Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Nie je to len konšpirácia

10
reakcií
599
prečítaní
Tému 27. júna 2019, 07:48 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 6. 2019, 07:48 avatar
Nie je to len konšpirácia! Tu sú informácie o tom, koľko globálnych správ pripravujú PR agentúry
by anna · Published 27.6.2019

Sociológ Peter Phillips vo vedeckej štúdii Giants: Global Power Elite poukazuje na to, že šesť korporácií pôsobiacich v masmédiách globálne kontroluje „leví podiel“ správ v médiách.

Nemôžeme odmietnuť obavy z mediálnej globálnej kontroly informácií len ako „konšpiráciu“. Vzhľadom k tomu, že PR spoločnosti, ktoré sa špecializujú na vytváranie vzťahov s verejnosťou pripravujú 60-80% globálnych správ, podľa nového akademického prieskumu – Giants: Global Power Elite [Giganti v médiách: Globálna mocenská elita]
Tri propagandistické firmy

Na trhu s „public relations a propagandou (PRP)“ (vytváranie vzťahov s verejnosťou) dominujú tri veľké spoločnosti. Ide o Omnicom Group, WPP a Interpublic Group. Prostredníctvom tlačových správ PRP tieto konglomeráty a ich dcérske spoločnosti pripravujú rozsiahle riadky „noviniek“ ako správy pre verejnosť, ktoré veľké mediálne organizácie potom púšťajú do obehu.
Majitelia globálnych masovokomunikačných informácií

Mimoriadne koncentrovaný je aj samotný mediálny trh. V novej vedeckej štúdii Giants: Global Power Elite [Obri v médiách: Globálna mocenská elita], sociológ Peter Phillips, poukazuje na to, že šesť korporácií pôsobiacich v masmédiách globálne kontroluje obrovský „leví podiel“ správ v médiách. Sú to:

• Comcast – vlastník značiek ako NBC, Telemundo a Universal Pictures.
• Disney – vlastník ABC, ktorý potom riadi 243 vlastnených a pridružených televíznych kanálov. Disney tiež vlastní ESPN a Lucasfilm. A od 20. marca 2019, Disney vlastní 21. Century Fox.
• Time Warner / WarnerMedia – vlastník spoločností ako HBO, Warner Bros., Cinemax a prostredníctvom inej dcérskej spoločnosti CNN.
• Fox Broadcasting Company (držaná oddelene po akvizícii Disney) a jej sesterská spoločnosť News Corp, ktorá prostredníctvom dcérskych spoločností vlastní Times, The Sun a Wall Street Journal.
• Bertelsmann – s vlastníkom vrátane vydavateľa Penguin Random House a RTL Group (popredného európskeho poskytovateľa zábavy).
• Viacom / CBS (vo vlastníctve National Amusements Inc.) – vlastník značiek ako Paramount Pictures, MTV a Nickelodeon.

Sú to americké spoločnosti, ale pôsobia globálne po celej planéte. Napríklad Warner Media pôsobí v 150 krajinách.
Ovládanie mysle

V súhrne výsledkov tohto korporátneho mediálneho prostredia sa vyjadril autor Peter Phillips:

„…program korporátnych médií je udržať nás hlúpych a nakupovať… Je to dosť úmyselné… korporátne médiá sú samozrejme masívne konsolidované … v posledných niekoľkých desaťročiach od 50 spoločností až po dnešných šesť hlavných mediálnych korporácií … mladí ľudia sotva čítajú noviny, takže ich správy sú na internete, ktorý je úplne kontrolovaný korporátnymi médiami… Takže je to propagandistický stroj na ovládanie mysle ľudí, aby nepochopili, ako globálne mocenské elity ovládajú ich životy.“
Ideologickí ochrancovia

V knihe Peter Phillips píše, že týchto šesť hlavných mediálnych korporácií sú neoficiálnymi hovorcami Globálnej mocenskej elity (Global Power Elite) a ideologickými ochrancami koncentrovaného globálneho kapitálu. Tieto spoločnosti, ktoré vlastnia a kontrolujú multimilionári s veľkými investíciami z globálnych Gigantov, sú základom kapitalistickej ideologickej hegemónie.

