Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Trápna pravda o človeku.

69
reakcií
2787
prečítaní
Tému 28. júna 2010, 11:08 založil ranexil.

podobné témy:1.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 11:08 avatar
Človek je druh života, ktoreho účel stratil význam na tejto planéte. Človeka nikto nepotrebuje! Žiadne zviera, žiadna rastlina, nič čo je na tejto planete nás nepotrebuje...nič čo nie je stvorene len preto, aby zničilo uplne všetok život.
Kedysi som videl význam nášho druhu v jedinej veci...a to v technologiach, ktoré by viedli k zostrojeniu takych zbraní a systémov, ktoré by dokázali odvratit fatalny koniec planety, ako celku. Trebárs asteroid, planetoid v kolíznom kurze so Zemou...avšak sledujem, že tým asteroidom tou planetou Nibiru, ktorá ma zničiť život na našej planete sme my sami , ako druh, nevidiaci nič iné, iba svoje vlastné potreby.
Život ľudi sa obmedzil len na zábavu, ktoru si tvorí sam pre seba-počítače, nejaké majstrovstva sveta v roznych športoch, a všade prítomný sex, najlepsie v anál, aby aj to bolo proti prírode, že milí ľudia.
Prečo sa nechceme ako individuality pozriet pravde do očú, že naša existencia je len samoučelnym zdovodnovaním svojej potrebnosti pre niečo, ale sme nepotrebnou pliagou Zeme.? Pozriete sa na zem z vesmíru a viete, čo uvidíte? Povlak , ktorý sa šíri po celej planete ako pleseň, ako choroba. Povlak, z ktorého stupaju do ovzdušia jedy ničiace vzduch všetkym , ktorí tuto planétu obývajú. Hrame sa a chválime sa tým, čo naše objavovanie prinieslo , ale iba nám samým-ľudom...nie stromom, nie ostatným živočíchom, nám ľudom na ich ukor. Viete kolko hmyzu zabije jeden jediný šofer cestou autom? A viete vobec, že ten hmyz potrebuju vtáci k obžive? (a nielen vtáci..)
Vidíte deň za dňom spravy o ropných katastrofach kdesi na mori a nariekate nad ludmi, ktorí prisli o život, ale už nejako zvieratá, ktoré tam pokapú nevidíte.. a to zvyčajne nejaký už ohrozený druh, ktorého počet sa ráta na stovky kusov...a plačete nad človekom, jednym z vás z premnoženeho druhu typu homo? Prečo? lebo má cit, lebo niekomu bude chýbať, nejakým pár ľudom? Jeho rodine? Lebo nebude mat jeho žena s kym mať sex, alebo prečo? ..lebo sami nechcete, aby sa to vám stalo?
Človek, tak hrdé pomenovanie...že vraj na obraz boží.. a diabol je ten zlý? Ten je zlý, čo posobí proti tak hroznemu druhui, ako človek? Kde je vaše vesmirne vedomie, alebo aspon vedomie o tejto planete, ktorá je spolutvorená nielen ludmi? ano presne vo vasom egu predstavovanom pohlavným organom ..nič ine ego nie je..kok.t...p.ča(o pardon za výrazy slušní ludia!)
Viete, že Šiva-ničitel, nejaký indicky Boh je prave reprezentaciou ega v podobe falusu?Prečo je asi ničitelom? Pretože pohlavný pud, ktorý zastupuje keď ma možnost tak podriaduje vsetko jedinej veci, bez ohladu na vysledky..sexu a rozmnožovaniu..a my to najvacsmi zo všetkych druhov robíme..robíme to stale..
Domnievame sa, ako individuality vidiac to všetko, čo naša civilizacia robí, že nejako už len bude? Radšej sme ticho veď zatial je ešte dobre? máme čo jesť, mame s kým sexovať, možeme sa odviezt autom,, možeme temer čo cheme...že?
Ano píšem vlastne znechutenie nad tým, čo sme, čo sme ako ľudstvo..vobec mi nejde do hlavy prečo sme pyšní na všetko to, čo ako civilizacia vieme vyrobiť, keď to ničí životné prostredie, ekď to ide neustale na ukor tejto planety...živej planety.
Keď už bude koniec odletíme na mars a ten zobyvatelníme, namiesto toho, aby sme udržali vlastnu planetu? A čo myslíte, kto odletí? Zasa len tí najvačší škodcovia spomedzi všetkych..
Nuž ešte stale ste pyšní nato, že ste človek?(jaj ste, veď vy konkretne- vy jeden, nič zlé nerobíte(haha) ..len sa veziete a pritakavate jak somari, tomu, čo ako civilizacia realizujeme?)
Nechem nič, len zamyslenie nad tým, čo zač sme.(ozaj pačia sa vám, ženy manazerkovia? ooo , ako miluju prírodu na vylete! )
Súhlasí Arabeska, Boris, megamikro


