hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Snem SNS sa vraj zmenil na kar.

príspevkov
11
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 13.9.2020 21:19 nrbatas
posledná zmena 15.9.2020 10:09
1
13.09.2020, 21:19
Aj napriek svojmu nie dobrému kádrovému posudku tu na DF (odkaz, je tu pravidelný komentár Romana Michelka. Rentoraz je na tému snemu SNS, na čele ktorej bol potvrdený Andrej Danko.

Prečo si ho zase zvolili? Čo sa to v SNS deje? A prečo sa Danko rozhodol opäť kandidovať? To sú otázky, na ktoré Roman Michelko HĽADÁ odpoveď.
none
8

1. nrbatas 13.09.2020, 21:19

Aj napriek svojmu nie dobrému kádrovému posudku tu na DF (https://diskusneforum.sk/tema/vysla-tretia-cast-serialu-o-robertovi-ficovi), je tu pravidelný komentár Romana Michelka. Rentoraz je na tému snemu SNS, na čele ktorej bol potvrdený Andrej Danko.

Prečo si ho zase zvolili? Čo sa to v SNS deje? A prečo sa Danko rozhodol opäť kandidovať? To sú otázky, na ktoré Roman Michelko HĽADÁ odpoveď.

13.09.2020, 23:25
nrbatas to nie je kadrový posudok to je realita.

Až sa naučíš skopírovať odkaz z DF budeš o level ďalej

Pripomenulo mi to Magáta . Ten uviedol cez narodeniny Hitlera komentár napriek zlemu kadrovemu posudku Hitlera uvádzam nasledovné

odkaz
none
9

1. nrbatas 13.09.2020, 21:19

Aj napriek svojmu nie dobrému kádrovému posudku tu na DF (https://diskusneforum.sk/tema/vysla-tretia-cast-serialu-o-robertovi-ficovi), je tu pravidelný komentár Romana Michelka. Rentoraz je na tému snemu SNS, na čele ktorej bol potvrdený Andrej Danko.

Prečo si ho zase zvolili? Čo sa to v SNS deje? A prečo sa Danko rozhodol opäť kandidovať? To sú otázky, na ktoré Roman Michelko HĽADÁ odpoveď.

13.09.2020, 23:38
nrbatas kadrový posudok bol výmysel našich okupantov .

Čiže plnil sny NKVD


Bol zrkadlom či si veriaci a či je veriaca tvoja rodina , či pochádzaš z rodiny nehodnej , či máš v rodine emigrantov a ine srandovne veci .

Po roku 1968 bol však kádrový posudok zameraný len na lásku .

Čiže otázku či bol rok 1968 okupáciou . Ale i postoj tvojej rodiny .

Zostával však ešte stále triedny pôvod

Čiže

Robotnícky

Rolnícky

Buržoazný

Intelektualný

Feudalný

Alebo zmiešaný

Nechce sa mi rozpisovať ďalej . Ale vieš kto najviac kričí za slobodu a plače že ho kadrujú ???

Taký ako Michelka Mečiarov Goebbels

Ako keď ti eštebaci nadavaju na DF do eštebakov voliči ľsns do fašistov a nomenklaturne kadre KSČ do komunistov .
none
3
13.09.2020, 22:08
On sám sa zvoliť do čela nemôže. Každá strana má takého vodcu, akého si zaslúži...
👍: Osvietený
none
4
13.09.2020, 22:52
Kto vie či by sa Roman Michelko vedel takto zamyslieť i nad stranou vlasť .

Keď 75. ročný dôchodca Štefan Vavro strane Vlasť Štefana Harabina požičať 100-tisíc eur.
Sám však o tom nevedel.

Raz jeden dôchodca priniesol zopár milionov i Mečiarovi . Paholok Mečiarov súdruh Harabin sa priučil

„Som len ko-or-di-ná-tor“

A to mám z overených zdrojov .

Troška sa mu chaloši z dezinfowebov rozplaziliagent štb Tkáč sa rozhodol pre ľsns

Súdruh Marček je tiež v prdeli

Bývalý šéf Matice Slovenskej Marián Tkáč, nezaradený poslanec Peter Marček, ktorý v parlamente pravidelne hlasuje so Smerom, či niekdajší mečiarovský publicista Roman Michelko, na ktorého stavil Smer, keď chcel ovládnuť Ústav pamäti národa.

Všetci oslovení priznali, že hovorili o spolupráci so Štefanom Harabinom a môžu sa stať posilami jeho strany Vlasť.

Bývalý minister spravodlivosti za HZDS a bývalý predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin ju ohlásil v utorok.

Obľúbenec konšpiračných médií Harabin sám seba predstavil ako volebného lídra. Žiadnych spolupracovníkov neukázal.

Odmietol odpovedať na otázky s odôvodnením, že jeho tlačovú besedu naživo nevysiela televízia TA3.

Nevyjadril sa tak ani k financovaniu kampane a nepovedal, ako stranu, ktorú premenoval na Vlasť, získal.

Čítajte viac: odkaz

Chudáčisko Roman Michelko sa tiež zobudil našťastie do reality z tých hoaxov

Na kvalitnu žumpu treba kopec hovien a teda Harabin ich mal poriadny kopčisko
none
5
13.09.2020, 23:03
Mečiarovský Goebbels Roman Michelko je našťatie tiež v totalnej prdeli a tak píše pre zem a vek či hlavne spravy hoax za hoaxom , lebo nakopanie do riti vo voľbách sa mu zdá málo .

