Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Prvá písomná zmienka o Moskve pochádza z roku 1147

2
reakcií
162
prečítaní
Tému 26. mája 2019, 14:57 založil F=G.m1.m2/r^2.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   26. 5. 2019, 14:57 avatar
Znamená to teda, že Moskva pred rokom 1147 neexistovala?  

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 5. 2019, 17:38 avatar
mongoli nepisali

3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 5. 2019, 19:27 avatar
To u nas na devine sme stavali hrady v roku 846.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:53,  Era, klameš. Ja si to vôbec nezamieňam. To je len tvoje chybné videnie. Existovať znamená,...
dnes, 11:47,  kntsz, "Viete mi niekto povedať takého autora z histórie ľudstva, ktorý všetko čo...
dnes, 11:35,  djjaro, vzhľadom k tvrdeniu: "Podla mna existuje ,pretoze je to Bozie slovo"...
dnes, 08:54,  Iná kultúra, iné priority.
dnes, 08:52,  Je zaujímavé, že v USA je vyhlásenie nezávislosti štátnym sviatkom, zatiaľ čo u nás je...
dnes, 08:52,  pagaziti z Kočnerova
dnes, 08:50,  Slušne ti to drísta
dnes, 08:47,  Choré bludy parazita, ktorý dostával prachy od otecka z Ameriky a priživoval sa na výhodách...
dnes, 08:39,  79. Lemmy, ty si ustavične zamieňaš pojmy "existovať" a "dokázať existenciu...
dnes, 08:29,  Veru mudro pises ruhanie proti duchu sa neodpusti. To sa ale vas netyka. Ak sa vsak raz spojite z...
dnes, 08:23,  Apropoo, lemmy keby som sa ti aj pochvalil Co by si s tym spravil ? Uplne nic ,, takze...
dnes, 08:19,  vsetko co sa napise o Bohu su pre teba bludy tvoj postoj k tomu zmen ,lebo vidim ze nepoznas...
dnes, 08:18,  preco by som sa mal chvalit,, preco,,, uplne staci ze ti podavam info o jeho existencii...
dnes, 08:17,  Obidvaja, djjaro i era, trepete bludy.
dnes, 08:14,  zatial ti musi stacit ze som od Boha , debila stvoril aby ste si si nemyslel ze len mudry vies...
dnes, 08:10,  Omyl! Neustále podsúvaš falošné otázky! Na tebe záleží, či ti uverím, že si poznal...
dnes, 08:08,  Djjaro, sprosto o mne klameš, lebo moje ego nemá žiaden súvis s tým, čo ty hovoríš, že...
dnes, 08:07,  takze na mne zalezi ci v Boha uveríš?
dnes, 08:06,  V tom nie je problém. Problém spočíva v tom, že buď si vymýšľaš, alebo nechceš...
dnes, 08:05,  Táraš nezmysly! Ty tvrdíš, že si našiel boha, že si ho poznal. Moja otázka, ako, je...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Láska je ako poleva - prvá lyžica horúca, posledná studená.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(49 171 bytes in 0,358 seconds)