Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

23 dôvodov, prečo človek umiera

2
reakcií
215
prečítaní
Tému 5. mája 2019, 19:30 založil gabriel pb.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 5. 2019, 19:30 avatar
začíname u zvery, zver by nedožila život, ak by nenaplnila svoj osud, čiže, ak by nedozrela a nezostarla a neprežila všetky zvieracie sny takto umierajú zvery ako teda umiera človek, človek umiera na 23 dôvodov, na ktoré zabudne, ktoré odmietne a ktoré nepríjme do svojho života, spomeniem iba trinásť dôvodov smrti človeka, prvý dôvod je takýto, zabudnete na svoje aktívne telo, precestuje veľa kilometrov a telo je pasívne, druhý dôvod smrti človeka je takýto, nie ste potrebný pre spoločnosť ( prežili ste sv. vojnu alebo inú živelnú katastrofu ), tretí dôvod je takýto, dosiahnete stav osvietenia a niektorí ľudia Vás nebudú mať radi, odmietne Vás hriešna spoločnosť, ďalších desať dôvodov sú katolícke hriechy, zvyšné dôvody neuvádzame, lebo viacerí ľudia ak vedeli všetko zbláznili sa, nezabudnite, že každý jeden dôvod smrti môžte opraviť ak máte snahu a veľké srdce

2.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   5. 5. 2019, 19:52 avatar

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 5. 2019, 19:54 avatar
nebol by som taký dokonalý , budúcnosť je samé prekvapenie, len aby to neskončilo opačne, kto druhému jamu kopal, ochutnal život
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:52,  Voľné pokračovanie najnovšie príspevky od tohto účastníka Ano dementný americký...
dnes, 15:51,  majko1- nemáš si z čoho vybrať? Však máme dosť pionierov s modrými šatkami,...
dnes, 15:48,  Ano dementný americký trol americké špiny diktujú našim politikom :)
dnes, 15:47,  Voľné pokračovanie Americký trol musíme chrániť našu krajinu pred americkým...
dnes, 15:47,  Americký trol tvoji páni diktujú našim politikom :)
dnes, 15:45,  130. osvieteny a vieš čo , moze byt ;) ked UK spevák Theo Hutchcraft naspieval skladbu v...
dnes, 15:43,  Blaha šíri hoax, že Denník N napísal, že na proteste v Bratislave bolo 10 miliónov ľudí...
dnes, 15:42,  Ľuboš Blaha pripravuje s konšpiračným webom a Extra plus knihu statusov Poslanec...
dnes, 15:41,  Konšpiračná scéna šíri hoax a spája .týždeň a Zuzanu Čaputovú s Goebbelsom...
dnes, 15:40,  35. J.tull . seraf je krestanka jak hovado, ked jej práve nešvihá v gebuly ;) asi dalši...
dnes, 15:38,  Lemmy mojej kamoške z Martina v NY jeden chlapec hovorí. Že si ty z Tennessee ??? Ona že a...
dnes, 15:38,  gabriel pb tak múdry človek nefunguje-máš v tom hokej.
dnes, 15:36,  Seraf;), záleží od toho, kde človeka vysadia... pokiaľ kdesi v púšti, potom najskôr asi...
dnes, 15:33,  Prišli na rad i humorné videá s osobnosťou Luboša Blahu *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 15:31,  presne tak ako píšeš era keby nebola fašisticka pospolitosť ktorej členovia sa stali ľsns...
dnes, 15:31,  467. ááále kto si to chcel kúpit garzónku v ruzinove , no tak ;) ale ked chces, si ta...
dnes, 15:29,  Vždy a všade sa riadim iba podľa seba, nepotrebujem k tomu žiadneho bôžika......ja som...
dnes, 15:28,  Samozrejme že to vzťahujem iba na seba, viem že ľudia sú rôzni a tak by som si to nedovolil...
dnes, 15:23,  Ak ťa vysadia na úplne ľudoprázdnom mieste, kde nikto nebol, nie je, ani pravdepodobne...
dnes, 15:22,  -era-, to by malo platiť na každého... nielen na Kisku /ktorý sa mimochodom, pod ťarchou...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Hoci temperament velí zahrešiť z plných pľúc, intelekt káže zachovať chladnú hlavu a argumentovať triezvo.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(58 268 bytes in 0,414 seconds)