Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Americkí špióni

221
reakcií
538
prečítaní
Tému 11. septembra 2019, 15:56 založil hokejis.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
25. 02. 2018
8
13. 04. 2019
6
16. 09. 2020
21
 
 


1.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 15:56 avatar
Špiónujú všade.

Oleg Smolenkov, ktorého médiá označujú za informátora CIA v ruskej vláde, pracoval ako poradca v kancelárii Jurija Ušakova - hlavného poradcu prezidenta Vladimira Putina.

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


35.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   11. 9. 2019, 23:24 avatar
A co spion nicholson .
PREČO TOM NICHOLSON MLČÍ O GORILE II.
Konkurzná mafia -neoddeliteľná súčasť politickej mafie 2. časť
Vážení čitatelia, táto časť pokračovania potvrdzuje, že Gorila tzv. štandardnými stranami nebude nikdy vyšetrená. Dôvod je vcelku jediný: goriliaci nebudú vyšetrovať goriliakov, lebo práve goriliaci rozhodujú o tom, kto bude riadiť Ministerstvo vnútra SR, Generálnu prokuratúru SR, Ministerstvo spravodlivosti SR a im podriadené zložky. Treba si uvedomiť, že „zvrchovaná“ a „svojbytná“ Slovenská republika je jeden zločinecko-zlodejský moloch o ktorom rozhodujú zločinecké vlády, zločinecké parlamenty, zločinecké finančné skupiny a im podriadené zločinecké štátne orgány. Za Otca národa sa tu považuje zločinec, zlodej a zakladateľ ponovembrového štátneho terorizmu Vladimír Mečiar. Práve za jeho vlády sa organizovaný kriminálny zločin stal dieťaťom a mladším súrodencom politicko-ekonomického zločinu. Vláda, parlament, Ministerstvo vnútra SR, Generálna prokuratúra SR, Slovenská informačná služba, Ústavný súd SR, sa stal súčasťou štátneho terorizmu a doteraz sa od tohto biľagu neočistili. A slovenskí občania, ktorým zločinci, zlodeji a štátni teroristi vsugerovali, že sa stali svojbytným a svojprávnym národom, hoci im už nič nepatrí, sa s tým zmierili. Aspoň sa tak tvária.
Gorila II, alebo ako funguje mafia
Keď internetom koloval spis Gorila, už vtedy mala istá osoba, ktorej meno kvôli možnému ohrozeniu jej a jej rodiny za súčasnej situácie nemôže byť uverejnené, jeden podobný, autentický, nefalšovaný spis týkajúci sa konkurzného mafiána Petra Sýkoru. Keď ho odmietli vyšetrovatelia, odniesol si ho Tom Nicholson. So slovami – toto je Gorila 2 !!! Tie mená v ňom poznal dôvernejšie ako ona.

Svedectvo tejto osoby bolo uverejnené na internete takmer dva roky a bolo viacerými čitateľmi archivované. Nakoľko pôvodné zverejnené skutočnosti v tomto svedectve vykazujú znaky závažnej ekonomickej trestnej činnosti, ich zatajovanie by mohlo byť v budúcnosti kvalifikované ako neoznámenie trestného činu. Skutočnosť, že napriek dlhodobému zverejneniu na tejto internetovej stránke, prokuratúra nekonala v zmysle zákona o prokuratúre, podľa ktorého je povinná prešetriť a stíhať každý trestný čin o ktorom sa dozvie, len potvrdzuje, že Slovenská republika nie je právnym štátom. Z bezpečnostných dôvodov, niektoré mená a skutočnosti nemohli byť za súčasnej vnútropolitickej situácie na Slovensku zverejnené. Originál svedectva bude preto odovzdaný orgánom činným v trestnom konaní až po zmene politickej situácie, resp. bude odovzdaný príslušným inštitúciám EÚ.

Mafia má presnú štruktúru a mafiáni si len namýšľajú, že sa tratili v dave. Mafia má svojich šéfov, podriadených šéfom, poskokov v štatutárnych a dozorných radách obchodných spoločností a biele kone. Vymyslí sa názov obchodnej spoločnosti, určí sa sídlo podľa ústretového daňového úradu, výšku fiktívnych faktúr a súm na zmluvách určí podšéf komunity aj cieľovú obchodnú spoločnosť. Firma s daňovými nedoplatkami putuje na bieleho koňa, a DPH k vyvoleným. Navzájom sa musia rešpektovať, zachovávať mlčanlivosť a najmä poslušnosť. Tých listín a ucelených spisov, ako iných dôkazov bolo veľa a preštudovať to bolo časovo veľmi náročné. Existovali obavu, že gauneri by sa ich mohli zmocniť. Keď ponúkali len milión za doklady a dva milióny za telefón. Boli to privandrovalci rôznych odnoží a neposlal ich dotyčný Peter Sýkora. On je veľkorysý, taká suma je pre neho zanedbateľná. Peter Sýkora . vedel, že jeho manželka je chorá, a pracovať nemôže. Úspory vložila do rekonštrukcie rodinného domu, tak ako to nariadil. Pokiaľ ona so synom strádala a hľadala východiská, ako preklenúť situáciu po rozvode, on sa vyvážal v luxusnom Bentley po Prahe, do Bratislavy na obchodné rokovanie ho prepravovalo súkromné lietadlo a rehabilitoval v najluxusnejších prímorských destináciách. Na tom by nič nebolo, pokiaľ by vlastnému synovi neutiahol opasok práve tak, ako naša vláda občanovi, a nedal mu dýchať. Mafia je zvláštna komunita darebákov. Sú medzi nimi však aj takí, ktorými vie zalomcovať svedomie. A posielali pravdivé anonymné odkazy.

Tieto doklady bolo potrebné skúmať podrobne V obchodnom registri bolo treba prejsť viac ako 800 obchodných spoločností. Veľmi vzácne boli najmä Sýkorom rukou písané poznámky. To sú veci, ktoré v účtovníctve nikto nenájde. Pre každú túto listiny existoval dôvod odovzdať ho na polícii. Čo krok mafiána, to úbytok v štátnej pokladni. Ťažko sa chápe, kde berú biele goliere tú drzosť, tú istotu o svojej beztrestnosti, o svojej moci nad všetkými. Mafia je však veľmi nebezpečná pre nás všetkých a treba sa jej raz a navždy zbaviť. S mafiou však ruka v ruke kooperujú advokáti, bez morálky a zábran.

Okrádaný a vydieraný občan však nemôže suplovať štát. Ak by si plnil svoje povinnosti štátny úradník v Obchodnom registri a na Daňovom úrade, nemali by to podvodníci také jednoduché. Ak by si zodpovední plnili svoje povinnosti, Obchodný register by bol zdrojom ďalších príjmov do ŠR. V zmysle zákona kto si neplní povinnosti a viac ako dva roky nezakladá do Zbierky listín príslušné dokumenty, mal by byť sankcionovaný pokutou až do výšky 3 300 Eur. Koľkí takto boli sankcionovaní za porušenie zákona? Pán minister financií môže naplniť stranu príjmov štátneho rozpočtu o milióny. Ak by daňoví úradníci nerobili miestne zisťovanie odpočtov DPH pri kávičke v reštaurácii, ak by občas skontrolovali daňovníka, ak je viac zdaňovacích období za sebou nasledujúcich v hlbokej strate a so záväzkami voči štátu, ak by účtovné výkazy a daňové výkazy boli hodnoverné, súdne konania by boli efektívnejšie, rýchlejšie, ušetrili by prácu sudcom, ušetrili by sme finančné prostriedky zrýchlením súdnych konaní, odstránili by sa problémy pri dokazovaní príjmov, veľkosti obchodných podielov tunelárov, a tým aj zreálnila vymožiteľnosť práva oprávnených v súdnych konaniach. Keďže toto na Slovensku nefunguje, existuje dôkazová tieseň, a oprávnený proti povinnému je v značnej nevýhode.

