Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Čo sa dialo v Paríži?

246
reakcií
4176
prečítaní
Tému 10. januára 2015, 23:10 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
15. 05. 2018
2
11. 01. 2015
17
14. 11. 2015
283
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 1. 2015, 23:10 avatar
Súhlasí Sloven, B0ris


229.
označiť príspevok

Aranjes žena
   13. 1. 2015, 13:21 avatar
1. Včera v správach dávali zaujímavú vec....tá údajná teroristka,ktorá mala byt pri útokoch a po akcii a nenápadne stratiť medzi rukojemníkmi a ktorá ozbrojená sa mala skrývať kade-tade ...čuduj sa svete...tam nebola ..pretože sa ukázalo,že práve bola v zahraničí .....kde soudruzi udelali chybu?
Súhlasí clear1


230.
označiť príspevok

karas muž
   13. 1. 2015, 13:30 avatar
Zabudli jej dodat vycestovaciu dolozku. 


231.
označiť príspevok

Aranjes žena
   13. 1. 2015, 14:09 avatar
Asi aj kompas...vraj sa stratila niekde v Sýrii , v púšti ...a možno ju unésli mimozemšťani )


2.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 1. 2015, 23:21 avatar
Dostal som k veci aj ďalšie materiály:

www.dailymail.co.uk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Krátko po údajnom útoku na Charlie Hebdo, kde jeden zo strelcov už bol označený ako pod výcvikom CIA

www.infowars.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

sa rozpustilo vrece s útokmi na Židov, včítane údajných vrážd a Židia utekajú z Paríža...
Súhlasí Sloven, B0ris


3.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   11. 1. 2015, 00:21 avatar
...kasafran,t0t0k si nedal...)
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Karola, B0ris


145.
označiť príspevok

Bombolo
   11. 1. 2015, 18:24 avatar
pravdepodobnosť samovraždy je priamo umerná vedomostiam o danom prípade a možnosti ich vyzradenia ...


4.
označiť príspevok

Bombolo
   11. 1. 2015, 09:51 avatar
www.mopo.de Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

okolo 2 hod v noci v Hamburgu neznámi páchatelia hodili zápalnú zmes do budovy kde sa nachádzal archív časopisu Hamburger Morgenpost, ktorý tiež opublikoval karikatúry

začína pekne ten nový rok
Súhlasí Sloven


5.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 1. 2015, 10:37 avatar
Svätoboj Clementis klade nejen nezodpovězené otázky, jimiž se budeme ještě dlouho zabývat – Kdo byl doopravdy za atentátem? – ale připomíná i některé obecnější, vedoucí hlouběji

Čím viac informácií o útoku v Paríži sa objavuje, tým vzniká viac otáznikov nad týmto útokom. Len niektoré: Ulica, na ktorej sídli Charlie Hebdo je doslova prešpikovaná kamerovým systémom a ak si napríklad chcete zapáliť cigaretu revolverovým zapaľovačom, v okamihu sú u vás policajti. Redakcia už roky pracuje v akomsi vojenskom položení. To je jedna vec. Ďalšie obrázky, ako terorista zabíja policajta, sklon zbrane je zvláštny, počas streľby vidieť troška dymu, ale pri takomto výstrele by sa jednoducho hlava obete rozpoltila, pričom na asfalte niet ani stopy po krvi. Zomrel snáď policajt od strachu...?

Vo veľmi krátkom čase sa na mieste objavil francúzsky prezident, neskutočné, veď jeho ochranka niečo také nemohla dovoliť, pretože sa ocitol v ohrození života. Ďalej hneď po útoku sa objavili tvrdenia. že ide o moslimov, hoci mali tváre zahalené, a Alah Akbar môže vykrikovať hocikto. Ale potom vraj v aute zanechali svoje osobné dokumenty /sic!/ a francúzske tajné služby chrlili o nich informácie, čiže mali ich zmapovaných a možno nielen zmapovaných. Takmer sto tisíc policajtov naháňalo dvoch ľudí, ktorí majú svoju tvár, svoje mená, hoci možno aj zapochybovať či osobné dokumenty v aute patrili práve týmto dvom. Ak nie, tak kde sa podeli skutoční páchatelia?...

Iný uhol pohľadu

To sú praktické detaily toho, čo sa stalo. Iný uhol pohľadu sprostredkovala Komsomolská pravda, ktorá oslovila jednu z najmúdrejších žien, aké tento svet nosí, riaditeľku Európskeho inštitútu demokracie a spolupráce a Fondu historickej perspektívy so sídlom v Paríži Nataliu Naročnicku, ktorá povedala:
"Nechcem urážať normálnych a slušných moslimov, ale treba si postaviť otázku kto „vykŕmil“ toto strašné zviera, myslím tých radikálnych moslimov, ktoré sa riadia heslom „svoj alebo cudzí“ (moslim alebo neverec)."

Apropos európska civilizácia. Kto priniesol kvety k veľvyslanectvu Pakistanu, keď tam pri atentáte zahynulo 140 detí, boli nejaké protesty v Európe? Neboli. Kto bol solidárny s národom Jemenu, keď pri atentáte zomrelo 30 ľudí? Nikto. Kto priniesol kvety či sviečky k ruskému veľvyslanectvu, keď v Dome tlače v Groznom zahynulo l5 ľudí? Nikto. Nehovoriac už o tragédii v Odese. To sa naozaj delíme na svete na ľudí dvoch kategórií, tú druhú možno zabíjať v desiatkach, tisícoch a keď sa dotknete tej prvej, tak je tu svetová solidarita a spoluúčasť? To je naozaj hnusné a nemá nič spoločné s európskou civilizáciou, aspoň nie s tou predchádzajúcou a nie s tou dnešnou integrovanou.
Natalia Naročnicka: Tu /teda v Paríži/ kričia o tom, že aj keď nás budú zabíjať, aj tak budeme písať a hovoriť to, čo chceme. Problém teda spočíva v tom, že sloboda slova sa u nich prevrátila na slobodu urážať, vysmievať, ponižovať a dávať zauchá každému. Poznám prípad, keď na výstave súčasného umenia inštalovali kríž do vrecka s močom. Jednoducho za také niečo kresťania nezabíjajú. Nie sú však na takéto výzvy schopní odpovedať. Pretože Európania ochladli k viere a myslia si, že ich demokracia je výnimočná s takou postmodernistickou filozofiou, kde človek nie je nijako zviazaný s poriadkumilovnosťou, odmieta akýkoľvek systém hodnôt, sám si ich vytvára a nie je ochotný dodržiavať nijaké pravidlá...
Súhlasí Sloven, B0ris


30.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:27 avatar
hahaha sa divym ze ti co najviac volaju po slobode tu sulasia s textom kde sa obhajuje zavedenie moci ktr bude urcovat pravidla , naraza sa na nabozenstvo a jeje pravidla su nemenne, nediskutovatelne.

árcite to pisal nejaky betar moslim lebo v moslimskych krajinach je koran a jeho pravidla uzko spate so svetskym pravom. pre nas europabov nepochopitelne.................ale asi to chcete co? slovek a boris a kasko? :-D


6.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 1. 2015, 10:46 avatar
...Nechcem urážať normálnych a slušných moslimov, ale treba si postaviť otázku kto „vykŕmil“ toto strašné zviera, myslím tých radikálnych moslimov, ktoré sa riadia heslom „svoj alebo cudzí“ (moslim alebo neverec). A kto toto strašné zviera ešte aj dráždi? A tu sa musíme pozrieť do minulého storočia, Afganistanom začínajúc, cez Irak, Líbyu a Sýriou končiac. „Výnimočnosť“ tzv. demokracie zbiera svoje plody takmer po celom svete.
Ale neprestáva dráždiť ani to strašné zviera, ale ani toho medveďa. A všetko to, ako keby smerovalo k výročiu víťazstva nad fašizmom, ktoré treba podpíliť, zneuctiť akýmkoľvek spôsobom. Už sa objavujú na internete koláže nie o oslobodenom Nemecku od Hitlera ale „znásilňovanom Nemecku“, teda údajnom znásilňovaní nemeckých žien a dievčat Červenou armádou, hoci na druhej strane v USA vyšla kniha istej autorky, ktorá píše o tom, že americkým vojakom o Francúzsku, po operácii Normadia-Nemen neušla ani jedna čo nosila sukňu. Samozrejme, autori sú anonymní, ale aj francúzski karikaturisti publikovali svoje „cennosti“ pod pseudonymom.
Nechcem, aby sa to ponášalo na Fučíka, ale treba povedať, ľudia, buďte ostražití, v tejto demokracii ani neviete, kde vám spadne tehla na hlavu.

