hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Toto by mohli pochopiť aj tí s IQ 88

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 30.1.2020 15:39 Osvietený
posledná zmena 30.1.2020 15:39
1
30.01.2020, 15:39
Prečo polícia nebude stíhať Milana Lasicu za honorár 1488 eur

Viem, že našej bubline je to zbytočné vysvetľovať, ale možno máte vo svojom okolí niekoho, kto je vystavený týmto sprostostiam.

Kotlebovci a ich spojenci šíria po facebookoch, že keď Kotleba ide pred súd za šeky na 1488 eur, tak by mal ísť aj Milan Lasica. Lebo aj on dostal honorár v tejto sume. Alebo Kiska, lebo tiež dostal takýto sponzorský dar. Alebo možno aj Eric Lindros, lebo nosil na drese 88.

Keby náhodou niekto z vašich známych mal tendenciu na toto skákať a máte pocit, že ešte nie je stratený prípad, vysvetlite mu prosím základné veci.

Polícia nebude stíhať Milana Lasicu, lebo Milan Lasica...

- nechodil v uniforme pripomínajúcej Hlinkovu gardu, ktorá počas vojny vyháňala tisíce občanov Slovenského štátu, aby následne skončili vo vyhladzovacích táboroch

- nedáva sa titulovať ako "vodca"

- nezdravil sa s kolegami v divadle "Na stráž"

- nezobral si na kandidátku pod číslom 88 Mariana Magáta, ktorý o Adolfovi Hitlerovi napísal, citujme, že bol „mierotvorca, skveli ekonom, recnik a clovek so srdcom na spravnom mieste“

- nemá za hovorcu bývalého frontmana neonacistickej skupiny Biely odpor

- nepoužíval v logu rovnoramenný dvojkríž, ktorý používala Hlinková garda

- jeho mladší kolega nepísal po facebookoch, že o holokauste a Hitlerovi sa učia v školách len rozprávky

- jeho starší kolega si nenechal vytetovať hákový kríž, ktorým chcel robiť dojem na ženy

- nerozdával na námestiach balenia cukru s nápisom „Radšej drahší od Slováka ako lacný od žida“

- neodporúčal v rádiu ľuďom, aby čítali Protokoly sionských mudrcov, najznámejší protižidovský podvrh, na ktorý sa odvolávali nacisti i ľudáci

- nerozpráva o "bielom Slovensku"

- a nevedie politickú stranu, ktorá celú svoju existenciu založila na huckaní "bielych Slovákov" voči iným skupinám obyvateľov, ktorí sú tmavši, alebo patria k sexuálnym menšinám, alebo si ich len jednoducho označkovali ako "protislovenských"

Čím nechcem povedať, že je správne, že Mariana Kotlebu súdia za tie šeky. Nečítal som spis, ani som detailne neštudoval obžalobu, netrúfam si mať názor, či to je alebo nie je trestný čin.

Hovorím však, že iba neinformovaný alebo slaboduchý človek môže veriť Marianovi Kotlebovi, že jeho šeky na 1488 eur boli náhoda.


odkaz
👍: ondrej61
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 81 658 B vygenerované za : 0.092 s unikátne zobrazenia tém : 36 190 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

Zdraví majú tisíc prianí, chorí iba jedno.