Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Na com zbohatol zapad???

99
reakcií
943
prečítaní
Tému 6. júla 2019, 09:01 založil Grofik šrobik.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   6. 7. 2019, 09:01 avatar
Na ludskom ume???))
Súhlasí Osvietený


2.
označiť príspevok

-era- muž
   6. 7. 2019, 09:04 avatar
Áno
Súhlasí Osvietený


100.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 11:11 avatar
Na takychto vlastizradnych smradoch.
Neuveriteľné parazitovanie na zavraždenom novinárovi Kuciakovi zo strany politikov, štátnych orgánov, mimovládok, tretieho sektora, ľudsko-právnych organizácií, na odpútanie pozornosti od skutočných politických a ekonomických zločinov, ako aj zločinov proti ľudskosti
Na úvod chcem zdôrazniť, že nemienim ani znevažovať ani spochybňovať písanie zavraždeného novinára Kuciaka. Aj keď som ho nepoznal osobne, pokiaľ žil, nič som si od neho neprečítal, vlastne ma na neho upozornila Danka Bobeková, ktorá ho nazvala romantikom túžiacim po pravde a spravodlivosti práve na základe toho, čo si od neho ešte počas jeho života prečítala. Za svoju osobu môžem skonštatovať, že s touto jej charakteristikou na neho som sa taktiež stotožnil, veď vlastne všetci traja sme prakticky robili to isté, len v inom množstve a iným spôsobom. Pričom si dovolím skonštatovať, pokiaľ porovnám to čo uverejnil počas života Ján Kuciak a porovnám to s tým, čo uverejnila Danka Bobeková na www.necenzurovane.net, Tento odkaz smeruje mimo DF.skktoré jediné mali odvahu toto uverejniť, lebo doposiaľ v žiadnom štáte EÚ nebolo tak podrobne zdokumentované prepojenie politikov a vysokých štátnych úradníkov so špičkami mafie rôznych druhov na vrchole pyramídy, ako to zdokumentovala ona samotná. Pri porovnaní toho všetkého a toho čo opublikoval Ján Kuciak, tak z jeho strany sa jednalo len o úbohé 2-3 percentá.

Aký to paradox, keď všetci tí, ktorých spomínam v nadpise, nenašiel sa ani jeden jediný kus z tejto čeľade, vrátane samozvaných investigatívnych novinárov, ktorý by bol Danku Bobekovú verejne podporil. Jediná podpora ktorá tu nasledovala, BOLO SPOJENIE ARCIZLOČINECKÝCH VYVRHEĽOV Z VYSOKEJ POLITIKY, ZLOČINECKÝCH MAFIÍ S GAUNERMI RIADIACIMI POLÍCIU, PROKURATÚRU A SÚDY, týchto prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, NA EKONOMICKÚ LIKVIDÁCIU JEJ RODINY. A netreba zabudnúť na extra vyvrheľov zo zločineckej a štátno-teroristickej organizácie – SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA, lebo prioritou tejto bandy vyvrheľov bolo napr. zakrývanie trestnej činnosti gaunera, zlodeja a podvodníka Ladislava Bašternáka, ako aj prenasledovanie a vyhrážanie tým, ktorí písali o jeho trestnej činnosti. PRIČOM, PARADOXNE, PREVETRÁVAČOM POHLAVNÝCH ORGÁNOV Z MV SR A GP SR, TO NEPREKÁŽALO.

Komentár od Danky Bobekovej, ktorý je súčasťou tohto článku, nech je mementom pre všetky tie ponížené hoviadka slovenské, ktorým bolo vsugerované, že sú hrdým a svojbytným národom.
Vladimír Pavlík

KAPITÁLOTVORNÍ ZLOČINCI, KONKURZNÁ A JUSTIČNÁ MAFIA A MLČANIE ZBABELÝCH
Danka Bobekova – facebook 14. mája 2018
Našu krajinu začali rabovať vyvolení kapitálotvorní vraj, teda ZLODEJI, lebo kapitál mali len tí, čo šlohli občanom po nežnopripravenej šaráde. Tú pripravili ešte pred tým novembrom, dokumentov je dostatok a dá sa to zistiť aj na foafe a finstate, kedy zakladali firmy zo štátnych peňazí a kto ich zlikvidoval na svoje zväčša účty. Dám jeden príklad za všetky. Popísala som ho podrobne a FAKTOGRAFICKY. DONAR, toť memento pre mňa. Vladimír Mečiar označil Fedora Flašíka za parazita na jeho vláde. Ponecháme stranou otázku, prečo sa tatko národa nezbavil parazitov, keď mal pod palcom krajinu.

