Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Riešenie má meno Východoeurópska federácia

15
reakcií
914
prečítaní
Tému 9. apríla 2016, 23:24 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   9. 4. 2016, 23:24 avatar
Riešenie má meno Východoeurópska federácia
(Ad: Medzimorie v hľadáčiku Oceánie)
Ilustračná mapka: CrazyPhunk (V4) / Wikipédia

V aprílovom čísle Zem&Vek uviedol Milan Pullmann v článku s uvedeným názvom, že projekt Medzimorie (pás Európy medzi Baltickým a Čiernym morom) spomínal už Józef Pilsudski po Prvej svetovej vojne. V rokoch 2005 až 2010 Medzimorie (Intermarium) veľmi propagoval poľský prezident Lech Kaczynski, sledujúc myšlienku energetickej spolupráce. Z úplne iných dôvodov venujú pozornosť Medzimoriu v roku 2015 USA a NATO, keď generál Hodges vyhlásil, že USA vyšlú vojská rýchleho nasadenia do Poľska, Pobaltia, Rumunska a Bulharska. Autor končí svoj príspevok tým, že krajiny V4 by mohli členstvom v Medzimorí získať (bez Ukrajiny a Turecka).

Podľa môjho presvedčenia (a som si istý, že takto zmýšľajú aj mnohí spoluobčania) záchrana Slovenska spočíva vo vystúpení z EÚ a v ďalšej existencii v rozšírenom formáte V4 s Rumunskom, a to v neutrálnom politickom zoskupení Východoeurópska federácia. Rovnako som presvedčený, že takéto riešenie súčasnej ťaživej situácie v Európe by vyhovovalo Ruskej federácii i USA.

Počas nášho členstva v EÚ sme sa presvedčili, že západoeurópske štáty nás ani na okamih nepokladali za seberovných a vždy sledovali vlastný prospech. Pritom samotná EÚ nie je suverénna a svojprávna, čo preukázala svojím postojom a konaním voči Ukrajine a Rusku. Rozvrat a občianska vojna v Ukrajine nemôže byť predsa v záujme celej Európy – v tejto „kauze” získala iba zámorská veľmoc. Také isté konštatovanie platí aj pre hodnotenie hospodárskych sankcií voči Rusku. A nič iné nemôžeme čakať ani od utajovanej superdohody TTIP, ktorá je šitá na mieru nadnárodných spoločností, sídliacich opäť za veľkou mlákou.

Najnovší a súčasne najpádnejší dôvod opustiť EÚ je súčasná invázia migrantov z Afriky a Ázie do Európy. Nepochopiteľnú a samovražednú úlohu tu zohralo Nemecko, predovšetkým kancelárka Angela Merkelová, otvorene pozývajúca migrantov na náš kontinent. Kedy sa bude zodpovedať za svoje neuvážené počínanie?

Využívanie migrantov ako pracovnej sily sa ukazuje nereálne, avšak nemožno pochybovať o ich kultúrnej a náboženskej neznášanlivosti s Európanmi. A dočkali sme sa vytvárania uzavretých a neprístupných „no go” zón v mnohých európskych mestách (do ktorých sa neodváži vstúpiť ani polícia), nenávistných a kriminálnych prípadov (krádeže a znásilnenia, ktoré sa nesmú spomínať v médiách), plazivej islamizácie (výstavba mešít, z ktorých zaznievajú výzvy proti domácemu obyvateľstvu) a nechýbajú ani teroristické samovražedné bombové atentáty (zatiaľ Paríž a Brusel, budú nasledovať ďalšie, ktorým sa nedá zabrániť).

Iba z tohto neúplného výpočtu je človekovi so zdravým rozumom zrejmé, že byť členom takého spoločenstva štátov, ako je EÚ, nemá žiadnu perspektívu a je dokonca samovražedné. Navyše už dnes je existencia EÚ veľmi problematická pre vysoko pravdepodobný odchod Veľkej Británie, pochybnú dohodu s Tureckom a uniknuvšie informácie o zamýšľanej „malej” EÚ.