Svätoboj Clementis
zdroj: protiproud.parlamentnilisty.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk - See more at: pansu.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Sloven, B0ris


7.
označiť príspevok

Sloven muž
   11. 1. 2015, 11:05 avatar
Toto nie je demokracia, demokracia sa už dávno stala tiež utópiou...


8.
označiť príspevok

Sloven muž
   11. 1. 2015, 11:09 avatar
A Anonymouse? Je tiež ich dielom: www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Kam sa to takmer všetci ženieme? Do pekla vážení, do pekla....pokiaľ nepochopíme, že niekto s nami hrá falošnú hru na šachovnici....


10.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 1. 2015, 12:01 avatar
Sloven..a ak pochopíme, ..pomôžeme si ?


12.
označiť príspevok

Sloven muž
   11. 1. 2015, 12:24 avatar
Veru áno...


9.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 1. 2015, 12:00 avatar
inak nemám z toho dobrý pocit, ..zdá sa, že sa spustila vražedná lavína
Súhlasí d0d0...best


13.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 14:06 avatar
Ta uz bezi dobrych 10 rokov. Len zacina byt stale viditelnejsia.
Súhlasí Kasafran


11.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 12:07 avatar
Europa nechce viest vojnu s ruskom, tak bude vyvijana vsetka snaha, by sa rozbila zvnutra tiez.
Gratulujem europanom, ze sa vdaka svojej volbe stali rukojemnikmi vo vlastnych domovoch.
Slava USA!!!
Súhlasí Sloven


14.
označiť príspevok

ranexil muž
   11. 1. 2015, 15:47 avatar
Tak to berte ako fakt, ze ide o snahu zlegitimizovat nejake sracky vo Francuzsku, popripade v EU, zavriet hranice a zacat prenasledovanie ludi, ktori s vladnucou triedou nesuhlasia.
V podstate my sme bezvyznamní ludia, tak si toho ani nevsimneme, ale nieco nam to zoberie.


15.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 15:49 avatar
Stalo sa , o čom sa viedla debata v zmysle že ateisti verzus veriaci.........ide o to, že v každom jednom náboženstve sú ľudia ľahko manipuľovatelní a dajú sa nahovoriť cirkevnými autoritami aj na zabíjanie.......nejde o moslimov , ide o to, že náboženstvá sú nebezpečná vec pre spoločnosť a všetky.
Súhlasí dorota


16.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 16:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 16:17 avatar
Lenže v minulosti neraz kresťania sa zabíjali navzájom... evanjelíci, katolíci a pod.
Súhlasí Kasafran


23.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 16:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:20 avatar
To isté tvrdia aj moslimovia........
Súhlasí Kasafran


26.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 16:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.28.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:26 avatar
O tom ty nerozhoduješ........


42.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 16:37 avatar
Ako že nekáže... potvrdzuje všetko, čo je písané v Starom zákone, takže sa dá odvodiť akékoľvek zabíjanie, tak, ako sa to dialo v minulosti. A keby aj, tak zjavne nijaké kázania nestačia zabrániť zabíjaniu... ľudia sú manipulovateľní, a "vodcovia" to vedia využívať... Vždy musí byť ľudská morálka nad náboženskou, lebo inak to zle dopadne...
Súhlasí dorota, Kasafran, clear1


113.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 17:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.115.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 17:22 avatar
takze Biblia neplati cela? preco to nevyhodia?
Súhlasí Nadja, Kasafran, clear1


116.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:23 avatar
Takže potvrdzuješ, že starý zákon už neplatí? Že ho nahradil nový? (čítala som tu vyjadrenie, že na Biblii nie je treba zmeniť ani len slovko... )
Súhlasí clear1


120.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 17:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.121.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:35 avatar
ach... kua šak Boh riadi všetko, tak aj tí vraždiaci boli riadení Bohom, vyvolil si ich Boh, idem radšej ta het to sa nedá
Súhlasí clear1


124.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 17:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.127.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:42 avatar
O božskom fenoméne... o tom, ako nás predstavy môžu meniť, ako môžu posiľňovať naše správanie, a to k dobrému aj ku zlému podľa toho, akí sme poctiví sami ku sebe a čo preferujeme.
Súhlasí Kasafran


131.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 17:46

Príspevok bol vymazaný administrátorom.134.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 17:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.198.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 1. 2015, 22:57 avatar
Veriaci-4,
tvrdíš, že Izraeliti nezabíjali z roztopaše, ale len preto že im to prikázal existujúci boh Jahve...?
Čo myslíš, tento príkaz starozákonného Jahveho je platný až doteraz? A to už nielen pre židov, ale aj pre kresťanov a moslimov - pretože počas platnosti Nového zákona ho začali vzývať a uznávať kresťania pod menom Boh a následne moslimovia pod menom Alah...?


199.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.201.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 1. 2015, 23:10 avatar
Čiže boh je najväčší vrah na svete. Najväčší zločinec!


202.
označiť príspevok

Bombolo
   11. 1. 2015, 23:10 avatar
a konšpirátor


203.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.204.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.205.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 1. 2015, 23:29 avatar
Keď budem písať normálne, že ty veríš v zločinca, tak sa urazíš, že kritizujem teba. Tak sa tomu vyhnem tak, že reagujem len na to, čo tvrdíš. Vtedy sa vyjadrím, že ten boh je vrah. Podobne ako sa vyjadrím, že Snehulienka bola pri 7 trpaslíkoch. Nemusím predsa veriť v existenciu Snehulienky, aby som sa s niekým, kto verí v jej existenciu, rozprával tak, aby mi rozumel.


207.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.209.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 1. 2015, 23:37 avatar
A v čom máš problém? Ktorú moju myšlienku si nepochopil? Povedal si, že boh im to prikázal, na čo som reagoval, že potom bol tento boh vrahom.


211.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.212.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 1. 2015, 23:41 avatar
Nepotrebujem to. Hovorím len toľko, čo si ty povedal. Reagoval som na tvoj názor. Ak máš pravdu, že existuje taký boh, oakom hovoríš, potom veríš v zločinca, najväčšieho vraha.

Nie ja, ale ty v takého veríš.


213.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.214.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 1. 2015, 23:45 avatar
Hej, hej, dôvod, ako mali aj dôvod tí teroristi v Paríži.


216.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.218.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 1. 2015, 23:50 avatar
To je len tvoja viera. Moslimova viera je iná. Moslim verí svoju vieru.


220.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.221.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 1. 2015, 00:01 avatar
Zle píšeš, pretože slovenské slovo Boh je totožné so slovom Alah, ako je totožné s anglickým slovom God.


222.
označiť príspevok

veriaci-4
   12. 1. 2015, 00:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.224.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 1. 2015, 00:32 avatar
Veriaci-4,
máš pravdu, ale ešte si uvedom, že tretice tomu istému Bohu verí aj žid (pre neho je to Jahve/Elohim), ktorý vôbec neuznáva Krista za mesiáša - toho svojho totiž ešte stále čaká...


142.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 18:06 avatar
Nie, je tak aj dobré aj zlé, rovnako ako v ľudskej spoločnosti, ktorá sa vždy snaží o víťazstvo dobra nad zlom, nič viac a nič menej ))


122.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 17:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.125.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:40 avatar
Starý zákon platil pred 4000 rokmi, vtedy mal svoje opodstatnenie. Schvaloval otrokárstvo, ktorého dnes podľa mňa žneme úrodu... tí teroristi nevyrástli len tak z ničoho, ale muselo byť nazhromáždenej strašne veľa nenávisti, aby si mohol človek ospravedlniť sám pred sebou takéto konanie. Ende


126.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 17:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.128.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:43 avatar
Rozumiem až príliš dobre


129.
označiť príspevok

Krištof
   11. 1. 2015, 17:46 avatar
V čom pre kresťana spočíva podstata celého (starého) zákona? Najskôr v tom, čo k tomu hovorí Ježiš a potom Pavol. Mt 7, 12:
Všet­ko, čo chcete, aby ľudia robili vám, rob­te aj vy im. V tom je celý zákon i proroci.

List Rimanom 13, 8-10:
Nikomu nebuďte nič dlžní, okrem toho, aby ste sa navzájom milovali, lebo kto miluje blížneho, naplnil zákon. Veď prikázania: Nescudzoložíš, nezabiješ, nepokradneš, nepožiadaš a ak je nejaké iné prikázanie, sú zhrnuté v tomto slove: Milovať budeš svojho blížneho ako seba samého. Láska blížnemu nerobí zle. Naplnením zákona je teda láska.
Súhlasí veriaci-4


138.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 18:01 avatar
Takže keď Boh zabíja ľudí, tak chce, aby sme ho zabíjali, alebo on sám nevie dodržať to, čo káže nám?
Je ľahké milovať poslušných, ale neposlušných, to ani Boh nedokáže...  


