Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Ježiš Kristus a kolobežka

47
reakcií
449
prečítaní
Tému 15. júna 2019, 16:17 založil Lemmy.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 6. 2019, 16:17 avatar
Pozri: forum.humanisti.sk/viewtopic.php?p=10535#10535

Zázrak.
Súhlasí Osvietený


2.
označiť príspevok

Jehova
   15. 6. 2019, 16:21 avatar
To je zavírená stránka


3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   15. 6. 2019, 16:22 avatar
Človek bez náboženstva je ako ryba bez bicykla.

www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený


4.
označiť príspevok

Jehova
   15. 6. 2019, 16:24 avatar
Človek bez rozumu je ako šľachetný "humanista"


5.
označiť príspevok

kntsz muž
   16. 6. 2019, 10:51 avatar
Lemmy -
ty sa zjavne považuješ za inteligentného, vzdelaného a ako sa snažíš prezentovať aj humánneho.....
Tvoje činy však napovedajú niečo iné:
Vo vnútri duše nemáš pokoja.
Si nenávistný voči inak zmýšľajúcim a nielen to, trpíš obsedantným tlakom agresívne útočiť a to nielen tuná, ale aj so svojimi súkmeňovcami na vašej nehumánnej stránke vraj humanistov.
Tvoja agresivita je čas od času tak veľká, že si schopný úplne proti logike myslenia bojovať proti náboženstvu v stredoveku a nie si si schopný uvedomiť súčasnú realitu.
Prezentuješ tuná často správne názory proti prejavom rasizmu a prispatým kotlebovcom a harabínovcom - naozaj reálnej hrozbe, ale ako ohrozujú v súčasnej dobe a našu spoločnosť kresťanskí veriaci???
Že by mi ušli nejaké dôležité informácie?
O tom, že v cirkevnej hierarchii sú aj kolaboranti s bývalou štb a že ich mravnosť je značne narušená - to viem -, ale takí sú v celom priereze spoločnosti a vo vašom spolku ich je nezanedbateľne - o tom som presvedčený.


9.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 12:27 avatar
5 kntsz: ty sa zjavne považuješ za inteligentného

To je tvoj problém, čo si myslíš, je to tvoj subjektívny názor, do ktorého ma nič.

Ale zato si tu vylial poriadnu znôšku urážok. Také kresťanské! Však. 

Keby som bol nábožný, čo našťastie nie som, tak by som mohol povedať, že si to písal pod vplyvom svätého Satana.     

Napísal si kopec klamstiev o mne. Bez citácií. Nikto tak z tvojich oplzlostí o mne nevie posúdiť, či hovoríš pravdu.


12.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   16. 6. 2019, 12:37 avatar
Lemmy, ako ohrozuju v sučastnej dobe nasu spolocnosť kresťanskí veriaci?.....


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 12:45 avatar
Porušujú Ústavu SR, ktorá hovorí, že štát sa neviaže na náboženstvo, ale Čaputová so Zvolenským a ďalšími kolaborantmi nemali s porušovaním Ústavy problém. A nič sa im za Te Deum, propagáciu kresťanstva v štátnej službe [inaugurácia je štátnicky akt, nie súkromný], nestane, pretože ruka ruku myje. Na Slovensku prevládajú kresťania, tak si robia čo chcú, aj toaletný papier z Ústavy SR.

Ohrozujú spoločnosť demagógiou proti menšine, konkrétne proti homosexuálom. Nechcú im dať žiť, ako oni chcú. A na to majú svoje kresťanské, náboženské, výhovorky. Pritom ide o falošné argumenty. Homosexuáli nemajú možnosť ohroziť tzv. tradičné rodiny. V tradičnej rodine si môže katolík s katolíčkou súložiť aj každý deň, aj častejšie, môžu rodiť hoci aj 10 detí. Je to ich vec. Len nerozumiem, čo sa starajú do súkromia homosexuálov?

Neustále ponižovanie ľudí bez náboženského vyznania, napríklad ľudí so zdravým a čistým rozumom, aj ty dehonestuješ vyhrážkami, že takí ľudia pôjdu do pekla. Ty si ani neuvedomuješ, že takých zločincov ako si ty, je na Slovensku veľa, a ohrozujú mravnosť na Slovensku. Je neprijateľné vyhrážať sa ľuďom s iným názorom, že budú trpieť večné muky.


16.
označiť príspevok

hokejis muž
   16. 6. 2019, 12:59 avatar
Homofil daj nám pokoj so zvrátenosťami, ktoré obhajuješ.


