Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Nemecko je podriadené USA až do roku 2099

3
reakcií
925
prečítaní
Tému 28. septembra 2017, 23:47 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 9. 2017, 23:47 avatar
Nemecko je podriadené USA až do roku 2099
Gerd-Helmut Komossa

Nemecko pred pár rokmi začalo veľmi "náhle" riešiť otázku, kde sa vlastne nachádzajú jeho zlaté rezervy. Väčšia časť je uložená v Londýne a vo Washingtone, trocha je v Paríži. Prečo dnešné Nemecko drží svoje zlaté rezervy všade inde, ale nie u seba? Nuž preto, že Nemecko dodnes nie je suverénny štát a tak sa snaží postupne vracať suverenitu od anglosaských "priateľov".
Pre tých, ktorí pochybujú o pravdivosti tohto tvrdenia, bývalý šéf západonemeckej vojenskej rozviedky, bývalý generál NATO Gerd-Helmut Komossa napísal knihu. Vo svojej práci "Nemecká karta", tvrdí, že Nemecko nie je suverénny a podľa paktu je podriadené USA až do roku 2099.
Dôvodom obmedzenej nemeckej suverenity je tajná súčasť odovzdávacieho protokolu z 21. mája 1949, kde americká, britská a francúzska okupačná správa odovzdávali moc Nemeckej spolkovej republike.
V nej sú stanovené podmienky štátnej suverenity NSR v oblasti zahraničnej politiky, médií alebo zlatých rezerv do roku 2099 !!!
Ide v prvom rade o tri nevyhnutné podmienky:

1. Každý nový nemecký spolkový kancelár je povinný podpísať v USA takzvaný kancelársky pakt.

2. US plne kontrolujú nemecké médiá-rozhlas a TV, printové médiá, filmovú produkciu, divadlo, hudbu, školský výchovný program, učebné plány.

3. US budú uskladňovať nemecké štátne zlaté rezervy v amerických depozitoch !!!

Kvôli predlžujúcej sa finančnej kríze v Európe sa Nemecko rozhodlo požiadať o vrátenie značnej časti zlata , ktoré má uložené v USA v Americkom federálnom rezervnom systéme. Avšak Nemecku nebolo umožnené urobiť ani revíziu zlatého kovu, ktorý ma uložený v Americkom federálnom rezervnom systéme v New Yorku. V krajine sa nachádza iba tretina zlatých rezerv Nemecka, ktoré sa uschovávajú v Národnej banke vo Frankfurte nad Mohanom.

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 9. 2017, 23:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

3.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2017, 12:40 avatar
Mil@ičko,
prosím Ťa, pošepni Ožiarenému, aby napísal niečo k "veci"...
Súhlasí Osvietený

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   29. 9. 2017, 15:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Niektorí ľudia spôsobujú radosť hneď ako prídu. Iní zasa hneď ako odídu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(51 725 bytes in 0,422 seconds)