hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Práca - ako na to
príspevkov 9 |
zobrazení 86 |
tému vytvoril(a) 21.1.2019 12:26 mukel4
posledná zmena 21.1.2019 22:23
|
1
|
Vytiahol som to do 2.sem. VŠ tak by som nemal byť taký ***o. Keď si pozerám ponuky práce, chcú stále niečo špecifické, nejakú prax, nejaké neviemčo.
Kde idú ***kovia? niekde do zahraničia za pás ? alebo akú fintu F by som mal vedieť ?
|
 |
|
9
|
|
|
1. mukel4 21.01.2019, 12:26
Vytiahol som to do 2.sem. VŠ tak by som nemal byť taký ***o. Keď si pozerám ponuky práce, chcú stále niečo špecifické, nejakú prax, nejaké neviemčo.
Kde idú ***kovia? niekde do zahraničia za pás ? alebo akú fintu F by som mal vedieť ?
▲
21.01.2019, 22:23
|
to máš jednoduché, ak si to vytiahol do druhého semestra, tak ho opäť schovaj a onanuj potajomky, takto verejne sa ti budú všetci smiať aký ho máš malý-iba dvojsemestrálny. 
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 97 289 B
vygenerované za : 0.054 s
unikátne zobrazenia tém : 2 113 398
unikátne zobrazenia blogov : 21 626
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že večšina kresťanov dnes viac pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Man...
citát dňa :
Keď sa vám niekoho výrok zdá byť dvojzmyselný, vždy radšej chápte ten optimistickejší význam. Uľahčíte to sebe aj dotyčnému.
|