7.
označiť príspevok

piskotka žena
   28. 6. 2010, 14:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 23:26 avatar
JAsne piskotka, komu by sa uz len pacilo byt zvieratom na tejto pélanete, ked ju ma pod palcom človek?


12.
označiť príspevok

winry žena
   28. 6. 2010, 19:30 avatar
ach...mam nove tenisky a atd.....ziadna radost...a potom som videla mamicku a mala 4 deticky strasne zlate a vidiet nieco take uzasne....to bola radost...aj ked som si vcera citala....ze povedzme si priamo..zmyslom nasho zitia na Zemi nie je mat deti, aby tie potom mohli mat dalsie deti. Stat sa cituplnym, milujucim, prezivajucim clovekom, ale aj skusenym, spolahlivym, znalym a zrelym....to je nas ciel, k nemu nas nepokojne pohana tlejuca iskra ducha, ktoru sme dostali od Stvoritela. K tomu nam poskytuju deti krasnu prilezitost tisicorakym sposobom.....


16.
označiť príspevok

Petrana žena
   28. 6. 2010, 20:49 avatar
...nič, nikto nás nepotrebuje? My sa potrebujeme!  Sme jedno TO - vedomie. V človeku, ľudstvu sa prejavujeme.


22.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 6. 2010, 22:03 avatar
Nedávno sme s dcérkou pozorovali mravca, ktorý vliekol iného mravca, iste zraneného, nevládneho. Ten mravec toho svojho druha potreboval. Takisto, ako človek potrebuje človeka, mamut potreboval mamuta,....


24.
označiť príspevok

marska
   28. 6. 2010, 22:04 avatar
podľa mňa ten prvý ulovil toho druhého 
Súhlasí Ónya


26.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 6. 2010, 22:06 avatar
hahaha, ...kanibalizmus jestvuje aj v zvieracej ríši,....ale ako vymrel ten posledný?


29.
označiť príspevok

marska
   28. 6. 2010, 22:07 avatar
ten sa sám popapal od šťastia, že je konečne sám a nikto ho neotravuje 
Súhlasí Anette


30.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:08 avatar
samozrejme...príroda je dravá ..väčší požiera menšieho a silnejší slabšieho ..nie je to tak aj medzi ľuďmi ?


28.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:06 avatar
a ja pozorujem na svojom balkóne zahniezdených holúbkov ..sedia na vajkách --za chvíľu budú mať mladé..to si neviem predstaviť.../jaj že polievku ? ) ale nie ..príroda má všetko zariadené.., tieto holuby sa striedajú cca po 4 hodinách a to nepoznajú hodinky ..ako je to možné ?


31.
označiť príspevok

marska
   28. 6. 2010, 22:08 avatar
niet nič lepšie ako čerstvo vyliahnuté holúbä 


35.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:10 avatar
už si ochutnal niekedy ?


36.
označiť príspevok

marska
   28. 6. 2010, 22:11 avatar
samozrejme, ešte živé sú naj 


37.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 6. 2010, 22:12 avatar
Ozzy odhryzol hlavu na koncerte.


38.
označiť príspevok

marska
   28. 6. 2010, 22:14 avatar
ale netopier to schytal, ni?