DONAR popísali podaktorí vraj investigatívci ako práčku štátnych peňazí. A bodka. Pritom mnohí vedeli, že DONAR nekúpil Jaromír Kopera, ale bol to nainštalovaný biely kôň insolventný. To nenapísal nikdy NIKTO. Donar čistila konkurzná mafia. V takom zložení ale pôsobila v mnohých podnikoch v KONKURZOCH, to nebola náhoda, ale know how rabovačky krajiny cez konkurzy. Doložila som dokumenty, ako bianco doklady podpísané koňom, použili bossovia. Aj čísla účtov. Doložila som aj to, ako vyšetrovatelia v začiatkoch rokov deväťdesiatych vyšetrovali túto aj podobné kauzy. Ale mnohé boli POZAMETANÉ. Doložila som aj to, akým spôsobom na vyšetrovateľov KYDALI mafiáni so svojimi koňmi, poznám aj príbuzného obete, čo sa spojil s mafošom.
A tu je pointa. Mafia nakydala na vyšetrovateľov práve tak, ako revolučné sily a infiltrovaní trollovia mafie na mňa a Vlada Pavlíka. On totiž ako jediný mal odvahu to zverejniť. Tu prebieha roky jediný boj. Proti všetkým svedkom ponovembrových zločinov. Koľkí sú tu dnes za tých sedem rokov mojej faktografie? Našťastie do desať vie rátať asi každý.

Ak chce niekto meniť krajinu, musí poznať know how, ako ju položili zradcovia na kolená. Zradcovia dnes ale majú kapitál. A veľa prisluhovačov slintajúcich za misku hrachu. Pre Slovensko je príznačná ZRADA a pre svedkov zločinov platilo a platiť bude

- A NAKONIEC MA VŠETCI ZRADILI. Slovíčko všetci je v tej vete PODSTATNÉ. Ja som až takú smolu zatiaľ nemala. To bude tým, že som sa veľmi rýchlo zbavila zvratkozradcov...

Poznámka:

Bohužiaľ nikto z tých, ktorí chcú tzv. „Slušné Slovensko“ nechce vedieť nič o know kow, ktorým zradcovia položili Slovensko na kolená, rovnako ich nezaujímajú ekonomické zločiny, ktorými bola ukradnutá budúcnosť slovenských detí. Všetci z tzv. štandardných politických strán majú jedno spoločné s Kotlebom, Harabinom a ďalšími spasiteľmi, ak ide o konkurznú a justičnú mafia – všetci zbabelo držia hubu!


87.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 17:36 avatar
Šrofik je to zle položená otázka . Západ nezbohatol iba sa prirodzene vyvíjal .

Otázka by mala znieť prečo sa komunisticke krajiny prepadli ekonomicky .

Napríklad ČSSR bolo na 10 mieste jedna z najvyspelejších krajín sveta . Absolútne špičkové výrobky poznal celý svet . Celý svet vedel kto je to Baťa ktrý staval celé mestá až do čias keď nám tu nadbratia zaviedli jedinečnu a v ustave zabetonovanú vládu komunistickej strany . Celý svet vedel čo je to za motorka jawa krorá vyhrávala všetky svetove súťaže a v istom období bola každá druha motorka na svete jawa . Ďalšie špičkové výrobky ako bola automobilka Tatra či Meopta alebo TESLA a ďalšie a ďalšie . Prečo teda išlo Československo dole riťou ? Lebo sme bolo otroci ZSSR . Ako ich gubernia sme boli pod drobnohľadom Kremľa nemohli sme držať ktok s vývojom a ani nemal kto lebo všetci odborníci poutekali na západ .

Znárodnenie spôsobilo že nemal kto menežovať podniky lebo lalo z krčmy nevedel ani kozu podojiť nie to podnik menežovať ale ako ho okradať to vedel .

Žartovne je že túto katastrofu po nás zopakovala napríklad Venezuela znárodnila a dala ľudom .

Po vojne europu nakopla pomoc UNNRA ktorá prešla pozvolne do Marshallovho plánu ten nám nadbratia však čerpať nepovolili čo je i logické .

Od tých čias sa europa začala deliť na vyspelý a bohatý západ a zaostávajúci a ekonomicky sa prepadajúci východ .