143.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 18:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:18 avatar
Kresťanstvo momentálne nehlása zabíjanie, ale v histórii to robilo tiež a je tenučká hranica , kedy niekomu prepne a znovu začne. Ani islam ako taký nie je vraždiace náboženstvo, ale niekto to do tých veriacich nahustil a sú presvedčení že majú pravdu.........


25.
označiť príspevok

ranexil muž
   11. 1. 2015, 16:21 avatar
no ved vidis, ze moslimani su zaostali. Chyba im kulturny vyvoj. ccca 300 rokov. Neobjavili nic, cim sa disponuje momentalne vo svete. Nastastie maju obcas ropu, inak, by boli uplne najvacsi chudaci an zemi.


27.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:25 avatar
Princíp je v tom, že všetky náboženstva tvrdia niečo o raji ,o božom odpustení, či súde jednoducho nejakom odmeňovaní toho čo bojuje za tkz.Boha.........


45.
označiť príspevok

ranexil muž
   11. 1. 2015, 16:39 avatar
hodnotenie nabozesntiev zaujatym clovekom, je trapne.


47.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:41 avatar
Skús nejaké fakty......


34.
označiť príspevok

Krištof
   11. 1. 2015, 16:33 avatar
V takom prípade sa to však týka aj ateizmu, že ateistický systém v minulosti vo veľkom vraždil v mene svojej filozofie. Viď komunistický socializmus na celom svete, ktorý mal ateisticko-materialistický svetonázor...


36.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:34 avatar
Ateistický systém neexistuje, to si mýliš s niečím iným........


39.
označiť príspevok

Krištof
   11. 1. 2015, 16:35 avatar
Náboženský systém tiež neexistuje, to si mýliš s niečím iným........


46.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 16:40 avatar
Ale exiistuje. RKC , ci Islam je jeho pevnou sucastou. Je to extremne zlocinecky system, ktoreho obetami su sfanatizovane ovecky.


38.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 16:35 avatar
Majko, poviem to tvojou rečou. Ateizmus nehlása zabíjanie, ale v histórii to robil tiež a je tenučká hranica, kedy niekomu prepne a znovu začne. Teda povedané tvojou rečou, ateizmus je nebezpečný, preto ho zakážme. 
Súhlasí Krištof, veriaci-4, dorota


41.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:37 avatar
Ateizmus nie je nejaká ideologia, ateizmus teda nič nehlása, ateista bojuje iba sám za seba, inak uznáva slobodu a nezasahovanie do vecí iných ......Skúste mi odpovedať na moju otázku a nesnažte sa hodiť všetko do jedného vreca......
Súhlasí Nadja


44.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 16:39 avatar
Ateizmus samozrejme hlása, to, že neexistuje Boh...
Súhlasí dorota


52.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:42 avatar
Ústami koho to hlása a presadzuje ako náboženské viery ? Už som ti písal, neviera nie je viera.......ateizmus nič nehlása, načo, komu by to bolo na niečo.......


60.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 16:44 avatar
Ty hlásaš, že treba odstrániť náboženstvá, lebo sú podľa teba príčina všetkého zla.


63.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:49 avatar
To netvrdím že všetkého zla, ale jedného celkom iste.......ľudí treba učiť zodpovednosti za seba za svoj život, inak je všetko manipulácia.......


90.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:00 avatar
ústami ateistov, už slovíčkaríš


91.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 17:01 avatar
Nie, dráždi ma snaha hodiť ateizmus do nejakého vreca............ateizmus nemá ani pohlavárov ani znaky ani štruktúry ktoré majú všetky náboženstvá a nemá ani ciele......


49.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 16:41 avatar
Ateizmus napr. tvojimi ústami hlása, že za to zlo môžu náboženstvá, nie jednotliví fanatici. Teda ak nejaký neveriaci niekoho zabije, tak teraz zakážeme ateizmus, lebo je nebezpečný? Okrem toho, nedávno predsa v soc. krajinách hlásali ateizmus, spoločnosť bez Boha. Tvrdili, že Boh neexistuje a chceli o tom aj násilím presvedčiť všetkých.


54.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 16:43 avatar
Ja, ako kresťan uznávam slobodu a nezasahujem do vecí iných.
Súhlasí Krištof, dorota


76.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:53 avatar
Čiže si proti výhrade svedomia, nepôjdeš na referendium a uznávaš právo homosexuálov na svoj život ?
Súhlasí Linda


88.
označiť príspevok

Linda žena
   11. 1. 2015, 16:59 avatar
zrozumiteľne položená otázka a moja odpoveď je..
áno, som proti výhrade svedomia a referenda sa nezúčastním  
Súhlasí majko1


50.
označiť príspevok

Krištof
   11. 1. 2015, 16:42 avatar
Neviem, akú otázku máš na mysli. Viem však, že socialistický komunizmus mal ateistický a materialistický filozofický svetonázor. Napr. v Kamboždi to boli Červení Khméri s diktátorom Pol Potom na čele boli takýmito ateistami. Majko1 trochu objektivity skús aj keď ide o tvoj svetonázor (ateizmus materializmus)


55.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 16:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:44 avatar
Ani v tom nemáš pravdu, toleruje......


66.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 16:49 avatar
Majko, vôbec sa nechcem zastávať tých gaunerov, je to ohavné, čo urobili, je to neospravedlnitelné. Ale treba si uvedomiť aj ten fakt, že keď bude človek pchať hlavu do osieho hniezda, tak nech nečaká, že sa mu nič nestane.


84.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 16:58 avatar
Takže vlastne ospravedlňuješ neospravedlniteľné?


118.
označiť príspevok

Krištof
   11. 1. 2015, 17:26 avatar
Nadja, skúsim ti to vysvetliť - príklad: keby niekto išiel do nejakej bašty islamských extrémistov (povedzme kdesi v Afganistane) a začal by tam hlásať trebárs "Allah je hlúpy", iste by ho rýchlo zlikvidovali. Nebolo by to od nich pekné, ale "keď bude človek pchať hlavu do osieho hniezda, tak nech nečaká, že sa mu nič nestane", ako píše Sč


119.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:32 avatar
Kde je potom hranica? Napríklad, obráť si toto tvoje tvrdenie na Ježiša, tiež sa nemohol čudovať, že ho ukrižovali, nemal provokovať, však?
Súhlasí Lemmy, dorota


123.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 17:36 avatar
Je zaujimave, ako jednoducho odsudil "vyspely" svet arabov a zaskatulkoval si ich ako nabozenskych vrahov a blaznov. Pritom sa tieto spravy zakladaju len na par videach, kde ucinkuju totalne vadni ludia, ako ked v amerike uradoval kuklux klan, tak ak by sa tomu robila dostatocna osveta a opakovane by sa tie videa s kukluxklanom a ich praktikami ukazovali svetu, tak by sa amerika zarucne stala krajinou nebezpecnych vrazednych rasistickych fanatikov.
Je totalne mylne a este aj trapne povazovat moslima za zver a belocha oproti nemu za toho spravneho.. Ten moslimsky svet nema ani z daleka tolko vyvrazdovania na svedomi, akoé prave ten "vyspely" svet a je uplne jedno, ci je teisticky, alebo ateisticky.
Súhlasí Kasafran


133.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 17:50 avatar
123- nikto tu neskatulkuje arabov ako vrahov. nikto tu neporovnava belochov a moslimo, snad len ty tym ze o tom vobec uvazujes, ale to nezachytis tento rozmer, ...ale faktom ostava ze v arabskom svete sa deju zvarstva vo velkej miere dlhsi cas, bojuju dve nabozenske frakcie medzi sbou, a ich nabozenske motivy ohrozuju aj ludi mimo ich sveta.
ale ako citam koniec opat sis prihrial polievku, kedy sa uz zbavis toho demona v hlave? on ta nabada hladat nepriatela a nevidis one moznosti.
Súhlasí Lemmy


137.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 18:00 avatar
Clovece, ty si stale budes hust svoje, aj ked ti nejaky moslim, ktory sa tu zabudol po studiach, odrezie usi iba preto, ze si v kratkych nohaviciach prefrcal na bicykli okolo neho, ked sa akurat modlil na koberceku rozlozenom na namesti SNP. 