V priebehu posledného roka V4 už viackrát preukázala, že sa dokáže dohodnúť a spoločne postupovať, čo musela zobrať na vedomie aj západná časť EÚ. Taký bol napríklad postoj k prideľovaniu povinných kvót migrantov. Zatiaľ však nevidíme úplný súlad medzi mienkou obyvateľstva a štátnymi reprezentáciami krajín V4. Najvýraznejší kritický postoj voči EÚ prejavil maďarský premiér Viktor Orbán, v podobnom duchu sa nesú aj názory povolebných predstaviteľov Poľska, v ČR je dlhodobým odporcom EÚ exprezident Václav Klaus (stále vplyvný činiteľ) i súčasný prezident Miloš Zeman, slovenský premiér Robert Fico snáď ako prvý odmietol kvóty migrantov a podal súdnu žalobu na rozhodnutie o prideľovaní kvót na nižšej úrovni (ministrov vnútra).

Úlohou dňa sa už stalo uvedomenie si celej V4, že má spoločný osud, determinovaný spoločnými dejinami a dosiahnutým stupňom vývoja spoločnosti. Je nevyhnutnosťou zanechať staré prieky a animozity, pretože jedinou záchranou pred potápajúcou sa západnou Európou (ktorá zbiera trpké ovocie svojej koloniálnej minulosti i súčasnosti, deštrukčného multikulturalizmu a svojho vazalstva od USA) je vytvorenie nebývalého pevného spojenectva v politickom útvare – Východoeurópskej federácii. Vítaným riešením by malo byť aj rozšírenie pôvodnej V4 na V5, a to pribraním 20-dvamiliónového Rumunska s prístupom k Čiernemu moru (prípadne aj Bulharska a Srbska).

Popri hlavnom zámere záchrany zo zhubného objatia EÚ je rovnako dôležitý geopolitický rozmer vytvorenia nového združenia východoeurópskych štátov, a to deliace pásmo medzi Ruskou federáciou a Západom, reprezentovaným predovšetkým USA. Iba celkom nedávno (v marci) oznámené rozhodnutie USA (NATO) umiestniť ďalšiu vojenskú brigádu v počte asi 5 000 mužov v rokoch 2016 – 2017 vo východoeurópskych štátoch nemôže zostať bez odvety Ruska a znamená iba ďalšiu eskaláciu napätia v globálnom meradle.

Toto určite nie je správna cesta a dá sa jej zabrániť vytvorením neutrálneho nárazníkového pásma. Jeho predpokladom je vyňatie (vystúpenie) štátov V4 z NATO, ktoré je síce zatiaľ dosť ťažko predstaviteľné, ale nepochybne k takémuto záveru dospejú, resp. budú prinútené dospieť aj samotné USA. Kandidát na post amerického prezidenta Donald Trump opakovane vyhlásil, že nebude namietať proti rozpusteniu NATO, pretože podľa mienky expertov doplácajú USA na NATO, ktoré je v boji proti terorizmu neúčinné.

Neutrálne východoeurópske štáty budú tiež vyhovovať Rusku, neprehliadnuteľnému hráčovi v európskom i euroázijskom priestore (napriek jeho súčasnej koordinovanej démonizácii). Naznačené spolužitie východoeurópskych štátov by malo byť víziou Slovenskej republiky, ktorú by si mali uvedomiť jej občania i štátna reprezentácia. A nielen uvedomiť...