Mnoho idiotov si želá aby sme si to ešte raz zopakovali a že sa o to snažia i v Rusku skonštatovala i SIS


3.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   6. 7. 2019, 10:25 avatar
Vykrádali iné krajiny. Naťažili zlato, diamanty, ropu, plyn, zaplatili smiešny licenčný poplatok a predali to mnohonásobne drahšie.
Súhlasí Boris


6.
označiť príspevok

-era- muž
   6. 7. 2019, 11:24 avatar
A to všetko vďaka svojmu umu.


7.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 11:26 avatar
Bezcharakternosť, znižovanie sa k amorálnosti nieje žiadny um.
Je to len výsada toho, že urobím niečo, k čomu sa druhím hnusí znížiť a využijem túto "výhodu"
Súhlasí J.Tull


9.
označiť príspevok

-era- muž
   6. 7. 2019, 11:43 avatar
7. Tak potom máme rozdielne významy za slovom "ľudský um".

Ale to nevadí, nie je to prvý krát.
Súhlasí Boris


10.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 11:44 avatar
Určite áno.
Um, ktorý ty spomíns je v mojom chápaní neum. Neum sa ovládať.


15.
označiť príspevok

-era- muž
   6. 7. 2019, 11:53 avatar
10. No vidíš.

A ja aj šikovnosť zlodeja považujem za jeho um.


17.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 11:55 avatar
Potom chápem, prečo máš problém s definíciou morálky.


18.
označiť príspevok

-era- muž
   6. 7. 2019, 11:56 avatar
17. Ale ja som presvedčený, že nemám problémy s definíciou morálky.


19.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 11:57 avatar
To na veci nič nemení.  
Súhlasí -era-


20.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 7. 2019, 12:04 avatar
Západ sa nám vzdialil vďaka usilovnej práci, kým sme my spali v lotérii oni tvrdo pracovali. Aj dnes môžeme vidieť ako sa vzdialujeme totalitným režimom, u nás sa trebárs CNC stroje točia imervere a oni spia....robíte zo zapadu zlodeja ruskí vybavovaní troli.
Súhlasí Scarletta, Osvietený


21.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 7. 2019, 12:05 avatar
Nie lotérii ale koterci....


43.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:38 avatar
18. amorálny boris ide niekoho poučovat o morálke .ale ved to je normálne
Súhlasí ondrej61


11.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 11:50 avatar
7. a ty o čom trepeš


12.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 11:51 avatar
O tom, čo je.  


14.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 11:53 avatar
12. daj konkretne


16.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 11:55 avatar
Korupcia.


23.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:07 avatar
16. kde západ vykrádal iné krajiny ?


24.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:08 avatar
Kde len mohol.


27.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:09 avatar
A prosím ťa nesnaž sa tu opať zhovadiť. Dokonca aj fotón priznal drancovanie krajín západom, ale ospravedlnil si to tak, že má západ na to právo vďaka svojmu postaveniu.  


31.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:11 avatar
27. čo konkrétne, uz treti raz sa pytam


35.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:17 avatar
Je smiešne, ak popieraš evidentnú vec...

Ak ponecháme stranou grécku kolonizáciu alebo formy hegemónie, spojené s Perzskou ríšou, ríšou Alexandra Veľkého, Rímskou ríšou, Čínou alebo Osmanskou ríšou ad., ktoré sú označované ako imperializmus, moderný kolonializmus je asociovaný s nasledujúcimi krajinami:

V Európe:

Spojené kráľovstvo
Francúzsko
Španielsko
Portugalsko
Holandsko
Belgicko
Nemecko
Taliansko
Dánsko
Švédsko
Rusko
Mimo Európu:

Japonsko
Spojené štáty americké

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


37.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:21 avatar
35. ešte raz, lebbo rusko nemalo ziadne kolónie ? hehe


41.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:27 avatar
Toto nieje normálne......................


25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 7. 2019, 12:08 avatar
Kolonizácia sveta ti nič nehovorí?
Súhlasí Boris


28.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 7. 2019, 12:09 avatar
Otrokári ti nič nehovoria?
Súhlasí Boris


29.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:10 avatar
28. Čo Rusko nemalo nemalo kolónie ?
Súhlasí ondrej61, Osvietený


33.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:15 avatar
Ona zas Rusko       


39.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:23 avatar
33. lebo idioti ako ty, maju naverklíkovane "západné kolónie" . a dalej nič . dejepis vedomosti nula
Súhlasí ondrej61, Osvietený


40.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:27 avatar
Po Xtý raz... ja nepopieram kolonizovanie Ruskom. Kde som také niečo poznamenal?
Prestaň si vymýšlať, lebo potom musím konštatovať, že trpíš nejakou psychickou poruchou, ktorá ťa núti skreslovať realitu.- Potom si zacyklená v slučke...


