hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Malo mi plati

príspevkov
2
zobrazení
88
tému vytvoril(a) 2.7.2019 14:46 mukel4
posledná zmena 2.7.2019 16:49
1
02.07.2019, 14:46
tato má auto, dom, živnosť. sudca mi povedal že sa mam uspokojiť so 60 eurami vyzivnym.
a pozeram ine pripady 200-600e hocikto.
none
2
02.07.2019, 16:49
minimalne 300 a viac
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 95 476 B vygenerované za : 0.039 s unikátne zobrazenia tém : 2 111 891 unikátne zobrazenia blogov : 21 606 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si myslíš, že programovanie je náročná činnosť a vyžaduje si nejaké špeciálne zručnosti... Ale nie je to celkom tak... Snáď každý z nás denno-denne programuje a ani si to neuvedomuje... Chceš ...

citát dňa :

Niekomu ide práca od ruky a niekomu zasa ruky od práce.