140.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 18:04 avatar
Tebe sa take nieco uz stalo?
Tiez zaujimave.. pre takeho europana je prirodzenejsie drzat dieta v pivnici 15 rokov a sexualne ho zneuzivat. Kazdy ma to svoje, ze?!
Súhlasí Slušný človek


144.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 18:08 avatar
Myslis, ze toho smrada niekto tu na df obhajoval? Alebo vymyslal, ze ho na to nahovoril nejaky agent spoza velkej mlaky?
Mimochodom, kedysi aj v Nemecku, ci Francuzsku nedali na imigrantov dopustit a dnes???
Súhlasí Slušný človek


150.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 18:40 avatar
Tym som chcel povedat len to, ze tam maju psychopatov tak isto, ako mame psychopatov aj tu.
Tam si to natacaju na video a tu o tom pisu knihy.
To ale nerobi z arabov krvelacne zrudy, ako to nerobi vadnych uchylov zo vsetkych europanov.
Ale tu prevlada nazor, ze ti arabi su necivilizovane monstra.. Nuz ja som spoznal moslima osobne, ocny lekar a neskutocne mily clovek s maximalne spravnymi nazormi, to iste mi vravel moj znamy, ktory mal moslima spoluziaka a tak podobne.
Mnohol udi si napriklad mysli, ze Iran je zaostala krajina, pricom je Iran daleko pre takym slovenskom.. Su do predpojatosti a prave preto je aj jednoduchsie uverit tomu, ze tych ludi vyvrazdili maslimski fanatici.. Vobec to nemuseli byt moslimski fantici, ale tomu radsej vacsina europanov veri.

Premyslajme. Je rozumne rozputavat teraz nabozenske a etnicke vojny v europe, ked je uz pristahovalcami zaplavena?
Takymto stylom, ze za kazdym teroristickym utokom je nepochybne turbanista s nabozenskym motivom si len rozputame obciansku vojnu na europskej pode. Teda v sucasnej situacii je najrozumnejsie tych ludi neosudzovat, ale urobit pravy opak. Spochybnovat, ze by sa akakolvek skupina mohla na takom niecom podielat, cim sa preukaze DOVERA v moslimov a oni sa nebudu mat dovod branit - Konfucius. Jedine takto sa da situacia upokojit a budovat spolocny svet.
Nieje zvlastne, ze jeden z hlavnych vysetrovatelov pripadu spachal nahle a zahadne sebevrazdu? Ako niekolko vysetrovatelov podielajucich sa na presetreni utokov na dvojicky??? Same zvlastne nahody.... nahody neexistuju.


154.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 1. 2015, 18:54 avatar
lenže to sú iní psychopati, keď dokážu "naložiť" 10 ročne dievča aby sa odpálilo na určenom mieste
Samovražedný atentát v Nigérii spáchalo 10-ročné dievča, zomrelo 20 ľudí
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

alebo
Samovražedná útočníčka sa dnes odpálila na policajnej stanici v centre Istanbulu. /6.1.15)
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

alebo
Trinásťročná Nigérijčanka na tlačovej konferencii zorganizovanej políciou povedala, že ju jej otec dal k dispozícii radikálnej islamistickej sekte Boko Haram, aby ju využila ako samovražednú útočníčku. Informovala o tom dnes tlačová agentúra DPA.
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

a hrôza
Islamisti úradujú. Unášajú mladé kresťanky ako svoje "nevesty"
Svetu vládne novodobá sekta – Boko Haram, ktorá je zameraná predovšetkým na kresťanský ľud. V uplynulých dňoch sme boli nepriamo svedkami ďalšieho nemilosrdného útoku tejto extrémistickej organizácie.
www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí B0ris, Slušný človek


155.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 18:58 avatar
Karola, nedavno som cital o Kanadskom pariku homosexualov, ktori si adoptovali trojrocne dieta a dva dalsie roky ho sexualne spolu zneuzivali, ale nie len to, poziciavali ho aj svojim znamym.......
Je zbytocne sa natahovat o tom, kto je horsi...


157.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 1. 2015, 19:02 avatar
samozrejme že tieto adopcie sú rizikové, adoptívna rodina aj keď vystupuje ako normálna, normálna nemusí byť (bo to s anepozná)...svet je nenormálne zvrhlý...a za všetkým sú prachy, aj za adopciami.
Súhlasí B0ris


159.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:04 avatar
No ale o to v tejto teme teraz nejde. Ide o predpojatost voci Islamu a celemu arabskemu svetu.
Súhlasí Karola


151.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 18:44 avatar
Borko, tie konšpiračné teorie a náboženstvo majú veľa spoločného - nijaké dôkazy nedokážu presvedčiť veriaceho
Súhlasí Kasafran


153.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 18:46 avatar
Veriaca si aj ty Nadja. Tym, ze veris tomu, co ti noviny predhodia.
Noviny su tvoja biblia, tak o co si na tom lepsie, ako ti veriaci?


136.
označiť príspevok

Krištof
   11. 1. 2015, 17:56 avatar
To neviem. Ja som sa ti len pokúsil vysvetliť to, čo asi myslel Sč tým svojím príspevkom, na ktorý si reagovala
Súhlasí Nadja


147.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 18:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.156.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 19:01 avatar
Potom by mal byť Judáš oslavovaný...


162.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 19:08 avatar
Prečo, veď Ježiša by zajali aj bez pomoci Judáša. Nemusel ho zradiť.


163.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 19:10 avatar
Prečo to nazývaš zradou? Dopomohol mu naplniť jeho osud... Poslúžil mu k tomu, čo sám JK chcel, nie?
Súhlasí Kasafran


149.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 18:37 avatar
Zaujímavé, že Ježiša podľa písma zajali, až keď prišiel jeho čas. A mali pred tým mnoho príležitostí.
Súhlasí veriaci-4


158.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 19:03 avatar
No veď jeho čas prišiel, keď ho zajali...


146.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 18:25 avatar
Nadja, 84, neospravedlňujem vrahov. Len hovorím o tom, ako to je. Ja, keď viem, že sa v nejakej uličke už viackrát stalo, že tam nejakí ľudia niekoho napadli, alebo znásilnili, tak sa jej vyhnem, aj keď mám právo po nej prejsť.
Súhlasí Nadja


148.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 18:35 avatar
Tým chcem povedať, že aj keď máme slobodu slova, neznamená to, že musíme sa prihlúplo posmievať druhým tak, že to napáda ich najcitlivejšie miesto. Ja (podľa niektorých netolerantný veriaci kresťan, ktorý vidí len svoju vieru), by som si to nedovolil.
Súhlasí Kasafran


152.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 18:46

Príspevok bol vymazaný administrátorom.161.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 19:07 avatar
To posmievanie sa ani mne nepáči, to priznávam, ja satiru beriem, ale tie vtípky mi vôbec vtipné nepripadajú... ale myslím si o tom svoje, a nikoho nejdem zabíjať, že?
Súhlasí Kasafran


165.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.160.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 19:04 avatar
To hej... ale novinárov napadli u nich doma.. (teda v práci)


164.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 19:12 avatar
To som nepísal preto, že ide o miesto napadnutia, ale ako príklad. Nikto nemá rád, keď s niekto dotýka jeho najcitlivejšieho miesta. Tým nehovorím, že mali právo takto neprimerane odplácať. Ale vieš že platí, že múdrejší ustúpi.


167.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 19:15 avatar
Poznáš to, preto všade víťazia blbci...
A isto poznáš aj vetu o tom, že "nesúhlasím s tebou, ale urobím všetko preto, aby si mohol povedať svoje"...
Na toleranciu netreba nijaké náboženstvo, ale aspoň štipku rozumu
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:15 avatar
na manipulaciu nepotrebujes autoriti stacia ti konspiracie hoc aj vymyslel, sem tam pozmenit text, nieco vynechat a ulahodit chorym hovnanym hlavam v ich svete tym ze pripustim moznost ze su manipulovani ale ze sa dokazu branit. srat na ich duse. je mi na grc y toho co som si precitala dalsi z mnaostva srackovych konspiracii co slape po ludskom rozmere.


17.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:10 avatar
kasafran tys kus hovniaka, ako mozes napisat hned v uvode temy ze islo o "udajny utok"?


19.
označiť príspevok

Iesus_z_Nazaretu
   11. 1. 2015, 16:17 avatar
zaujimave ze ked v odese upalili 43 ľudí tak si tu neonanovala
ani zapad to neodsudil
ani marše sa nekonali
ako by sa ti pačilp keby uverejnili karikatury ako duch svaty šuka mariu, ježiša so stoporenym penisom alebo ako si to v bordeli rozdava s prostitutkami?
Súhlasí B0ris, Kasafran


22.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:18 avatar
chod do p ice s tymto tvojim pochybnym manevrom. mekaj si do ineho ucha.