42.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:36 avatar
40. tak prečo si to potom nikde nenapísal, ze západ zbohatol tym istym sposobom ako rusko . lebo dvojitá morálka


46.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 12:51 avatar
Lebo reč bola o Západe?
A napriek tomu budem aj tvrdiť, že ruský kolonializmus kolonizovaným aj niečo dal, nie len bral.


48.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 13:02 avatar
46. lebo dvojitá morálka


51.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 13:22 avatar
Lebo výsledky. Za socializmu a teda kolonizovania sovietskym zvazom sme budovali svoju sebestačnosť, ktorú sme do významnej miery dosiahli. Po páde socializmu si rusi nebrali od nás vypalné za to, čo u nás nechali, napríklad cenné vedomosti o jadrovej energii, na ktorej do dnes deň Šlovensko stojí a existuje v modernom svete, lebo bez energie sa dnes nedá nič.
Po prevrate sme naopak o sebestačnosť prišli a životná úroveň neustále klesá, čo nekompromisne podčiarkuje miera zadĺženia štátu, ako aj jednotlivcov.


47.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 7. 2019, 12:56 avatar
Borisek, ty nie a nie pochopiť, že Západ ako taký napreduje vďaka tvrdej práci, je to dané systémom, ľudia majú možnosť zbohatnúť, tak proste makajú od rána do večera.....to nás oddeľuje od totality.....je strašná lož, keď niekto tvrdí, že ak chce byť niekto bohatý, musí byť niekto chudobný. Všetci môžu byť bohatí, keď sa zapoja do kolotoča práce, niekto samozrejme viac, niekto menej...neplatici ako ty to len narúšajú....žiješ vo svojom totalitnom výsnivanom blude
Súhlasí Scarletta


49.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 13:15 avatar
Západ funguje na princípe kolonizácie a vykrádania iných krajín.
Truľo také debiliny vypúšťa.
Nemôžu byť všetci bohatí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Súhlasí Boris


53.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 7. 2019, 13:26 avatar
Západ funguje na tvrdej práci, ak si si nevšimol.....totalitné režimy spia a parazitujú na západných technológiách......aj Rusko dodnes parazituje na tvrdej práci na západe.....vďaka západným technológiám aj milióny Rusov majú zvýšenú životnú úroveň ...vďaka západnej snahe sa dostali vysnívané spotrebiče aj medzi obyčajných ľudí.....a tak sa ľuďom žije nepomerne lepšie ako v minulosti.....


55.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 13:30 avatar
Západ funguje na obohacovaní sa na iných krajinách, na kolonizácii.
Aj my sme západnou koloniou a Slováci makajú na ich vyššiu životnú úroveň.


58.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 7. 2019, 13:38 avatar
Áno napojili sme sa na rozbehnutý vlak.....mohli sme byť ďalej, keby nás Rusi pustili v 68......v trhovom hospodárstve to tak funguje, že ten kto je v niečom prvý, má.vyhodu.......
Prečo sme teda neostali v tom výsnivanom socializme?....


59.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 13:43 avatar
Cieľom západných kolonizátorov nikdy nebolo ani dnes nie je aby kolonizované krajiny dosiahli ich úroveň.
Potrebujú na kolonizovaných krajinách ryžovať.
Súhlasí Thomas Anderson


60.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 7. 2019, 13:48 avatar
To si len myslíš, pre Európu nie je nič lepšie, aby všetky štáty čo sú v únii boli bohaté a mali za čo kupovať tovar.......aby sa točil peniaze.....silná únia je najlepšia odpoveď pre iné svetové trhy......samozrejme, že nič nie je zadarmo a presadiť sa v tom systéme vyžaduje iné myslenie a nie totalitné ....mládež je na dobrej ceste a začína sa prispôsobovať.....inej cesty pre Slovensko neni
Súhlasí Osvietený


50.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 13:19 avatar
Hej, tvrdej práci kolonozovaných krajín.  


56.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   6. 7. 2019, 13:31 avatar
otazkou je co je to napredovanie lebo zapad je duchovne moralne v uplnej sracke
Súhlasí Boris


57.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   6. 7. 2019, 13:33 avatar
to je napredovanie ked 64 ludi ma majetok ako 3.000.000.000 ludi?