Čo Phillips nazýva globálnymi gigantmi, je 17 kapitálových investičných spoločností, ktoré kontrolujú približne 50 biliónov dolárov $ [50 trillion 50 000 000 000 000 (= 1012)] „klaster krížového investovania centralizovaného kapitálu“. Bližší pohľad na fondy ukazuje, že ide o 200 „super-prepojených“ správcov aktív smerujúcich investície do obrovskej časti svetových peňazí a rozširujúcich svoje zdroje.

Toto je jadro nadnárodnej kapitalistickej triedy. Tieto investičné fondy, ako napríklad BlackRock, JP Morgan, Barclays plc a Capital Group, sú silne investované do šiestich spoločností pôsobiacich v oblasti masmédií a troch hlavných spoločností v oblasti PR vzťahov s verejnosťou podrobne uvedených vyššie. Fondy na riadenie kapitálu sú tiež silne investované do seba a do globálneho korporátneho systému ako celku. Pôsobia takmer v každej krajine.

Je jasné, že žijeme v nadnárodnom systéme skorumpovaného, prisluhovačského, kronického kapitalizmu s bankami a korporáciami (crony capitalism). Tieto masívne investičné fondy si nekonkurujú, vzájomne nesúťažia. Spoločne pracujú na zachovaní globálneho poriadku, ktorý reprodukuje grotesknú úroveň nerovnosti. Nákupom médií a najmä PR priemyslu si globálna elita zabezpečuje, že má tiež kontrolu nad tokom informácií. Pokiaľ je moc takto koncentrovaná, nežijeme v demokracii. Je to preto naša práca zmeniť to.

Zdroj: thecanary.co, 9
Preklad: davdva.sk


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 6. 2019, 10:55 avatar
Klamstvo: na internete, ktorý je úplne kontrolovaný korporátnymi médiami

Nie je! Dôkazom je napríklad toto diskusné fórum. Dôkazom sú moje aktivity, moje stránky a stránky, ktoré spravujem.


2.
označiť príspevok

-era- muž
   27. 6. 2019, 07:58 avatar
Nie je problém, že niekto vlastní médiá, ale že ľudia informáciám z médií podliehajú.

Ale zase na druhej strane - takí sme. Taká je realita. Chcel by si, aby realita bola iná, ale ona nie je. je presne taká, aká je.


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   27. 6. 2019, 08:42 avatar
Problem je ze vo verejnopravnej televizii neinformuju obcanov ze
Slovensko - krajina v rukách oligarchov a mafie

V novembri 2013 som v článku s názvom Ficoharabinlandia –krajina v rukách mafie, uverejnenom na stránke
www.scribd.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk konštatoval, že len zbabelým lokajom a prisluhovačom od rodu nevadí, že ich riadia a okrádajú politickí zločinci pokrvne spojení s mafiou. V tom čase ešte Harabín bozkával Fica len aby si udržal funkciu predsedu Najvyššieho súdu SR.
Moje slová sa žiaľ naplnili. Brutálnou a bezohľadnou dvojnásobnou vraždou mladého novinára Kuciaka a jeho snúbenice sa Slovenská zločinecká republika dostala medzi žumpu a suterén najskorumpovanejších štátov sveta ovládaných komunisticko-KGB-eštebáckou oligarchiou prepojenou s mafiou.

