hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Práca - ako na to

príspevkov
9
zobrazení
86
tému vytvoril(a) 21.1.2019 12:26 mukel4
posledná zmena 21.1.2019 22:23
1
21.01.2019, 12:26
Vytiahol som to do 2.sem. VŠ tak by som nemal byť taký ***o. Keď si pozerám ponuky práce, chcú stále niečo špecifické, nejakú prax, nejaké neviemčo.
Kde idú ***kovia? niekde do zahraničia za pás ? alebo akú fintu F by som mal vedieť ?
none
9

1. mukel4 21.01.2019, 12:26

Vytiahol som to do 2.sem. VŠ tak by som nemal byť taký ***o. Keď si pozerám ponuky práce, chcú stále niečo špecifické, nejakú prax, nejaké neviemčo.
Kde idú ***kovia? niekde do zahraničia za pás ? alebo akú fintu F by som mal vedieť ?

21.01.2019, 22:23
to máš jednoduché, ak si to vytiahol do druhého semestra, tak ho opäť schovaj a onanuj potajomky, takto verejne sa ti budú všetci smiať aký ho máš malý-iba dvojsemestrálny.
none
7
21.01.2019, 21:17
a co by si chcel ty ?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 97 289 B vygenerované za : 0.054 s unikátne zobrazenia tém : 2 113 398 unikátne zobrazenia blogov : 21 626 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že večšina kresťanov dnes viac pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Man...

citát dňa :

Keď sa vám niekoho výrok zdá byť dvojzmyselný, vždy radšej chápte ten optimistickejší význam. Uľahčíte to sebe aj dotyčnému.