hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Vlasy clip in
príspevkov 7 |
zobrazení 87 |
posledná zmena 30.4.2019 08:34
|
1
|
Ahojte, zdravím všetkých, má niekto skúsenosti s "CLIP IN VLASY" ? Ďakujem za každú skúsenosť!
|
 |
|
2
|
Ja som čiernovláska a mám od nich CLIP IN VLASY k predĺženiu 53 cm, vyzerajú ozaj COOL, preotože sú to 100% ĽUDSKÉ vlasy. Troška som z toho mala obavy aby to neboli vlasy typu "seno - slama" ale sú ozaj krásne!
|
 |
|
3
|
jéé Ďakujem Mary za komentár, som rada, že si bola spokojná ani som nečakala že sa niekto ozve a ešte k tomu pozitívne! Ešte porozmýšlam, ale myslím, že pôjdem do toho !! 🙂
|
 |
|
4
|
tak teda referujem po roku pouzivania, ze som velmi spokojna, urcite mozem doporucit aj ja!
|
 |
|
5
|
ja by som bola tiez zvedava na fotku? a nosis teda ako caso? upravujes zehlickou alebo kulmou? v akom stave teda su klipy a vlasy? dakujem !
|
 |
|
6
|
par krat som natacala kulmou, je to naozaj ako s vlastnymi 🙂 pocas toho roku cca raz za dva tyzdne dajme tomu a vlasy su stale super. klipy rovnako, fotku ti rada poslem, napis emailovu adresu 😉
|
 |
|
7
|
ja nosím tiež clip in vlasy, konkretne aj znacku clipinhair a moja skusenost je len pozitivna, zavisi, ake mas vlasy, ale prave u nich si vyberies, pripadne si nechaj od nich priamo poradit, ak este nemas vlastnu skusenost ci preferencie
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 111 348 B
vygenerované za : 0.044 s
unikátne zobrazenia tém : 2 090 777
unikátne zobrazenia blogov : 21 215
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...
citát dňa :
Veriť sebe samému je prvým krokom k úspechu.
|