Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov

9
reakcií
153
prečítaní
Tému 13. decembra 2018, 00:40 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:40 avatar
OFF!

Protest v Hungárii, pretože Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov, pričom im môžu byť vyplatené až o tri roky. No a takto to dopadne vždy, keď si niekto myslí, že "národ", "ľud" alebo "spoločnosť", reprezentuje iba on a vytrvalo, krok po kroku, robí všetko pre to, aby si túto svoju sociopatickú predstavu potvrdil.

A toto rozdeľovanie spoločnosti sa opakuje stále dookola. Stále sa nájde dosť ľudí, ktorí sú ochotní túto chybu opakovať. A mne úprimne nejde do hlavy, čo si títo ľudia, aj na základe historických skúseností, vlastne myslia.

KONIEC OFF!

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarllete

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:41 avatar
Možno budú i pracovne soboty a v nedelu internacionala

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:50 avatar
Borisov socík naberá obrátky . Nech ho tam Oraban dodere čuráka    
Súhlasí Scarllete

4.
označiť príspevok

Boris muž
   13. 12. 2018, 06:52 avatar
Dedko Edko dementko si neodpustí osobné poznámky, že?! Proste to nedokáže, lebo s ním jednostaj šijú nervičky.

Nedeje sa tam nič iné, ako aj na Slovensku a v iných krajinách... Médiami a určitými, západom podporovanými politikmi sa organizujú prostesty liberálov, aby sa vyvolal chaos. Konzervatívcov je napriek tomu podstatne viac.

5.
označiť príspevok

Scarllete žena
   13. 12. 2018, 23:55 avatar
o tych osobnych poznamkach to pise ten pravy kokutik. ale aspon vieme ze ti jednostaj siju nervicky LOL
Súhlasí Osvietený

6.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 12. 2018, 00:46 avatar
vydrziavana stale na slovenskom fore

7.
označiť príspevok

Scarllete žena
   14. 12. 2018, 00:49 avatar
6. uchyl stale otravujes slusnych ludi ?
Súhlasí Osvietený

8.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 12. 2018, 01:03 avatar
vydrziavana stale na slovenskom fore

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 12. 2018, 14:35 avatar
tak teda zapad podporuje 250 hodin nadčasov a orban len 400 huaaaaa

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   16. 12. 2018, 14:08 avatar
OFF!

Protest v Hungárii, pretože Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov, pričom im môžu byť vyplatené až o tri roky. No a takto to dopadne vždy, keď si niekto myslí, že "národ", "ľud" alebo "spoločnosť", reprezentuje iba on a vytrvalo, krok po kroku, robí všetko pre to, aby si túto svoju sociopatickú predstavu potvrdil.

A toto rozdeľovanie spoločnosti sa opakuje stále dookola. Stále sa nájde dosť ľudí, ktorí sú ochotní túto chybu opakovať. A mne úprimne nejde do hlavy, čo si títo ľudia, aj na základe historických skúseností, vlastne myslia.

KONIEC OFF!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:34,  111. prosim ? z akeho dovodu ma urazas ?
dnes, 00:33,  110. ondrej uz prestan nanho utocit. ved ma pravdu, neohanaj sa tretou osobou . osvieteny je...
dnes, 00:31,  mas jasne sklony manipulovania......JEZABEL*10*10*10
dnes, 00:29,  samozrejme že sa strápňuješ, pretože nevieš o kvalitách osvieteného v oblasti...
dnes, 00:22,  stefan5 . https://www.diskusneforum.sk/tema/kedy-vlastne-isiel-lotor-do-raja prepac, vidno ze...
dnes, 00:19,  105. Ok tak nepochop z mojej strany *39
dnes, 00:18,  Bruselská Internacionála - Lupo Anetta...
dnes, 00:18,  104. sorry ondrej61 , ale ty mas tie obcas jednostopove myslenie . nic v zlom . stefan5 pozrela...
dnes, 00:17,  ja sa strápnujem? Ja klamem a ohováram, alebo ty?
dnes, 00:14,  Viem, je to robot, len upozorňujem, aby mu nikto nenaletel.
dnes, 00:13,  ale ved osvietený to jasne dokázal....ty máš myslenie ruského trola vo všetkom.....dokaž,...
dnes, 00:08,  takže ondrík..to čo robíš je nalplnanie knihy skutkov....napr.klamstvami a ohováraním????...
dnes, 00:07,  ano su to ludia čo veria, ale zatiaľ, len naboženskí....nie sú pokrstení SD.Sv. a nemaju...
včera, 23:59,  99. nuz zostane :)
včera, 23:58,  97. toto ze je veriaci clovek ?? tolko agresie a zasti co v sebe ma, to nema nic spolocne s...
včera, 23:58,  Veľvyslanec USA na Slovensku Adam Sterling zverejnil v pondelok vyhlásenie, v ktorom poprel,...
včera, 23:58,  na tomto priklade sa jasne ukazuje, že ruského trola nepresvedčí nič.....ostane trolom
včera, 23:56,  fakt, prestan si vymyslat. mne vadilo nieco ine, aj som jej to priamo napisala . a ked jej potom...
včera, 23:55,  no bavím, pretože on sa hraje na kresťana....a zároveň popiera knihu skutkov.....ale to je...
včera, 23:52,  91. prestan s vymyslat ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Úspešný muž je ten, ktorý zarobí viac, než stačí minúť jeho žena. Úspešná žena je tá, ktorá si takého muža dokáže nájsť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 692 bytes in 0,467 seconds)