Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pravda o povstaní v Maďarsku v roku 1956

1
reakcií
266
prečítaní
Tému 8. septembra 2019, 23:41 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 9. 2019, 23:41 avatar
Pravda o povstání v Maďarsku v roce 1956 tak, jak jste dosud neslyšeli! Maršál Koněv potlačil sionistický státní převrat proti Židům, veškerou moc během povstání převzali sionisté a do čela dosadili jediného Chazara z předchozí chasidské vlády! Revoluci odstartovali naoko studenti vysokých škol, kteří požadovali 16 požadavků s cílem přetrhání vztahů se Sovětským svazem, odstraňování pomníků, okamžité zastavení dodávek uranu do SSSR, odsun sovětských vojsk ze země, privatizaci půdy a trestní stíhání předchozího lidového kabinetu, ve kterém seděli jenom Židé!

aeronet.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 9. 2019, 23:46 avatar
Krysa: a do čela dosadili jediného Chazara z předchozí chasidské vlády!

Má meno a priezvisko?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:47,  ondrej61- skús sa vyjadrovať trochu súvislejšie, lebo asi si si naozaj šľahol?...
dnes, 23:47,  Fakty ? Žako dáva fakty z jedného nezávislého denníka ktorý je Sorošove prachy ? Tam...
dnes, 23:46,  pre mňa vtaku jarabaku tento svet nie je mojím domovom.....Ja ako znovuzrodený kresťan to...
dnes, 23:44,  ondrej61- no prezradíš nám kde to žiješ Ondrejko? Ešte niečo kecni a choď už do hajan.
dnes, 23:40,  ja si myslím, že aj osvietený vie, ako mu kto na tomto DF odpovie, ale je tu stale možnosť,...
dnes, 23:40,  Andriško, len nám prezraď kde je ten tvoj svet, lebo v tom našom pre takých čudákov miesto...
dnes, 23:38,  Alebo to urob naraz Omtrík a budeš mať krásne sny s Trubanom A Kiskom na pustom ostrove...
dnes, 23:36,  ondrej61- tvoja schopnosť viesť "múdru" debatu je obdivuhodná. Si asi vyčerpaný,...
dnes, 23:35,  Veru v inom, v reálnom a nie v sektárskom ako ty. *10*10*10*10*10
dnes, 23:33,  mna tvoja "pravda " nemôže položiť...ty ziješ v uplne inom svete kamziku.....
dnes, 23:32,  -era- relativizmus je asi tvoja parketa, len si musíš vybrať komu a čo budeš dokazovať. Tak...
dnes, 23:31,  Ale ty si pre istotu daj tu dávku, lebo terazky budeš počuť pravdu a to ťa môže položiť....
dnes, 23:30,  Tentokrát máš pravdu, už sa tu nerieši nič, už len Eduard Ž. si tu z toho robí svoje...
dnes, 23:27,  uzivaj si triezvy stav....kamzíku....*01*01*01
dnes, 23:27,  -era- však nemusíš, ale nič to nezmení na tom, že jedine prax je kritériom pravdy. To je...
dnes, 23:26,  Pýtam sa ,lebo je to DF a podľa mňa by sa mali na DF riešiť nejake problémy....alebo ľudia...
dnes, 23:20,  Nedošli, ale ako vidím, tebe došla dávka, okamžite si jebni druhú !!!!!!!!!!!!!! *10*10*10
dnes, 23:15,  kamziku....ty nepanimaješ....tak bud radšej ticho.....Co dosli many, že si dnes...
dnes, 23:10,  Ty si zase bral drogy ? *10*10*10*10*10
dnes, 23:09,  Poznám tvoje skutky, že nie si ani studený, ani horúci. Kiežby si bol studený alebo...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Počestná baba nebehá za chlapcom. Kto to kedy videl, aby pasca naháňala myš?
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 819 bytes in 0,420 seconds)