Citujem zo sociálnej siete:

Bola to definitívna poprava demokracie a právneho štátu na Slovensku, ktoré skutočnú demokraciu a právny štát nikdy nepoznalo. Brutálna vražda novinára a jeho milovanej priateľky je ďalším dôkazom že Slovensko sa zmieta v kríze, chaose a zločine. Oligarchovia o ktorých často písal aj Ján Kuciak, prepojení s politikmi rozkladajú krajinu. Deje sa tak za asistencie nefunkčného Policajného zboru na čele s prezidentom a klamárom Tiborom Gašparom, poskokom ministra vnútra Róberta Kaliňáka, ktorý sám figuruje vo viacerých kauzách. Namiesto skutočnej trestnej činnosti, boja s daňovými podvodníkmi a brutálnymi vraždami, bojujú špeciálne útvary NAKA proti potlačovaniu slobody práva prejavu a slova, ako v prípade nezmyselného neprimeraného a neopodstatneného zásahu špeciálnej jednotky v pondelok o 26.2.2018 v byte Tibora Eliota Rostasa, vydavateľa časopisu ZEM a VEK a ďalších.

Ján Kuciak písal o talianskej mafii, podvodoch s DPH a eurofondami, prepojení so slovenskými politikmi a hlavnou radkyňou premiéra Fica, Máriou Troškovou. Písal o daňových podvodoch mnohých slovenských zlodejov, ktorých obyčajní ľudia poznajú z programu oligarchistickej televízie Markíza, ,,Smotánka,, ako vrcholových a úspešných podnikateľov a sponzoroch politických strán, prepojených rodinnými, obchodnými a kamarátskymi väzbami na popredných slovenských politikov. Predseda vlády Róbert Fico pompézne ako za čias Vladimíra Mečiara, ponúkol 1 000 000 eur, čím stanovil cenu životov a dehonestoval život Jana Kuciaka a jeho priateľky nepriamo stanovením ich ceny. Róbert Fico, ktorý býva ako podnájomník u daňového podvodníka a kamaráta Bašternáka, o ktorého podvodoch a prepojeniach na politikov písal aj Ján Kuciak, nemá ani kúska hanby a studu prezentovať sa a ponúkať milión eur za vyšetrenie tejto brutálnej nájomnej vraždy s podpisom mafie.

Citujem slová generálneho prokurátora Čižnára, vytrhnuté z kontextu ,,rozpútame peklo,,. Vy lokaji a skorumpovaní policajti, príslušníci SIS, sudcovia, prokurátori a vysokí štátni úradníci spolu s Robertom Ficom a ostatnými slovenskými politikmi ste ho už dávno rozpútali. Mnohí z Vás ste sa nechali naverbovať do služieb oligarchov a finančných skupín a spolu s nimi tunelujete, drancujete, rozkrádate a ožobračujete túto krajinu, okrádate občanov Slovenska a beriete budúcnosť ich deťom. Áno vytvorili ste im peklo v krajine, ktorá kedysi prosperovala.

Teraz sa na smrti týchto dvoch nevinných ľudí priživujú politické strany a politici sa zlietajú ako supy, len aby sa mohli ukázať v dobrom svetle a zmanipulovať ľudí, že ich strana je iná a oni sú tí dobrí. Organizujú protesty a pochody, avšak občania s inými názormi ako sú tie ich, tam nemôžu vystúpiť, pretože je to len dopredu zinscenované divadlo ďalších oligarchických strán a pre nich pracujúcich skorumpovaných politikov, ktorí sa snažia o prevzatie moci nad trvalo rozkrádaným, tyranizovaným a drancovaným štátom. Ich nezaujíma, že krajina sa zadlžuje a životná úroveň klesá, ich zaujíma iba osobný profit a práca pre luxus a blahobyt pár vyvolených oligarchov Slovenska. Nedajte sa oklamať. Pokiaľ nebude fungovať Polícia, Prokuratúra, Súdnictvo, SIS a ostatné štátne zložky, pokiaľ nebudú vzatí na zodpovednosť všetci z radov vysokopostavených politikov, oligarchov, sudcov, príslušníkov PZ a SIS a zákon nebude platiť pre každého, dovtedy bude Slovensko, ako ho nazvala národná hanba a hlava štátu prezident Andrej Kiska, iba mafiánskym štátom a stokou Európy.