40.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:17 avatar
fúúúú..o čom hovoréte ..? * 


42.
označiť príspevok

marska
   28. 6. 2010, 22:20 avatar
Domáca kuchárka pre ženu v domácnosti, tuším druhé vydanie 


46.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:29 avatar
marsok a čo taký Gurman../ len píšu že štyri holuby a ja mám len dvoch a tých druhých dvoch si vykrmím .. 
www.gurman.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


41.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 6. 2010, 22:18 avatar
Najskôr netopier, inokedy holub.
Nechcela by som také vidieť   Dobrú noc  
Súhlasí marska, Ónya


2.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 11:38 avatar
vráťmee sa späť do prírody a staňme sa divochmi..zabíja nás technika, zabíja nás časovaná bomba tejto doby..)
.............
ty ..aké ženy manazerkovia ? riadiace typy ? či ako ?
 


3.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 12:17 avatar
Nie, mame naplnit svoj účel tým, že budeme schopní chranit život na tejto planete voči hrozbam z vesmiru. Lenže sa deje to, že poj.banci, ktroí by to amli realizovat a vdaka , ktroým chátra zvysok sveta(afrika trebars) to nerobia, ale verdu vojny proti inym národom. Načo im cely svet dal najvyspelejsiu ekonomiku, aby ju zneuzivali iba v svoj prospech?


5.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 13:35 avatar
ale ako to chceš ranexil zmeniť..toto by si malo uvedomiť celé ľudstvo .všade ..darmo sa pár ejdincov snaží.. ide to od tých hore.od tých čo rozhodujú..a pokiaľ sa oni neuvedomia tak bude všetko na hovno.


4.
označiť príspevok

tatko muž
   28. 6. 2010, 13:22 avatar
Zda sa,ze clovek je naozaj tak trochu samoucelny ''druh''.Jediny zo vsetkych je totiz schopny rozumovo zdovodnit svoje bytie na tejto Zemi,svoje existencionalne prepojenie s nou a symbiozu.,a vyvodit z tohoto poznania zmysel svojho jestvovania.
Zda sa vsak,ze je to pre jeho vysokoiteligentny nervovy system tazsi oriesok,ako zariadit riadenu zrazku protonov...


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 13:42 avatar
asi príliš rozmýšľame ..chceme ale nemôžeme urobiť zmeny k lepšiemu ..nejde to len tak raz -dva..je to všetko choré a to by cchelo rauidnu očiťovaciu kúru - vymeniť chorých za zdravýc h.a potom by to hádam šlo.


61.
označiť príspevok

tatko muž
   29. 6. 2010, 12:42 avatar
..chceme,ale nemozeme urobit zmeny k lep.. Onya,preco by sme nemohli? ..ak chceme.. ved mozme vsetko,co chceme!..mozno nezmenime svet ''raz-dva'' ,ale kto iny ho ma zmenit,ak nie my?..zacnime od seba,lebo my,kazdy jeden ten svet tvorime..budme lepsi,cestnejsi a zodpovednejsi...a ak aj ''raz-dva nezmenime svet,zmenime aspon tento zivot za krajsi..


62.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 6. 2010, 12:44 avatar
Prečo používaš množne číslo? suhlasím, že začíname od seba, lenže seba nejde zmenit.


63.
označiť príspevok

tatko muž
   29. 6. 2010, 12:51 avatar
..dovolim si ciastocne protirecit..iste,ze nech sa vsemozne snazime byt iny,nez nasi otcovia,nakoniec sa vo vire zivota budeme javit takmer rovnaki,ako oni..mal som vsak skor na mysli nase konanie v tomto zivote a to predsa zmenit mozme,alebo sa mylim?..nemame vari slobodnu volu?..ako som napisal hore- mozme vsetko co chceme!..


65.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 6. 2010, 13:06 avatar
Tatko ja si zase dovolím neprotirečiť ti. Zmena je možna, lenže ja pokladam slob. volu za dielo boha v nas spolu s pocitom, ze my koname slobodne, pricom to kona Boh a nie my- je to nasa iluzia v jednote s ním, preto je rozhodnutie bez obmedzení natolko povznasajucou skutocnostou. Krestania casto spomínali Krista v kontexte ku skutkom, ktoré v nich koná Kristus, ale osobnme si myslím, že je to dokonala jednota a jediný slobodný je BOh i ked može mat množstvo tvárí. No a neslobodné jednanie je to, ktoré sa ti javí, ako moznost volby z viacerých alternatív pricom ani jedna nie je ta prava. A v tomto je utopená sucastna spolocnost. Rozhodnutia a slobodna volba, ale iba z určených ciest!!-neviem kde tu vidís slobodu???