07.04.2016 19:44 | Zo zahraničia ?0
Ivan Lužák
Súhlasí Mierotvorca, Peťo


2.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 4. 2016, 13:27 avatar
vystúpenie z NATO a Europy je pre taký štát ako slovensko samovražda, toto si môžu dovoliť len veľké a bohaté štáty.
Prečo je slovekso v nato a v europe ????
V prvom rade sú to vlastní nepriatelia vo vnútri štátu, ktorí ak chcú oficialne pord rúškom zákonov okrádať štátnu pokladňu, nesmú a nechcú mať už viac nikoho nad sebou. S podobným úmyslom sa oddelilo aj slovensko od čiech, ale tu Mwečiar iba vstúpil do pasce, ktorú česi pod vedením pripravovali od 89 a češi zarobili na tom podľa renomovaných svetových ekonomických časopisov najmenej 400 miliard koprún a potom klaus vyhlasoval vyrovnaný schodok rozpočtu až za rok 2 000 a na slovensku sme krkali z posledného až do roku 2 000. My sme ale tým získali euro a češi ho sratili, klaus naďalej odbával čechov, že svou korunu si nedáme, aby zase nebolo nikoho nad ním a aby mu nikto nevidel na prsty a mohol hrabať z pokladne.
Klaus je čiernou morou československej ekonomiky, po 89 vyhlasoval, že naše továrny si rozpredat nedáme a to preto, aby zostali pre vnútorných zlodejov. Dnes sa zúrivo snažíme o vstup zahraničných investorov, ak by zahraniční investori už vtedy mali možnosť vstúpiť do našej ekonomiky, kde sme mohli dneska byť.
A preto všetky tieto zrádcovské vyhlásenia o suverenite a neddat si predat slúžili vždy a budú slúžiť iba zradcom národa, ktorí chcú okradnúť biednemu národu aj to posledné a to by mohli vtedy, ak by už nad nimi nikto nebol.
Na západe sú američani dodnes a kde je západ a kde sme my, aleričyni im zabezpečili a zabepečujhú blhobyt dodnes o akom sa nám ešte iba sníva a a ú su ľudia, ktorí američanov nenávidia ???? RFusi tu predfsa boli 50 rokov a nakoniec museli odísť, lebo rozdiel meditým, čo tu nechali rusi nám a čo nechali a držia američani západu je priepastný a napriek tomu sú tu hlasy, že to s americkou baganžou je iditizmus a ruská čižma je dobré ????
Oni totiž majú na to svoj dôvod, ale teraz si vyvetlime, že kto sú oni a kto sme my.
My sme tí, čo sú závislí od nich, teda od tých, ktorých sme nazvali oni a my chudoba a žobrač sme závistlí od nich, lebo naše platy, socilne výpomoce, podpory v nezamestanosti a včetky žobračenky, ktoré nám dávajú ako milosť z lupu, závisia od toho, kolko si ukradnú pre seba. a pretože potrebujú ukradnúť čo naviac, nechcú mať nad sebou nikoho vyššieho, ako je europa, či Nato.
Preto aj tento príspevok záleží, kto bude čítať, ak ho budú čítať ľudia odkázaní na miliosť a nemilosť tých, čo,okrádajú štát, tak s tým budú súhlaiť, ako to budú čítať tí ONI , tak tí budú nadávať a vyhrážať sa a vyhalsovať, aká je toto blbosť.
A ešte niečo, pri vytváraní nových štátov a spolkov sa nedá vyhnúť hrozbe krviprelievania a na to sú úž pripravené mafi s predajom zbraní a zavlečenie do neriesiteľných konfliktov a zbytočnému prelievaniu krvi do nekonečna.
A preto každý z nás, pri posudzovaní takýchto vecí s musí najprv sá zaradiť, k akej vrstve patrí. Ak je to vrstva po moci, tak tí toto nenávidia, lebo toto je písané pre chudovnách odkýzaných na štát. Prečo by sme sa mali skladať chorým deťom na zbierkach, prípadne zbierať vrtchnáky fliaš a kadejaké iné veci, ak to je úloha zdravotných poisťovní a tie to nemôžu zplatiť, lebo musia odvádzať pre ONýCH hrozive čiastky,. Bol som v nemecku, ťam sa odvádza približne to isté, čo u nás ale nezbadal som tam ani jedného doktora s otrčeným vreckom, lebo tam ľudia oplatia poisťovni a vyžadujú si svoje zdravie aj od poisťovne a nie od lekára, lebo toho,platí,poisťovňa. ľudia sa nestažujú v prípade nedostatočného ošetrenia ani na lekár a ani na nemocnicu, načo keď lekára a ani nemocnicu neplatia, ale dávajú dotaz priamo tam kde platia, teda na poisťovňu a ostatné ich nezaujíma, tebe platím, tak sa snaž, inak budem platiť inému.
Takže, oblečme si dresy nech nie sme s tou bandou, aby každý vedel ?kdesi.


3.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   10. 4. 2016, 13:44 avatar
A teraz to je eutanázia pre SK!

Alemír, nech si strčí tu svoju prozápadnu propagandu do rici!