Toto ale nie je prvá smrť novinára na Slovensku. Začiatky zločinov s rukopisom ŠtB sa začali ešte v 90 rokoch v súvislosti so zakrývaním zločinov komunizmu.
Od 23. apríla 1993 je vedený ako nezvestný novinár denníka Práca Marcel Samuhel z Bratislavy, ktorý zaplatil svojim životom za to, že písal o dodnes neobjasnenej vražde kňaza Přemysla Coufala. Podrobnosti o prípade jeho smrti boli uverejnené v článku Vladimíra Pavlíka s názvom Matkin žiaľ a hyenizmus mocných
na stránke www.szcpv.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V sobotu, 22. 2. 1992 v slovenských novinách "PRÁCA" vyšiel článok pod názvom: "ZNÁSILNENÁ PRAVDA", v ktorej dotyčný novinár vyjadruje pochybnosti o zastavení trestného stíhania vo veci smrti P. Coufala Generálnou prokuratúrou SR z 28. 6. 1991.

Reakcia Generálnej prokuratúry SR nedala na seba dlho čakať. Dňa 2. 3. 1992 poslala dotyčným novinám tento dopis:
"Denník Práca 22. februára 1992 uverejnil článok pod názvom "Znásilnená pravda", ktorý neobjektívne hodnotí činnosť Generálnej prokuratúry SR v súvislosti s vyšetrovaním príčin úmrtia tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala, CSc. Generálna prokuratúra SR preto považuje za potrebné k článku zaujať stanovisko, ktoré žiadame uverejniť v plnom znení. Článok sa súčasne snaží prejudikovať otázku trestnej zodpovednosti, čím nepriamo zasahuje do činnosti prokuratúry a spôsobuje riziko, že uplatňovanie spravodlivosti môže byť vážne ohrozené a nepriamo aj ovplyvnené.
Tvrdenie autora článku o tom, že Ing. Přemysl Coufal, CSc. bol zavraždený, mal na tele mnohé zranenia, vyrazené oči a zuby, na tvári mal odtlačený podpätok topánky, nezodpovedajú skutočnosti.
To isté platí aj o údajnej nečinnosti, ktorá je u čitateľa evokovaná tvrdením, že prokuratúra pre zložitosť v tomto prípade náhle svoju činnosť skončila.
Generálna prokuratúra SR vyvinula maximálne úsilie objasniť príčinu úmrtia Ing. Coufala. Svedčí o tom rozsiahly dokumentačný materiál, ktorý objasňuje nielen okolnosti a príčinu jeho smrti, ale aj úlohu ŠtB, ktorá v čase úmrtia z pochopiteľných dôvodov bola pred verejnosťou utajovaná. Po rozsiahlom a náročnom vyšetrovaní, ktoré trvalo viac ako jeden rok, dospela Generálna prokuratúra SR k záveru, že na smrti menovaného nenesie zavinenie iná osoba a preto trestné stíhanie zastavila.
O záveroch vyšetrovania boli podrobne informovaní, okrem matky nebohého, jej splnomocnenca, aj zástupcovia Olomouckeho arcibiskupstva.
riaditeľ odboru GP SR JUDr. IVAN SEGEŠ.