Sýkora urobil chybu, keď po rozvode ostali po ňom esemesky v telefóne, ktorý zanechal doma. Bola to náročná práca, bolo treba ku každému telefónnemu číslu priradiť meno. Boli to mená z Gorily, ľudia z politických strán, z vlády, z parlamentu, z prestížnych advokátskych kancelárií, z bánk, z podnikateľských kruhov, vzájomne niektorí z nich korumpujúci a obchodujúci na hrane zákona, či ďaleko za hranou.

Znova a znova sa prešiel Obchodný register a zaznamenalo sa aktívne upratovanie vo firmách Petra Sýkoru., ako aj v ďalších firmách, viac-menej prepojených, aj s právnickou posilou. Sýkora. už úspešne opäť podnikal, ako inak, na Slovensku aj v ČR a pokračuje v tom rovnako, ako pred operáciou. Vidieť, že už pokročili a prichádzajú do hry spoločníci z daňových rajov. Reťazenie firiem teda pokračuje. Dôkazy o tom, ako reťazením firiem tie fiktívne odchádzali do stratena s nevyčísliteľnými dlhmi voči štátu nie je problém predložiť.

Daňový systém neskrachoval len nedávno. Ten skrachoval skôr, ako začal. To sa dalo nájsť v dokumentoch v dvoch igelitkách, ktoré pred dverami nechal ďalší z nespokojných, aj keď ešte bojazlivý. Veď daňové priznania mnohých v Bavorákoch s Breitlingami na rukách vykazujú vysoké straty dodnes.

Neplatenie daní, vysoké nároky na vratky DPH je takmer neudržateľný vývoj. To im však nestačilo. Najskôr sprivatizovali to naše spoločné. Potom vytunelovali štátne firmy a skupovali pohľadávky. A mali svojich právnikov, ktorí spisovali zmluvy. Likvidovali účtovníctva firiem, lebo pohľadávky postupovali. Mohli čakať na rozhodnutia súdov a inkasovať istinu s príslušným úrokom. Veď boli nabalení. Firmy išli do likvidácie aj pred termínom splátok dlhopisov, veď v bankách mali svojich spriaznených. Všetci, ktorí nás tu ožobračovali, by mali čo najskôr niesť za svoje skutky zodpovednosť.

Ako to robia a kto školí, tých skorumpovaných tunelárov v bielych golieroch. Dnes sa dá presne zistiť, aký je proces tunelovania nášho spoločného majetku jednoduchý a primitívny. Zvládne ho aj ten najhlúpejší nagelovaný nevzdelanec. Stačí mať pri sebe tie správne telefónne čísla. To je podstata. Je potrebné sledovať Obchodný register vždy, keď príde termín zakladania daňových priznaní do Zbierky listín. A treba ich nezištne tunelárom nahlas čítať. Aj medzi riadkami. Ak si nesplnia svoju povinnosť treba požiadať kompetentných, aby im to patričným spôsobom pripomenuli. Možno sa naplní aj štátna pokladnica. Zvlášť treba byť venovať pozornosť všetkým obchodným spoločnostiam, v ktorých sa čo i len mihne Peter Sýkora

To čo píše Vladimír Pavlík je expresívne a zrozumiteľne. Určite sa to mnohým nepáči. Lebo pravda svinsky provokuje. Ak je vykričaná mocným, tak je aj nebezpečná pre autora. Žiaľ, je to tak, ako píše. Východiskom z chudoby je občas sociálna samovražda Ako dôsledok neschopnosti vladárov postarať sa o občana. Valcuje túto spoločnosť alkoholizmus, závislosti, psychiatrickí pacienti, bezdomovci, armáda nezamestnaných, chudobných dôchodcov, osamelých matiek s deťmi na hrane existenčných možností, vysoké počty rodín v hladových dolinách a zopár oligarchov, ktorí sa im už aj nahlas rehocú rovno do tváre. Nedostupnosť zdravotníckej starostlivosti, nemocnice bez liekov, strava ako pomyje v nich, drahé lieky pri okienku u lekárnika, drahé školy, drahé a nedostupné takmer všetko. Nie každý je schopný uniesť bremeno, ktoré nám uviazali. A slučku stále uťahuje.

Existuje dostatok dôkazov o tom, že u nás riadila konkurzná mafia, pozemková mafia, že daniari pomáhali rýchlozbohatlíkom, že to, čo sme vybudovali pred 89. rokom skončilo v rukách neschopných, arogantných lenivcov, ktorým sa nechce pracovať. Ak by si vyskúšali, čo je to tvrdá práca nikdy by ich nenapadlo okradnúť robotníka, poľnohospodára, učiteľa, matky s deťmi, dôchodcov, zdravých, a už vôbec nie chorých.

Je otázne, či aktéri a organizátori protestov vedia povedať prečo sú v ich čele, pretože na položené otázky vo verejnej diskusii často neodpovedajú. A ak tak len zopár nesúvislých, nič nehovoriacich fráz bez argumentov. Dnes ľudí posielajú na neschopné úrady práce, či do predčasných dôchodkov. Na ľuďoch šetria, posielajú im almužnu, zdierajú ich, na sebe nešetria. Zlatými padákmi a nehoráznymi platmi im odkazujú, že sú tu len na pánskom.

Beztrestnosť a spravodlivosť je priamoúmerná výške kont beztrestných a spravodlivých. S Breitlingami na rukách nemožno prehovoriť k chudobe. A u nás je chudoba.

Je amorálnosťou byť na strane oligarchov, finančného kapitálu, ktorý je vo svojej podstate amorálny, ktorý vyfabrikoval chudobu, neprispôsobivé komunity a radikalizáciu spoločnosti. Už dlho sa nemáme dobre. Za 27 rokov zbedačovania je potrebné pre vládnuce garnitúry konečne vystaviť účet. Dostali mandát a oni s ním hazardovali. Včera už bolo neskoro.
Pokračovanie v ďalšej časti.


71.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 12:41 avatar
Pogy: A co spion nicholson .
PREČO TOM NICHOLSON MLČÍ O GORILE

Nuž, stala sa taká vec, že po rozsiahlej diskusii s ochranármi zo Slobody zvierat uznal práva Gorile na prezumpciu neviny. Dohodol sa s orgánmi nečinnými v konaní, že počká, a teda, za ten čas bude zdržanlivý vo vyjadreniach.


2.
označiť príspevok

havran
   11. 9. 2019, 16:19 avatar
Aj Amíci majú šiónov? Ako vyzerajú? Možno by o tom niečo vedel Osvietený, Lemmy, alebo Ondrejko? Ja som si myslel, že to iba KGB 
Súhlasí Kasafran, hokejis


3.
označiť príspevok

havran
   11. 9. 2019, 16:26 avatar
Tak čo ? Traja muškatieri mlčia ako zarezané ryby. Aj oni sú medzi nimi a pre istotu sú ticho , aby nepútali pozornosť? Veď byť americkým špiónom je vznešená vec. Chránia vraj naše záujmy po celom svete.
Súhlasí Kasafran


4.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 16:28 avatar
myslím, že žiadne slovenské záujmy ani neexistujú.
Súhlasí havran


6.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 16:51 avatar
A americké záujmy existujú ?


10.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 17:17 avatar
Neviem.