70.
označiť príspevok

tatko muž
   30. 6. 2010, 13:15 avatar
..ak je nasa slobodna vola bozim dielom,ak sme prejavom boha ktory je ako pises jediny slobodny , tak de facto sme slobodny tiez,ci nie?..''v jednote s nim''.. nejak mi to inak nevychadza


64.
označiť príspevok

Ónya žena
   29. 6. 2010, 12:55 avatar
hmm tatko..-to by bol pomalý proces ..to ešte budú naprávať ďaľšie generácie ..chce to zmenu z hora ..od tých vysokých ktorí majú všetko v rukách a môžu ovplyvniť masy..a ver, že ak človek pôjde s davom , ktorí je nasmerovaný na tú správnu cestu ľudskosti .."dobroty, lásky , pohladenia , že by sa ľudia začali uvedomovať a začali by si viac mneiť k lepšiemu.


66.
označiť príspevok

tatko muž
   29. 6. 2010, 13:09 avatar
..odmietam prijat pokoru pred nejakymi ''hore'',ktory ma maju v hrsti!!!!!!!..ano,ovplyvnuju moj zivot,ale len do tej miery,do akej som ochotny to pripustit!..a zmena zhora?..ano,tim ''stadovitejsim'' z nas by to vyhovovalo,naco prilis premyslat..idem tam,kam ma vedu..ale to s uvedomelostou a zodpovednostou nema moc spolocne..ano,je to zrejme dlhy proces,ale verim,ze priklady pritahuju..a historicky, zmeny pod niecim vedenim...ako sa tak divam,zatial nic moc..


