Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov

9
reakcií
245
prečítaní
Tému 13. decembra 2018, 00:40 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:40 avatar
OFF!

Protest v Hungárii, pretože Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov, pričom im môžu byť vyplatené až o tri roky. No a takto to dopadne vždy, keď si niekto myslí, že "národ", "ľud" alebo "spoločnosť", reprezentuje iba on a vytrvalo, krok po kroku, robí všetko pre to, aby si túto svoju sociopatickú predstavu potvrdil.

A toto rozdeľovanie spoločnosti sa opakuje stále dookola. Stále sa nájde dosť ľudí, ktorí sú ochotní túto chybu opakovať. A mne úprimne nejde do hlavy, čo si títo ľudia, aj na základe historických skúseností, vlastne myslia.

KONIEC OFF!

www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarllete

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:41 avatar
Možno budú i pracovne soboty a v nedelu internacionala

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2018, 00:50 avatar
Borisov socík naberá obrátky . Nech ho tam Oraban dodere čuráka    
Súhlasí Scarllete

4.
označiť príspevok

Boris muž
   13. 12. 2018, 06:52 avatar
Dedko Edko dementko si neodpustí osobné poznámky, že?! Proste to nedokáže, lebo s ním jednostaj šijú nervičky.

Nedeje sa tam nič iné, ako aj na Slovensku a v iných krajinách... Médiami a určitými, západom podporovanými politikmi sa organizujú prostesty liberálov, aby sa vyvolal chaos. Konzervatívcov je napriek tomu podstatne viac.

5.
označiť príspevok

Scarllete žena
   13. 12. 2018, 23:55 avatar
o tych osobnych poznamkach to pise ten pravy kokutik. ale aspon vieme ze ti jednostaj siju nervicky LOL
Súhlasí Osvietený

6.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 12. 2018, 00:46 avatar
vydrziavana stale na slovenskom fore

7.
označiť príspevok

Scarllete žena
   14. 12. 2018, 00:49 avatar
6. uchyl stale otravujes slusnych ludi ?
Súhlasí Osvietený

8.
označiť príspevok

meaculpa muž
   14. 12. 2018, 01:03 avatar
vydrziavana stale na slovenskom fore

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 12. 2018, 14:35 avatar
tak teda zapad podporuje 250 hodin nadčasov a orban len 400 huaaaaa

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   16. 12. 2018, 14:08 avatar
OFF!

Protest v Hungárii, pretože Orbán kompenzuje nedostatok pracovnej sily nariadením o možnosti nadeliť ľuďom ročne 400 hodín nadčasov, pričom im môžu byť vyplatené až o tri roky. No a takto to dopadne vždy, keď si niekto myslí, že "národ", "ľud" alebo "spoločnosť", reprezentuje iba on a vytrvalo, krok po kroku, robí všetko pre to, aby si túto svoju sociopatickú predstavu potvrdil.

A toto rozdeľovanie spoločnosti sa opakuje stále dookola. Stále sa nájde dosť ľudí, ktorí sú ochotní túto chybu opakovať. A mne úprimne nejde do hlavy, čo si títo ľudia, aj na základe historických skúseností, vlastne myslia.

KONIEC OFF!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:13,  my vám vysvetlíme vojnu ako film zachráňte willyho, zviera nemá žiadne zbrane a chce...
dnes, 22:00,  Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu
dnes, 22:00,  nerozumiem :)
dnes, 21:59,  Už zajtra ťa to prejde ;)
dnes, 21:59,  18. ja nie som smutná, len seriem na teba :) stačilo mi ;)
dnes, 21:53,  vieš čo hovoril rodič synovi, ktorého šikanovali, keď už dôjdeš do cieľa, mal by si...
dnes, 21:48,  všeobecná ***rová sánka
dnes, 21:43,  milé média ešte Vám musíme oznámiť čo niekto vypisoval zo zamestnancov, keď sme pozerali...
dnes, 21:43,  Prestávka. *15
dnes, 21:42,  Perfektný výber hudby.
dnes, 21:34,  Tieto veľmocenské nemocnice musia byť náš vzor
dnes, 21:33,  aj my sme zakopli u starej turej
dnes, 21:32,  tento mesiac ešte máme "ešte" nezaplatené príspevky a tak ľudia, ktorí môžte...
dnes, 21:30,  Na západnom Slovensku vaše hovná hnedé nefungujú nackovia
dnes, 21:28,  tento mesiac sa nám snívali dva sny, o ktorých vieme že boli, len si ich na nich nespomíname
dnes, 21:28,  Tak v Trenčíne ako na Myjave sa fašisti dozvedeli pravdu i v Starej Turej...
dnes, 21:27,  staroturanci k tomu dostali aj takúto krásnu pozvánočku,dnes večer sa nám tu ako...
dnes, 21:27,  JA sa nikde neponáhľam, čakám len na SMRŤ ;)
dnes, 21:26,  Bijjou ponáhľame sa všetci, len niektorí majú prázdne sny a prázdne košíky a v cieli by...
dnes, 21:22,  To nie je nový trestný čin . Ak niekto chce byt xenofov rasista a fašista a kričí pozor...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(62 232 bytes in 0,449 seconds)