hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Ako vybaviť malý byť
príspevkov 29 |
zobrazení 150 |
tému vytvoril(a) 25.8.2019 16:42 mukel4
posledná zmena 25.8.2019 19:32
|
1
|
Ahojte.
Mám malý byt. Budem rekonštruovať.
Verím, že sa dá nábytkovo vybaviť tak, aby bol moderný aj priestranný, keďže je malý - dobrým návrhom nábytku.
Ako by ste postupovali v návrhu vy ? nechať to na firmu ?
|
 |
|
2
|
|
|
1. mukel4 25.08.2019, 16:42
Ahojte.
Mám malý byt. Budem rekonštruovať.
Verím, že sa dá nábytkovo vybaviť tak, aby bol moderný aj priestranný, keďže je malý - dobrým návrhom nábytku.
Ako by ste postupovali v návrhu vy ? nechať to na firmu ?
▲
25.08.2019, 16:49
|
To som ešte nevidel že by dieťa byt išlo zariadovať
|
 |
|
3
|
|
|
2. Osvietený 25.08.2019, 16:49
To som ešte nevidel že by dieťa byt išlo zariadovať
▲
25.08.2019, 16:57
|
dieťa ? čo to táraš za táraninky
|
 |
|
4
|
|
|
3. mukel4 25.08.2019, 16:57
dieťa ? čo to táraš za táraninky
▲
25.08.2019, 17:20
|
To tak na Slovensku je že za dospeleho sa považuje človek ak má 18 rokov
|
 |
|
5
|
|
|
4. Osvietený 25.08.2019, 17:20
To tak na Slovensku je že za dospeleho sa považuje človek ak má 18 rokov
▲
25.08.2019, 17:21
|
A ty si ako prišiel na to že nemám 18 rokov ? 
|
 |
|
6
|
|
|
5. mukel4 25.08.2019, 17:21
A ty si ako prišiel na to že nemám 18 rokov ?
▲
25.08.2019, 17:24
|
Uplne jednoducho . A so 100 % istotou. Píšeš také idiocie ako kotlebovec . Samozrejme to ešte neznamená že si male decko iba naznačuje že si menálne mimo . Ale čítajúc viac vidím že si len decko malé . A nie si ?
|
 |
|
7
|
|
|
6. Osvietený 25.08.2019, 17:24
Uplne jednoducho . A so 100 % istotou. Píšeš také idiocie ako kotlebovec . Samozrejme to ešte neznamená že si male decko iba naznačuje že si menálne mimo . Ale čítajúc viac vidím že si len decko malé . A nie si ?
▲
25.08.2019, 17:29
|
a čo tu teraz odveci veci riešiš ? 
|
 |
|
8
|
|
|
7. mukel4 25.08.2019, 17:29
a čo tu teraz odveci veci riešiš ? 
▲
25.08.2019, 17:42
|
|
10
|
neviem kto sa ťa čo pýtal... ty si fakt ožiarený 
|
 |
|
12
|
|
|
10. mukel4 25.08.2019, 17:45
neviem kto sa ťa čo pýtal... ty si fakt ožiarený 
▲
25.08.2019, 17:52
|
deco drbnute kotlebovské ty si sa na verejnom fore opýtal :
Mám malý byt. Budem rekonštruovať.
Verím, že sa dá nábytkovo vybaviť tak, aby bol moderný aj priestranný, keďže je malý - dobrým návrhom nábytku.
Ako by ste postupovali v návrhu vy ? nechať to na firmu ?
Na akú firmu to chceš nechať ty žobrák ?
Veď ti tatko platí 60 € alimentov lebo je taký istý ako ty .
odkaz
Si uplne odstrelená hlava ako ľsns ???
|
 |
|
14
|
|
|
12. Osvietený 25.08.2019, 17:52
deco drbnute kotlebovské ty si sa na verejnom fore opýtal :
Mám malý byt. Budem rekonštruovať.
Verím, že sa dá nábytkovo vybaviť tak, aby bol moderný aj priestranný, keďže je malý - dobrým návrhom nábytku.
Ako by ste postupovali v návrhu vy ? nechať to na firmu ?
Na akú firmu to chceš nechať ty žobrák ?
Veď ti tatko platí 60 € alimentov lebo je taký istý ako ty .
www.diskusneforum.sk/tema/malo-mi-plati#r2030037
Si uplne odstrelená hlav...
▲
25.08.2019, 17:54
|
Edko čo sa tu vytáčaš, tak buď mu poraď, alebo si to nevšímaj, na čo hneď kričíš?
|
 |
|
16
|
|
|
14. Nadja 25.08.2019, 17:54
Edko čo sa tu vytáčaš, tak buď mu poraď, alebo si to nevšímaj, na čo hneď kričíš?