40.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 16:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:38 avatar
Kto ti povedal veriaci, ze ukrajina je nezaujimava? Si pekne bezcitny idiot, vies o tom?


62.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 16:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.79.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:55 avatar
Ano, poznam tvoje konspiracie ohladom ruska.


29.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:27 avatar
Otázka znie, ak by neexistovalo náboženstvo , stalo by to čo sa stalo v Paríži ?


31.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:28 avatar
pre kristove rany , aj ty brutus? uz aj tebe za je bava, to su CO za otazky?


32.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   11. 1. 2015, 16:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:31 avatar
To je otázka na mieste.......čo sa ti nepáči ?


48.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:41 avatar
som nastartovana z toho smeru KAM sa ubera debata a pohlad, lebo ten utok nebol utokom na krestanstvo ani ne jeho hodnoty, ale bol miereny na slobodu, neboli upaleni ludia v kostole pri omsi,..., je uplne zbytocne tu rozoberat kto kolko ludi kedy zabil z nabozenskych dovodov ale vypisovat a pocty o tom kto kolko oplakaval ake obete nasilia. bol to nechutny cin, bol to teroristiky cin, a je jedno kto ho spravil aj keby to boli blondiky koli mnozstvam vtipom o nich stale by to bol utok na slobodu slova.


56.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:43 avatar
Dráždi ťa to, že nemáš pravdu......útok bol vyslovene z náboženských dôvodov.......


58.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:44 avatar
To nevies, nevymyslaj si.


64.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:49 avatar
to nie je dvod ale zamienka. teroristicke utoky zo strany moslimov uz prerastli nabozenske dovody lebo europa nie je krestanska ale viac sekularna a preferuje demokraticke principy a slobody. nemozeme pristupit na ICH dovod. nebozenske dovody nemas sancu precurat. nedivaj s ana dovod, ale na fakt ze ide o teroristicky cin.
a vobec , kde ostala diskusia? preco hned smrt?


71.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:50 avatar
Aký iný dôvod mohli maťč nejakí dvaja mladíci ? Ako môžu dvaja ľudia niečo ohroziť ?


77.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:54 avatar
71- iny? si myslim ze ich nestavalo to ze si spravili srandu z koranu a mohameda, ale ze to MOHLI spravit. :-)


65.
označiť príspevok

Bombolo
   11. 1. 2015, 16:49 avatar
hanobenie vierovyznania je aj u nas trestný čin....
a sloboda slova? ak napíšem v mediach že prezident je k****t prejde mi to?
Súhlasí dorota


93.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 17:02 avatar
neprejde, pravdepodobne bude na teba naplanovany hnusny utok a podrezu aj tvoju celu familiu :-)))
al teraz vazne, comu myslis ze vdacime za slobodu vierovyznanie? nabozenstva ktr su tak odlisne a niektore nie prave umiernene? v europe si v prvom rade obcan a mas vyhody ochrany, tie treba vyuzot nie sa mlatit. chapem ze ich satira ich nerozosmiala ale to sa stava. ulohou satiry nie je urazat ludi.


106.
označiť príspevok

Bombolo
   11. 1. 2015, 17:16 avatar
ani nie útok ale minimálne by som bol obvinený z urážky hlavy štátu,nactiutrhania a pod....a potrestaný...
a o islamistoch všetci dobre vedia že sú háklivý na znevažovanie a zosmiešňovanie ich viery a boha...tak načo to bolo dobré
na jednej strane im tu umožňujú stavať mešity a neviem čo ešte a na druhej strane sa im vysmievajú
Súhlasí Kasafran


108.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 17:18 avatar
tak nech sa daju na karate. zmenia ucenie a pohlad na samych seba.


99.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 17:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.103.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 17:09 avatar
Ja ako ateista som rovnako ohrozený, tam nešlo o boj proti kresťanstvu, je to proste náboženský fanatizmus, ktorý hrozí vždy a všade.......


57.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:44 avatar
este napisem : v prvom rade islo o ako taky teroristicky cin a v druhom rade o utok na slobodu slova, ----


61.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:46 avatar
Išlo o jasne deklarovaný náboženský útok........aká sloboda slova, na nejaký okrajový satyristický časopis ?


70.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:50 avatar
Majko, ze slo o jasne deklarovany nabozenky utok neznamena, ze to aj nabozensky utok bol.
Toto by mal slovak chapat minimalne odvtedy, co sa oficialne vie, ze studenta pred prevratom nezabila strana, ale to bola len akcia pod falosnou vlajkou pre rozduchanie vasni davu.
Súhlasí Kasafran


72.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 16:51 avatar
takze islo o utok na krestanov v , ako pises: okrajovom casopise?


80.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:55 avatar
Išlo o útok s náboženským motívom, proti tomu, že časopis si robil prču zo symbolov moslimov a nejaký náboženský predstaviteľ tým mladíkom nahovoril že robia dobrý a prospešný čin.....


89.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:59 avatar
Taka je len oficialna sprava, co znamena, ze je to viac, ako nedoveryhodne.


94.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 17:02 avatar
Boris, ak to teraz myslíš vážne, tak si chorý človek..........
Súhlasí dorota


95.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 17:03 avatar
Preco by som mal byt preto chory clovek majko?


98.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 17:04 avatar
Lebo tvoje konšpiračné myslenie je choré, je to nejaký stihomam či čo.......


100.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 17:05 avatar
To by som aj ja mohol tvrdit o tebe majko, ze si chory, pretoze este stale naivne doverujes oficialnym zdrojom, ktore dokazatelne tolko krat klamali.


97.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 17:03 avatar
80-okej, tak teda ty ako dobry krestan ako odpovies?


35.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 16:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.81.
označiť príspevok

ranexil muž
   11. 1. 2015, 16:56 avatar
Nepyta. Kokot si najde vzdy cosi aby mohol byt kokotom. A je jedno, ci tu bude nabozenstvo ci nie..
a okrem toho sa ukazalo, ze ide o ojeb. Nikto neunikne, ak urobi cosi taketo...tito usli. lol. A len tak.


87.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 16:58 avatar
No veď napíš aký iný nenáboženský dôvod by bol na to že dvaja chlapíci vtrhnú do redakcie a vystrielajú ju........


96.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:03 avatar
Vysmievanie sa hodnotám, ktoré dotyčný považuje za hodné úcty... napr. vlastnenctvu, zbožňovanému vodcovi a pod.


102.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 17:07 avatar
To by viedlo normálneho človeka k vraždám a úsiliu stať sa nejakým mučeníkom ? Tomu predsa sama neveríš........Bavíme sa teraz o náboženstve nie o všetkých problémoch ľudstva.


105.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:15 avatar
Normálneho samozrejme nie... ale pýtal si sa na nenáboženský dôvod, tak to sa stať môže. Tak sa bav o náboženstve a nepýtaj iné dôvody, čo vlastne chceš?


112.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 1. 2015, 17:19 avatar
To že prečo by nenáboženskí fanatici páchali nejaké vraždy ako na bežiacom páse a ešte o to vykrikovali že ako dobre urobili.......chcem to, že si myslím že bez náboženstiev by nebolo tolko zla, nejaké by samozrejme bolo ale bolo by ho menej, lebo by odpadol dnes jeden celkom bežný dôvod, to je všetko......


114.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 17:21 avatar
S odstupom najviac vrazd sa deje kvoli majetku, az po cele vojny.


117.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:26 avatar
Majko, môže byť a nemusí byť pravdou, len si spomeň, že kto chce psa biť, palicu si nájde... takže by sa zrejme našli iné dôvody.


101.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 17:05 avatar
ale neusli.


37.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:34 avatar
Nieje vobec iste, ze to urobili moslimovia...


51.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 16:42 avatar
Noze daj nejaku konspiracnu teoriu. Dostanes rad drevenej varesky. :-))))


53.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:43 avatar
Na to si tu predsa ty Tak daj


67.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 16:49 avatar
Ak by nebola redakcia v Parizi, nasli by si moslimski teroristi inu zamienku. Je to jasny utok na europske hodnoty.
Súhlasí dorota


68.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 16:49 avatar
Ak by nebola redakcia v Parizi, nasli by si moslimski teroristi inu zamienku. Je to jasny utok na europske hodnoty.


69.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 16:49 avatar
Ak by nebola redakcia v Parizi, nasli by si moslimski teroristi inu zamienku. Je to jasny utok na europske hodnoty.