4.
označiť príspevok

Peťo muž
   10. 4. 2016, 14:32 avatar
Elemír ,napísal si : ...Prečo je Slovensko v nato a v Európe ????....
No skús hádať !
Ja som BOL na referende ,keď sme sa mali vysloviť za ,alebo proti NATO .
Ja som bol PROTI NATO ako aj ostatná väčšina hlasujúcich ľudí .
To iba vtedajšia naša vláda občanov Slovenska či boli ,alebo neboli na referende SVOJVOĽNE BEZ SÚHLASU všetkých občanov nás vpratali do NATO .
O nás bez nás . Vnímam to ako priame ohrozenie môjho života a dôsledky vyvodím neskôr .
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

ardzun muž
   10. 4. 2016, 20:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

dorota
   10. 4. 2016, 17:38 avatar
  to je asi aprilovy zart ? ne?


6.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 4. 2016, 19:32 avatar
Dorka,
odporúčam Ti neplytvať svojím zmyslom pre humor na Tebou nepochopené témy...


8.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 4. 2016, 22:20 avatar
Vážení, ja som prekročil západo nemecké hranice v roku áá a mal som dojem, že som prišiel z kravskej riti do normálneho sbeta. A bol som v sopvietskom zväze v 78 rroku a videl som biedu o akej som netušil, že ešte na svete existuje.Lebo sopm nebol na miestach, kde smeli ísť len zahraniční turisti, videl som sovietský zväz, taký aký bol. A nie faloš a klam, ktoré sa nám predávali v mediach a pretoma 3TB drvili do poslednej chvíle v 89 roku. Keď si vybavovala víza v novembri 88, tak bolo v Prahe zapadonemecké velvyslanectvo prepchaté dederonmi a nusela byť vypočutá ŠTB a potom vypočávali každého z nášho domu, to sme sa dozvdeli až potopm, keď cestoval, tak až po nranice sedel jeden páv kupé a keˇišla nazad, znova si k ne sadol dotyčný, ale potopm jej všetko poovedal o mne a zmizol.
Keď vystúpila žena v Stutgarte na nádraží, hneď som zbadal, že je zle a keď prišla ku mne, prvé jej slová boli: Ja ťa zabijem, čo som si musela kvôli tomu vytrpieť, aby som sem prišla. Keď ale odchádzalo po 4 dňoch, tak mi povedala, predsa to len stálo za TO. a VTESDY SME EšTE NEVEDELI, že ten čas je tak bl.ízko.
A to jej otec bol presdeda strany v depe, kde robil rušňovodiča a celý ten čas bol pi deťoch a deťom vykladal, že mama s otcom sa už nevrátia. Keď žena vystúpila z rýchiku na stanici, nikto ju nečakal, napriek tomuj, že jej to otec slúbil a npruiek tomu, že bol železnuičiar., vedel kde sa vystupuje z rýchliku a postavil sa s deťmi na opačnú stranu, keď bolo nástupište tkmer prázne zbadfala žena postavy na opačnom konci nástupišťa, nechala všetko na zemi a bežala tým smerom a nakoniec sa s plačom s deťmi zvítala a otcovi povedal iba: Daj mi teraz pokoj !

Takže všetci, čo ma máte za amerického idiota, yba ste vedeli, mámto ja osobne takto oprežité a zdôvodnené, to čo píšem nie sú krčmové drísty o nenávisti američNOV,, ale realne kruté zážitky. Vy ste tí poslední, od koho si nechám radiť v tejto veci. A to tu ešte nepíšem, čo som zažil s ŠTB do takmer léta 89.
AS to som ešte mal možnosť, že som vypočul rozhovor asi bývalých ŠTB, ktorí sa s rehotom doteraz bavia o tom ako sme pricvikili toho, alebo toho.

A vy zrejme patríte medzi nich ?????

JAklý to všetko malo vtedy význam, ak sa na to pozerám z hľadiska normálneho človeka a demokracie a čo vy ste žač ???Komu patríte, komu ste sa nechali lacno predať,ak neveríte, že na západee je životná úroveň, o ktorej ani nsnívame a my sme v kravskej riti a to je pre vás životne dôležité a na západe sú všetci idioti ???? Hlavne že vy ste múdri a rusofili.