23.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:31 avatar
Ondrej, máš tu hneď príklad v hokejisovi, prečo je kresťanstvo nebezpečné pre pokojný život spoločnosti. Homosexuálov je tak málo, až sa čudujem tej kresťanskej fóbii z nich.


28.
označiť príspevok

hokejis muž
   16. 6. 2019, 13:34 avatar
Lemmy je zvrátenec, ale čo s tým má kresťanstvo ?
Súhlasí Veľký Kocúr


35.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:43 avatar
Kresťanstvo asi len toľko, že produkuje zlých ľudí, ako napríklad hokejis.

Steven Weinberg, Nobelova cena za fyziku v roku 1979:

Zdá sa mi, že či už s náboženstvom, alebo bez neho, dobrí ľudia sa budú správať dobre a zlí ľudia budú robiť zlé veci. Ale aby dobrí ľudia robili zle – na to treba náboženstvo.

adam.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


30.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   16. 6. 2019, 13:37 avatar
lemmy, zakladom rodiny je muž a žena....je to uplne logické, a plati to aj v ríši zvierat....vtedy svet funguje normalne.......narušiť tuto pravdu je pre svet nebezpečné a katastrofou....


33.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:40 avatar
Hej, základom rodiny je muž a žena. To platí! OK. Ale prečo máš potom pomýlený názor na partnerský život muža a muža, ženy a ženy? Partnerský život nebude základom rodiny, ale čo kresťanom bráni uznať ich partnerský život aj po právnej stránke? Nič! Len sa bránia pseudoargumentmi.


37.
označiť príspevok

Veľký Kocúr
   16. 6. 2019, 13:48 avatar
A čo tebe bráni uznať partnerský život medzi zvieratkom a človekom alebo medzi dospelým človekom a dieťaťom? Alebo povedzme medzi človekom a rastlinou?


38.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 13:51 avatar
Na psychyiatrii im to bude umoznene aj s morskou sasankou moze uzavriet manzelstvo ale nie v SR toto nie je buznistan


39.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   16. 6. 2019, 13:51 avatar
keby to skoncilo len v tejto faze, tak ešte dobre.......ale to nekonči v tejto faze, a ludstvo sa ruti do zahuby......detom už za nejaku dobu už nebudeme dať mocť dať po zadku ak si to zaslužia......len preto, že to je podla nejakého posetilca( zrejme humanistu).....pre dieťa škodlivé...........ľudstvo sa začina variť ako žaba, ktorá si neuvedomuje, že sa uvarí........


40.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 6. 2019, 13:58 avatar
39/ Poznam rodinu kde deti rozkazuju rodicom...a sak nech im dobre skacu po hlave!!!))
Súhlasí ondrej61


41.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   16. 6. 2019, 14:01 avatar
takých rodín je viac ako si myslíš......


42.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 23:08 avatar
No vypatlanych rodicov co si svoje komplexi liecia na detoch je dost ja som dostal od otca iba raz. Ako 6 rocny som podpalil nechtiac bager nez som prisiel domov uz to vedel hned vo dverach sa ma pyta co sa stalo ? Ja ze nic taku mi trestil bez vystrahy ze som letel 2 m vzduchom tam mi stena dala druhu a poskladal som sa na zemi v tom mi hovori teraz ma dobre pocuvaj pokial mi vzdy povies pravdu anic nezatajis budem vzdy na tvojej strane a nic sa ti nestane svoj slub nikdy neporusil a ja som nemal dovod klamat.


44.
označiť príspevok

Osvietený muž
   16. 6. 2019, 23:14 avatar
Ešte že sa ten ožran tata tvoj partochujovič upil k smrti . Každopádne ťa mal mlatit viac takeho debila


45.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 23:19 avatar
Ozaj ty vies vsetko nevies nahodou Prečo sú všetci kandidáti na prezidenta a sudcov Ústavného súdu pochcaní a posraní hovoriť o zločineckých gauneroch z konkurznej sudcovskej mafie, konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, ako aj o bielych koňoch vytvorených zločineckými gaunermi z ponovembrových vlád a parlamentov?
twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Prečo? Prečo? Prečo? A tieto zbabelé hovná sa nás snažia presvedčiť, že práve oni budú tou zárukou demokracie, zákonnosti, spravodlivosti....? Ani pol slova o tom, s výnimkou Štefana Harabina, ktorý čo to občas verejne povie o tom, že cez vykrádanie zdravotníctva tu predčasne zomierajú nevinní ľudia. Vy mlčiace zbabelé hovná, Vám to neprekáža, že svojim mlčaním nielen podporujete týchto masových vrahov, ale ste aj v úlohe spolupáchateľov? VY CHCETE BYŤ PREZIDENTMI A ÚSTAVNÝMI SUDCAMI? Ale kvôli objektivite treba povedať, že doteraz z toho, čo som napísal v nadpise, boli a sú pochcaní a posraní všetci doterajší prezidenti, premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori a riaditelia SIS. Máte Vy vôbec právo byť zárukou zákonnosti, spravodlivosti, nestrannosti, demokracie, dodržiavanie ľudských, občianskych a ústavných práv našich občanov? Pýtam sa, načo ste vlastne podpisovali ústavný sľub? Či na to, aby ste tu realizovali najzvrhlejšie ekonomické, politické, morálne zločiny, ako aj zločiny proti ľudskosti?

