Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Bratislavská demonštrácia proti základniam NATO 9. 2. 2017

5
reakcií
833
prečítaní
Tému 6. februára 2017, 18:14 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2017, 18:14 avatar
Vo štvrtok 9. februára 2017 o 17.00 hod. zaznie Hviezdoslavovým námestím v Bratislave razantná kritika tých, ktorí sa snažia urobiť z našej vlasti aj cudzím vojskom obsadenú kolóniu.

Pripomenieme si, že obsadenie Slovenska nedovolili 12. 11. 2015 len traja poslanci NR SR: Štefan Kuffa, Igor Hraško a Helena Mezenská z klubu OĽaNO. V mene celého zhromaždenia sa im za tento ich postoj verejne poďakujeme.

Druhou kritikou, ktorá zaznie Hviezdoslavovým námestím, je vyslanie našich vojakov do Lotyšska. Zo 141 prítomných poslancov NR SR za vyslanie vojakov na vyprovokovanie vojny s Ruskom hlasovalo 116 poslancov, proti bolo 24 a 1 sa
zdržal.
Potešiteľné je, že vo štvrtok jedného z tých statočných privítame aj medzi našimi rečníkmi. Je to poslanec Peter Marček, momentálne nezávislý, ktorý kandidoval za stranu SME RODINA – Boris Kollár.

Treťou našou témou sú otázky, na ktoré by sme mali mať viac informácií. Pripravujú sa o nich pohovoriť:
– predseda Slovensko-ruskej spoločnosti Ján Čarnogurský,
– podpredseda KSS Jalal Sulejman,
– predseda Slovenského Hnutia Obrody Róbert Švec,
– hovorca Stálej konferencie radikálnej ľavice Juraj Jánošovský, ktorý napísal otvorený list R. Kaliňákovi a ďalší.

PRÍĎTE POVEDAŤ AJ VY, ŽE NATO UŽ DÁVNO NEPATRÍ DO SÚČASNEJ EURÓPY, ALE NA SMETISKO DEJÍN!!!
Súhlasí Scarlet666

2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   6. 2. 2017, 18:15 avatar
Budem sa trepať do Blavy a aj tak sa hovno vyrieši, preplatíš mi cestovné?

3.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   6. 2. 2017, 18:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

4.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2017, 18:55 avatar
Mil@níčko,
do Bratislavy sa radšej netrep, aspoň ušetrím časť môjho dôchodku. Lepšie bude, keď o tom niečo konštruktívne zakričíš cez víkend nášmu prezidentovi pred jeho domom v Poprade! Veď hádam poznáš jeho nápad spraviť z Popradčanov rukojemníkov NATO...?!

5.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   6. 2. 2017, 19:00 avatar
Pekne napísané, ale už raz keď sa dostaneš pod nadvládu JúEséj, tak ťa už nepustia, vycicajú nás aj s Nemeckým národom z peňazí a aj žereme ich potraviny, ktoré by oni do huby nevopchali, ale ešte je čas brnknúť Putinovi, ožrať sa s ním, je to na mne, asi uja rasPUTINA budem musieť ožrať, aby nás prijal medzi seba, ja sa obetujem za Vás!!!!!!!!!!!!!!!!!

6.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2017, 19:08 avatar
Mil@níčko,
do toho a čím skôr - následne požiadam Putina i Františka o Tvoje svätorečenie...!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:08,  2. jáááj, toto som si mala všimnút skor . *39 ty sa naloguješ ked som práve na ceste domov...
dnes, 00:13,  fekálny maškrtník, uz som si zvykla ze aj sprostí ludia objavili internet :) ale dám ti...
včera, 23:58,  Vedel som to. Nevieš nič, hlúpa ako noc. *21
včera, 23:53,  Vieme ako to v NATO funguje. Pri hlasovaní všetci pozerajú na amíka a hlasujú ako on.
včera, 23:52,  Dvanásťročné dievča bolo migrantami zneužívané ako sexuálna otrokyňa. Madé dievča...
včera, 23:52,  fekálny maškrtník. opytaj sa svojej mami :)
včera, 23:48,  ty hlupák, NATO nie su američania. NATO tvoria všetci ktorí donho patria. NATO je aj slovensko
včera, 23:46,  (352) Takže je to vagína? *21
včera, 23:46,  ondrej je protislovenská hnida, klame a ale hlavne že je "znovuzrodený" :)
včera, 23:44,  Liberálna žumpa? To sú tí tvoji "intelektuáli". Neviem tento výtvor pomenovať...
včera, 23:42,  budeš sa diviť, kolko slov nema slovensky povod ty zahoracky pňaku......*03*03*03*03
včera, 23:39,  18. ty to vzdy vypichneš ;)
včera, 23:38,  Trdelník :)
včera, 23:37,  Zemiaky, Paradajky, Mrkva, Cesnak, Cibuľa, Uhorky, Kapusta, Reďkovka, Špenát, Cvikla....
včera, 23:35,  10 V Amíkove :)
včera, 23:34,  351. fekálny maškrtník, IQ je to, čím ty nedisponuješ . *39*39*39
včera, 23:33,  Edo hej zasa si ukázal aký si idiot :) Ani slovenčina neexistuje ty protislovenská hnida :)
včera, 23:32,  ondrej tvoj protislovenský spolutrol píše klamstvá a ty mu tlieskaš a vraj...
včera, 23:32,  Výborne si google americký použil lebo si idiot ty čapor Netrafil si však ani jedno...
včera, 23:31,  Edo zasa si sfetený ? :) Ja som nikdy nepísal o Bašternákovi :) Téma je o migrantovi ako...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 505 bytes in 0,549 seconds)