Ak sú na západe všetci amerikofilní fanatici a majú to, o čom my iba snívame, tak aj ja radšej chcem byť tým amrikofilným fanatikom ako I D I O TO M čo nemá čím posúdiť, čo je dobré a čo zlé, a čo si myslí, že zarábať 20 krát viac je idiotiozmus.

V riti ste boli a hovno viete a a neverím, že bY inteligentný človek napísal to, čo vY tu píšete.
Kolkí z rusov sa tlačia na záípad a kolkých som tam stretol, keď som tam robil, tých sa choď opýtať, čo to je amerikanofil. Nech ti vysvetlí, čo znamená pre neho ruská čižma a americká bagandža. Niektorí z vás neboli ani v maďarsku.
kKde je naša mládež, naša mladá inteligencia, Každému, čo mu to trochu páli, tam zarába peniaze, ktoré nikdy u nás nezarobíl, Tiež ameriakanofili. A ruská inteligentná vysokovzdelaná mládež tak isto,
A prečo ???
Lebo im je jedno, kto je tam ameriakanopfil, alebo rusofil, oni hľadia na to, kto im dá lepšie zarobiť, uvedomujú si že majú rozum a ten by pod čižmou nikdy tak nepredali. Kolkí sa už chceli konečne na slovensko vbrátiť, lebo každýtam predsa šiel z cielom, vrátiť sa domov, ale ak sa tu na nich vychrlí to, čo tu vy píšete, zhrozia sa a už sa nikdy nevrátia, oni totiž vidia ameriko a rusofilstvo zo svojej vlastnej životnej skúsenosti, zatiaľ čo vy máte tieto drísty iba z krčmy a iba ich nenávidite, že dokázali to, čo vy ste nedokázali a preto sa bažíte za spoločenským zriadením, kde môžu vládnuť aj nevzdelanci, ako vy, to je vaša jediná šanca. Máte sa zle, lebo nenávidite Boha, ale medzi tými, čo nenávidia boha dobro nikdy nenájdete, aj keby ste vybili veriacích do posledného.
Ste obyčajní komunisti a fašistom a idiotom nazývate každého, kto vám oponuje a to je teraz, ale ak sa dostanete k moci , určite si to s tými inteligentmi vybavíte ako komunisti stáť nad nimi s pištolou na prdeli a hľadieť ako doktrori a vysokí vzdelanci kopajú pod vami kanále, inteligenti a vy nemusíte nič robiť,


10.
označiť príspevok

Peťo muž
   10. 4. 2016, 23:02 avatar
K 8 . Elemír ,musím znova a znova pripomínať ,že Američania (USA) sú vrahovia detí ?
Myslel som konkrétne "operáciu kondor ".
Ja vrahov detí za spojencov mať NECHCEM !
A za ďalšie USA sú fušeri lebo majú jeden z najväčších štátnych dlhov na svete a teda logicky nevedia hospodáriť . Kam sa hrabe dlh Grécka ?
A vysvetli mi ,že čo robí americká základňa v Kosove a po celej Európe ?Neviem presne jej polohu ,ale aj tak čo sa tlačia Američania do Európy ? Tu nemajú čo hľadať !
Nech sa hrajú na vlastnom piesočku .
Ja osobne pokladám ich prítomnosť za moje ohrozenie .Dôsledky vyvodím neskôr a budem sa brániť .
Vrahov detí za spojencov mať nechcem !
Súhlasí Kasafran


9.
označiť príspevok

elemír muž
   10. 4. 2016, 22:35 avatar
Takže kASAFRANM, TY TU IDEš DORKE VYčíTAť, žE NEPOCHOPILA TEMU !!!???!?!
Vraj aby nám nevládli cudzinci američani, a či vládnu na západe a rusi čo, keď tu boli, tí tu a naozaj vládli a to neboli cudzinci ????
Ty ideš niekomu dávať rozumy s obrátenou logikou že 20 krát viac zarábať je idiotiozmus a 5 krát je leppšie ????

Taký ako ty mi môže napísať tristo razy , že som idiot a neviem čo ešte, komunista.


