Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Satanisti a šokujúca výpoveď 15 ročného dievčaťa

22
reakcií
434
prečítaní
Tému 9. januára 2017, 20:43 založil ardzun.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
25. 05. 2015
70
07. 02. 2016
14
30. 11. 2008
16
 
 


1.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 1. 2017, 20:43 avatar
Hovorí, že musela mať pohlavný styk so zvieratami, bola svedkom viacerých vrážd ľudí, jej dieťa bolo tiež obetované... Že si myslela, že je to normálne.
Niektorí členovia tohto spoločenstva sú vyšetrovaní aj jej babka ktorá bola ich členkou a ona sa o vnučku starala.

Čo na to hovoríte?

youtube.com/watch?v=hulka0YK-XM


2.
označiť príspevok

salbea žena
   9. 1. 2017, 20:50 avatar
ludsky hyenizmus a parazitizmus nema obdoby
vsetku spinu a choromyselnost hadzat na Satana je primitivnym dokazom tejto ohavnej a vrazdiacej rasy, ktora nema ani stipku svedomia ocistit si svoje Psycho pred autorom vsetkeho ziveho na Zemi, pred kralom tohto sveta
pred satanom
Súhlasí Lemmy


4.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 1. 2017, 20:57 avatar
2
satanisti uctievajú satana preto sa im hovorí satanisti. A jemu mali obetovať, pre neho mali konať rituály aj s ľudskými obeťami
Súhlasí Patrick91


5.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   9. 1. 2017, 21:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 1. 2017, 21:48 avatar
5
to hovorilo to dievča, teda presnejšie Luciferovi


22.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 1. 2017, 11:20 avatar
Ja som kdesi počul, čítal,že ich viera je podobná kreasťanskej, kto si plní to chce satan, tomu sa odmeň
uje a kto nie oho tiež trestá. Ja si dokonca myslím, že aj s tými rituálmi to môže byť podobné, ako s bosoráctvom u kresťanov v stredoveku, v každom prípade je medzi ježišom a satanom podstatný rozdiel v tom, že ježiš bol ten z dvojice, ktorého satan mučil a zabil.
Jednoducho sú postavené proti sebe dbve osobnosti do tohoto sveta a každý si v tomto svete namaloval sebe obraz podstaty jeho osobnosti, ježiš obetoval za svojich samého seba a satan, ako je to viac bežné vo svete u diktátorov, že diktátor obetuje za seba nevinných ľudí, len aby sa držal pri moci a potom ježiš nemá problém hovoriť a hlásať pravdu a ten druhý musí klamať, aby obstál pred týmto svetom a sám oklame sám seba tým, že klame a vidí iba tento svet a nevidí, alebo nechce vidieť to, čo nám zvestoval ježiš.
Napriek tomuto je satanovi naklonená väčšina sveta a podľa tohoto aj tento svet tak vyzerá.


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 1. 2017, 21:20 avatar
Salbea, netráp sa nad zlými ľuďmi, teda kresťanskými zločincami. Kresťania šíria tú najohavnejšiu ideológiu na svete, keď vytvorili predstavy o pekle a o Satanovi. La Vey z Cirkvi Satanovej má pravdu, keď hovorí, že Satan udržuje cirkevníkov pri živote. Naháňať ľuďom zbytočne a bezdôvodne strach je veľká ohavnosť a veľmi podlý a zákerný zločin.

A potom sa svet čuduje, že nejakí hlupáci také čosi môžu stvárať.

Za normálnych okolností, keby neexistovalo zločinecké kresťanstvo, by sa také zlé veci nediali. Normálnych ľudí to nenapadne!


12.
označiť príspevok

-era- muž
   9. 1. 2017, 21:50 avatar
2 salbea
Vieš mi vysvetliť, odkiaľ pramení tvoja voľba pomenovať autora všetkého živého na Zemi menom "satan?


13.
označiť príspevok

salbea žena
   9. 1. 2017, 22:21 avatar
z Biblie, Zem je Satanovo kralovstvo
a podla vsetkeho, Satan je dobry


15.
označiť príspevok

salbea žena
   9. 1. 2017, 22:23 avatar
nic v Biblii zle o Satanovi nie je


16.
označiť príspevok

-era- muž
   9. 1. 2017, 22:34 avatar
15 ale je v Biblii, že by bol Satan autorom všetkého živého?
Podľa Biblie je Satan iba vládcom. Autorom sú podľa Biblie Elohim, Panstvá.


17.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 1. 2017, 22:37 avatar
15
Druhý list Korinťanom - kapitola 2, 11
aby nás neoklamal satan - veď poznáme jeho zámery.

Kniha zjavenia - kapitola 12 9
A veľký drak, ten starý had, ktorý sa volá diabol a satan, čo zvádzal celý svet, bol zvrhnutý; zvrhnutý bol na zem a s ním boli zvrhnutí jeho anjeli.