Marcel Samuhel sa neuspokojil s vysvetlením GP SR. Dňa 19. februára 1993 mu vyšiel v slovenských novinách "Slovenský denník" celostránkový článok pod názvom: "VRAŽDA, ALEBO SAMOVRAŽDA"? Hneď v úvode píše, citujem:..."Nie som žiadny hrdina. Som však človek, ktorý rád pátra po pravde, takže povolanie novinára je pre mňa priam stvorené. Nechcem nahrádzať činnosť GP SR, ale chcem upozorniť, že budem vychádzať z jej materiálu, ktorý sa mi dostal do rúk a je zo dňa 28. 6. 1991, v ktorom sa zastavuje trestné stíhanie v trestnej veci vraždy spolupáchateľstvom na ilegálne vysvätenom kňazovi Přemyslovi Coufalovi. V ňom sa totiž vyskytujú mnohé nepresnosti a priam protirečivé fakty, na ktoré chcem upozorniť."
Marcel Samuhel si bol vedomý, že mu ide o život. Asi vedel, prečo svoj článok ukončil touto vetou, citujem:"A KEBY SA MI NÁHODOU NIEČO STALO, ODKAZUJEM GP SR, ŽE NEMÁM ÚMYSEL SPÁCHAŤ SAMOVRAŽDU." Žiaľ, jeho tušenie ho nesklamalo.
Okresné veliteľstvo PZ SR, Odbor kriminálnej polície v Poprade vydalo dňa 15. 10. 1993 potvrdenie, kde sa hovorí: "Týmto potvrdzujem, že Marcel Samuhel, nar. 27. 8. 1963 v Bratislave, trv. bytom Bratislava-Vinohrady, Na Rovine-č. 2998/21 je nezvestný od 28. apríla 1993, kedy bol naposledy vo Vysokých Tatrách. Po menovanom je vyhlásené pátranie, avšak doposiaľ bez kladného výsledku. Potvrdenie sa vydáva na žiadosť rodičov."
Podpísaný je tu veliteľ skupiny pátrania vz. inšp. JÁN MICHEĽ.

O tomto prípade sa na Slovensku zámerne mlčí a rovnako sa mlčí o tom, že bývalý generálny prokurátor Trnka dal spis o smrti P. Coufala zablokovať na 50 rokov. Telo Marcela Samuhela sa dodnes nenašlo a jeho rodičia ho nemohli ani dôstojne pochovať.

Bezohľadná hrá oligarcho-mafie a boj o moc a peniaze
Som presvedčený, že tak ako vždy ide o peniaze a moc. Rituálna vražda novinára a jeho priateľky má byť spúšťačom domino efektu, ktorý má za cieľ odstaviť od prístupu k štátnym zákazkám a eurofondom oligarchov, ktorý si urobili zo Smeru SD svoju eseročku. Najbližšie voľby majú byť aj o dva roky a dovtedy sa eurofondy skončia, rovnako je neistá ekonomická situácia a preto sa už teraz začal boj o to čo sa dá ešte v súčasnej situácii získať. Opäť však pôjde len o ďalšiu výmenu skupiny oligarchov, ktoré sa medzi sebou bijú o korisť. Občania Slovenska by sa preto nemali nechať opäť zmanipulovať na špinavé hry týchto bezohľadných zločincov, ktorí sa nezastavia ani pre vraždou nevinných ľudí.
Existuje tu však opozícia, ktorá nie je pod kontrolou oligarchie a mafie?
Všetky pozičné strany sú pod kontrolou oligarchie. Kotlebová ĽSNS nie je schopná spájať a spriahla sa s HZDS, ktoré sa chce cez ňu recyklovať do politiky, pričom pasívne prijala nálepku fašizmu k čomu sama zadala zámienku svojou neschopnosťou a rozdávaním šekov so sumou 1488. Duševne chorého predsedu strany NAJ Béreša s pochybnou minulosťou v ANO, trpiaceho utkvelou predstavou, že sa stane predsedom vlády, už nikto neberie vážne, hoci táto strana mala ako jediná v programe vyvlastnenie majetku oligarchov a politických zločincov.
Ak sa nenájde nekontrolovaná skutočne protisystémová opozičná strana, ktorá dokáže zjednotiť všetkých, ktorí už majú dosť ekonomických zločinov spáchaných po novembri 1989, Slovensko nečaká žiadna systémová a pozitívna zmena.

