Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov

9
reakcií
126
prečítaní
Tému 13. decembra 2018, 00:40 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:40 avatar
OFF!

Protest v Hungárii, pretože Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov, pričom im môžu byť vyplatené až o tri roky. No a takto to dopadne vždy, keď si niekto myslí, že "národ", "ľud" alebo "spoločnosť", reprezentuje iba on a vytrvalo, krok po kroku, robí všetko pre to, aby si túto svoju sociopatickú predstavu potvrdil.

A toto rozdeľovanie spoločnosti sa opakuje stále dookola. Stále sa nájde dosť ľudí, ktorí sú ochotní túto chybu opakovať. A mne úprimne nejde do hlavy, čo si títo ľudia, aj na základe historických skúseností, vlastne myslia.

KONIEC OFF!

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarllete

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:41 avatar
Možno budú i pracovne soboty a v nedelu internacionala

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:50 avatar
Borisov socík naberá obrátky . Nech ho tam Oraban dodere čuráka    
Súhlasí Scarllete

4.
označiť príspevok

Boris muž
   13. 12. 2018, 06:52 avatar
Dedko Edko dementko si neodpustí osobné poznámky, že?! Proste to nedokáže, lebo s ním jednostaj šijú nervičky.

Nedeje sa tam nič iné, ako aj na Slovensku a v iných krajinách... Médiami a určitými, západom podporovanými politikmi sa organizujú prostesty liberálov, aby sa vyvolal chaos. Konzervatívcov je napriek tomu podstatne viac.

5.
označiť príspevok

Scarllete žena
   13. 12. 2018, 23:55 avatar
o tych osobnych poznamkach to pise ten pravy kokutik. ale aspon vieme ze ti jednostaj siju nervicky LOL
Súhlasí Osvietený

6.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 12. 2018, 00:46 avatar
vydrziavana stale na slovenskom fore

7.
označiť príspevok

Scarllete žena
   14. 12. 2018, 00:49 avatar
6. uchyl stale otravujes slusnych ludi ?
Súhlasí Osvietený

8.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 12. 2018, 01:03 avatar
vydrziavana stale na slovenskom fore

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 12. 2018, 14:35 avatar
tak teda zapad podporuje 250 hodin nadčasov a orban len 400 huaaaaa

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   16. 12. 2018, 14:08 avatar
OFF!

Protest v Hungárii, pretože Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov, pričom im môžu byť vyplatené až o tri roky. No a takto to dopadne vždy, keď si niekto myslí, že "národ", "ľud" alebo "spoločnosť", reprezentuje iba on a vytrvalo, krok po kroku, robí všetko pre to, aby si túto svoju sociopatickú predstavu potvrdil.

A toto rozdeľovanie spoločnosti sa opakuje stále dookola. Stále sa nájde dosť ľudí, ktorí sú ochotní túto chybu opakovať. A mne úprimne nejde do hlavy, čo si títo ľudia, aj na základe historických skúseností, vlastne myslia.

KONIEC OFF!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:01,  Nie sú dôležité karty, ale to, čo je na nich. Ak eurobankovky, tak aj ja si prosím.
dnes, 04:53,  Čo ak tak vysoko nedočiahneš?
dnes, 04:39,  Boris. Ako kde. Tu na Slovensku napr. vyslovujete na prezidenta také názory, že v Putinovom...
dnes, 04:34,  Týpek, ktorý kritizuje Slovensko ešte neznamená, že ho nenávidí. Máš to trochu...
dnes, 04:27,  Ako by si chcel s megafonom osloviť desiatky tisíc ľudí?*10
dnes, 04:23,  Veď si to tak robte. Toto je diskusné fórum a nie útočiace, alebo urážacie. Preto sa ja...
dnes, 04:08,  Nádherná fotografia.
dnes, 02:39,  “Vyhlásenie, o ktorom mal videnie prorok Habakuk; ako dlho, ó, Jehova, budem kričať...
dnes, 02:22,  “Pozrite sa, ľudia, medzi národmi a pohliadnite a v ohromení pozerajte jeden na druhého....
dnes, 00:07,  to nemyslíš vážne, boh predsa nie je o písmenkách a o tituloch. boh nie je príjmačom...
včera, 22:54,  (32) Scarlet, si skutočne takou vše/vedkyňou, že dokonca poznáš aj presné sumy na...
včera, 22:53,  Je to už v rovine reálnych politických výsledkov a vplyvov na európskej úrovni (hoci ide o...
včera, 22:46,  je tu viacero týpkov nenávidiacich Slovensko
včera, 22:44,  (55) Scarlet, prečo sa Ty nevieš trvalo odsťahovať na západ, ktorý tak fantasticky...
včera, 22:39,  caute. je tu niekto, kto ma hbogo?
včera, 22:32,  (7) Boris, to sú explicitné ukážky najvyššieho štádia francúzskej buržoáznej...
včera, 22:27,  aké úspechy ? formálne vyhlásenia eurobyrokratov ? aký to má vplyv napr. na saudskú...
včera, 22:18,  Určité úspechy podobného druhu sa už v dosiahli: "EÚ zintenzívni presadzovanie...
včera, 21:37,  Kua terazky ma napadlo, to bol asi kolega, čo robil maskota na hrebienku kua fix.. *39*39*39
včera, 21:36,  Lemmy, opäť si sa prezentoval skutočne "širokou" škálou svojej povrchnej...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nevadí mi názor iných ľudí, ale to, že mi ho chcú nanútiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(70 310 bytes in 0,600 seconds)