8.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 15:52 avatar
kill bill 


9.
označiť príspevok

Boris muž
   28. 6. 2010, 16:08 avatar
Pekna uvaha ranexil. Moja predstava o cloveku ako inteligentnej forme zivota bola a stale ciastocne je taka, ze svojim poznanim bude rozosievat zivot na dalsich planetach.. Teda ze jeho ulohou je podporovat a sirit zivot. Ako vidime na nasej vlastnej planete je tomu pravy opak.
Ale stale je tu moznost, ze sa nieco zmeni. Toto storocie bude absolutne zlomove. Tym, ze clovek ziskal moznost vidiet a vediet viac vdaka techologiam, ziskal aj moznost chapat problem ako celok. Situacia sa bude vyhrocovat.. urcite velmi vela ludi zomrie uz len kvoli prirodnym katastrofam a dalsim vojnam, ktore sa za posledne desatrocia znasobili.. a to vdaka nasemu extremnemu vplyvu na cely ekosystem planety a stale vacsim roztrzkam medzi jednotlivymi socialnymi skupinami.. Napriek tomu je jasne badatelne, ze mnoho ludi v tomto smere otvara oci dosiroka a chape - AKCEPTUJE tento stav a nesuhlasi s nim.. nenavidi vsetko ludstvo aj sam seba, pretoze pripustil skutocny stav.. Takyto clovek je pripraveny na zmenu. Na uplnu revoluciu v mysleni.. Tento clovek plne chape spojenie vsetkeho ziveho, plne si uvedomuje, ze vsetko na seba nadvezuje a nic tu nieje zbytocne, uvedomuje si, ze nema pravo nicit tento dokonaly system, uvedomuje si, ze sa mu ma prisposobovat a ucit sa od neho.. podporovat ho.
Ak ale narast takychto uvedomelych ludi nebude dostatocny, ak sa ludia nenechaju odtrhnut od ich nicotnych a falosnych zabav, falosnej radosti, ktora prameni len z ich ega, ak si neuvedomia, ze su neustale vsade ohlupovani a tymto cirkusom z reklam, serialov, nariadeni, pazravosti... su vlastne odtrhnuti od ich skutocnej podstaty.. Tak dostaneme len to, co si zasluzime.
Preto ako stale pisem .. treba sa rozhodnut, co budem podporovat.. Ake nazory si osvojim, ci budem pocuvat stale niekoho, alebo dam konecne na svoj pocit, sam zvazim.. Ci budem pocuvat nejakeho vyfesakovaneho frajera v telke, ako on ma na vsetko riesenie, alebo si konecne pripustim, ze ja som riesenie a nie nejaky podplateny pajac s plnou hubou krasne znejucich dristov..
Clovek dospel do stadia, kedy moze naozaj cielene pouzivat svoje technologie, svoj um na podporu zivota.
Chce to ale totalne prerobenie tohoto drbnuteho systemu.. Velka populacia nieje vobec problem. Problem je deficit rozumu.
Ze sa ludstvo moze zmenit bola moja predstava, ale nedavno som sa dozvedel, ze zivot je schopny sa prisposobovat, menit svoju podstatu prave vtedy, ked cely vyhynutiu.. Bolo to potvrdene experimentami, tak uvidime, ci clovek je, alebo nieje sucastou tohoto systemu zzvaneho priroda a evolucia
  upadnut z toho celeho do depresie a nicoty je k nicomu. Treba dat svojej existencii dobre odovodnenie. Ja s vami nesuhlasim.. nicite to tu.. povedat nahlas.. vysrat sa na tych saskov.. uskromnit sa na zakladne.. Co su to za vyhovorky sproste presproste, ze ja musim zabezpecit rodinu, za co bude moje dieta studovat_ potrebujem prachy prachy prachy... BULLSHIT´! potrebujes sa tak akurat najest, umyt, vyspat a premyslat nad tym, co vsetko si doteraz robil zle, pretoze inak mozno uz tvoje a ak nie tovje tak ich deti urcite budu nutene vrazdit za deci pitnej vody..
A hej myslim pri tom vzdy aj na tie zvierata, rastliny, hmyz.. nicitelia atd.. ale zamysli sa ranexil, ze je to len o pravej miere, aj priroda sama seba ciastocne poziera, aby bola zabezpecovana kontinuita, takze aj clovek iste ako sucast tohoto systemu ma prirodzeny prikaz nieco zabit, znicit.. ovsem ako vieme, clovek je od pravej miery nenormalne daleko.. Tym som chcel povedat, ze cloveka ako zivy organizmus z tohoto systemu neodpisujem.. myslim si, ze clovek je vytvorom tohoto systemu a patri sem.. len sa stale nevysporiadal s tym, ze dokaze mysliet.. tuto schopnost jednoducho stale neovladol a mozno sa blizi prave etapa v ktorej sa to zacne ucit.


10.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 16:20 avatar
Ked sa nato pozriem troska nahluplo, tak vidím prícinu skor v tom, že Boh, ako ideal je falosným Bohom nepsokytujucim ten pravý ideala zaroven ,startou vzoru hodneho nasledovania a nasledovaním falosneho vzoru sa to zvrhava. Teraz nemyslím nejake ateizmus vs teizmus- o to nejde. Clovek mysliet vie, ale problem je že prestal používat myslenie sposobom, ktorý je prospesný vsetkym a berie ohlady. Cely system akpitalu je nastavený na bezohladnost a neschopnost milosti, ci zlutovania. To sa uz do nas dostalo a porazenemu kricíme tak ti treba sam si zato možes skap. Tak sa nediv individualizmu a egoizmu, ten diktuje ziskat to, co ti zabezpečí rpežitie, elbo spolocnost ti neda nic, ani sa nezlutuje(jedine keby si bol cigan z osady) Ja nevidím ziadne riesenie a nevidím ho ani v znicení ludí . Jednoducho sme sa stratili, ako rasa . Uz sme len listy co na jesen padaju zo stromu a myslíme si ze ked nas je tak vela a letíme a zbavili sme sa stromu tak sme slobodní...nie hnoj sme už teraz, zas len pre ten strom.


11.
označiť príspevok

ruža
   28. 6. 2010, 17:24 avatar
ČLOVEK-kto to je?
Je to slobodná bytosť,ktorá si môže robiť čo chce.Ale ak je tá sloboda najväčším triunfom dnešnej doby, je aj jej prehrou.Prečo?
Lebo nikdy tak nezlýhala, ako dnes.Každý si kladie otázku čo bude robiť,aby som mal ešte viac a nie AKÝM SA MÁM STAŤ!