Krysy vyliezajú z kanálov a hyeny, ktoré zacítili zdochlinu
Na súčasnom marazme sa bude priživovať množstvo krýs a ľudských hyen. Jednou z nich je bývalý minister spravodlivosti a predseda Najvyššieho súdu Harabín, ktorý zvažuje kandidatúru na prezidenta a potom čo ho Fico pripravil o funkciu ide aj cez mŕtvoly za svojou osobnou pomstou Smeru SD. Harabín je názornou ukážkou ako ľahko sa dajú Slováci zmanipulovať týmto bývalým komunistom, a protekčným synáčikom "kukuričného partizána", ktorý po prevrate v novembri 1989 do smrti finančne zabezpečil celú svoju rodinu a jeho syn sa už stal sudcom .
Je maximálny pokrytectvom ak dnes Harabín bojuje proti policajnému štátu a jeho praktikám, ktoré sám v minulosti tvoril ako minister spravodlivosti.
V prípade idiotského zásahu NAKA na úrovni idiotov z ŠTB a ÚK KSČ z roku 1988 pri sviečkovej manifestácii v Bratislave, Harabín kritizuje ohrozenie slobody slova pričom sa ako minister spravodlivosti zasadil o sprísnenie trestov za tzv. popieranie holokaustu. Jediný kto bol proti bol toľko zatracovaný Daniel Lipšic ako dokazuje z Youtube odstránene video, ktoré bolo súčasťou článku s názvom MLADÍ ĽUDIA AKO MARIAN KOTLEBA, MARIAN MIŠÚN A MARIAN MAGÁT, ONÁLEPKOVANÍ SYSTÉMOM AKO FAŠISTI, SÚ V SKUTOČNOSTI LEN PRODUKTOM POSTKOMUNISTICKEJ SPOLOČNOSTI uverejnenom na stránke necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

http://www.youtube.com/watch?v=xVIsxZ-ayjw Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=youtu.be

Popieranie holokaustu by malo byť chránené slobodou prejavu a nemalo by teda byť považované za trestný čin, povedal pre televíziu TA3 bývalý minister spravodlivosti Daniel Lipšic.
S určitosťou by Harabín, ak by ho Fico nehodil cez palubu, navrhoval sprísnenie trestov aj v prípade tzv. proti extrémistického zákona, ktorým Ficov Smer a kolaboranti z Mostu–Hid a SNS urobili zo Slovenska policajný štát o čom sa presvedčil redaktor Rostas, poslanec Mazurek či Róm Marek Baláž, odsúdený za komentovanie výrokov z biblie.

Róbert Fico sa vo svojej bohorovnosti vôbec nepoučil z histórie a zabudol ako dopadla láska jeho súkmeňovcov z KSČ na večné veky k sovietskemu zväzu a zdá sa, že si začal namýšľať, že tento národ je už tak blbý, že sa mu zožerie za sociálne balíčky všetko, vrátane jeho luxusnej ceckatej konkubíny. Tak ako si komunisti v zápale boja proti imperializmu a vnútornému nepriateľovi nevšimli, že politický systém si zlikvidovali sami svojim diletantstvom, rovnako táto koalícia začala bojovať proti verbálnemu extrémizmu a fašizmu a uniklo jej totálne zlyhanie SIS, Vojenského spravodajstva a polície. Inak by nebolo možné, že mafia si tu pošle komando na demonštratívnu popravu a bezpečnostné zložky štátu o tom nemajú ani poňatia. Vnucuje sa otázka. Ak by nedošlo k dvojnásobnej vražde dozvedela by sa verejnosť o tom, že na Slovensku dlhodobo pôsobí mafia prepojená priamo na úrad vlády a prideľovanie eurofondov. Toto je však len špička ľadovca, pretože je tu okrem ďalších mafii aj konkurzná a justičná mafia

Takže ako sa vraví, že vesmír je nekončený,
zrejme nekonečná bude aj ľahostajnosť a zbabelosť slovenského národa, ktorý svoje okrádanie považuje za životnú nevyhnutnosť a prijatie zákona o preukazovaní pôvodu majetku od roku 1990 považuje za nezmysel. Milí krajania zo Slovenska, všetci sme strojcom svojho osudu. No a to aký osud tu pripravíte pre svoje deti záleží len na vás. Neobviňujte z toho zlú Ameriku a amorálny Západ ale majte na pamäti, že oligarchia prišla z Východu kde študovali Vaši prominenti spred roku 1989. Bola to Vaša voľba koho ste si od roku 1990 volili. Západ to len akceptoval.