11.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 17:21 avatar
Trump, Obama atď., snáď každý americký prezident hovorí o amerických záujmoch.


13.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 17:22 avatar
11. Tak oni asi vedia.


14.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 17:27 avatar
Slováci nevedia, že Slovensko má svoje záujmy ?


16.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   11. 9. 2019, 17:29 avatar
Zahorack? potkani to vedia najlepšie....


17.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 18:08 avatar
14. Ja sa pýtam, aké by to asi mali byť. Vieš mi povedať? Lebo to, čo napísal Kasafran, to ja za nejaké Slovenské záujmy nepovažujem.


19.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 18:21 avatar
Prospech Slovenska.


21.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 18:23 avatar
19. prečo?


24.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 18:24 avatar
Nie je to egoistické?


26.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 18:26 avatar
Koho záujmy by mali hájiť slovenskí politici ak nie záujmy Slovenska ?


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 18:25 avatar
Pretože záujmom slovenských politikov by mali byť slovenské záujmy.


28.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 18:34 avatar
Aj tak som sa nedozvedel, akéže špeciálne záujmy ten slovenský štát vlastne má.

"Prospech" je totálne neurčité slovo a každý si pod ním predstavuje niečo iné.
Ak nie sme ničím výnimoční, tak fakt mal ten mladý čaputovec pravdu a slovenská samostatnosť môže zakapať a ničomu na svete to neublíži.


29.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 18:46 avatar
Aké špeciálne záujmy ?
Ešte ospevuj bláznivé čaputovské protislovenské figúrky.
Nechceš zrušiť samostatnosť všetkých štátov, len Slovenska ?


30.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 21:05 avatar
29. Napríklad starý židovský národ mal jedinečnú úlohu, aby sa v jeho strede narodil Kristus. Takže v jeho prípade by bola veľká škoda, keby zanikol ešte predtým.

A či chcem zrušiť štáty? Prečo nie? Bárs aj všetky, keď nevedia, čím by mali byť vo svete výnimočné.


31.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 21:14 avatar
Kristus sa narodil pred 2000 rokmi, takže dnes z tvojho hľadiska aj židovský štát by mohol zaniknúť.
Prečo by mali existovať len akési výnimočné štáty ?


33.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 22:00 avatar
31. Prečo by vôbec mali existovať nejaké štáty?


34.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 22:35 avatar
Prečo by nemali ?
Akú organizáciu spoločnosti bez štátov by si navrhoval ?


37.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 08:29 avatar
34. Dobre, debata s otázkami je už viac-menej zbytočná. Takže poviem radšej svoj názor:

Rôznorodosť existujúcich národov môže byť ospravedlnená azda iba ich špecifickou kultúrou, určite nie hmotným blahobytom.

Čiže tá podstatná otázka pre mňa je kultúrna špecifickosť Slovenska, ktorou môže prispieť do "pokladnice" kultúry zeme.

Ak by sme mali zostať iba pri hodnotách mieru, spolupráce, hmotného blahobytu a ekonomiky, nemusí vôbec žiaden štát existovať, stačí jeden centrálny celozemský unitárny "štát".

Z pohľadu ekonomiky je existencia štátov iba prekážkou.

Ale čo iné uznáva táto západná civilizácia, než ekonomiku? Kultúra je iba na okraji záujmu a porozumenie spojeniu kultúry s podstatou existencie národov a národných štátov je dnes takmer úplne stratené. Popravde - dnes sa vlastne už ani nevie, čo je vlastnou podstatou rôznych kultúr.

A nájsť niečo výsostne slovenského v kultúrnom zmysle - to je naozaj problém.

Ako to napísal už Emil Páleš kedysi:

"Aký je vlastne obsah pojmu “byť Slovák”? Čo znamená byť Slovákom? Keď niekomu hovoríte “buď Slovákom!”, tak čo mu tým vlastne hovoríte? Že čo má robiť? Aký má byť? Aký konkrétne? Ako sa pozná Slovák od neslováka? Má byť v kroji a mať valašku? Veď valaška je druh sekery, aké používali Valasi, a tí sa sem prisťahovali z Rumunska po tureckom vpáde. Okrem toho kroje a valašky sa dnes už nenosia.
Tak čo má človek robiť, aby bol dobrým Slovákom? Podľa čoho sa pozná Slovák? Bude mať slovenský dvojkríž na klope kabáta a na vizitke?..."


42.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 11:07 avatar
Boli časy keď bola správna existencia otrokárstva, kráľovstiev, kniežatstiev, kde sa vodcovia striedali na princípe dedičnosti...
Dnes je správna existencia štátov.
Možno očakávať, že raz príde zánik štátov a nahradí ich iný spôsob usporiadania spoločnosti.
Všetko má svoj čas !


44.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 11:16 avatar
42. Kto určuje, kedy je ten správny čas?

Možno už nastal a ty sa proti nemu staviaš, lebo si to nezbadal. Hm?
Súhlasí ondrej61


47.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 11:23 avatar
Podľa teba možno nastal, podľa mňa ešte nie.
Súhlasí -era-


49.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 11:33 avatar
bojuj mufko......   


50.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 11:48 avatar
Podľa ondreja by teda mali zaniknúť štáty teda aj Izrael.


51.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 11:58 avatar
vsetko raz zanikne....čo je viditelne.....    


52.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:00 avatar
Takže chceš aby v súčasnosti zanikol aj Izrael ?


54.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:08 avatar
vsetko raz zanikne....dovtedy bude Izrael stale vyvoleným božim národom, s ktorým Boh ma stale svoje plány.....    


55.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:13 avatar
Otázka znela, či chceš v súčasnosti aby Izrael zanikol.


56.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 12:15 avatar
Zdá sa, a neraz to dokazuješ, že si postihnutý protižid. Prečo ťa trápi otázka zániku štátu Izrael, a nie napríklad štátu Mongolsko?
Súhlasí ondrej61


59.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:22 avatar
velmi postihnutý protižid.....a ešte sa to hra na krestana....ale čo ocakavať od pomäteneho ruského trola?......


62.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:24 avatar
Americký trol si protislovenská figúrka


64.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:31 avatar
pomätený si tu jednoznačne ty ruský trole....dokazuješ to svojimi príspevkami....   


66.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:31 avatar
Americký trole že si dement to tu prejavuješ denno denne


70.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:37 avatar
urcite vidíme tvoje antisemitisticke nazory.....tvoje reinkarnačne krestanstvo....tvoju nachylnost ku rusku.....tvoju nenavist ku slovenskému prezidentovi....tvoj neustaly obdiv ku Putinovi...vela veci vidíme od pomäteného cloveka.....mufko
Súhlasí Lemmy


72.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:43 avatar
Truľo vidíme tvoju nenávisť voči Slovensku, tvoj fanatický obdiv amerických zločinov, neustále lži ktoré tu vypúšťaš, typický dementný americký trol


74.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 12:45 avatar
Ako sa prejavuje nenávisť voči Slovensku? Porozprávaj nám o tom niečo.
Súhlasí ondrej61


76.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:55 avatar
Ale truľa sa neopýtaš ako sa prejavuje nenávisť voči izraelu, ktorou ty aj on sa tak radi nezmyselne oháňate.
Truľo je za zánik všetkých štátov.
Tak som sa ho pýtal či je aj za zánik Izraela.


79.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:58 avatar
už len troluješ mufko.....suhlasil som v 42 akurát s tým že zrejme sa už deje pozvolný zánik štátov.........    


82.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 13:12 avatar
Truľo deje sa aj zánik Izraela ?


81.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 13:03 avatar
nič nenarobíš mufko.....ako krestan nestojíš na strane Božieho Slova.....   