Za posledných 29 rokov ste Slovensko doviedli do štádia, že táto krajina nutne potrebuje obdobu Norimberského tribunálu, súbežne nielen so zavedením trestu smrti či doživotných väzení, ale aj zabavenie rozkradnutého majetku, vrátane aj toho, ktorý ste prepísali na svojich rodinných príslušníkov, aj s retroaktívnou legalizáciou.

Vo Vašom mene sa za posledných 29 rokov napáchali aj ďalšie zločiny proti ľudskosti. Napríklad taká likvidácia ženskosti cez ekonomiku, so snahou zlikvidovať u nich práve to, čo dostali od Boha či prírody, ako ľudské bytosti, ktoré privádzajú na svet nové potomstvo. Z Vašej snahy tu vyplýva nasledovné, že cez likvidáciu ženskosti sa likviduje nielen rodina, kde záverečným bodom je postupná likvidácia národa. Drvivú väčšinu detí ste okradli o detstvo, dôchodcom ste zobrali právo na dôstojnú starobu, teda, dôstojné prežitie jesene svojho života, lebo práve oni tu vybudovali to, čo Vy ste stačili rozkradnúť, ba dokonca sa ešte o to podeliť s cudzinou a urobiť si z toho osobný blahobyt.

V realite ste dokázali od roku 1990 to, čo sa, obrazne povedané, nepodarilo za niekoľko storočí Tatárom, Turkom a Maďarom, ba dokonca vo vojnovom období ani nemeckému nacizmu


34.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 13:41 avatar
Sahaja joga lieci aj tento problem ked zrazu nevies co si a silou mocou to chces napchat kamosovi do analu a este byt tak drzy ze sa dozaduje adopcie zdraveho chlapca


17.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   16. 6. 2019, 13:04 avatar
Lemmy ty si fakt prípad....   .....ved skutočné kresťanstvo je o tom aby sme milovali Boha a blížneho ako seba samého......čo je na tom špatné?.....
v biblii sa píše jasne, kto neverí je zatratený.....
Ak ti to povie kresťan, tak nie preto, aby sa ti vyhražal, ale preto, lebo ti chce dobre.....to je motív kresťana......
humanizmus ako ho ty prezentuješ sa mi sprotivil......a pri tom by logicky, mal humanizmus a kresťanstvo mali mať veľa spoločného.......


18.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 6. 2019, 13:22 avatar
17/ Lemmy je zatvoreny v krabici co ma na krku tak sa mu necuduj...)))


19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:25 avatar
Alebo naopak, človek s jasnou, čistou a otvorenou mysľou. S uvedomením si kritického myslenia. Netreba veriť hneď všetkému, čo niekto povie.


22.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 6. 2019, 13:29 avatar
19/ To ze mas tu krabicu prazdnu nic neznamena...)))


25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:32 avatar
Tvoje táranie nič neznamená.  )))


27.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 6. 2019, 13:33 avatar
25/Vies ako Buddha dosiahol osvietenie? Uzrel hviezdu a zabudol na seba co sa tebe v zivote nestane...)))


47.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 6. 2019, 00:22 avatar
to som dosiahol i ja


43.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 23:13 avatar
Nemusis verit tvoja slepa viera k tomu aby si sa mohol spojit s duchom svatym nie je potrebna vobec ale mozes to na vlastnej kozi zazit a potom ako cestny clovek to nepopriet.


20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:28 avatar
O: ved skutočné kresťanstvo je o tom aby sme milovali Boha a blížneho ako seba samého......čo je na tom špatné?.....

Ty si fakt prípad. To vytýkaj 3 miliónom kresťanov na Slovensku, prečo sa tým neriadia!!! Nie mne.

Vytýkaj to kresťanom celého sveta, ktorí sa tým neriadia. Ty žiješ vo fikcii, ale skutočnosť u kresťanov je odlišná od tvojho ideálu. Máš klapky na očiach, keď ignoruješ zlých kresťanov po celom svete. Čo už také dobré bolo na zvolení prezidenta Busha, ktorý vyvolal vojnu v Ázii? A čo bude dobré na Trumpovi, ak napadne Irán?