Kniha zjavenia - kapitola 20, 2
Chytil draka, toho starého hada, ktorým je diabol a satan, a sputnal ho na tisíc rokov.
7
Až sa dovŕši tisíc rokov, bude satan uvoľnený zo svojho väzenia


3.
označiť príspevok

salbea žena
   9. 1. 2017, 20:55 avatar
vy nemate ani ponatie o pravde, ale poznate dovod zabijat, devastovat, nicit a manipulovat vlastnych bratov a sestry, zabijat a a vyvrazdovat vlastny druh z dovodu chlipnosti a chticu byt vyvolenym pred Bohmi
pred nimi ste iba ohavne zrudy a monstruozne zverske hovada na pokraji iba ako vyvrheli pred inymi svetmi
nikto vam neotvori a nikto vas neprijme, nikto vas neskontaktuje pokial budete medzi zivymi
skapete ako sarance a vykapete ako ohavne bestie
sami
Súhlasí Lemmy


7.
označiť príspevok

salbea žena
   9. 1. 2017, 21:32 avatar
ludsky psychopatizmus stvoril bytost, na ktoru kydaju vsetku svoju ohavnost, vsetku spinu a zlo ktore ma na svedomi iba ich chory mozog
monstruozne vierovyznania touto bytostou si umyvaju ruky z ohavnosti ktore pachaju z dovodu vychcanosti a egoizmu a manipulovanim pravdou, ktorej zakladnym kamenom je strach a choromyselnost a su v akzdych vierovyznaniach zmanipulovane kodexmi a zakonmi z farizejstiev usitych
je mi zle, ze nieco take chore ako su vieorvyznania este existuju v tomto tisicroci a na zuslachtovanie ludskeho druhu sa pouziva ako nastroj dobra klamstvo a zlodejstvo


8.
označiť príspevok

salbea žena
   9. 1. 2017, 21:45 avatar
ludska rasa obrovske peniaze vynaklada na kontakt mozny to s mimozemskou inteligenciou a poritom nakruca filmy o monstruoznych mimozemstanoch vrazdiacich ludsku rasu, investuju sa obrovske peniaze do vrazdiacih zbrania poritom na Voyage pusta o sebe skladby s mierumilovnou tematikou a zvukmi bez zbrani a hyenizmu
ludska rasa je barbarska rasa, vrazdiaca rasa, ktoraa tuzi skontaktovat sa s inou inteligenciou len z dovodu invazie a zotrocenia inej kultury a vyplienenia vsetkeho, co je s prirodou spate
Satan je dokazom a obrazom vasich ohavnosti, vasho zleho svedomia, vasich zmutovanych genov adokazu o tom, ze ste chore zvierata


9.
označiť príspevok

salbea žena
   9. 1. 2017, 21:47 avatar
to, ze vo vasom chorom Psycho existuje vobec Satan ako bytost zla a ze vo vasom Psycho existuje peklo
je dokazom toho, ze ste neinteligentne tvory, zdegenerovane a zrele akurat tak na zanik


11.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 1. 2017, 21:49 avatar
niekto nechápe význam pojmov satan a peklo?


20.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 1. 2017, 10:53 avatar
salbea, ale toto v 9 nemáš pravdu a ani nemôžeš, lebo tým by nebola naplnená jeho spravodlivosť, mohol by nás tým na konci prekvapiť a mnoho ľudí sa na to aj spolieha, ale teraz žijeme evanjelium podľa Ježiša a on nás pred týmto vystríha.


14.
označiť príspevok

salbea žena
   9. 1. 2017, 22:22 avatar
psycho je viac ako vsetko zle na Zemi
ludske psycho je najhorsie zlo na Zemi


18.
označiť príspevok

asmodei muž
   10. 1. 2017, 06:37 avatar
Ide o hoax v zmysle ze slo o satanisticku sektu. Tie udalosti sa v Broxtowe odohrali, ale nie tak ako si ich lzivo vylozil Ray Wyre.


21.
označiť príspevok

-era- muž
   10. 1. 2017, 11:09 avatar
asmodei
- nejde o to, ako si ich niekto vyložil, ale o to, čo hovorí tá mladá. A ona jednoznačne hovorí, že sa meno Lucifer v tej spoločnosti používalo. A opisuje skutky, ktoré prežila a osobne videla. A psychovlóg hovorí, že to bude zrejme pravda.

Takže prečo to označuješ ako hoax v zmysle, že išlo o satanistickú sektu? Vieš niečo viac, než, čo povedala tá mladá? Alebo máš nejaké vlastné vysvetlenie tých udalostí?


23.
označiť príspevok

asmodei muž
   11. 1. 2017, 07:52 avatar
(21.) Mlada si, pod vplyvom stresu z realneho zneuzivania a "vhodne" kladenych otazok, vymyslala. To bol zaver vysetrovacej komisie.
www.users.globalnet.co.uk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Vysetrovania na celom svete medzi rokmi 1982 az 1998 nepreukazali ani jeden jediny autenticky pripad sexualneho ci ineho zneuzivania deti satanistami. To znamena iba dve veci, bud satanisti su nejaka zazracna superefektivna tajna organizacia, alebo su to len vymysly pod vplyvom bigotnosti a moralnej paniky nejakych psychopatickych fundamentalistov.
Súhlasí fajer