▲
25.08.2019, 17:58
|
Naďuš ja nekričím . Veď som mu poradil , že ani Kotleba mu lepšie neporadí . Z tých 60 € čo dostava alimentov byť ani byt nekúpi ak tak do uťahovačky
|
 |
|
17
|
|
|
12. Osvietený 25.08.2019, 17:52
deco drbnute kotlebovské ty si sa na verejnom fore opýtal :
Mám malý byt. Budem rekonštruovať.
Verím, že sa dá nábytkovo vybaviť tak, aby bol moderný aj priestranný, keďže je malý - dobrým návrhom nábytku.
Ako by ste postupovali v návrhu vy ? nechať to na firmu ?
Na akú firmu to chceš nechať ty žobrák ?
Veď ti tatko platí 60 € alimentov lebo je taký istý ako ty .
www.diskusneforum.sk/tema/malo-mi-plati#r2030037
Si uplne odstrelená hlav...
▲
25.08.2019, 17:59
|
Načo mi píšeš offtopic s nadávkami ? Si sa na mňa nalepil ako úchyl
|
 |
|
18
|
|
|
17. mukel4 25.08.2019, 17:59
Načo mi píšeš offtopic s nadávkami ? Si sa na mňa nalepil ako úchyl
▲
25.08.2019, 18:01
|
mukel4 uvedom si čo píšeš ty náš kotlebovec .
Aby si ešte nelapil v škole 3 zo správania
|
 |
|
19
|
|
|
18. Osvietený 25.08.2019, 18:01
mukel4 uvedom si čo píšeš ty náš kotlebovec .
Aby si ešte nelapil v škole 3 zo správania
▲
25.08.2019, 18:03
|
pokročil si z nadávok na vyhrážku? internetový úchyl 
|
 |
|
20
|
|
|
19. mukel4 25.08.2019, 18:03
pokročil si z nadávok na vyhrážku? internetový úchyl 
▲
25.08.2019, 18:05
|
To nie je vyhrážka to sa premení na realitu a budeš pekne u riaditeľa vysvetlovať ako chceš vraždit ciganov a či som ti ja úchyl . To bude čoskoro ty staviteľ
|
 |
|
22
|
|
|
20. Čeka 25.08.2019, 18:05
To nie je vyhrážka to sa premení na realitu a budeš pekne u riaditeľa vysvetlovať ako chceš vraždit ciganov a či som ti ja úchyl . To bude čoskoro ty staviteľ
▲
25.08.2019, 18:18
|
Si internetový úchylák.. To už nezmeníš
|
 |
|
23
|
|
|
22. mukel4 25.08.2019, 18:18
Si internetový úchylák.. To už nezmeníš
▲
25.08.2019, 18:21
|
Pravda sa ti ťažko nesie ty náš staviteľ
|
 |
|
24
|
|
|
22. mukel4 25.08.2019, 18:18
Si internetový úchylák.. To už nezmeníš
▲
25.08.2019, 18:23
|
26. ty si úchyl, skoro 30 muz zakladá temy ze mu o tec platí 60 e alimenty. to je zvrátené sorryyy
|
 |
|
25
|
|
|
24. the X 25.08.2019, 18:23
26. ty si úchyl, skoro 30 muz zakladá temy ze mu o tec platí 60 e alimenty. to je zvrátené sorryyy
▲
25.08.2019, 18:29
|
|
26
|
|
|
25. mukel4 25.08.2019, 18:29
ty si tiež úchyl, sorry
▲
25.08.2019, 18:30
|
29. všetci sme tu uchylaci, len ty si oukej , jasné 😉
|
 |
|
27
|
|
|
24. the X 25.08.2019, 18:23
26. ty si úchyl, skoro 30 muz zakladá temy ze mu o tec platí 60 e alimenty. to je zvrátené sorryyy
▲
25.08.2019, 19:19
|
|
11
|
Čítala som, že jeden chlapík mal tiež malý byť, a tak si z neho spravil bazén. Problém bol, že voda bola moc ťažká a celé to napokon spadlo...
|
 |
|
15
|
|
|
13. Osvietený 25.08.2019, 17:53
Nie je byť ako byť   
▲
25.08.2019, 17:55
|
Ale no...  ... byt či nebyt? To je otázka...
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 160 243 B
vygenerované za : 0.074 s
unikátne zobrazenia tém : 2 111 891
unikátne zobrazenia blogov : 21 606
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...
citát dňa :
Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.
|