30.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 12:11 avatar
USA vykrádali napr. Ekvádor, Indonéziu...

www.martinus.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


32.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 7. 2019, 12:11 avatar
Prečo ľudia nie sú ochotní zaplatiť reálnu cenu za banány? Západ, a teda aj my, žijeme dobre na úkor tretieho sveta.

Tam ľudia ťažko pracujú za mizerný plat, deti ani nechodia do škôl. Je tam bieda, ale my za to máme lacné banány. To je príklad, týka sa to akejkoľvek komodity, tovaru, z krajín tretieho sveta, kde je veľká chudoba.


36.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:19 avatar
32. to sa opytaj politikov tych onych štátov , či ? ale tí sa maju dobre . to isté prečo ludom nevadí kupovat vyrobky made in china, kde vládne moderné - aj detske otroctvo ? ja sa napr. snazím orientovat na eu vyrobky aj znaçky aj ked su drahšie
Súhlasí ondrej61, Osvietený


45.
označiť príspevok

Pes124 muž
   6. 7. 2019, 12:50 avatar
Situácia je asi taká, že keď si kúpiš napr. konzervu tuniaka, u nás, je trochu iná ako v Rakúsku. Hoci cena je tá istá. Ja preferujem slovenské výrobky. Aj produkty vyrobené v EÚ. Len prečo taký rozdiel?


94.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 20:46 avatar
Cena taká istá ? To ako u nás si obchodníci dávajú menšiu maržu či ?


95.
označiť príspevok

Pes124 muž
   6. 7. 2019, 20:56 avatar
Ak reaguješ na 45. Nešlo mi o cenu ako takú, ale o porovnateľnosť kvality identického produktu. Obchodník si dáva obchodnú prirážku, marža je trochu iná vec. Ale to nie je dôležité.


96.
označiť príspevok

Havranie muž
   6. 7. 2019, 22:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.97.
označiť príspevok

Pes124 muž
   6. 7. 2019, 22:23 avatar
Prepáč. Naozaj mi nešlo o porovnávanie cien. Rozdiel vo výške DPH v rôznych štátoch EÚ na jednej konzerve tuniaka neurobí príliš veľký cenový skok. Opakujem, tá kvalita je naozaj iná, v tom istom obchodnom reťazci. Ten istý produkt.


89.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 18:53 avatar
Ja by som chcel ruské výrobky kupovať ale žiadne som nikde nenašiel    

že by neexistovali ?    

No tak nič aspoň podporím sankcie EU voči Rusku . Danko hovoril že to zbedačenemu Rusku najviac pomáha .


90.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   6. 7. 2019, 19:02 avatar
Kaťuša sa nedá kúpiť v supermarkete


91.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 19:06 avatar
Presne Rusi výrobia a potom dajú do šrotu
Súhlasí -era-


34.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 7. 2019, 12:15 avatar
Hovorí ti niečo Fairtrade? Tovary sú podstatne drahšie, pretože zákazník zaplatí cenu za tovar tak, aby poľnohospodári a farmári v krajinách tretieho sveta dostali spravodlivú mzdu, aby mali školy, lepší život… aspoň na úrovni 50 % kvality tvojho životného západného štýlu. Pozri: www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený


38.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:22 avatar
34. píš to trollom
Súhlasí ondrej61, Osvietený


44.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 12:46 avatar
Ano trol USA napr: vykrádali Ekvádor či Indonéziu

www.martinus.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


8.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   6. 7. 2019, 11:40 avatar
6/ Spoluziak vo Svajciarsku hovori cestarom " co vam jebe 2 krat do roka tahat asfaltovy koberec???" " a odpoved " ked my uz nevieme co s peniazmi..." ))


52.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 7. 2019, 13:24 avatar
-era-, lenže nemali o nič lepší, či horší um než národy, ktoré si podrobili... ich um bol taký istý, rozdiel bol vo vývoji, ktorý nebol daný inakším umom, ale predovšetkým odlišnými prírodnými podmienkami, ktoré umožňovali väčší rozmach, pokrok, než tomu bolo v častiach sveta, ktoré si podmanili...
 


