Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Notebook do 21 000 Sk

11
reakcií
2624
prečítaní
Tému 29. júla 2008, 17:35 založil Swollo.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Swollo
   29. 7. 2008, 17:35 avatar
Cawte. Potrebujem poradiť s výberom NB. Používať ho budem hlavne na internet, filmy a chcel by som a na nové hry (takže nejkú lepšiu grafickú kartu). Výdrž baterky a hmotnosť nie je extra dôležitá.
Cena max 20 000 - 21 000 Sk
NB by mal mať wi-fi, čítačku kariet, displej 15,4 a mohlo by byť aj BT.
Čo by ste mi poradili?
ja som našiel toto www.hej.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

ranexil muž
   30. 7. 2008, 12:38 avatar
Za dobre ceny su toshiby a maju vsetko aj kapacitne.

2.
označiť príspevok

Malakh
   30. 7. 2008, 12:31 avatar
predopkladam ze casto ho prenasat nebudes... nezvazoval si skor stolovy PC? ci NB je podmienka?

4.
označiť príspevok

Swollo
   31. 7. 2008, 07:08 avatar
Nebudem ho často prenášať. Hľadám náhradu za stolový PC.

NB je podmienka. Radšej by som bral stolný PC. Ale mám brata, ktorý na ten PC nedá ani korunu. Kupuje si somariny a nikdy nemá peniaze. Ja ho zaplatím celý z mojich peňazí a on naň bude chodiť? Tak to nie.

Ešte som tento pozeral. www.alza.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Je to pravda, že acery sú shity?

5.
označiť príspevok

ranexil muž
   31. 7. 2008, 08:24 avatar
Ja som si nedavno tiež kupoval a porovnaval som ceny,ale aj o aku znackuide, a kupil som si toshibu a zatial som spokojný.

8.
označiť príspevok

Arwen
   31. 7. 2008, 22:00 avatar
ja mam Acer a je fajn, robim grafiku, videa atd. mozem ho len odporucat, pred mesiacom mal velmi dobre ceny, neviem ako dnes, zvyknu to robit tak, ze ked ma prist nova kolekcia, tak tu predchadzajucu chcu rychle odpredat, tak to skus omrknut
ale Asus je tiez dobry

6.
označiť príspevok

Tomasko007
   31. 7. 2008, 15:17 avatar
Tak ja mam ASUS a co sa tyka HW tak nemam mu co vytknut, Ale co sa tyka plastov, tak tam uz par pripomienok mam. Hoci vela krat som pocul ze mechaniky su zle, chybne atd. v Asuse je to nejaka "Matchishuta" znacka, ale po googleni som zistil ze je to dcerska spolocnost Panasonic-u. Ja osobne som spokojny a na tu dobu kedy som ho kupoval ( 2 roky dozadu ) to bol asi najviac vybavenejsi notebook do 30 000 sk :-)
Ale teraz by som odporucal skor TOSHIBU,( kvalita, dlhorocne skusenosti s notebookami, vykon, cena ). kedze som uplnym odporcom znacky HP ( veeelmi zle skusenosti   )

7.
označiť príspevok

kryo123 muž
   31. 7. 2008, 16:24 avatar
v tom pripade by som odporucal Asus F3 serie
novypocitac.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

ma brutal graficku Nvidia 8300 a dvojjadrovy procak dual core 2Ghz... bohuzial jeduiny nedostatok je snad pamet iba 1Gbs DDRAM2... ale ak by si bol ochotny investovat do toho dalsich 3 litre, tak je tam lepsi s Nvidia 9300 a 2 Gbs DDRAM2 + dialkove ovladanie, TV uner a citacka prstov... taky som si kupil pred tyzdnom asom bol prekvapeny jeho vykonom/ cena... okrem toho ze mozes seco nastavit na rozpoznavanie otlackov prstov aj pri log-on, pocitac je vybaveny ece s 1.3 Mbs webkamerou, ktoru mozes nastavit cez sluzbu SMart foto log-on, ktory dokaze rozpoznavat obrys tvare pri log-in, takze pri starte sa nemusis dotknut ani pocitaca a ono ta to automaticky zaloguje podla obris twojej tvare 

9.
označiť príspevok

Swollo
   1. 8. 2008, 07:34 avatar
s týchto by bola lepšia asi Toshiba?
www.hej.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.hej.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Ktorá grafika je lepšia? ATI Mobility Radeon HD2600 alebo NVIDIA GeForce 8600M GS

10.
označiť príspevok

Swollo
   3. 8. 2008, 07:24 avatar
sry za spam, ale pls odpíšte mi

11.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 8. 2008, 09:16 avatar
Co som si pozrel tak ati je pevna256 a NVIDIA 512,SO zdielaním TO maju obe DO 1054

12.
označiť príspevok

Swollo
   3. 8. 2008, 21:46 avatar
a čo to znamená?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:15,  Kočner v Threeme: Kotleba vládu podrží, dlhuje mi to. *13*13*13 V senáte Najvyššieho...
dnes, 12:14,  ondrej61 tvoja predstava o demokracii je úbohá, tak ako si chudáčik Andriško aj ty. Vieš...
dnes, 12:12,  Veď čo môže byť pre ľudí lepšie ako vystupenie z EU *13*13*13 Kočnerova Threema:...
dnes, 12:08,  Elfí trol LS NS vždy podporila návrh pre ľudí nech ho navrhol ktokoľvek ! Nejde o žiadnu...
dnes, 12:07,  Fašista Edo by zasa zatváral !
dnes, 12:06,  Podľa agenta cudzích záujmov Mesežnikova je blokovanie parlamentu legitímne. Čo by tento...
dnes, 12:06,  Aká trojica smer sns a ľsns *13*13*13 Ako sa smeráci vždy dušujú že sa nikdy nebudú...
dnes, 12:03,  1 - Nic z toho co tu pises nerobi Boha trojjedinym. Samozrejme laska, spravodlivost a cistota su...
dnes, 12:01,  Užitočný kremeľský idiot nacista a extremista Švec našťastie v parlamente nebude lebo s...
dnes, 11:52,  Pán Švec by mal byť v parlamente
dnes, 11:51,  Fašista ondrej tvoji spolufašisti blokujú parlament. LS NS vždy podporila návrh pre ľudí...
dnes, 11:45,  Nenechajme si deformovať vlastné dejiny manipulátormi Peter Švec 19. februára 2020...
dnes, 11:26,  Zaujímavý názor nášho premiéra Pellegríniho......
dnes, 11:22,  Za ľudí: Smer a SNS sa v parlamente uchýlili k spolupráci s extrémistami Hrozba pre...
dnes, 11:21,  Vážení priatelia, čo myslíte, ktorí z týchto signatárov „Výzvy pre politikov:...
dnes, 10:44,  Danko prerušil schôdzu po tom, čo poslanci z koalície PS/Spolu obsadili rečnícky pult....
dnes, 10:31,  Vláda NEZMENILA POSTOJ len hlasovala tak preto aby formálne schválili aby mohli hlasovať...
dnes, 10:25,  Správa SIS je verejná správa vojenskeho spravodajstva podlieha utajeniu ale časť darebactva...
dnes, 10:23,  Kasafran čo je na tom protislovenské že dvaja rusi ušli oknom s nakazou koronavírusu ???...
dnes, 10:10,  (2) Grofik šrobik, nečuduj sa mu, veď kohokoľvek duševné výkaly sú jeho špeciálnou...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(88 608 bytes in 0,516 seconds)