z povolania a pokial viem tvrdo bojovali o to aby sa tam dostali......takže nič nanútené tam nebolo. A sú tam samozrejme na pozvanie NATO ktorého sme členom.......


30.
označiť príspevok

Al_ice
   18. 2. 2015, 11:31 avatar
aha,
takze dovod je to,ze chlapci su zoldaci a pozvali ich....
od teba som zvyknuta na lepsie odpovede;
Súhlasí bystrik, Sloven, Kasafran


33.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 11:34 avatar
Veď sme členovia NATO a tí chlapci tam nemuseli ísť, čo je na to čudné......aj v manželstve sa kolkorazy ženám nechce a predsa večer mužovi dajú..........     


34.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 11:35 avatar
Tak idem sám a nepíndam tu...hrdina....


31.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 11:33 avatar
Tak treba čím skôr siahnuť po Pamperskách....

Nikde nemá? No toto, a čo Afganistan, Cyprus, bývala Juhoslávia...to nič?

A prečo nie, aj povinnú treba zaviesť, tak ako mať vlastnú bojaschopnú armádu....

Niekomu len poriadne lepí a o tom to je, preto si myslí, že nech budeme radšej v NATO, lebo inak ani Pampers už nepomôže....
Súhlasí Sloven


37.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 11:38 avatar
Ty mi názormi veľmi ale veľmi pripomínaš jeden nick, prečo si sa premenoval ? Ešte tolkoto, potom končím- povedať iba A a nepovedať B,C atď je primitívne a populistické........


39.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 11:41 avatar
Tu končím, tu niekto trpí aj paranojou....
Súhlasí Sloven


21.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 10:05 avatar
Nechápem niektorých rozmýšľanie ak sa to dá vôbec takto nazvať........byť členom nejakého združenia neznamená prijímať úplne všetko, dôkazom sú napr. Francúzi v NATO, maďarská politika v EU, grécka politika v súčasnosti ale aj iné, nikto nikoho nenúti resp . nemá sa dať , je to iba vo vlastnej kuchyni. To aj v manželstve pri prvom rozpore chcete hneď rozvod ?


22.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 10:09 avatar
Pri takom už včera bolo neskoro....!!!!
Súhlasí Sloven


28.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 11:27 avatar
Inak vystúpením z NATO nijako nepomôžeme ani ruským oprávneným záujmom spomínaným v prvom príspevku.......Nemuseli sme ísť ani do Afganistanu ani inde, to rozhodli naši opakujem naši politici ktorých ste volili. Tam je pes zakopaný, v podstate nemusíme nič, iba voliť takých čo sú schopní sledovať naše záujmy.


32.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 11:34 avatar
A koho volil Majko, čujme, či to nechal radšej na iných?


35.
označiť príspevok

majko1 muž
   18. 2. 2015, 11:35 avatar
Boli demokratické volby a volili tak ako volili.........chcem tým povedať že chybu hľadajme doma u nás a nie v NATO EU a podobne.......


36.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 11:37 avatar
Nič iné len zbabelý alibizmus.....
Súhlasí Sloven


38.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 11:39 avatar
A každý štát by mal armádu nie na to, aby okupoval iné územia, vyvolával tam vojny, ale na to, aby táto armáda dokázala ochrániť vlastný ľud, štát, v prípade napadnutia!
Súhlasí Al_ice, Sloven, Kasafran


40.
označiť príspevok

rastos muž
   18. 2. 2015, 11:45 avatar
A keď nedokáže? Či nie je potom odkázaný na pomoc armády niekoho iného?


41.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 11:50 avatar
Komu NATO pomohlo do dnešných dní, naozaj?
Súhlasí Al_ice, Sloven


42.
označiť príspevok

rastos muž
   18. 2. 2015, 12:14 avatar
Asi nebolo v teréne treba - na krajinu v NATO sa len tak neodváži niekto zaútočiť
Takže pomohlo odstrašujúcou silou.


43.
označiť príspevok

bystrik muž
   18. 2. 2015, 12:16 avatar
A komu to pomohlo, kto ich volal sám na pomoc?
Súhlasí Sloven


44.
označiť príspevok

rastos muž
   18. 2. 2015, 12:21 avatar
Napríklad v súčasnosti Poľsko a pobaltské krajiny.


45.
označiť príspevok

Sloven muž
   18. 2. 2015, 17:51 avatar
Aj mne by zaujímalo, že kto, okrem týchto krajín, ktoré kolaborujú....


47.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 2. 2015, 23:13 avatar
Viacerým obhajcom zločineckej organizácie NATO pripomínam, že zásadné zmeny na rozhraní 80. a 90. rokov boli podmienené predovšetkým rezignáciou Sovietskeho zväzu na veľmocenské postavenie v strednej a východnej Európe. Anatalij Dobrynin, ktorý bol veľvyslancom ZSSR v USA vyše 20 rokoch (1962-86) a po návrate do vlasti sa ako tajomník ÚV KSSZ pre zahraničnú politiku zúčastňoval na dôležitých rozhovoroch Michaila Gorbačova s americkým prezidentom Georgeom Bushom i západonemeckým kancelárom Helmutom Kohlom, konštatoval, že cieľovým riešením vízie spoločného európskeho domu malo byť rozpustenie blokov NATO a Varšavskej zmluvy, alebo ich spojenie na základe vzájomného súhlasu, pričom zjednotenie Nemecka malo byť finálnym plodom transformačného procesu. Vzhľadom na stupňujúci sa tlak NSR na urýchlenie zjednotenia vznikla alternatíva neutralizácie Nemecka v podobe jeho členstva v NATO i Varšavskej zmluve na obdobie nevyhnutné pre splynutie oboch blokov. Gorbačov na Malte 3. 12. 1989 Bushovi potvrdil, že Brežnevova doktrína o obmedzenej suverenite štátov v sovietskej záujmovej sfére je mŕtva, a že ZSSR teda nebude ovplyvňovať vývoj vo východnej Európe, čím túto zónu uvoľnil pre záujmy a aktivity USA. Tak dostala priechod koncepcia posúvania NATO na východ, ktorá sa dodnes aktívne presadzuje...
Súhlasí bystrik