19.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 1. 2017, 10:46 avatar
Salbea ma v mnohom krutú a hnusnú pravadu, ale nie všetci patria do tohoto koša, ale určite väčšina, možno tu je pomer podobný ako veriaci a neveriaci, ale ani salbea, ako my tu všetci to tiež nemá až také na beton.
SATAN JE NA KLAMaNIE ľUDí, ALE nedá sa vylúčiť, že ten najväčší klam previedol sám na sebe. To je princíp klamu,lebo kto zaobchádza z mečom, z mečom bude zlikvidovaný.Kto zachádza s klamom, s klamom zíde....
Význam satana a jeho chrakteristika nie je ani mne dosť jasná, napríklad potom, čo sa stalo v raji, po krste mu vydal otec ježiša na 40 dní, pred umučením hovorí Ježiš učenníkom,,, že stan si vás vyžiadal, ale ja sa budem za vás modliť a nakoniec samotné umučenie ježiša, to boli orgie mučiteľstva pri nulovej zodpovednosti a inteligencii, to akoby záhrobie zla vhralo moc nad tým v záhrobí, čo ešte poriadne netušili, čo je ježišovo dobro.
Ale nádej by zase mohka byť v tom, že smrťoui ježiša by sa mohol zmeniť pomer dobra a zla aj v záhrobí.
Boh je spravodlivý od výška svojho milosrdenstva a tu vyšku nepoznáme, aj preto, aby sme sa na ňu nespoľahli, lebo potom nastupuje to, čo sa dá definovať iba tým, že beda tomu, kto sa dostane do rúk sprvodlivého boha, boh,m ktorý je charakterizovaný tým, že je záruka dobra, napríklad tým, že hovorí, že každá slza z oka bude zotretá a každá kvapka krvi zúčtovaná a ak je toto mimo jeho milosrdenstvo, potom sa pred ním musí triasť každý.
Pred ním je možno oklamať propagandou vojny, príčinu, pre ktorú musia trpieť a platiť ľudia, ktorý nechcú mať nič s politikmi, on vie presne, kto z dvoch zločincov je dobrý a kto z dvoch bude zobratý a druhý zostane.
Väčšinou však toto platí pre ľudí vo vysokej politike, ktorí priamo rozhodujú o živote a smrti ľudí, ktorých nikdy pred tým a ani potom nevideli. A preto každý vysokopostavený politik má obrovskú šancu pred ježišom a bohom, alebo si prirobiť toho božieho požehnania, alebo UPADNúť DO JEHO NENáVISTI A HRôZY.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:21,  Nie ;) NIC je oznacenie stavu ;) A ten stav nemas ;) Mas nejaky iny ;) A ten iny stav...
dnes, 19:20,  Lomitko v tom druhom < / b > nezabudaj ;) Som ti to opravil ;)
dnes, 19:20,  49. A ja odsudzujem mikulasenecke kraviny a ine diabolstva a tiez nemam inak problem :)
dnes, 19:19,  EnaXnaY nič nemáš je to isté ako nie nemáš?
dnes, 19:18,  Ano ;) V novinkach o tom pisem ;) BOLD, KURZIVA, UNDERLINE a SMALL som povolil ;)
dnes, 19:18,  36. Ja to mam domotane ? Nie si ty sucastou nejakych trtkov co si hovoria ze su Nevestou...
dnes, 19:18,  48 a môžeš text skloniť - < i > TEXT < / i > :)
dnes, 19:16,  Syrský 11letý chlapec, kterého Bílé přílby vydávaly za oběť údajného chemického...
dnes, 19:15,  Pointu? ;) Ani neviem ;) Raz som cital taky citat : JE TO HRA, TY PROTI TEBE ;) A nejako...
dnes, 19:14,  Neviem ;) ALe ja som programator ;) A ked NIC - NEMAS, tak to pre mna znamena ze NIECO MAS ;)
dnes, 19:12,  EnaXnaYto je súčin dvojitého záporu. Slovenčina je asi barvitejšia ako Angličtina. Lenže...
dnes, 19:12,  Super ;) Prave si sa naucil zakladom programovania web stranok ;)
dnes, 19:11,  JA uz mozem aj SUDIT ;) Premyslel som si to takto ;) NESUD, AK NECHCES BYT SUDENY ;) Ak teda...
dnes, 19:09,  NAKA marí policajné vyšetrovanie - to vyplýva zo slov policajta, ktorý nám šokujúci...
dnes, 19:08,  Pokus : AHOJ
dnes, 19:06,  44. Rozumiem tomu, je to lahke. Ale ako som uz pisal, moj boj neni proti telu a krvi a ked...
dnes, 19:03,  Ja si myslim ze to nejako intuitivne berieme ale keby si to chcel prelozit anglicanovi tak...
dnes, 19:01,  EnaXnaY je to násobenie , alebo druhá mocnina záporného čísla. V matematike je veľa...
dnes, 19:01,  Tu mi prichadza na rozum to JEZISOVO ;) CHOD ROZDAJ VSETKO A NASLEDUJ MA ;) Myslim ze tu...
dnes, 19:00,  Takto : < b > TEXT < / b > bez medzier ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(84 956 bytes in 0,223 seconds)