84.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 13:14 avatar
Truľo židovské náboženstvo nie je kresťanské


61.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:24 avatar
Truľo je za zánik všetkých štátov.
Tak som sa ho pýtal či je aj za zánik Izraela.


57.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:19 avatar
Izrael nezanikne mufko, pretože Boh ma s nim este plany.....   


58.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:22 avatar
VEd si truľo súhlasil so zánikom štátov.


60.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   12. 9. 2019, 12:23 avatar
58/ To uz je na neho moc teraz bude hrat mrtveho chrusta!!!))
Súhlasí hokejis


63.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:29 avatar
podla mňa štaty ako take možu"zaniknuť"......napr....v EU, ale každý narod može dať niečo EU.....,kazdý ma svoju tradiciu....ale to podľa mna pomaly ale isto zaniká....tak ako davno v minulosti boli na našom uzemí možno neandertalci, avari a co ja viem čo, tak v buducnosti tu bude tiež ktovie čo........ S Izraelom je to trochu iné...Ide to až neuveritelne podla Božieho Slova....Znova si ich Boh zhromažduje , tak ako to sľubil.....


65.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:31 avatar
Takže všetky štáty nech zaniknú okrem Izraela ?


67.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   12. 9. 2019, 12:33 avatar
65/ On ma zo susedom dvor bez plota!!!))


69.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:35 avatar
Horšie, je, že má hlavu bez mozgu


73.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:44 avatar
Ked zaniknu tak zaniknu....ale Izrael bude a aj je ako keby mimo toho.....Ktovie kolko národov už zaniklo a Izrael opacne....bol rozprasený a znova je pokope.....uvažuj mufko, ale neviem ci to pochopís vzhladom k tvojmu postoju k Izraelu....ty reinkarnovaný kresťan....


77.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:58 avatar
Takže truľo tento fanatický sionista chce zánik všetkých štátov okrem Izraela


80.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 13:01 avatar
ano pre teba je ten čo uznava Izrael fanatický sionista....aj to hovorí niečo mufko.....antisemita.   


83.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 13:14 avatar
Truľo fanatickí sionisti ako ty považujú židov za výnimočný národ ty protislovenský trol


88.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 14:02 avatar
ano židia su vyvolený Boži narod....ty antisemita.....   . To vie každý kresťan....


89.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 14:30 avatar
Si fanatický sionista vyznávajúci židovský nacizmus o výnimočnosti


90.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 14:31 avatar
Židovské náboženstvo nie je kresťanské


91.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 14:38 avatar
nebolo by žiadných kresťanov, ak by ich Boh nepoužíl na uskutočnenie svojho diela...Vdaka ním máme mesiaša...ktorý musel okrem iného zomrieť.....   ....

takže židovský nacizmus hej?.....ty si iný pomätenec...   


92.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 14:45 avatar
Židovské náboženstvo je kresťanské ?
Podobne ako nemeckí nacisti označovali nemcov za výnimočný národ židovskí sionisti označujú židov za výnimočný národ.


94.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 14:49 avatar
samozrejme že je výnimočný.....Boh si ho vybral na uskutočnenie svojho diela...Dokonca tak výnimočný, že Boh bude súdiť na zaklade postoja k ním.....   


95.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 14:54 avatar
Ulohu ktorú mali bola dávno splnená. Už tisícročia nemajú žiadnu úlohu.
Tvoj boh bude súdiť na základe postoja k židom
Môj Boh na základe činov, myšlienok, pocitov, slov voči všetkým ľuďom


96.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 15:09 avatar
aj na základe postoja k židom....aby ti bolo jasné....So židmi Boh stále počíta....a nenadarmo znova zhromažduje svoj ľud, tak ako to zasľubil....a vidíme to na vlastné oči....su späť na územi, ktoré im dal Boh....   


97.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 15:14 avatar
Dôležité sú činy, myšlienky, pocity, slová voči všetkým ľuďom nezávisle na národnosti.
Nevieš napísať akú majú úlohu židia dnes
Vznik izraela by som nevyvyšoval. Vieme ako vznikol, ako židovské teroristické bandy páchali teroristické útoky, koľko zla napáchali, ako okupujú dnes palestínske územia...


98.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 15:21 avatar
Ako chceš bud si antisemitom....je to tvoje rozhodnutie....Sú na územi, ktoré im dal v minulosti Boh....   


108.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 16:18 avatar
Tvoj sionistický nacizmus každý súdny človek odmieta.
Nevieš napísať akú majú úlohu židia dnes
Vieme aké zverstvá napáchali židia pri presadzovaní izraela i to že okupujú palestínske územia.


103.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   12. 9. 2019, 15:55 avatar
Zidia si svoju sancu prechrachlovali ked umucili a ukrizovali krala svojho jezisa nazaretskeho


109.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 16:18 avatar
103. Naopak. Židovský národ splnil svoju historickú úlohu a teda môže kľudne zaniknúť (tak ako zanikli Kelti).
Súhlasí hokejis


120.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 17:08 avatar
nesmie zaniknúť a ani nezanikne... A preto, ako prorokoval Izaiáš, evanjelium bolo zvestované pohanom. No rovnako je predpovedané, že po dobe súženia uveria v Ježiša aj Židia. V Matúšovi 23:37-39 sa píše, že Mesiáš opúšťa svet, a to pre odmietnutie zo strany Izraela. Doslova sa tam píše: „Lebo hovorím vám: Neuvidíte ma odteraz až dovtedy, dokiaľ nepoviete: Požehnaný, ktorý prichádza v mene Pánovom!“ Satan vie, že obrátenie Židov je v Božom pláne predpokladom pre druhý príchod Krista na zem. Ak by sa mu podarilo vyhladiť židovský národ pred tým, ako spozná v Ježišovi Mesiáša, zmaril by druhý príchod. Preto sú dejiny plné prenasledovania Židov, od križiackych výprav, ktoré sprevádzalo aj zabíjanie Židov, cez ruské pogromy až po nacistický holokaust. Antisemitizmus je súčasťou Satanovho snaženia odvrátiť druhý príchod Krista.


123.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 17:15 avatar
120 - to je silne materialistický výklad božieho slova. Ale navadí. Svet je krásny tým, že je pestrý.


126.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 17:18 avatar
Táraš, čo je na Satanovom snažení materialistické? Satan je duchovná bytosť. To si dovolíš povedať aj o Ježišovi, že (niekto niečo povie), a ty to nazveš materialistickým výkladom? Nemáš hokej v lebečnej dutine?


128.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 17:21 avatar
jasne aj zhromaždovanie naroda je silne duchovné....a vidíme to na vlastne oči...


130.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 17:23 avatar
Pri zhromaždeniach záleží od predmetu zhromaždenia. Môže byť náboženské, i politické…


99.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 15:28 avatar
Kresťanstvo je priamym pokračovaním judaizmu. Starý zákon je judaistický (židovský), a kresťania k tomu veľkému obsahu rôznych textov pridali zopár textov. Mal si v ruke bibliu? Videl si ten obrovský nepomer medzi množstvom strán Starého zákona a Nového zákona?


110.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 16:18 avatar
Ide o to, že židia nie sú kresťanmi.


115.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 16:41 avatar
Židia vytvorili kresťanstvo.


117.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 16:54 avatar
Židovské náboženstvo je kresťanské ?