11.
označiť príspevok

elemír muž
   11. 4. 2016, 07:18 avatar
Tu predsa nejde o hľadanie dôvodov, kto chce psa biť, palicu si vždy nájde, ja by som tu mohol vypočítať čo robili komunisti v azii, pol pot a mnohí iní, v afrike, čo sa robí a keby tam nie že američani hneď zasiahli po prvých vraždách, ale možno aj OSN, a hocikto iný, koľko sa mohlo zachrániť životov a nielen žien a detí.
Nikto nie je bez zločinu, ani cirkev, ale neprestanem veriť v boha preto, že niekto bol debil a zabil,lebo viem že je tu niekto silný, ktorý ma chce dostať, každý chápeme niečo inak každý sa na niečo spoliehame, ale na pozadí každého myslenia je výsledok, ak vykopírujeme americkú špínu ruskou a navzájom sa vynulujú, čo zostane ???? Na jednej strane americká demokracia, ktorú američanom závidia aj samotní rusi a utekajú tam, ak môžu a že vy vidíte niečo iné, kúpte si masť na oči, aby ste videli, ktorým smerom svet uteká k lepšiemu a hlavne dnes.
Každý utečenec z azie, či afriky sa v tom lepšie vyzná, ako vy.
lenže vy nikdy nepochopíte, čo pre azijca, alebo afričana znamená vedieť, kde je sever.
Veď choď tam, kde si myslíš, že je lepšie, ale potom si nezabudni všimnúť, že ideš proti prúdu tých, čo pochopili kde je sever.
Bol by v Sýrii nejaký konflikt, ak by tam rusi neboli, tak isto bombardovali nemocnice a školy a klud tam nastal, až keď odišli ???
A zapamätaj si chlepček, že boh je a nie je idiot, akého vy z neho robíte a ani ty a ani ja nevyjdeme odtial, pokial nezaplaíme do poslednej slzy a kvapky krvi, lebo krv tečie ai z toho, čo tu píšete.-


12.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 4. 2016, 10:46 avatar
Elemír,
na základe niektorých Tvojich reakcií s ateistickým poľutovaním konštatujem, že Tvoja "kresťanská" etika a argumentácia sa veľakrát dostáva pod úroveň atmosféry v IV. cenovej skupine. Žeby recidíva...?
Držím Ti palce, aby si opäť začal používať zdravý sedliacky rozum a opäť bol sám sebou...!
Súhlasí Peťo


13.
označiť príspevok

elemír muž
   11. 4. 2016, 13:42 avatar
Takže ty máš zdravý rozum a tvrdíš, že západ, ktorý je pod bagandžou sú idioti, lebo sa majú lepšie ako my ?????
taký dravý rozum je pre idiotov a pre teba,a to aj v prípade, že by si vedome vedel, čo je pravda a hovoríš opak, vtedy totiž dvakrát.
Je len otázka, že čo za to máš ?
Aj za socializmu bolo veľa takých, čo vedeli , že čítajú na politických školeniach nezmysly a predsa to robili a akokolvek si hovorili, že jeto síce nezmysel, ale robím to pre rodinu a svoje deti, boli trojnásobní idioti, aj keď to vedeli.
Nedá sa to inak definovať,len ako krvilačnosť, ktorú chcete dosiahnúť na nevinných ľuďoch vždy a všade.
A práve kvôli takým, ako si ty a podobní, je tu Nato a Europ, a pokial tu bude mám záruku, že znova nezažijem to, čo som zažil za vás, keď ste boli pri moci do 89 roku.
Aj mačka 20 x obíde myš a nič jej neurobí, aby ju presvedčila, že nie je jej nepriateľ a vy sa tu tiež citite takmer dobre a bezpečne, len keby to nato nebolo ........., hneď by ste vyšli z dier.


14.
označiť príspevok

sta2rky muž
   11. 4. 2016, 13:53 avatar
Nemáš celkom pravdu. Ja tvrdím, že náš bezdomovec sa má rovnako ako západný, náš zamestnaný robotník ako západný, náš kapitalista ako západný. Za socializmu sme, "žiaľ", takéto spoločenské triedy nemali.


15.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 4. 2016, 15:59 avatar
Elemír,
ako vidím, zrejme si sa opäť dostal nielen do proamerického tranzu. Preto Ti odporúčam, aby si si svoje krvilačné vidiny prišiel ukojiť 16. apríla do Bratislavy, kde môžeš s plne otvoreným srdcom a náručou privítať bývalú ministerku zahraničných vecí krvavú lady Madeleine Allbrightovú. Príde si totiž osobne prevziať ocenenie...