13.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 19:49 avatar
No napr. ja nemam slobodnu volu, elbo ani azbit sa nemozem, kedze to amm blokované pudom sebazachovy. Nemozem mat ani žensku, lebo to mam blokované strachom. Cela nasa slobodna vola je blokovana strachom. To chcem povedat.


20.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 6. 2010, 21:41 avatar
relatívne, mafián nemá strach prekročiť zákon, no môže mať strach o holý život. Samovražedný atentátnik nemá strach o holý život, no možno má predsa len aké také obavy o svojich pozostalých,....


14.
označiť príspevok

Natalia žena
   28. 6. 2010, 20:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 21:31 avatar
Od kedy sa pozname internetove odvtedy omielas o vypínaní kompu...že ta to este nepreslo, si jak verklík, co sa nezmoze na nic ine len mi komandovat zivot a to ma ani nepoznás. Vies o mne nieco, ale je to žalostne malo. Co mam ist nahanat tie opice po baroch, ako to robís ty ? ...alebo mi vysvetli co vlastne mám robit?


19.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 6. 2010, 21:37 avatar
"čo mám robiť" .....nie je to kúsok absurdné?
Ale už dopredu viem, pssssssssssssst Anett!


15.
označiť príspevok

ruža
   28. 6. 2010, 20:47 avatar
ranex,aj ty máš slobodnú vôlu.Sám sa môžeš rozhodnúť,čo skončíš skôr,alebo nie so svojim životom.Nikto Ti nemôže do toho zasahovať,okrem tvojho rozumu a svedomia.A tak isto my môžme sami rozhodovať, či necháme ďalej ničiť napríklad prírodu,alebo svoje zdravie.Záelží eln a len na nás, na každom jedincovi.Každý sme dostali do vienka rozoznať čo je dobro a čo zlo,len ho musíme chieť a vedieť prijaťa nebiť sobeckí a myslieť len a len na seba.Viem, že ľahko sa to píše a ťažko sa v dnešnom čase realizuje.
A čo sa týka strachu, aj tu sa dá pomôcť-treba len chcie a požiadať o tú pomoc.Treba ten strach raz prekonať.Aj ja som bývala veľká trémistka,ale nakoniec som si začala vravieť, prečo to nemôžem skúsiť aj ja ,keď to dokážu druhí a hladala som pomoc u druhého.Skús aj ty,VER, podarí sa  aj keď by to malo dlhšie trvať


18.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 21:34 avatar
Prosím ta ruža , bol to len príklad..nemam strach, ked sa rozhodnem. Za strach sa len ukryvam, ako za zamienku, že nieco neurobím co sa po mne ocakava. Jednoducho su veci, ktoré bez ohladu na nasledky nespravím a hotovo. Podobne praca, chceli ma rperadit ? Ani keby som mal skapat, napr. normalne sa zdvihnem a odídem , nelipnem na picovinach. Ked ma niekto chce niekam dokopat tak nema temer sancu...ja som perfektný a spokojny, aj ked by som mohol mat aspon 100 mil. €, ale potom by som naozaj uplne dlabal na vsetko, tak mi je lahostajne co odomna caka, ci necaka spolocnost. Jaq viem co je dobre a toho sa držím.


21.
označiť príspevok

ruža
   28. 6. 2010, 21:55 avatar
ranex-tak načo si písal túto tému,keď si jeden zních?!Nechápem,a už ma to ani nezaújíma!
Súhlasí Boris


25.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 22:05 avatar
A ty vari nie si? Rozdiel je v tom, že ja si to dokazem priznat, že patrím medzi niečo čo sa vola človek a je to zlo.