73.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:51 avatar
Ano, to je konspiracia, ako sa patri  


78.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 16:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.83.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:57 avatar
Podla mna sa stalo to, ze niektora z tajnych sluzieb zavrazdila 12 ludi v prestrojeni za islamskychc radikalov, aby tak nastartovali neznasanlivost medzi islamom a zvyskom europy.
Ostatne to, co sa deje neustale.
Súhlasí Kasafran


104.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 17:13 avatar
Myslim si, ze ziadne mimikry nebolo treba. Nabozensky fanatizmus a nabozenska neznasanlivost je dostatocny motor. Islam to dokazuje navonok voci "nevercom", aj dovnutra siiti kontra sunniti.
Súhlasí dorota


111.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 17:19 avatar
Mysliet si to mozes. Ja si myslim to, co som napisal. Pravdu nevieme a kto tvrdi opak je dement.


132.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 17:48 avatar
Iste Boris, je to iba moj nazor. :-) Ved sme na diskusii. Na prezentovanie kategorickej, vseobimajucej a absolutnej pravdy tu mame predsa inych diskuterov. 
Súhlasí dorota


135.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 17:56 avatar
Vyborne karas, teda chapes aj to, ze som konspirator je tiez len tvoj osobny nazor.


139.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 18:02 avatar
Ak ta to "spravi stastnym", tak ano. 
Súhlasí B0ris


141.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 18:05 avatar
Nespravi ma to sice stastnejsim, ale rozhodne tak stupa moja ucta k tebe.


107.
označiť príspevok

Nadja žena
   11. 1. 2015, 17:17 avatar
Boris, veď pre teba je dôveryhodné čokoľvek, čo oponuje oficiálnemu spravodajstvu, bez ohľadu na fakty... a štartuješ tak neznášanlivosť všetkých proti všetkým... fakt des.
Súhlasí dorota


109.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 17:18 avatar
Zaujimalo by ma, ako si na to prisla. Des su az prilis casto tvoje nazory.


110.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2015, 17:18 avatar
107- tragedia je ze sa to deje len a len v jeho sukromnom svete.


74.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 16:52 avatar
Jasny utok na rozklad EU. Paprce maju v tom ti, ktori su aj zodpovednu za intalovani moslimskeho syatu na Balkane.
Súhlasí Kasafran


75.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:52 avatar
A kto instaloval moslimsky stat?
Súhlasí clear1


206.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 1. 2015, 23:30 avatar
Boris,
nemusíš sa pýtať, odpovieš si aj sám a pravdivo - veď vieš kto "humanutárne" bombardoval Srbsko a odtrhol od neho Kosovo...


208.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 1. 2015, 23:35 avatar
Chlapci, prevetrajte si hlavy.

www.bosniafacts.info Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Moslimovia boli na Balkáne už v stredoveku. Osmanská ríša vám nič nehovorí?


82.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 16:57 avatar
Bez nabozenskeho fanatizmu a zneuzivanie viry v akehokolvek Boha by to neslo.


85.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 16:58 avatar
Kto podla teba karas instaloval moslimsky stat?
Súhlasí clear1


86.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 16:58 avatar
Dobra konspiracia?


92.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 17:02 avatar
Neuplna, ale dobra.


130.
označiť príspevok

karas muž
   11. 1. 2015, 17:46 avatar
Neco necham aj na teba.


166.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:14 avatar
Co sa dialo v Parizi? Spravna otazka, pretoze cim dalej, tym je opat nejasnejsie, co sa vlastne stalo.

Video ukazuje "chladnokrvnu popravu policajta moslimskym teroristom"
LENZE
pod drobnohladom zaznamu sa ukazuje, ze policajt nebol vobec zbranou zasiahnuty, ze vystrel siel bud mimo, alebo bol naboj slepy, pretoze ak by clovek dostal zasah do hlavy takou zbranou, bolo by vidiet krv, priamy zasah by sposobil uplne rozprsknutie lebky....

http://www.youtube.com/watch?v=yJEvlKKm6og Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
#t=71
Súhlasí Kasafran


168.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.169.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:17 avatar
Tak sa k tomu vyjadri veriaci a nezosmiesnuj tak zavazne skutocnosti.
Súhlasí Kasafran


172.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.173.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:20 avatar
veriaci, opakujem, ze to vacsina ludi spapka co sa im predhodi. Ja som ten, kto spochybnuje.
A mam na zaklade coho. Preco ty veris mediam? Co z nich robi taky doveryhodny zdroj?


174.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.175.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:25 avatar
Co viem veriaci? To ma zaujima.
Opak je pravdou to ty a tebe podobni si myslia, ze vedia, pritom nevedia a to je ten kamen urazu.
Opakujem otazku.
Co robi podla teba z medii taky doveryhodny zdroj?


176.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.177.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:29 avatar
Preco nedpovedas na otazky a len na mna utocis veriaci? Bojis sa niecoho?
Co keby si vyjadril svoj nazor na to, ze po zasahu z AK 47 do hlavy nieto ani stopy krvy? Je to podla teba normalne?
Súhlasí Kasafran


178.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.182.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:38 avatar
veriaci, zosmiesnujes a znevazujes len sam seba.


179.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   11. 1. 2015, 19:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.180.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:36 avatar
Samozrejme, ved je v nej najvacsi tlak, aby krv vypumpavolo nahor.
Tak sa vyjadri aj ty k prilozenemu videu, ked si uz tu. Nestranne posud, co ti rozum hovori.


183.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   11. 1. 2015, 19:39 avatar
Podľa toho, čo som tam videl, mne sa zdá, ako keby ani jeho hlavu netrafil, ale strelil vedľa.
Súhlasí B0ris, Linda, Karola, Kasafran


184.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:40 avatar
Zdielam ten isty nazor.
Ovsem podla vsetkych hlavnoprudovych medii je ten policajt mrtvy na zastrelenie do hlavy.
Súhlasí Kasafran


193.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 1. 2015, 20:22 avatar
jj Boris, neviem násjť teraz ten článok, .včera som čítala že francúzsky policajt spáchal po útoku smaovraždu streľou do hlavy -motív nejasný..//opakujem sa-viď.192.


194.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 20:34 avatar
To bol vysetrovatel pripadu Karola.
www.teraz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


192.
označiť príspevok

Karola žena
   11. 1. 2015, 20:20 avatar
sl.človek .ani netrafil, ..jasne je vidieť že strela šla poza, od jeho hlavy cca pol metra,.. na videu označené červeným kruhom.je predsa vidieť kam strela dopadla, ..naviac islamistom nábožensvto zakazuje zabiť moslima.

media uvádzajú že už bol zranený, ako vážne, to neuviedli.
neviem, čosi som čítala, že francúzsky policajt po útoku spáchal samovraždu streľou do hlavy..motív nejasný.


185.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.186.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:47 avatar
"Najlepsie je pocuvat nazory vysoko postavenych nestrannych politikov"
Uz tu si zlyhal.
Súhlasí Kasafran


187.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.188.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:54 avatar
Je zaujimave sledovat, ako sa clovek brani osobnemu premyslaniu. Ako sa boji urcitych otazok.
Súhlasí Linda, Kasafran


197.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 22:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.200.
označiť príspevok

Linda žena
   11. 1. 2015, 23:09 avatar
Boris, ale veriaci za to nemôže..
kazateľ Kresťanskej-Milosti..nechtiac dlhšie ho nechal   ponoreného..


210.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.189.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   11. 1. 2015, 19:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.190.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 20:11 avatar
Vir vzduchu po vystrele si si nevsimla? A ver, ze ludska hlava sa po priamom zasahu z AK 47 rozprskne, ako ten melon. Uz aj mensie projektyly dokazu odtrhnut pol hlavy.
Ale aj tak vdaka za nazor.


191.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   11. 1. 2015, 20:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.195.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 20:49 avatar
Ak sa o to nahodou zaujimas, tu ti ponukam pekne video na ktorom pochopis, aku ma silu taky naboj.
Zaoberaju sa tam prave filmovymi fikciami a zrovnavaju to s realitou. Ide o nejaku scenku z filmu, kde mal akoze nejaky vojak prezit tri zasahy do hrude z takej zbrane. M16 je zrovnatelna cca s AK47, ale AK je este ucinnejsia, ma tazsie strelivo. No a samozrejme to mozne nieje, aby clovek zdolal tri zasahy z takej zbrane. Vo filmoch nam len zriedka ukazuju skutocne nasledky po strelnych zbraniach. V realite utrhavaju cele koncatiny, trup, ci hlava sa len tak rozprsknu, okamzite su pod telami mlaky krvy. Len vo filmoch je take decentne a hrdinovia behaju aj s piatima gulkami v tele a taak..
http://www.youtube.com/watch?v=Dr7dpEDNNC4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


196.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 21:13 avatar
Pardon, na konci sa hovori, ze ak by gulky netrafili dolezite organy, tak by na kratky cas este mohol zit.

