hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Ako sa mám a čo ma teší 49

príspevkov
22
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 15.1.2022 10:24 Nikto a nič
posledná zmena 15.1.2022 13:09
1
15.01.2022, 10:24
Ako sa mám a čo ma teší 49

Ahoj

Dlho Som (ne)písal tak sa opäť hlásim. Veci sa majú tak, že od začiatku januára Som presedlal na hry a konkrétne na moju srdcovku z detstva a to final fantasy VII. Túto hru Som vtedy (ne)dohral do konca, jednak mi chýbala pamäťová karta a jednak mi umrela jedna členka skupiny.

Teraz Som si našiel kompletné návody a videá ako hrať hru a na počudovanie a potešenie je toho kvantum. Kopec bonusov, že hra si bude vyžadovať dlhší čas. V hre Som pred koncom hry na ktorej ma čaká finálny Boss, ale akonáhle vstúpim do tejto hry s Bossom niet návratu. Preto sa odmšmŕdam s bonusmi.

Čo sa týka režimu dňa, organizéra, bol narušený, bo som hral aj 15 hod denne. Mám odohratých vyše 98hod. Preto prechádzam a obnovujem znovu organizér tak, aby bol vyvážený na aktivity.

Najviacej starostí mi robí (samo)štúdium, kde sa duša moja trápi, (ne)chce sa jej, má odpor a (ne)chuť voči tomu, mám čo robiť, aby Som ju trancendoval, či transformoval. A preto teraz skúšam (samo)štúdium činiť so 4,5 hod/deň na dve hodky/denne a dve hodky denne čítanie motivačnej, odbornej literatúry a čítanie iečo z ezoteriky a duchovna... plus polhodka/den prestávka.

Ostatné položky v organizéri sú na dennom poriadku, vykonávam ich. Želám a prajem veľa zdravíčka a veľa trpezlivosti ísť za svojim cieľom. S pozdravom:

vrana
sobota 15. 01. 2022 10:13
none
2
15.01.2022, 10:48
15 hodín, to je dosť... ideš niekedy aj von?
Stále tu vidíme len starostlivosť o svoju dušu, ale pamataj, v zdravom tele zdravý vzduch... eee duch...
none
3
15.01.2022, 10:48
Enax, vidím ťa tu, ty si na tom podobne, že 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 83 556 B vygenerované za : 0.113 s unikátne zobrazenia tém : 36 438 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Škoda krásy, keď rozumu nieto.