118.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 16:58 avatar
wiki:

V slovenčine platí, že pokiaľ sa pomenovanie píše s veľkým začiatočným písmenom, označuje slovo Žid príslušníka židovského národa, teda Žida v etnickom slova zmysle, zatiaľ čo žid (s začiatočným malým písmenom) je vyznávačom judaizmu, židovského náboženstva.122.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 17:13 avatar
Veď ja o viem, a aj tak som sa správne vyjadril. Hovorím o Židoch. Chybne mne adresuješ svoj problém. Ja to veľmi dobre viem. Mal si ho adresovať napr. hokejisovi. Ale na to ty nemáš!


124.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 17:16 avatar
122. neadresoval som ho nikomu, iba som to prilepil, že ak niekto nevie, nech si prečíta.

hokejis to použil tiež správne: "Ide o to, že židia nie sú kresťanmi."129.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 17:22 avatar
Šašo, prilepil si to mne, podľa šípky, ja som predsa neoponoval hokejisovi. Len som povedal, že Židia vytvorili kresťanstvo.


133.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 17:30 avatar
129. To je pravda Chcel som, aby sa príspevok zobrazil približne ako pokračovanie aktuálnej diskusie, preto som to urobil tak, ako som urobil.

Nobody´s perfect


139.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 17:50 avatar
Lemmy židia nie sú kresťania !


144.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:02 avatar
Veď to ani netvrdím!!! Vkladáš mi do úst falošné klamstvo. Hovorím, že Židia vytvorili kresťanstvo. Kresťanstvo je pokračovaním, prevzali Starý zákon, a nadviazali na neho Nový zákon. Čítaj viackrát príspevok č. 99, aby si to pochopil.


149.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:08 avatar
Tak neoznačuj židov za kresťanov.


153.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:12 avatar
Aký si len veľký klamár!!! celý čas ťa učím, aby si sa naučil správne čítať vety. A ty sa stále správaš ako analfabet. Ja predsa neoznačujem židov za kresťanov. Ty si poučným príkladom pre tunajšieho -era-. On má takých idiotov ako ty rád, môže na teba upozorniť Wikipédiou.  


156.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:19 avatar
Tak prestaň drístať o židoch ako kresťanoch


160.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:29 avatar
Veď som ešte ani nezačal! Ty si neskutočne zákerný klamár! Ja netvrdím to, čo ty o mne drístaš.  


158.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:25 avatar
Lemmy to mufko si niečo domysli a pere to dookola.....teraz ti bude imervere tvrdiť že žid nie je krestan....a ani neviem, že by si to niekde napísal.....
Súhlasí Lemmy


159.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:28 avatar
Ondrej, ani som to nemohol napísať, pretože sa tým zaoberám dlhšie, a mám na to viac argumentov ako -era- alebo hokejis. Nepotrebujem Wikipédiu. Mne stačí riadny spisovný slovník.
Súhlasí ondrej61


161.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:33 avatar
mufko takýmto štýlom "debatí" stale.....niečo si domysli a už to kruti, len aby ťa nejako "usvedčil z klamstva"


166.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:36 avatar
Truľo tvoj sionistický fanatizmus je smiešny. Tvoji židia vraj výnimoční odmietli Krista.


168.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:39 avatar
mufko ....ono je v podstate dobre, že Ježisa ukrižovali....len tak mohol zomrieť a nasledne vstať z mrtvých....vidieť, že nerozumieš tomu.....


169.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:40 avatar
Truľo to je už 2000 rokov. A židia čakajú stále na akéhosi mesiáša.


171.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:42 avatar
mufko sa nám zašprajcoval   


173.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:49 avatar
Sionistický truľo nie je to už 2000 rokov ?


174.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:52 avatar
nevynucuj si reakcie mufko.....si sa šprajcnul....a meleš dookola....   
Súhlasí Lemmy


176.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:56 avatar
Tak tak truľo židia nie sú ničím výnimoční. Tvoj fanatizmus je smiešny


183.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 19:07 avatar
vynimočnost je v tom, že ich Boh použil na svoje dielo...mufko
dokonca som presvedčený, že neexistuje národ na zemi, ktorý by bol tak prenasledovaný...


189.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:16 avatar
To je dávna historia truľo. Ja hovorím o súčasnosti. Najviac utrpenia zažili rusi


178.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:00 avatar
Ondrej, keď si klamár uvedomí, že bol prichytený pri klamstve, tak potom zvykne dávať akože protiotázky, pri ktorých očakáva, že sa diskutujúci chytí do pasce.
Súhlasí ondrej61


179.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:01 avatar
Lemmy zasa trepeš z cesty ako je u teba zvykom ?
Tvoj spolutrol truľo trepe dilinoviny ako ty.


180.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:02 avatar
Hokejkár, ale že ty trepeš nezmysly o mne, to ťa netrápi. Máš, čo chceš!
Súhlasí ondrej61


186.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:14 avatar
Lemmy ty si diagnoza.
Súhlasí havran


181.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 19:03 avatar
robi to stale....snaži sa niečoho chytiť a mele to dookola...
Súhlasí Lemmy


182.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:05 avatar
Rodičia ho nenaučili povedať: Prepáč, pomýlil som sa! Ospravedlňujem sa za nesprávne vyjadrenie. Myslel som to inak, ako som to napísal.

Toto všetko, a podobne, hokejisovi chýba.


188.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:15 avatar
Lemmy sa neospravedlní


187.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:14 avatar
Tak tak truľo melieš dokola nezmysly o výnimočnosti židov


191.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 19:17 avatar
ano je len jeden taký narod na zemi.....možeš ho ist navstiviť a pozriet miesta, kde chodil Ježiš.......    


192.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:19 avatar
Ich úloha pred 2000 rokmi skončila. Židia dodnes odmietajú Krista ty "výnimočný" národ


196.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 19:26 avatar
neskončila ich uloha.....Ježiš pride druhý krát....je to Bohom vyvolený narod mufko, vdaka nim mame mesiaša....Im sa nedivím, že stale nerozpoznavaju kto to bol Ježiš....Ich predkovia ho poznali ako tesára.... pochadyal priamo od nich...a dali ho ukrižovať....pretože sa podla nich Ježiš ruhal a robil Bohom.....je to ich velmi silne presvedčenie....a v podstate veria v toho istého Boha ako my pohania, čo sme ku Bohu prisli ako slepe kurčatá..........


198.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:31 avatar
Druhý príchod čo má spoločné so židmi ?
Akú majú úlohu ?
Ved sa zobuď ! Kristus bol zabitý pred 2000 rokmi.


202.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 19:39 avatar
nechaj sa prekvapiť....V posledných dobach sa bude všetko točiť okolo Izraela...   


204.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:43 avatar
Samozrejme že nič.
To len v tvojej chorej sionistickej hlave sa deje všeličo


205.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:44 avatar
V tvojej sionistickej hlave sú tvojimi spasiteľmi židia


208.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 19:49 avatar
nie som jasnovidec....


209.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:54 avatar
Ty židov označuješ za spasiteľov


211.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 19:56 avatar
to sa ako okotilo v tvojej kotrbe?.....teraz to budeš mlieť dookola?....mufko tz si proste idiot....   


212.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 20:03 avatar
Truľo melie stále dokola o výnimočnosti židov, že židovský národ ho spasí


213.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 20:11 avatar
teba spasi už len zdravý rozum.....


214.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 20:19 avatar
židovský národ ťa spasí. Sionizmus to je diagnoza.


215.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 20:52 avatar
mufko ty si diagnoza   


216.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 21:20 avatar
Truľo obklop sa židmi a budeš spasený


220.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 21:55 avatar
ty sa potrebuješ zmieriř s Bohom, aby si bol spasený....reinkarnacia ti nepomůže mufko    


221.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 22:06 avatar
židia ma spasia


222.
označiť príspevok

Esenc
   12. 9. 2019, 22:10 avatar
Židia ťa sprasia.    