27.
označiť príspevok

Boris muž
   28. 6. 2010, 22:06 avatar
Nie, zlo si vtedy, ked sa s tym stotoznujes.
Súhlasí Anette


34.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 6. 2010, 22:10 avatar
Vždy to bude relatívne. Aj zlodej môže byť svojím spôsobom dobrý človek.
Súhlasí Boris


52.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 22:42 avatar
Nemy nesuhlas a konanie dalej rovnako je to iste , pre vysledok, čo to prináša. Nejde o nic, inac sa ani neda žiť,


53.
označiť príspevok

Boris muž
   28. 6. 2010, 22:45 avatar
ranexil ved nie nemy nesuhlas, ale otvoreny nesuhlas a plne stotoznenie sa s nim.
Vypocuj si tohoto pana.. mozno to nieco v tebe prebudi.
http://www.youtube.com/watch?v=0bFoASdn_lY Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=player_embedded


54.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 22:58 avatar
Hm, zaujímavé. Ani socializmus nejak velmi nemiloval prírodu. Ale o to tu nejde , prístup k tomu co sa rozprestiera všsde bol trochu iný.
Súhlasí Boris


55.
označiť príspevok

Boris muž
   28. 6. 2010, 23:08 avatar
Ja ani netvrdim ,ze socializmus bol to prave orechove, ale ako sam pises ten pristup bol o dost iny.
Vidim to kazdy den, ked sa pozriem z okna, ze ten pristup bol iny


32.
označiť príspevok

Anette žena
   28. 6. 2010, 22:09 avatar
A bez človeka? Ideál animal? Mnohí milujú zvieratá viac než ľudí. No možno je to len kvôli nemote a bezbrannosti tých zvieratiek.


50.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 22:37 avatar
Clovek si tym dokazuje svoju uzitocnost svoju potrebnost, nejde o nič iné..ano aj ked je tam laska k zvieratu bohuzial sme nepotrební pre zvierata , pre planetu, uz davno nezapadame do systemu, do prírody, my ju ničíme, čimkolvek co robíme, len si to nepripustame a tí lepsí z nas sa to snad snazia aj kompenzovat nejakym green peeacom, ale to je asi vsetko co este mozeme. Ked chces byt dobrym clovekom pre tuto planetu musís byt nepriatelom vlastneho druhu, lebo to co prebvlada a riadi nas nema za prioritu symbiotický vztah s prírodou, ale koristnícky bezohladný.


51.
označiť príspevok

Boris muž
   28. 6. 2010, 22:41 avatar
Nie nepriatelom vlastneho druhu, ale nepriatelom ideologii, ktore stavaju cloveka nad prirodu a pod., ni?
Súhlasí cingelova zuzana


57.
označiť príspevok

ranexil muž
   28. 6. 2010, 23:31 avatar
Boris, ked prerobíš človeka zostane iba tvar, ale uz to nie je ten istý clovek co bol. Prerobis pocitac ? nie, jedine softver,a le uz to nie je to iste, aj ked obal zostane.Preto su ti nepriatelom tí skazení ludia, ktorí uvazuju v duchu vzorcov nicitelovych ideologií. ˇ|Cítal som tam, kdesi vo vedach, že Brahma prisiel poprosit samotneho Sivu, aby stopol vlastne potomstvo, kedze hrozilo, že znicia cely vesmir. Ono to može vyzerat naozaj dobre, co duch ponukne ludom, ale jeho cesta konci znicením.Také chvíle sveta, kedy maju prevahu tí co si zivobytie zaobstaravajhu z ničenia su predzvestou prichodu inych síl. Ak sa velmi započuvas tak to snad niekde aj začuješ.


69.
označiť príspevok

Boris muž
   30. 6. 2010, 13:00 avatar
Anette, zviera nevie nesuhlasit, tak asi preto  


23.
označiť príspevok

winry žena
   28. 6. 2010, 22:03 avatar
citam si dole,ze kedze sme sa tu uz narodili,tak sa tu naucme aj zit...hmmm...emocie hybu svetom...


33.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:10 avatar
nie je tu dovolené žiť tak ako by sme chceli Winry ..teda málokto má to šťastie že má raj na zemi....)


39.
označiť príspevok

winry žena
   28. 6. 2010, 22:17 avatar
ked vyvolavame nesvary, robime zlu krv 


43.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:20 avatar
čoby ..je to v ĺuďoch..ľudia sú veľmi zlí...málo lásky je na tomto svete .za všetko može kto ? Tí hore, ktorí vyvolávajú vojny a bedačia ľudí...tí čo určujú pravidlá a zákony ..tak to tu aj potom vyzerá ..posranô )


44.
označiť príspevok

winry žena
   28. 6. 2010, 22:23 avatar
ked zurime vrie nam krv....a prudko reagujeme....vsade, a ublizujeme...aj sebe..