16.
označiť príspevok

elemír muž
   12. 4. 2016, 01:40 avatar
Sme proste obaja na opačnej strane rieky, pretože nás rozdeľujú hodnoty, podľa ktorých hodnotíme tento svet.
Pred chvíľou som pozeral na na satelite dokument o číne a mau ce tungovi, na začiatku bolo konštaované, že čínska ekonomika práve predbehla americkú. Takže svet sa začína meniť. Anglická královná vozila minulý rok čínskeho prezidenta na zlatom kočiari, takej pocty nedostal žiadny svetový politik.
Takže šance rusov pochoval Putin a už sú dávno za vodou, mimo svetovej ekonomiky. Putin premenil na prach , to čo dosiahol pred ním medvedev, keby bol zostal medvedev ďalej prezidentom, bola by životná úroveň rusov pokračovala k lepšiemu.a svet by uznával rusko aj jeho ekonomiku, bez ekonomiky sú aj zbrane nanič. Určite by dobrovolne zo sýrie neodišiel, ktovie, čo všetko bolo za tým, ale nedá sa vylúčiť ani ekonomika. Hlavne, že sa jeho odchodom zmenšilo krviprelievanie vraj až o 90%. Keď bol prezident Medvedev, vtedy som rusku strašne fandil. Do ruska šiel kapitál, peniaze zo sveta, videl som v tzelevízii tržnice plné mäsa, supermarklety, ........, ktovie, ako to tam je teraz, le určite zase studená vojna. Načo, pre koho , aký to má význam ?????
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:10,  Keď pre Zem a vek píše člen KSS Michal Dieneš, PhDr., CSc., 63 r., súkromný podnikateľ...
dnes, 00:08,  https://c++.youtube.com/watch?v=fuPX8mjeb-E
dnes, 00:06,  Čo poviete? Nie je ten Dodulík trošičku popletený?...
dnes, 00:04,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/84000770_2681169231930931_9056451405660815360_n.j...
dnes, 00:02,  Matej Fabšík PRI NIEKTORÝCH VECIACH NEDOKÁŽEM BYŤ TICHO. NIKDY. Dnes ma zobudila...
včera, 23:56,  Eštebák Vladko Pavlík zase zabába internet . Uý ho vidím s tým megafonikom revať ako tie...
včera, 23:53,  https://www.UXUXUXU.com/watch?v=a-CnWwbeetE
včera, 23:50,  dobrú noc Godzone Acoustic | Heartbeat - Vezmi ma (Official)
včera, 23:48,  František Mikloško: Igor Matovič nie je slušné Slovensko, voliť budem Kisku...
včera, 23:43,  Andži aréna a kúpeľný komplex neďaleko Machačkaly, hlavného mesta ruskej republiky...
včera, 23:35,  Vyborné.
včera, 23:30,  odpááád, toto je kvalitka *21 youtube.com/watch?v=j-qQ_brIsfY
včera, 23:25,  Pýtam sa tých 84  poslancov z koalície vtedajšej dzurindovsko-miklošovskej...
včera, 23:19,  youtube.com/watch?v=rl9FFZZnWWo
včera, 22:58,  youtube.com/watch?v=oMyFw5abrnY (P.S. strašne ma teší ze autora tohto videjka napadol...
včera, 22:46,  Dokončenie... Aj voči terorizmu Trojčlenky moci: parlament, vláda, súdy. Občan z nej...
včera, 22:42,  BUDÚ VOĽBY, POZOR: HLUPÁKOM STAČÍ KAPITALIZMUS. Najprv príbeh zo susedného Česka. Kam...
včera, 22:29,  KDH mimo parlament a chmelar 1 %*39
včera, 22:22,  A samozrejme volím ĽSNS.*19
včera, 22:19,  1. SMER 22% 2. ĽSNS 20% 3. Za ľudí 10% 4. OĽANO 9% 5....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Elegantné šaty plnia u ženy rovnakú funkciu ako plot na záhrade. Musia ju chrániť, ale netieniť ju.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(109 404 bytes in 0,466 seconds)