Keby strana vlasť dosiahla taký vysledok ako SNS to by si bolševíci na kandidátne poriadne poskočili

Ale nedostanu ani euro .

Tam prachy Michelku

Velmi dobre popísal Michelku MUDr. Peter Osuský, CSc. keď ho Fico tlačil do UPN

Roman Michelko nemá v ÚPN čo hľadať, myslí si Osuský z SaSRoman Michelko, jeden z apologétov mečiarizmu a obhajca prezidenta vojnového štátu Jozefa Tisa, je presne tým človekom, ktorý v Ústave pamäti národa nemá čo hľadať. Vláda Roberta Fica týmto návrhom podáva svedectvo o svojom mentálnom svete, ktorý ovláda cynizmus a absencia úcty k obetiam fašizmu a komunizmu,

"akí išli, takých našli".

„Vyzývame premiéra Fica ako navrhovateľa, aby kontroverzného pána Michelku nahradil renomovaným odborníkom so zrelými názormi a s dobrou povesťou. Tak, aby sme sa nemuseli za jeho vládny zbor zase len hanbiť," povedal Osuský.

"Milovníci Tisa a komunisticko-eštebáckej zmesi ´národných síl´ pod patronátom HZDS a SNS hodnotovo reprezentujú práve to zlo, ktoré má ÚPN odhaľovať a pripomínať,“ uzatvára.
none
6
13.09.2020, 23:07
Fico si do ÚPN vybral toho pravého

Politológ slúžiaci HZDS, SNS aj Smeru je stelesnením myšlienkového zmätku nacionálnej slovenskej ľavice.

Robert Fico by si ani nemohol nájsť vhodnejšieho človeka, aby ho zastupoval v správnej rade Ústavu pamäti národa. Roman Michelko v jednej osobe stelesňuje všetku paranoju, všetky protirečenia, (seba)klamy a pokrytectvo, celý myšlienkový zmätok a žitie vo virtuálnej realite, ktorými sa na Slovensku dlhodobo vyznačuje ten postkomunistický a postmečiarovský nacionalistický prúd, ktorý u nás obvykle nazývame ľavicou.

Verne reprezentuje to prečudesné mentálne geto, ktoré má s modernou európskou ľavicou minimum spoločného, a ktorého aktuálnym politickým lídrom je po nedobrovoľnom odchode Gustáva Husáka a Vladimíra Mečiara z politiky práve súčasný premiér.

Vyzývať na dekriminalizáciu Jozefa Tisa, SNS označovať za štandardnú stranu a zároveň strašiť extrémistami z Pravého sektora na Ukrajine, robiť asistenta poslancom strán oligarchov na Slovensku (HZDS i Smer) a varovať pred vládou oligarchov opäť na Ukrajine, maďarský zákon o dvojakom občianstve označiť za anachronický, neštandardný a vedúci k postupnej dezintegrácii Slovenska, a zároveň mať veľké pochopenia pre to, ako Rusko masovo rozdáva vlastné občianstvo občanom susedných krajín, a potom ochranu týchto „svojich“ občanov a ruských menšín zneužíva ako zámienku na agresiu voči týmto krajinám, to chce neskutočnú prispôsobivosť i úplnú absenciu názorovej konzistentnosti.

Nadávať na predajnosť kohokoľvek vrátane médií, a pritom sa tváriť ako nezávislý politológ, keď priamo poberáte plat asistenta poslanca politickej strany, to navyše chce aj extrémne silný žalúdok a splachovacie svedomie. Človek, ktorý toto všetko zvládne sám, pritom sa ani nezačervená, a ešte sa vydáva za hrdinu a utlačovaného disidenta, je nesporne ideálny káder – schopný slúžiť postupne HZDS, SNS a napokon (zatiaľ) logicky končiaci v službách Fica s spol.

Výborne sa hodí do schizofrenickej strany, ktorej predseda sa hlási k odkazu SNP a ktorej významný poslanec zároveň napíše pochvalný doslov k zbierke obsahujúcej fašizoidné básničky oslavujúce Tisa. Nehovoriac o tom, že vláda tejto strany bohato dotuje Maticu slovenskú, ktorá dlhodobo usilovne pracuje na rehabilitácii predvojnového a vojnového slovenského fašizmu a jeho vodcov.

Taký človek je pre Fica ideálny agent, ktorý mu zaistí, aby ÚPN bolo aj naďalej bezzubou inštitúciou. A aby ústav, namiesto odkrývania nepríjemných stránok vojnovej a komunistickej minulosti, prispieval skôr k ich bagatelizovaniu či dokonca sa snažil ich nejako okrášliť a obhájiť. Prosto svoj k svojmu a správny muž na správne miesto.
none
7
13.09.2020, 23:09
Mne to príde ako Keby na infožumpe stonal Lexa aký bol Mečiar fajn premier a otec národa

Michelko by mal chodiť kanálom ale on je ako Chmelár nikdy nemá dosť
none
11
15.09.2020, 10:09
10. Ardun, aj k tomuto by patrila nejaká "realita":
"Podľa šéfa mimovládnej organizácie Transparency International Slovensko (TIS) Gabriela Šípoša..." (12.)
Alebo nie?

No tak dobre. Keď nie, tak nie.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 124 266 B vygenerované za : 0.078 s unikátne zobrazenia tém : 59 893 unikátne zobrazenia blogov : 1 349 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Snažte sa naozaj žiť, nielen existovať.