Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Učiteľ, čo dobré mám robiť, aby som mal večný život?“ „Ak chceš vojsť do života, zachovávaj prikázania!“ (Mt 19, 16-17)

15
reakcií
248
prečítaní
Tému 25. júna 2019, 12:07 založil the X.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

the X žena
   25. 6. 2019, 12:07 avatar
Učiteľ, čo dobré mám robiť, aby som mal večný život?“ „Ak chceš vojsť do života, zachovávaj prikázania!“ (Mt 19, 16-17)

Kto z Vás "krestanov "na Df dodrziava desat bozîch prikázani

2.
označiť príspevok

the X žena
   25. 6. 2019, 12:09 avatar
je tu vobec taky ?

13.
označiť príspevok

Shagara muž
   25. 6. 2019, 23:16 avatar
2,....to máš tak, ak by kresťan dodržiaval Mojžišovský zákon/ktorého časťou je aj desať prikázaní/, tak podľa Krista by bol "oddelený od Krista"!
Kresťania nie sú pod zákonom Mojžiša, ale pod Kristovým zákonom.
A ak ti aj niekto odpovie, že , žije podľa tohto zákona/Krista/ ešte to nemusí byť pravda. To o sebe tvrdili aj tí, čo zabíjali iných kresťanov. a mysleli si že "tým urobili službu Bohu".
Súhlasí the X

15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 01:08 avatar
Já jedenasť

16.
označiť príspevok

the X žena
   26. 6. 2019, 01:09 avatar
15. ty si bol vzdy unikát

3.
označiť príspevok

Boris muž
   25. 6. 2019, 12:16 avatar
Kresťanstvo stojí na morálke, čize nie, nieje tu taký.
Každý, kto žije so súčasným systémom sa priamo, alebo nepriamo dopúšťa amorálnosti, vrátane mňa, aby si nemusela drístať.
Už peniaze, ktoré každodenne pouzivame sú amorálne tvorené, + sú zaliate kvou nevinných ľudí.....
Súhlasí Seraf;), -era-

14.
označiť príspevok

Shagara muž
   25. 6. 2019, 23:19 avatar
3,......Peniaze za nič nemôžu. Je to len papier,....ale ľudská chamtivosť a teda láska k peniazom. Uber Boris,.....problém je v ľuďoch.    

4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 12:56 avatar
Ziadne bozie prikazania neexistuju majte rozum vy si fakt myslite ze boh je pomstychtivy egoisticky uchylak ktory po vas silou mocou nieco chce nikto presne nevie co to je ale viete ze ked to nedodrzite tak vas potreskne a zatrati ?
Zatrati vas jedine vtedy ked nespravite poriadok vo vlastnej krajine a nevratitite ludom dostojnost a cest a budete sa tvarit jak mrtvy chrobak ze vy o nicom neviete a pritom ste boli toho sucastou.
Tu mate svedectvo dokonale zdokumentovane Dankou Bobesovou a robte s tym nieco lebo vas zatratim. Rozumeli ste .
AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO ARCIZLOČINCA, PRED KTORÝM SÚ V HLBOKOM PREDKLONE NAJVYŠŠÍ PREDSTAVITELIA ŠTÁTU, POLÍCIE, PROKURATÚRY A SÚDOV. necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 13:25 avatar
Mrtvy chrobak ? Cize sa dopustate trestneho cinu a kryjete zlociny proti ludskosti

6.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 6. 2019, 13:31 avatar
Zažaluj nás

7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   25. 6. 2019, 13:34 avatar
Este sa tomu smeje jak idiot

8.
označiť príspevok

-era- muž
   25. 6. 2019, 13:40 avatar
Smiech lieči, vieš?

9.
označiť príspevok

Esenc
   25. 6. 2019, 13:58 avatar
Foton, Ondrej, Shagara.......

10.
označiť príspevok

the X žena
   25. 6. 2019, 15:13 avatar
velky kocúr to je vykvet krestanstva

11.
označiť príspevok

the X žena
   25. 6. 2019, 15:25 avatar
neviem, ale z tychto troch nikto nenadáva zenám do kuriew nech sa akoklvek posekaju v diskusiach ako náš večne - v kazdej téme moralizujúci ludwig alias velky kocúr

12.
označiť príspevok

the X žena
   25. 6. 2019, 15:41 avatar
teda mne osobne , aby som bola presná . takto neklesne snád ani ateista
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:47,  www.youtube.com/watch?v=3xxAhtkcoEQ
dnes, 01:07,  Pane boze maju kupene vsetky media nekupia si zo 2 ci 3 agenturi
dnes, 00:32,  Lemmy co nemám ako podložiť ? To že katolícka cirkev neuznáva Genezis, potopu, a vysoký...
dnes, 00:24,  To je tvoj názor, ktorý nemáš čím podložiť z oficiálnych katolíckych zdrojov.
dnes, 00:21,  To neviem, nezdá sa mi že by katolícka cirkev pochybovala o doslovnej pravdivosti knihy Job....
dnes, 00:18,  No veru azda aj 3 mesiace.
dnes, 00:16,  Krištof reagujem na tvoj príspevok ešte z júla v tejto diskusii...
dnes, 00:12,  (ako vidím, ten už má teraz dosť a nevládze ani reagovať) *19
dnes, 00:10,  Milanôčka by tam bolo dobré vykopnúť, nech si užije Ruskej vodky a Putina. :)
dnes, 00:10,  Samozrejme, že v Rusku sa manipuluje všetko, veď je to totalitná krajina s nálepkou...
dnes, 00:08,  Neskutočné!
dnes, 00:03,  Veď my by sme ho tu hneď spracovali. *38
dnes, 00:03,  No to problem je lebo ono polnohospodár za obilie nechce jadrovu hlavicu
dnes, 00:02,  podvýživu, nie diétu.
dnes, 00:01,  Vitaj tomas, ani ja som tu teba dlho nevidel. *19
dnes, 00:01,  akutského šamana Alexandra Gabyševa, ktorého vo štvrtok zadržali v Buriatsku, v piatok...
dnes, 00:01,  Možno si len diétu zle vysvetľuješ.
dnes, 00:00,  Neotvorí!!! Raz navštívil DF.sk, a zhrozil sa, aké bludy píšu ľudia na tzv. liberálnom...
včera, 23:59,  ľudia tam len trpia.
včera, 23:58,  Zlatý socík. Kedy už konečne Kim mieni ukončiť túto nezmyselnú hru a otvorí svoju zem...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Človek mieni a človek aj mení.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(83 059 bytes in 0,594 seconds)