217.
označiť príspevok

havran
   12. 9. 2019, 21:35 avatar
Ondrík, ty nehovor nič o zdravom rozume, pre teba je to nedostupná vec, zalez pod skriňu a tichúčko kňučkaj bortáčik.


219.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 21:53 avatar
jarabaku.....   .....čo ty vieš komunisto o Bohu a spasení?....no niečo utrus ty kotrmelec   


210.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 19:54 avatar
Človek nepotrebuje židov pre spásu


190.
označiť príspevok

havran
   12. 9. 2019, 19:17 avatar
Lemmy - ty si Goblsov psychoanalytik? Slabo ťa školili strýčkovia v USA


195.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:25 avatar
Havran, si primitív, nakoľko nevieš nič, len ohovárať ľudí.


201.
označiť príspevok

havran
   12. 9. 2019, 19:38 avatar
Lemmy- ty sa ohováraš sám. Niektorí tvoji drukéri nestoja za viac ako len oprieť o nich bycikel. Od teba diagnóza má takú cenu ako predpoveď počasia od alkoholika ležiaceho pod bránou, kde chodia oštievať pouliční psy.


203.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:41 avatar
Ozaj? Skús ma citovať, kde sa sám ohováram, aby si neostal klamár a idiot.


207.
označiť príspevok

havran
   12. 9. 2019, 19:49 avatar
Lemmy- to vážne? Očakávaš, že budem lustrovať tvoje nezmyselné a jedovaté kecy. Už to, že na teba vôbec reagujem je pre teba česť ty zmätku.


164.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:35 avatar
Lemmy ved netáraj. Židia odmietli Krista.


163.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:34 avatar
Sionista, židia odmietli Krista
Súhlasí ondrej61


165.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:36 avatar
ano odmietli, a dali ho ukrižovať.....naplnilo sa tak božie dielo....   


167.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:37 avatar
Už 2000 rokov odmietajú tvoji tzv. "výnimoční" židia Krista,.


170.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:41 avatar
ano su vynimoční....bolo ti to vysvetlene, v com je ta výnimočnosť...


172.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:48 avatar
"Výnimočný" národ ktorý nie je schopný ani len pochopiť že Kristus je Mesiáš


131.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 17:27 avatar
Zidia spoznaju ,kto to bol Ježiš, a pri druhom príchode povedia....Požehnaný, ktorý prichádza v mene Pánovom......


132.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   12. 9. 2019, 17:29 avatar
131/ Jezis? Myslis toho retarda???))


140.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 17:51 avatar
Židia nie sú schopní ako podľa teba výnimočný národ spoznať Krista ako Mesiáša ?


141.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 17:54 avatar
daj si otázku.....bol by vôbec Ježiš ukrižovaný, ak by ho rozpoznali všetci židia?.......


143.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 18:00 avatar
141. To bolo pred 2000 rokmi. Odvtedy na to už mohli prísť.


150.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:08 avatar
U zidov sa ja nedivím...Ježisa dali ukrižovať preto, že sa ruhal a robil Bohom....a oni v tom žiju stale....nemyslia to zle....
A ja si myslim, že Boh im to toleruje....Ježiš neprisiel na svet, aby ho zabili židia, ale aby ho zabil ľudský hriech.....čo sa aj uskutočnilo......

Velmi ťažko dnes ludia menia svoje nazory....je to vidieť vo vsetkých denomináciách....málokto ustupi zo "svojej pravdy"


154.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:16 avatar
Ty tvrdíš akí sú židia výnimoční a nie sú schopní tisícročia pochopiť že Kristus je Mesiáš a stále na akéhosi mesiáša čakajú.


157.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 18:22 avatar
ano čakajú a dočkaju sa, ale to už bude druhý príchod.....vtedy sa naplni to čo povedal Ježiš......"Lebo hovorím vám: Neuvidíte ma odteraz až dovtedy, dokiaľ nepoviete: Požehnaný, ktorý prichádza v mene Pánovom!"
vynimočnosť je v tom , že je len jeden národ, ktorý bol vyvolený.....Aj Božie Slovo vela krát rozlišuje židov a pohanov.....

Samozrejme aj dnes sa vela židov obracia.....a stávaju sa kresťanmi......   


162.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:33 avatar
Krista odmietli.


146.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:06 avatar
Ty židov označuješ ako keby to boli kresťania ale nie sú to kresťania a nie sú schopní viac ako 2000 rokov spoznať že Kristus bol Mesiáš ale označuješ ich za úžasných výnimočných.


151.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:09 avatar
Klameš. Ondrej správne poukazuje, hovorí o židoch, lebo v čase ukrižovania to boli židia, ktorí sa domáhali jeho ukrižovania. Podľa biblie ho ako mesiáša nerozpoznali. Preto dali prednosť zločincovi.
Súhlasí ondrej61


155.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:18 avatar
Ved hej židia nie sú ničím výnimoční nie sú schopní ani len rozoznať že Kristus je Mesiáš.


142.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 17:57 avatar
tí, čo veria písmenám v Tóre, nemajú dôvod

www.delet.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


145.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:04 avatar
Dnes nevieme, ako to vtedy bolo. Pokiaľ Židia odmietajú, môže to byť dôsledok toho, že počas svojho života, ani života ďalších pokolení, nezaznamenali také niečo, čo už tvrdia kresťania, že nejaký Ježiš existoval. To môže byť vážny dôvod na odmietnutie tézy o Ježišovi ako Mesiášovi.


148.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 18:07 avatar
Lemmy ved hej židia odmietajú Krista, Izrael nie je kresťanská krajina.


125.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 17:16 avatar
Lemmy židovské náboženstvo nie je judaizmus ?
Chceš tvrdiť, že je kresťanské ?


127.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 17:21 avatar
Keď nevieš čítať, tvoj problém. Môžem len opakovať: Židia (etnikum, národ) vytvorili kresťanstvo. A platí: 99. príspevok:

Kresťanstvo je priamym pokračovaním judaizmu (židovského náboženstva). Starý zákon je judaistický (židovský), a kresťania k tomu veľkému obsahu rôznych textov pridali zopár textov. Mal si v ruke bibliu? Videl si ten obrovský nepomer medzi množstvom strán Starého zákona a Nového zákona?

Myslím si, že kladieš sprosté otázky, lebo si bibliu videl z rýchlika, alebo vôbec, a nemáš žiadnu predstavu o množstve strán v biblii.


138.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 17:49 avatar
Lemmy židovské náboženstvo je judaizmus a nie kresťanstvo !
Izrael nie je kresťanská krajina !
Súhlasí -era-


134.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 17:32 avatar
Napríklad Kasafran to nevie rozlišovať. Už som ho na tento nedostatok upozorňoval neraz,


135.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 17:33 avatar
Napríklad Žid môže byť aj humanista. Lenže Kasafran to nevie pochopiť, on z toho príkladu nelogicky vyvodí, že som tiež Žid. 


136.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 17:35 avatar
135. Môj názor je, že aj Kasafran dokáže rozlišovať Židov od sionistov... ale iba keď chce


152.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:10 avatar
A kedy sa tak stalo, že sa mu zachcelo?


102.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 9. 2019, 15:42 avatar
kto považuje ježiša za vyvoleneho bohom je protislovensky ?


104.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   12. 9. 2019, 15:56 avatar
Boh so slovenskom rata ako s vyvolenym


107.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 16:15 avatar
104. Lenže to nie je napísané v Biblii...