24.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   16. 6. 2019, 13:32 avatar
to je ok čo píšeš o takz...kresťanoch......ale prečo bojuješ proti kresťanstvu ako takému!...to je naplň humanistov?....


32.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:38 avatar
Máš veľmi chybné názory. Nie o takzvaných. Možno len ty si takzvaný kresťan, lebo ignoruješ fakty o kresťanoch.

Oni sú kresťania, či sa ti tom páči alebo nie. Ak si myslíš, že nie, prečo potom nevytýkaš štátu, že financuje takzvaných kňazov? Ide o vyše 40 miliónov eur ročne, a neustále suma každým rokom rastie.

A klameš, že bojujem proti kresťanstvu. Mám svoj svetonázor, a len sa bránim. Bojujem proti arogancii, zneužívaniu, sexuálnym škandálom v cirkvách, lebo chcem pokojne žiť. Pletieš si kritiku primitívnych alebo škodlivých názorov niektorých kresťanov s bojom proti kresťanstvu. Mám iný svetonázor, a chcem dosiahnuť, aby si na tento fakt kresťania na Slovensku zvykli. Ty si si napríklad nezvykol, lebo máš v mozgu chorý názor o tom, že kto neverí v boha, práve v toho, akého ty veríš, tak že je nemorálny človek!!! A to nie som! Takže, bojujem len proti kresťanským predsudkom.


26.
označiť príspevok

hokejis muž
   16. 6. 2019, 13:33 avatar
Kresťanofob ten kto sa neriadi kresťanskými pravidlami aký je kresťan ?


36.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:45 avatar
Je to zlý kresťan. Dajme tomu, takých je na Slovensku aj hádam 3 milióny. Niektorí sú zlí, lebo kašlú na demokratické hodnoty, nechodia voliť, a tak sa do politiky dostanú zlí kresťania.


21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 13:29 avatar
Prečo to nepovieš kotlebistom, kresťanom, ktorí otvorene bojujú za boha.


29.
označiť príspevok

hokejis muž
   16. 6. 2019, 13:34 avatar
Neodpovedal si !


48.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 00:22 avatar
Lemmy považovať tedeum za nejaké porušenie ustavy tak ju porušil aj Gotwald ale i Havel ale nie o tom som chcel .

Na slavnostnom tedeum sa neviazala prezidentka na žiadnu cirkev preto pozvala všetky cirkvi na Slovensku a všetky ponuku prijali a povedali slavnostnu reč .

Bola to podľa mňa tá najsprávnejšia a najslavnostnejšia vec .


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 12:54 avatar
Napríklad kresťania mali úmysel vynútiť si vyučovanie kresťanskej ideológie na školách, aby si podchytili mládež tak, ako to kedysi robil komunista Lenin. Povedal: Dajte mi malé deti, a vychovám z nich komunistov. Dnešní kresťania to isté požadujú pre svoju ideológiu.

Lenže štát povedal, že by išlo o diskrimináciu detí vo voľbe, a preto museli súhlasiť s tým, že sa bude vyučovať aj etická výchova. Lenže tú zasa štát vyučuje podľa náuky jezuitu, teda kresťana. Etická výchova je fraška, ktorou kresťania zaslepili oči aj štátnym byrokratom, nielen spoločnosti.

Na etickej výchove sa má učiť podľa etiky, ktorá nie je kresťanskou náukou ovplyvnená. Napríklad: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Lenže štát je arogantný, a odmietol humanistov. Však mohol vybrať aj iný svetonázor, len potom vzniká otázka ktorý?

Humanists International je obrovská medzinárodná organizácia, ktorá zastrešuje organizácie a jednotlivcov na celom svete. Humanists International je poradným orgánom v oblasti etiky a ľudských práv pri OSN. Len naši štátni byrokrati tento fakt ignorujú. Prečo? Lebo v štáte o všetkom rozhodujú kresťania. Aj o tom, čo sa bude vyučovať na etickej výchove. Do vyučovania katolíckej ideológie štát nemôže zasahovať, ale štátni byrokrati, kresťania, sú drzí, a zasahujú do toho, čo sa bude vyučovať na etickej výchove. Štát ignoruje 725 362 občanov SR. Ide o 2. najpočetnejšiu skupinu po katolíkoch, ktorých je 3 347 277. 3. skupinou sú potom evanjelici: 316 250.

www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

hokejis muž
   16. 6. 2019, 12:58 avatar
Dnes liberáli vymývajú deťom mozgy na školách, aby si podchytili mládež.