45.
označiť príspevok

winry žena
   28. 6. 2010, 22:27 avatar
preto som smutna....Onya...prestavam ludom verit...ale snad to prejde, musi...nie su vsetci taki plytki, nemozu byt...


47.
označiť príspevok

winry žena
   28. 6. 2010, 22:29 avatar
a pokial si nieco osvojime, prejde nam to do krvi...chce to cas...
Súhlasí Boris


48.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:30 avatar
a ja sa preto ľudí bojím ...negatívnym a zlým sa vyhýbam a bojím sa hlavne ľudskej hlúposti, tá dokáže človeka zničiť.


49.
označiť príspevok

Ónya žena
   28. 6. 2010, 22:32 avatar
ahojko .dobrú noc )) 
Súhlasí winry, ranexil, piskotka


58.
označiť príspevok

winry žena
   29. 6. 2010, 05:07 avatar
dobre rano ludia...dnes ziadny bus...
jaaaj toto som chcela...a nech sa vam dari, krasny den vsetkym... 
http://www.youtube.com/watch?v=RIZdjT1472Y Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris


59.
označiť príspevok

Boris muž
   29. 6. 2010, 05:24 avatar
poniektori pojdu este len spat
Súhlasí ruwolf, winry


67.
označiť príspevok

winry žena
   29. 6. 2010, 21:38 avatar
no tak... dobre rano pre tych,co vstavaju, ci nedavno vstali.... 
to vies,ja na nocne nechodim...tak ma to akosi nenapadlo... 


60.
označiť príspevok

ranexil muž
   29. 6. 2010, 11:54 avatar
Heslo bielych: Zachraňte čiernych(kto bude na nas robit?) 


68.
označiť príspevok

winry žena
   29. 6. 2010, 21:41 avatar
ja nie...mne sa nechce 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:55,  6. kesha *14*39
dnes, 13:55,  Ako sa vraví "jedna kitka léto nedělá". Vo všeobecnosti plati to, čo som písal...
dnes, 13:53,  daj mi sem konkrétne urázania a ponizovanie RF mainstreamom, čakám
dnes, 13:51,  ..až na to slovo "trochu".... *13
dnes, 13:51,  S tým sa nedá nesúhlasiť. Názor sa dá vyjadriť aj bez urážania. Avšak ak to neplatí...
dnes, 13:50,  ...ale inak máš pravdu. :)
dnes, 13:50,  zle zahrané divadelné predstavenie ;)
dnes, 13:44,  Bohu je žiaľ prevážne v katolíckom kostole, nie v krčme. *14
dnes, 13:43,  Fakty sú najhorším nepriateľom konšpirátorov.
dnes, 13:40,  Už len keď sa niekto pozrie na jeho mimiku počas toho klamania. Pre neznalých, tu sú...
dnes, 13:40,  konšpirátor foton
dnes, 13:39,  ondrej je extrémista a totaliťák
dnes, 13:39,  Politická korektnost nemá nič spoločn? so skutočnostou zeby sa nemali vyjadrovat názory a...
dnes, 13:38,  Pred médiami ho to mrzí. V súkromí je to ale iná pesnička.
dnes, 13:36,  Ľudia na Slovensku ešte nemajú potrebné rozlišovacie schopnosti, čo je zlé a čo je...
dnes, 13:24,  V našej firme (západnej) to neplatí. Mnoho starostlivosti o zamestnanca je na dennom poriadku....
dnes, 12:58,  ja extremistov nevolím....to len rasisti a fašisti....
dnes, 12:50,  Kuffa postrach liberálov !
dnes, 12:49,  ondrej extrémista perlí
dnes, 12:35,  Uprednostňovať veci pred ľuďmi. Uprednostňovať majetky pred osobnosťami....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muži počas choroby sú tak telesne a duševne vyčerpaní, že uzdraviť ich dokáže jedine žena.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(181 103 bytes in 0,533 seconds)