68.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 12:35 avatar
57. nemá


75.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 12:49 avatar
nechaj sa prekvapiť.... 
Súhlasí -era-


78.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 12:58 avatar
A akú má dnes úlohu náš konšpirátor ?


85.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 13:16 avatar
Náš konšpirátor truľo nevie akú má dnes úlohu Izrael


45.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 11:16 avatar
veru aj mufko dostane rozum.....všetko ma svoj čas....   


32.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 21:17 avatar
Kristus sa narodil v dobe kedy pokrvnosť, pôvod hrali veľkú úlohu.


36.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   11. 9. 2019, 23:28 avatar
A zidovsky narod bude zniceny preto ze umucili a ukrizovali krala svojho jezisa nazaretskeho.


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 9. 2019, 18:15 avatar
vyboskavat sudruhov z kgb v kremli . Nič nie je viac
Súhlasí ondrej61


22.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 18:23 avatar
bozkávať amerických súdruhov to je sen trola


15.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   11. 9. 2019, 17:28 avatar
Samozrejme za majú .....ktorá krajina ich nemá?... 


5.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 9. 2019, 16:48 avatar
(4) Era,
ja si myslím pravý opak. Veď záujmom naprostej väčšiny Slovákov a našich všetkých spoluobčanov iných národov a národností žijúcich na území Slovenska je predovšetkým mier, priateľstvo a rovnoprávna (nekoristnícka) spolupráca so všetkými národmi sveta...
Žiaľ, musím však konštatovať, že medzi nami na území Slovenska je dosť sionfašistických živlov derúcich sa za akúkoľvek cenu k moci s cieľom naše územie zbaviť zvyškov štátnej a národnej suverenity záujmov a vydať ho napospas nadnárodnej totalite kapitálu


9.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 9. 2019, 17:17 avatar
mier, priateľstvo a rovnoprávna (nekoristnícka) spolupráca so všetkými národmi sveta...

To nie sú žiadne také záujmy, pre ktoré by bolo nutné zachovať slovenský národ. A teda nie sú nijako Slovenské. Rozpustenie sa Slovenska do iných štátnych útvarov z týchto cieľov nijako neuberie.


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 9. 2019, 16:56 avatar
špionuju huaaaaaaaaaaaaa
Súhlasí ondrej61


12.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 17:22 avatar
Sú to špíny !


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 9. 2019, 18:22 avatar
špinujú


23.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 18:23 avatar
Sú to špiny ako ty


38.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 08:50 avatar
Mufík je špína.....   


8.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 9. 2019, 17:07 avatar
(7) Osvietený,
si nepoučiteľný - veď už v tejto a každej ďalšej duchaprázdnej reakcii máš použiť iáiáiáiáiá...


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   11. 9. 2019, 18:27 avatar
Presne, čo americký tro to somár.


39.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 9. 2019, 10:34 avatar
(9) Era,
skutočne si ma nečakane prekvapil svojím "svetoobčianskym" postojom - nože mi prezraď, matke akej národnosti, rasy a vyznania si sa narodil...?


40.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 10:57 avatar
Kasafran:
Národnosť slovenská, rasa biela, vyznanie rímskokatolícke.
Načo ti budú tieto údaje?
Súhlasí Osvietený


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 11:03 avatar
Ak sú to reálne údaje.


43.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 11:14 avatar
41. Na tom predsa vôbec nezáleží


46.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 11:23 avatar
Ak na pravde nezáleží.


93.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 9. 2019, 14:46 avatar
era presne to iste ako je . Ale už onedlho budeš sionfašista u Kaca
Súhlasí ondrej61


48.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 9. 2019, 11:27 avatar
(40) Era,
tie údaje mi pomôžu pochopiť, pod vplyv akého "fenoménu" sa mohla a stále môže dostať časť slovenských občanov Slovenska, pre ktorých mier, priateľstvo a rovnoprávna (nekoristnícka) spolupráca so všetkými národmi sveta a pre ktorých podľa Tvojho vyjadrenia (9):
"To nie sú žiadne také záujmy, pre ktoré by bolo nutné zachovať slovenský národ. A teda nie sú nijako Slovenské.
Rozpustenie sa Slovenska do iných štátnych útvarov z týchto cieľov nijako neuberie."


53.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 12:08 avatar
So zločincami ako je Kasafran, sa to nedá dosiahnuť. Kasafran vie len tárať o mieri a priateľstve, v skutočnosti je to červ medzi komunistami, ktorý šíri nenávisť a ohovára ľudí, čím sa snaží narušiť pokoj a mier medzi ľuďmi.
Súhlasí Osvietený


87.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 13:54 avatar
Kasafran, obávam sa, že ti nič nepomôžu objasniť. Pretože ľudí s takými východiskami je veľmi veľa a hlavne, sú názorovo veľmi rôznorodí.

Ty tu rád píšeš ľuďom, aby sa hlbšie zamysleli, ale teraz mám z teba dojem, že sám myšlienkovo nedokážeš obsiahnuť to, čo citovo vnímaš ako správne. A to je podľa mňa aj celkový problém našej krajiny - my aj citom vnímame že to alebo ono je správne, ale keď dôjde na jasnú myšlienkovú argumentáciu, tak iba habkáme a končíme pri nekonkrétnych frázach, z ktorých sa môžu naši oponenti iba sucho vysmievať.
Súhlasí Osvietený, Lemmy


101.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 9. 2019, 15:39 avatar
era palec hore. vyborne si to popísal.
Súhlasí Lemmy


111.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 16:19 avatar
Písal aj o tebe


105.
označiť príspevok

the X žena
   12. 9. 2019, 16:01 avatar
87. -era- v kasafranovom prípade je to okrem fráz, hlavne intrigovanie o diskutéroch Df . v podstate on nerobí nič iné , len úmyselne prekrúca fakty, klame a ohovára inych uzívatelov fóra.
Súhlasí Lemmy


106.
označiť príspevok

-era- muž
   12. 9. 2019, 16:15 avatar
Nemám ten pocit. Z Kasafrana určite nie.


112.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 16:20 avatar
To robí osvetielkovaný !


114.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 16:27 avatar
sa ti to domotalo....Osvietený píše ferovo na rovinu, neintriguje a nikoho neohovara.....


116.
označiť príspevok

hokejis muž
   12. 9. 2019, 16:53 avatar
osvetielkovaný je špinavý intrigán, klamár, dezinformátor...


113.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   12. 9. 2019, 16:25 avatar
Kasafran nenávidí židov....a všetkých ľudi nálepkuje na základe postoja k ním.....ak maš k židom kladný vzťah, si sionfašista...A takto to potom dopadne....nalepuje hoaxy, a je totalne domotaný....


86.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 9. 2019, 13:29 avatar
(53) Lermmy,
opäť si sa prebudil do svojho "humánneho" sionfašistického delíria...?


100.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 15:36 avatar
Opäť som ukázal tvoju pravú fašistickú tvár.
Súhlasí Osvietený


119.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 9. 2019, 17:01 avatar
(100) Lemmy,
chlapče nepoučiteľný a nechápavý - už som nielen Teba, ale aj Tvojho súčasného DF "vodcu" Osvietenému na tomto fóre viackrát upozornil na historickú spätosť sionizmu s fašizmom. Avšak vaše, buď dostatočne nevzdelané, alebo totálne zaslepené, indivíduá to stále nedokážu pochopiť...
Autori a realizátori NWO, ktorým sa svetový vývoj čím ďalej-tým viac vymyká spod ich priameho vplyvu, už celé desaťročia hľadajú stále nové formy a spôsoby, ako čo "najpresvedčivejšie" spojiť a !zosúladiť" dva spoločensko-ekonomické antagonizmy - komunizmus a fašizmus...
Obidvaja ste síce oddanými služobníkmi tejto sionistickej idey, ale väčšine účastníkov tohto DF ste už dlhodobo na smiech s tancom nad plačom...