31.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 13:37 avatar
Pokial nevedia ako sa spojit s duchom svatym tak nebudu ziadnym slovenskym detom vymyvat mozgy uchylny pedofili co sa hraju na sprostredkovatela


46.
označiť príspevok

kntsz muž
   17. 6. 2019, 00:17 avatar
9-
Lemmy, vôbec netúžim s tebou polemizovať.
Znovu si v amoku a účelovo, pinzetovou metódou "argumentuješ".
Ak by sme boli zoči voči, tak ti poviem tak po slovensky: Choď do riti!
Chýbajú ti argumenty farizeji?
Ak by si založil tému Mohamed a kolobežka - tak by si nemohol spávať, lebo by si ťa našli ako redaktorov Charlie Hebdo, ale s Kristom a kresťanmi problém nemáš, že?
Na jednej strane je Čaputová tá, čo porušuje ústavu a kolaboruje - neviem s kým.....a na druhej strane je to práve tá Čaputová, voči ktorej má spadené celá cirkevná hierarchia vraj preto, lebo sa zastáva inak orientovaných ....atď.
Chlapče uprac si to v hlave, alebo naozaj choď so svojimi nekonzistentnými názormi už do tej riti....
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 10:55 avatar
A okrem ineho je lemmy dosraty a dostaty z nejakeho kollara  


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 12:29 avatar
Ach, ako vulgárne klameš o mne. Tvoja mamičke v spálni tlačí hlavu do vankúša, aby si nevidel jej slzy. Veľmi sa trápi kvôli tebe. Nechápe, že takého zlého človeka porodila. Nevie, kde sa stala v živote chyba, že si taký zákerný človek.


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 10:56 avatar
Hrdinovia dementny to vedia demonizovat slovensky lud ale ked sa maju postavit na stranu dobra tak seru magi v kockach


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 6. 2019, 12:29 avatar
Nikto nedémonizuje slovenský ľud, len to máš v hlavičke pomiešané.


8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 6. 2019, 11:05 avatar
Ze humanisti no musim sa tam registrovat trosku tam rozprudit debatu
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:08,  Hej? No dik, že mi ich predstavuješ. :-D
dnes, 21:07,  bobor čo to má spoločné s liberalnym , yebo .
dnes, 21:06,  A to jest? *21
dnes, 21:05,  Ja preferujem LHK.*39*39*39*39*39
dnes, 21:04,  Je toľko športov, ktoré sa stále dajú robiť. Napríklad kop rýľom, švih motykou, alebo...
dnes, 21:04,  38. Zuzka ardun a Osvietený jedno telo a jedna duša je. *04*04*04 Tak ako Temnýmyseľ a...
dnes, 21:03,  Ale ty Elemír asi iba občas niečo vysvetľuješ? Či? .. A ako to máš s Máriou, teda?
dnes, 21:01,  Neviem o čom ardun píšeš. Nepochopila som na čo sa Osvietený pýta. Elemír, ja prosto...
dnes, 21:01,  ..a bolo porušené slovo p. Kisku!!!*28*28*28*28 Zavreli nám vleky a strediská zimných...
dnes, 20:58,  Ba práve naopak!! Dala. *39*39*39*39 kto miluje, ten aj trpí. *27*27*27K
dnes, 20:44,  32, no treba byť znovuzrodený a mať Krista za Spasiteľa a Pána. Lebo akože náboženstvo,...
dnes, 20:44,  Niesi ozraty?
dnes, 20:41,  Nooo, uz si si nasiel inu kapitolu ,,,,,,,,,,
dnes, 20:40,  Hlavne, že pravda o židoch a biblii vyšla najavo ;) Že sú to ožrani, ožerú sa a potom...
dnes, 20:39,  Aspon keby si vysiel z telesneho zmyslania tak by som ,, ani muk,,,,
dnes, 20:38,  Ty uz halucinujes od 2006 a dobre je
dnes, 20:36,  Prudký nárast počtu obetí nového druhu koronavírusu v Štokholme vedie k spochybňovaniu...
dnes, 20:35,  Takže tak, dnes sme to zadefinovali s Petríkom ;) PRAVDA vyšla najavo ;) Židia boli...
dnes, 20:34,  No a ty nepijes a staci ze sa ti postavi a rozum sa ti zastavi
dnes, 20:32,  Aj Šavol na chvíľu oslepol lebo sa napil zo samohonky ;) A židia ožratí povedali, že to...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čím viac dávaš, tým viac dostávaš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(136 418 bytes in 0,452 seconds)