48.
označiť príspevok

majko1 muž
   19. 2. 2015, 11:18 avatar
Tú politickú predášku si si mohol odpustiť, o tom ako vznikalo NATO v postsoc. krajinách som nedávno dával sem aj ja sám......iba si to obkecal ale na moju otázku si absolútne neodpovedal - čo teda ak nie NATO , Aj vo Varšavskej zmluve sme už boli a všetci vieme ako to dopadlo........o čo ti teda ide ? Iba pindy proti niečomu a nula za niečo ? To je absolútne deštruktívny prístup.


49.
označiť príspevok

Kasafran
   20. 2. 2015, 11:13 avatar
Majko,
až teraz som pochopil, že Tvoj "konštruktívny" prístup k dianiu vo svete spočíva len a len v slepej obhajobe agresií "obranného" paktu NATO...!
Nezdá sa Ti, že už patrí na smetisko "vojnových" dejín sveta, i keď sa e..šte stále predsmrtne rozpína a kope a kope, zabíja a zabíja, rozbíja a rozbíja...?
Nevieš si predstaviť svet bez vojenských paktov, ja áno a som presvedčený, že "onedlho" sa aj takým stane...!
Súhlasí bystrik


50.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 2. 2015, 11:31 avatar
A čo budeš hovoriť, keď Islamský štát bude pred hranicami?


51.
označiť príspevok

rastos muž
   20. 2. 2015, 11:35 avatar
No predsa: Alláh Akbar!


52.
označiť príspevok

bystrik muž
   20. 2. 2015, 12:00 avatar
Kasafran týmto to nevysvetlíte, strata času...A apropo, kto stojí za založeným Islamského štátu?


53.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 2. 2015, 01:07 avatar
Bystrík,
máš pravdu, no takí to nieže nevedia, ale možno "nesmú" pochopiť...
A kto stojí za prípravou a založením "Islamského štátu", to si aspoň Lemmy veľmi dobre uvedomuje, ale na pravdivejšie popisovanie takých a podobných príčinných súvislostí zločinov proti ľudskosti je priam alergický. On si totiž už dlhodobo praje a vydobýja "tabu" pre všetky "humánne" aktivity sionizmu spojené s podporou nacizmu, banderizmu a terorizmu...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:55,  Liberálna fašistka chce trestať
dnes, 16:51,  NAKA zastavila trestné stíhanie pre status Ľuboša Blahu...
dnes, 16:39,  EDU kačný trolling :)
dnes, 16:37,  (57) Dosvietený, už skutočne začínaš len blikať. Už si ani nemáš čím uvedomiť, že...
dnes, 16:30,  (69) Havran, to určite bude - nie však trochu, ale veľmi...!
dnes, 16:10,  !2) Grofik, to zrejme vie - veď aj pes, ktorý by nesral, tak by ho roztrhlo. Dosvietený je...
dnes, 16:02,  (71) Havran, on je zrejme už dávnejšie totálnym mrzákom - nielen na duchu, ale aj na tele!...
dnes, 15:51,  Kurva spojit dva pocitace..drb!!! Dajte mu 10bilionov dolarov!!!Kto vynasiel koleso??? Dajte mu...
dnes, 15:50,  Edko vies sa aspon sam vysrat??? To ti staci k zivotu!!!!:))))
dnes, 15:49,  Zalozit socialny veb je hodne 100miliard aj to je malo dajte Zuckenbergovi rovno 1bilion dolarov...
dnes, 15:16,  hokejis- niečo podobné v tomto duchu som mu pred časom napísal i ja, ale v jeho poročilom...
dnes, 15:13,  Osvietený - netáraj ako absolvent prvého ročníka bohosloveckej fakulty. Ak tu niekto...
dnes, 15:12,  ninka, keď už je ten august a sem tam i zaprší, aj keď človek môže v daždi uviaznuť......
dnes, 15:09,  Osvietený- zase si nepochopil Kasovu jemnú iróniu. Potráp si trochu šedú hmotu, ak tam...
dnes, 15:05,  Kasafran- nebude to na Blikáča trochu zložité?
dnes, 15:02,  Osvietený- nevidíš tam podobnosť s tým čo robí dnešná vláda? Takmer všetko sa na nich...
dnes, 14:59,  Osvietený - kedy vrátiš ten dlh za tu maringotku?*39
dnes, 14:57,  ninka, motýlia záhrada www.youtube.com/watch?v=rpCCym9ondc *21
dnes, 14:56,  Osvietený - máš to popletené s vysvetľovaním neonacizmu. Najprv sa rozvinie neoliberalizmus...
dnes, 14:48,  Osvietený uvedom si, aký je rozdiel medzi zarábaním a vyrábaním dolárov. Veľmi...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(147 025 bytes in 0,376 seconds)