121.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 17:11 avatar
(119) Kasafran,
chlapče nepoučiteľný a nechápavý, a kto ti za to môže, že si mechom udretý? Že si síce člen komunistickej strany, ale propaguješ fašizmus!!! Ty nemáš vôbec zosúladený názor. Naoko si akože člen komunistickej strany, v skutočnosti robíš všetko pre to, aby si túto stranu čo najviac hanobil, pošpinil, a to tak, že propaguješ fašizmus. Áno, zatiaľ je to na smiech, pretože si jedinečný exot, nepoznám viac takých idiotov ako si ty, aby komunista vychvaľoval fašizmus.


137.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 9. 2019, 17:40 avatar
(121) Lemmy,
chudáčik, ešte stále si si nedoliečil to svoje nechápanie skutočného/reálneho humanizmu, a preto sa začínaš správať ako sionfašistický "ochranca" komunizmu...?
No, ktože by to len o Tebe povedal, že ako kovaný neoliberálny sionfašista a antikomunista dokážeš "obviňovať" mňa, komunistu, že som fašista...?


147.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:06 avatar
Nemám ťažkosti s humanizmom, ako ho nemajú milióny čestných ľudí vo svete. Zato ty si nevyliečiteľne chorý z tej fašistickej nákazy, ktorou strpíš.
Súhlasí ondrej61


184.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:09 avatar
Kasafran, nepoznám väčšieho idiota ako si ty. Používaš slovo, ktoré okrem teba asi nikto, a nevieš ho definovať. Tzv. sionfašizmus.

Teraz si napísal tiež čosi otrasné, výplod fašistickej mysle: sionfašistický "ochranca" komunizmu. Ako obhájiš toto tvoje slovné spojenie?


185.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:12 avatar
Fašista Kasafran, člen KSS, dodnes si neobhájil svoj výraz sionfašista. Citujem, pripomínam: Dokáž tunajšími vetami, ktoré sú charakteristické pre sionfašizmus, ktorým sa tak dlhodobo oháňaš. A poskytni definíciu sionfašizmu, z ktorej bude jasné, že tunajšie tebou citované vety s definíciou. Aby si sa zasa nezosmiešnil. 21. príspevok v téme: Protislovenské živly opovrhujú ušľachtilou prezidentkou Zuzanou.

Takže, nič ti neostáva, len prestať zo seba robiť idiota.


193.
označiť príspevok

havran
   12. 9. 2019, 19:21 avatar
Lemmy - tá tvoja ušľachtila ešte stále spí ako šípová ruženka, no stíha denno denne robiť prešlapy , takže ani všetky neoliberálne média jej fasádu nezrovnajú. JE TO decko a neuvedomuje si kam tá cesta ktorou ide vedie.
Súhlasí Kasafran


194.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:22 avatar
To je tak, keď sprostý kôň nemá názor, ale v 193. si potrebuje kopnúť. Toto je výhoda, že nemusím byť v stajni s koňom Havranom.


218.
označiť príspevok

havran
   12. 9. 2019, 21:38 avatar
Lemmy- ty si neschopný, alebo ti to niekto zakázal, aby si videl realitu. Si škodca pre Slovenský národ.
Súhlasí Kasafran


197.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:28 avatar
Havran, ty si zmija, nakoľko reaguješ aj tam, kde nevieš čo povedať, nakoľko sám nevieš definovať Kasafranov výraz sionfašizmus. Ty si len taký tupec, ktorý ho bráni bez toho, aby si vedel, čo on tára za nezmysly.


199.
označiť príspevok

havran
   12. 9. 2019, 19:32 avatar
Lemmy- problém je v tom, že vidím, ako ty reaguješ a myslíš si aký si "úžasný". Nechápeš čo Kso označuje ako sionfašizmus?
Však ho požiadaj o vysvetlenie.


200.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 19:33 avatar
Veď som ho požiadal, ale robí sa sprostým, nechce odpovedať!


206.
označiť príspevok

havran
   12. 9. 2019, 19:45 avatar
Lemmy. To vravíš pri plnom vedomí? Veď ti to už povedal niekoľko krát, dokonca opisným spôsobom. Nehovor stále "nemtudom", to ťa neospravedlňuje. A všimni si ako sa ty vysporiadaš s každým, čo má iný názor ako ty. Nemáš úctu k ľuďom iného názoru. Ja viem, ty máš na to svoje zdôvodnenie, ale to súvisí s tvojou kultúrou a charakterom.
Súhlasí Kasafran


175.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 9. 2019, 18:54 avatar
(147) Lemmy,
veď sa už toľko a až natoľko nepredvádzaj ako exemplárny typ "humánneho" paranoika...


177.
označiť príspevok

Lemmy muž
   12. 9. 2019, 18:58 avatar
Veď ja nemám žiadny dôvod predvádzať sa, iba kritizujem fašistov, ako si ty, ktorí škodia Slovensku. To, že tvoja fašistická demagógia nevadí členom Komunistickej strany Slovenska, sa mňa už netýka. To len sucho konštatujem, že možno máš výrazný podiel na likvidácii komunistických myšlienok na Slovensku. Zrejme vieš, čo robíš. Asi ako ten americký špión v Kremli.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:10,  Tomu tiež nerozumiem. Niektorí z ĽSNS to robia bežne.
dnes, 17:09,  Tá hádka je o tom, kto stihne záchranný čln. :-))
dnes, 17:09,  Lemmy anarchia nie je demokracia to si vážne nevidel Matelka v priamom prenose dnes?
dnes, 17:08,  Hore hlavu, Slovač! Ešte nie je všetkým dňom koniec!....Je prdčasné kričať: keď ste si...
dnes, 17:07,  J.Tull Matovič to dnes vyriešil razantne a netrvalo to tak dlho ako Sulíkovi. Keď sa Titanic...
dnes, 17:03,  Lemmy Oni nás s tým naučia žiť, lebo im sa takto bude pohodlnejšie vládnuť. Kto to ešte...
dnes, 17:02,  14, .... nie, aj satan patrí do tohoto rozdelenia, a Ezechiel ho opisuje na počiatku ako...
dnes, 17:00,  146+149 Keď ukážeš (isto Emilkovi) *56
dnes, 17:00,  10, ...... Nie, .... sú len : Archanjel, ....serafíni, .... cherubíni, .... anjeli!...
dnes, 16:59,  ..nech prídu, teším sa. .. *21
dnes, 16:59,  Buď pripravený - vždy pripravený! *56
dnes, 16:56,  ešte chichotal ...
dnes, 16:54,  Era, uvedom si, ak sa Ti uráči - keby prof. Husár začal "hovoriť" o Tebe, potom...
dnes, 16:54,  Nože, my sme sa tu ani raz nehádali spolu s nadjou. ...ale netreba sa na seba spoliehať. =(
dnes, 16:53,  Akože koniec (srandy, hihi:+)
dnes, 16:52,  Príde miestna ochranka, a máme po obložených chlebíčkoch. *03*39*14
dnes, 16:52,  17, ........ a ako rozlíšiť "POSLA" od toho kto "POSIELA", tak to nám...
dnes, 16:51,  Poď k nám, z nás každý chcel by dať, ceste ku kovidu ten správny Smer(SD) Ty sám rád...
dnes, 16:51,  ..áno tak, ..
dnes, 16:49,  144+146 ? kúp uhlie! =DD
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(443 948 bytes in 0,254 seconds)