Kornel Danis Ontario Kanada


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 6. 2019, 10:56 avatar
Krysy vyliezajú z kanálov a hyeny, ktoré zacítili zdochlinu
Na súčasnom marazme sa bude priživovať množstvo krýs a ľudských hyen. Jednou z nich je PartOFgod. Dokedy nás tu budeš otravovať?


8.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   27. 6. 2019, 10:58 avatar
Čo sa ti nepáči? Na tomto fóre vládne "sloboda", tak si tu každý môže písať čo chce...


9.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   27. 6. 2019, 11:04 avatar
Vysoko rubes ked slobodneho obcana SR ktory siri slova pravdy nazyvas krysou a ludskou hyenou .


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 6. 2019, 11:18 avatar
Veď som citoval z tvojho hanopisu, ktorý si sem prilepil, ty ontario. 
Súhlasí Osvietený


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 6. 2019, 11:18 avatar
Naopak, to ty tu vysoko rúbeš, dverorúbač Ontario. 
Súhlasí Osvietený


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 6. 2019, 08:59 avatar
lož nie je sloboda prejavu je to len lož.
Súhlasí Lemmy


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   27. 6. 2019, 09:01 avatar
rovnako nie je sloboda prejavu širenie poplašnych správ čo je tiež lož alebo nebezpečne vyhrážanie.
Súhlasí Lemmy
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:13,  7/ Oprava oni su tak pridrbany ze nevedia zasiat!!!!hahahah
dnes, 18:11,  3/ Apropo vies preco v Afghanistane neseju obilie??? Nemaju motyky!!!!hahahah
dnes, 18:09,  2/ Lemmynko ty bezpohlavne hovno ides pomahat bezdomovcom?? Vies ze take lajna ako ty ich...
dnes, 18:09,  Základnou podmienkou svedka DZIOVHO je, že musí svedčiť v prospech ROZUMU a LOGIKY ;)
dnes, 18:08,  Shagara, len krátko. Prečo nedokážeš citovať ani len celú vetu?*03 Tu je: "Keď...
dnes, 18:07,  A robíš tu bordeľ ;)
dnes, 18:05,  To bolo Tebe Peťo, sa mi už chce spať, tak píšem kde chcem. .. *21
dnes, 18:02,  3, ....... Boh má svoje časy a obdobia! Tú otázku by si mal položiť Bohu! Ale z Písma je...
dnes, 18:02,  72) *39 *39 .. Pravda. ..
dnes, 18:00,  Lemmy, máš krátku pamäť... už som Ti predsa x-krát písal, uviedol fakty, ktoré hovoria o...
dnes, 17:58,  Čo si ty za SKALU? ;) Môžem jebať takých nasledovníkov ;)
dnes, 17:57,  Ahoj, volám sa DZIO a ako už vieš, založil SOM nové náboženstvo ;)...
dnes, 17:56,  Musím škrečkovať!! Ináč na koleno by som nemal.*03*03*03
dnes, 17:55,  7. Ondej, prečo ma chceš mlátiť???*15*15*15*15
dnes, 17:54,  Nestrečkuj a doznaj, bo ty si mi svedok DZIOV ;)
dnes, 17:53,  To ja neviem posúdiť JA SOM nie sudcom.*03*03*03
dnes, 17:53,  Dnes ani kosačku a zbíjačku nespájajte!!! Budete bručať.*39*39
dnes, 17:52,  42, ...... inak pri sebe mám Fláviovú "Židovskú vojnu", ale aj keby som ti...
dnes, 17:52,  Povedala, že najvyššie poznanie, ktoré sa dá dosiahnuť, že JA SOM je nuda ;) No nie je...
dnes, 17:51,  Asi je jej otupno.*28*28*28
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
V živote trvá minútu, kým si všimneš niekoho zvláštneho, hodinu, aby si si ho vážil, jeden deň, aby si ho miloval a celý život potrebuješ na to, aby si na neho zabudol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(89 112 bytes in 0,200 seconds)