Tu je ale tiez pekny zaznam o tom, co robi gulka v hlave.
http://www.youtube.com/watch?v=mLDqZcc4qXc Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


pana beka...


181.
označiť príspevok

Bombolo
   11. 1. 2015, 19:37 avatar
to preto lebo v dutej sa zhromaždí najviac krvi....


170.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 19:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.171.
označiť príspevok

B0ris muž
   11. 1. 2015, 19:19 avatar
    to pises ty mne veriaci?
Ty si predsa uveril tomu co ti predhodili. Ja som to spochybnil.


215.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 1. 2015, 23:46 avatar
Vážení priatelia,
predkladám vám na posúdenie názor veriaceho katolíka, politológa na predmetnú udalosť, ktorý som dostal e-mailom. Je trochu dlhší, ale zaujímavý...

Ak všetci mlčia a zatvárajú si oči, ja tak činiť nebudem!

Dnes sú všetky médiá doslova zahltené šokujúcimi správami a informáciami všetkého druhu o takzvanom teroristickom útoku na redakciu humoristického časopisu CHARLIE HEBDO v hlavnom meste Francúzskej republiky, v Paríži. Médiá sa predbiehajú v senzačných správach a odhaleniach najnovšej bezpečnostnej situácie v Európe, pričom niektoré, ako nemenovaný slovenský bulvárny plátok nazval pracovníkov redakcie hrdinami. Hrdinami. Z článku bude zrejmé akí hrdinovia. Pri tomto takzvanom teroristickom útoku, áno takzvanom, z kontextu môjho článku vyplynie prečo, zahynulo rukami ozbrojených moslimov 12 ľudí. Je zarážajúce, že sa niečo tak strašné vôbec stalo. Akékoľvek spory by sa nemali riešiť krutým, surovým násilím a zabíjaním. Ale, žiaľ, stalo sa a už sa neodstane.
Nie, nemienim tu polemizovať o tom, aké otázky vyvolal tento čin v medzinárodných súvislostiach, že multikulturalizmus stratil svoj lesk rovnako, ako ho stratilo ústredné heslo Európskej únie – Život v rozmanitosti. Som však presvedčený, a nech to niekomu znie akokoľvek kruto, že ťarcha zodpovednosti jednoznačne leží na pleciach parížskeho časopisu CHARLIE HEBDO. Ak sa vo všetkých médiách prezentuje správa A, presvedčime sa aj o pozadí útoku B. A to B je to dych vyrážajúce. Videli ste samotné karikatúry, ktoré vyvolali túto strašnú reakciu zo strany ozbrojených moslimov? Tak si ich pozrite! Pýtam sa. Je poslaním liberálnych a demokratických predstáv týmto primitívnym spôsobom útočiť na najhlbšie vnútorné duchovno – náboženské presvedčenie človeka? Som presvedčený, že nie. Prečo si potom francúzski karikaturisti časopisu CHARLIE HEBDO dlhodobo robili posmech z Boha, Ježiša, Mohameda? Kto im dal právo zobraziť Ježiša, ako homosexuálnym stykom obcuje s Otcom Bohom?? Kto im dal právo zobraziť proroka Mohameda v horúcom bozku s druhým mužom, či židovského rabína s esesákom? Má toto niečo spoločné s humorom? Je už dnes viera v Boha, Aláha, Budhu či Šivu na smiech? Množstvo otázok. Avšak existuje aj množstvo odpovedí. Jednou je skutočnosť, že aj ten najzarytejší liberál musí pochopiť a rešpektovať fakt, že jeho sloboda sa končí práve tam, kde sa začína sloboda moja, sloboda druhých. A tento fakt bol redakciou CHARLIE HEBDO hrubo porušený a pošliapaný. Druhou z odpovedí, ktorú na tomto mieste použijem, je stáročná pravda: „Bude sa žať iba to, čo sa zaseje.“ A z pera týchto karikaturistov sa zasiala nenávisť. Nenávisť, ktorú títo moslimskí ozbrojenci prekreslili do krvavých jatiek v centre Paríža. Preto tento ich čin nazývam takzvaný teroristický čin. Teroristickým by ho veľmi rada videla liberálna a senzáciechtivá časť populácie. Tento krvavý skutok bol však zúfalým činom veriacich moslimov, ktorí si už viac nemienia dať robiť posmech, a to zvlášť odporným spôsobom, zo svojej viery. Môžeme tu polemizovať hodiny koľko chceme, ale do ich viery sa miešať nebudem a plne ju rešpektujem.
A čo my kresťania? Katolíci, evanjelici, baptisti, reformisti a mnohí iní? Mlčíme, keď sú vo svete zabíjané tisíce kresťanov za svoju vieru. Mlčíme, keď sú do nezmyselnej vojny hnané milióny pravoslávnych bratov. My si pozrieme homosexuálne, sodomisticky obcujúceho Krista s Otcom Bohom a čo? A nič?
Tak ak nikto nič, tak JA, verejne odsudzujem tieto kresby, verejne odsudzujem tých, ktorí sa podieľali na vytvorení, zverejnení a obhajobe zvrátených karikatúr. Boh je všemohúci, milujúci, ale aj trestajúci. Tí, ktorí v Boha neveria sa možno uškŕňajú. Nuž rešpektujem ich úškľabky. Som však hlboko presvedčený, že tí, ktorí si robia z Boha posmech a to takýmto, zvlášť hrubo urážajúcim spôsobom, nezostanú bez trestu. A vidíme, že ani nezostali. Dokedy budeme ako kresťania neustále počúvať: „Kto do Teba kameňom, Ty doňho chlebom“, alebo „Ak Ti dá niekto ranu na pravé líce, nastav mu aj ľavé“. Dosť! Dosť bratia a sestry, stačilo! Odmietam už neustále ohýbať chrbát, odmietam sa neustále ospravedlňovať. Ospravedlňujme sa jedine Bohu a pred Bohom ohnime chrbát a padnime na kolená. Jedine Boh si zaslúži našu pokoru, obetu. Tí, ktorí si z Boha hrubo a necitlivo uťahovali sú už pred Jeho tvárou. Veru, nezávidím im. Modlím sa za zabitých, aby k nim bol Všemohúci zhovievavý. Ale iba On vie, akou mierou toto rúhanie vyváži. Už si konečne uvedomme, že Boh nás nechce mať ako slepých, hluchých a najmä nemých ťuťmákov, ktorí si nechajú aj po hlavách skákať. Boh z nás kresťanov chce mať ohlasovateľov a vykonávateľov viery v Trojjediného Boha. Ježiš sa nerozpakoval, keď bičom vyhnal peňazomencov z chrámu. Svätý hnev určite neoslabil rany bičom dopadajúce na ich chrbty a tváre. Práve naopak, na tomto mieste nám Ježiš názorne ukazuje, že v prípade potreby treba zasiahnuť aj menej štandardnými prostriedkami.
Iba v Slovenskej republike sa ku kresťanstvu otvorene hlási viac ako 70 percent obyvateľov. Ako kresťania máme úžasnú silu, máme prostriedky. Cirkev musí konečne vyjsť zo svojej bezpečnej ulity. Nebáť sa. Nebáť sa narovnať chrbát, otvoriť oči a uši. A ak niekto akýmkoľvek spôsobom zaútočí na našu vieru, vedieť ju obrániť. Slovom, v krajnom prípade aj mečom. Na záver si dovolím jemne sparafrázovať slová našej, slovenskej hymny: „Zastavme ich bratia, veď sa oni stratia“.

Miroslav Šuňal
Autor je politológ


217.
označiť príspevok

Lemmy muž
   11. 1. 2015, 23:48 avatar
Už som inde na neho reagoval: Militantný kresťan

Aj na Slovensku máme ľudí, ktorí by svoju náboženskú ideológiu najradšej bránili kalašnikovom.

forum.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí dorota


219.
označiť príspevok

veriaci-4
   11. 1. 2015, 23:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.223.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 1. 2015, 00:26 avatar
Lemmy,
zrejme áno, otáznou však ostáva príčinná súvislosť - prečo, proti komu alebo pred kým...?


226.
označiť príspevok

Karola žena
   12. 1. 2015, 01:56 avatar
nebola to nenávisť od karikaturistov, bol to výsmech,..bo satira aj politická je vždy ironia, výsmech - ironické poukazovanie na niečo, s čím sa spoločnosť, či malá skupinka nestotožňuje / s čím nesúhlasí ..).

prečo sa nenašiel ľudskejší spôsob " komunikácie" na zastavenie šírenia satiry v tomto duchu od tých, ktorým "CHARLIE HEBDOô prekážal, je viac ako čudné.


225.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 1. 2015, 00:41 avatar
Ja som empatický homo sapiens, a preto nie som Charlie...

je suis Ukrajina
je suis Donbas
je suis Sýria
je suis Libya
je suis Irak
je suis Afganistan
je suis........
Súhlasí Sloven


227.
označiť príspevok

majko1 muž
   12. 1. 2015, 07:24 avatar
Už som sa vyjadril, podstata je náboženský fanatizmus a ten existuje všade kde existuje náboženstvo, vždy je tenučká hranica , lebo náboženská viera je slepá a tým je nebezpečná. Všetko ostatné nie je podstatné. O "umeleckej hodnote" tých karikatúr sa teraz nebavíme, rovnako ako o "umeleckej hodnote" toho debilného amerického filmu o severokórejskom vodcovi.......to je síce tiež dôležitá téma, ale o tej sa tu teraz nebavíme. Možno sa treba baviť o tom, kde má sloboda aj sloboda slova svoje hranice a ako ich rešpektovať.
Súhlasí Kasafran


228.
označiť príspevok

Bombolo
   13. 1. 2015, 12:58 avatar
www.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

a ukajinský premier si chodí po svete,obhajuje fašizmus a nacizmus, prekrúca dejiny a všetci strkajú hlavy do piesku a odmietajú to odsúdiť
Súhlasí Kasafran, Sloven


232.
označiť príspevok

Mirante muž
   14. 1. 2015, 19:10 avatar
Čím ortodoxnejší náboženskí veriaci, tým sú väčší klamári a fanatici. Aspoň tak to vyplýva z nasledujúceho článku na iDnes.cz :

"Německá kancléřka Angela Merkelová, jordánská královna Rania nebo pařížská primátorka Anne Hidalgová zmizely ze společného snímku státníků z nedělního pochodu k uctění památky obětí teroru v Paříži. Redakce ultraortodoxního židovského deníku HaMevaser je odstranila z náboženských důvodů."

Odkaz: zpravy.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Neviem, akú môže mať výpovednú hodnotu taká fotografia v akýchkoľvek novinách, keď sú tam zámerne vymazané určité osoby. Niektorí Bohom "vyvolení" ľudia to musia mať v hlave veľmi pomiešané, keď lož vydávajú za pravdu. To sa vôbec títo ortodoxní židovskí veriaci nebudú hanbiť pred ich Bohom ?

Zdá sa že nie; Karol Marx, hoci sám žid, ich trefne charakterizoval v tomto zmysle: "Skutočným Bohom pre Žida sú peniaze. Boh na nebi je pre Žida len akýsi iluzórny peniaz."


233.
označiť príspevok

Bombolo
   14. 1. 2015, 19:24 avatar
Je ne suis Charlie...
www.zvedavec.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Sloven, Kasafran


235.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 1. 2015, 19:28 avatar
By som sa čudoval, keby nejaký nacista povedal, že je tiež Charlie. 


237.
označiť príspevok

Bombolo
   14. 1. 2015, 19:33 avatar
vysvetlil si prečo nebola ta usa opica v paríži...je nacista


238.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 1. 2015, 19:35 avatar
Neviem, čo trepeš, ale prekvapilo by ma, keby Kotleba povedal, že nie je Charlie.


240.
označiť príspevok

Sloven muž
   14. 1. 2015, 19:53 avatar
Hlavná vec, že vy ste, čo tam po iných, že...???


239.
označiť príspevok

Lemmy muž
   14. 1. 2015, 19:35 avatar
Aj Kasafran nie je Charlie.
Súhlasí Kasafran


246.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 1. 2015, 00:33 avatar
(239) Lemmy,
áno, ja nie som, ani nikdy nebudem! Ty nebodaj si - a dokonca sa bozkávaš s esesákom...?


234.
označiť príspevok

majko1 muž
   14. 1. 2015, 19:27 avatar
Urobili z toho reklamnú zárobkovú akciu, niekedy ľuďom nerozumiem..........
Súhlasí Kasafran


236.
označiť príspevok

Bombolo
   14. 1. 2015, 19:29 avatar
ak toto je humor tak idem spichnuť fotomontáž ježiša ako súloží s pannou mariou a pošlem to Konferencii biskupov SK nech sa pokochajú
Súhlasí Romankoooooo


241.
označiť príspevok

Sloven muž
   14. 1. 2015, 20:09 avatar
Dnes som videl na Narkóze, že vraj nové amatérske video, ako po tomto čine vybehnú v kuklách dvaja chlapi, ktorý kričia Alah Akbar a bolo to preto a preto, na ulici ani živáčka, zaujímavé, potom unikajú na aute, oproti ide policajne auto, oni zastavujú, začínajú páliť automatickými zbraňami, rovno na auto, auto začína cúvať, policajti zázrakom vyviazli vraj bez zranenia, zakuklení nastupujú do auta a unikajú presné tým smerom ako policajti....Pekná rozprávka...


242.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   14. 1. 2015, 20:15 avatar
A comu akoze nerozumies???
Ved vas bavia rozpravky....napr ta o Jeziskovy.


243.
označiť príspevok

Sloven muž
   14. 1. 2015, 20:18 avatar
Vás táto, ja viem...a potom ta o Dvojičkách....


244.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   14. 1. 2015, 20:19 avatar
Snad trojicky to boli....nie?
Boze ake kraviny tu trepete.


247.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 1. 2015, 00:42 avatar
(244) Romanko,
uvedom si, že tá "tretia" z dvojičiek spadla takisto aj bez útoku "teroristov", a preto sa k tomu doteraz vláda USraelu nechce akokoľvek "objektívne" vyjadriť...


245.
označiť príspevok

Sloven muž
   14. 1. 2015, 20:41 avatar
Preto sa pýtam, že prečo sa potrebujú ohánať len niečim amatérskym, čo ich kamery práve vtedy vypli?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:11,  Ja by som tú fotku pomenovala: Aj to čo sa nezdá, môže byť. =D
dnes, 01:07,  Pravda je pravda. *21. .. Skôr ma zaujalo, že tam spomínaš ľudí s titulmi, podľa mňa...
dnes, 00:48,  20. Tvoj brácho kúpil motorku vtedy, keď zvýšili rýchlosť zo 110 na 130 na diaľnici? A...
dnes, 00:43,  Takí, tí bi, tí sa rozhodovať môžu. *03*03*03
dnes, 00:36,  Jáj o pravde. Tak o tom už boli popísané state charakteru klamlivého. *04 Pravda je však...
dnes, 00:36,  Aj to sa stáva, a diskusia si ide svojim príbehom. Budem len rada, ďakujem vopred. Brúmky...
dnes, 00:34,  Ja keď založím diskusiu, tak sa okamžite zvrtne na všeličo možné, iba nie na k téme...
dnes, 00:32,  Samozrejme, keď zakladám diskusiu, všetko si vždy prečítam, niekedy aj opakovane. Bolo by...
dnes, 00:31,  Ja zase nepoužívam mobilné dáta, iba internet. *13*13*13 To ju už skôr možné???*05
dnes, 00:29,  Ty to všetko čítaš? Vážne? *04 Šťastná to žena. Myslím, že to napísala Božena...
dnes, 00:27,  Ďakujem vám za všetky vaše postrehy, ešte si ich dočítam pri zaspávaní, ale už som...
dnes, 00:27,  Víte jak to bolí, bejzbolovou holí, To si potom holka zvykne na cokoli......
dnes, 00:23,  Pri deflorácii určite, ale vraj si dievča ľahko zvykne.....*03*03*03
dnes, 00:21,  Aspoň raz za život by som si chcel skočiť zo št. podniku so zlatým padákom. *03*03*03*03...
dnes, 00:19,  Edo. Takí ako beťár Miško, tí striehnu ako hadi, trpezlivo. Potom skočia a už nepustia....
dnes, 00:12,  Ondrej, stráň sa tohto človeka!! Je to chrapúň. chce ťa iba dodrbať skrze tvojho...
dnes, 00:06,  Nič, Ondrík, aj 77 krát. ..
dnes, 00:06,  Nie štat ako podnikateľ nie sú ľudia to sú len ta sučasť štatu ktorá tú škodu zaplatí...
dnes, 00:03,  Je to nadávka Miško, samozrejme. Musíš mať v tom otupené svedomie, keď sa zstávaš seba....
dnes, 00:03,  Peter ale neviem čo sa mu nepáčilo . Wiki píše V rozhovore pre Rádio Lumen v roku...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Na peknú ženu je príjemné pozerať sa. S rozumnou je príjemné žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(491 849 bytes in 0,488 seconds)