54.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 13:27 avatar
J.Tull taká Afrika má nižšie IQ ako Európa

www.tvnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


61.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 7. 2019, 14:06 avatar
hokejis, má nižšie na základe našich kritérií... našich testov, testov šitých mierou našej civilizácie... o logike, ktorú sme cielene rozvíjali, lebo nám to náš pohodlnejší spôsob života umožňoval a je spolu so všeobecným poznaním, asi základom pri hodnotení IQ, sa u nás učíme oveľa viac rôznou formou už v školách, ktoré Afrika nemá, lebo v ich spôsobe života nebola potrebná a ani im ich moc neumožňoval...
Okrem toho ľudský um nemožno zúžiť na IQ a "ktorýkoľvek" Afričan, ktorý dostane šancu žiť v našej civilizácii, môže, po získaní poznatkov, svojim IQ i mnohých predbehnúť...
 


62.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 14:09 avatar
J.Tull vybrať si pár ľudí a na základe ich hodnotiť nie výstižná metoda.
Všeobecne IQ afričanov je nižšie tak to je
Súhlasí Boris


63.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 7. 2019, 14:45 avatar
hokejis, vybrať si pár ľudí a na základe nich sa dá hodnotiť, že Afričania nemajú iný um... ak by totiž ani jeden z nich nedokázal dosiahnuť to, čo členovia našej civilizácie, potom by platilo, že je iný... týchto "pár /ktorých však v skutočnosti nie je len pár/ ľudí" však inakosť vyvracia... okrem toho, ak sa "civilizovaný človek" dostane medzi nich a žije medzi nimi ich spôsobom života, vyznieva on ako človek s menším IQ, ktorý nezvláda im bežné veci...
 


65.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 14:50 avatar
J.Tull je faktom, že priemerné IQ Afričanov je nižšie
Súhlasí Boris


67.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 14:53 avatar
O dosť nižšie.


68.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 14:57 avatar
Slniečkari sú mentálne naladení na potieranie reality ak nie je v súlade s ich virtuálnym slniečkarskym svetom.


74.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 7. 2019, 15:06 avatar
Boris, skús sa vžiť do situácie, že sa nasťahuješ medzi Sanov, žiješ medzi nimi, tak ako oni... a snáď pobadáš, že Tvoje IQ sa bude javiť v ich prostredí o dosť nižšie...
 


81.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 15:17 avatar
To nieje také isté J.Tull.
Myslím, že si tu pletieš predávané, naučené vedomosti s IQ.
Oni by sa vynašli na základe predávaných skúseností. Ja by som sa "mohol" vynájsť vďaka vyššiemu intelektu a základným poznatkom vedy. Isľi by sme na to rozdielne, no výsledky by mohli byť podobné. To netvrdím, myslím, si, lebo som to ešte neskúšal.


83.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 7. 2019, 15:26 avatar
Boris, nič si nepletiem... silne pochybujem, žeby sme sa v ich podmienkach dokázali vynájsť len pomocou nášho intelektu... ktorý často musia použiť aj oni, keď sa dostanú do zapeklitých situácií, v ktorých nevystačia s predanými skúsenosťami... ak by bola pravda, že majú o dosť nižšie IQ, lebo sú Sanovia, potom by ani jeden z nich nedokázal úspešne študovať na našich školách...
 


88.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 7. 2019, 18:47 avatar
som presvedcený, že je vyššie ako tvoje....si vymetený ruskou dezinformačnou propagandou....IQ ruského mužíka.....   
Súhlasí Osvietený


64.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 14:50 avatar
62. zaujimavé ze adoptované deti z afriky dosahajú vyssi inteligenčny kvocient nez ty . to bude zapríčinené asi inymi aspektami


66.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 14:51 avatar
Iste slniečkarsky trol


70.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 15:01 avatar
66. vskutku inteligentná reakcia


73.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 15:05 avatar
Trol neschopný zmysluplnej reakcie


77.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 15:07 avatar
73. čo uz ked si jebnuty


78.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 15:08 avatar
Ano si chuderka


79.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 15:11 avatar
78. to budem ked dopadnem ako ty


80.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 15:14 avatar
Ty si dopadla


72.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 15:04 avatar
Je dokázaná vzťaźnosť medzi kvalitou života a intelektom. Je to aj logické, ak niekto nebojuje stále o prežitie, tak má čas na vzdelávanie, rozjímanie.
Preto je otázka, prečo vytvára naša spoločnosť stále chudobu. Minimálne dnes by to mal byť smutný prežitok ľudského druhu deliť sa na chudbných a bohatých.. škodíme tak len sami sebe. Preludnenie je toho tak jasným dôkazom.
Priemysel započal preludnenie ľudí, nie preto, že by sa ľudia mali lepšie, alepreto, že sa na základe priemyslu dokázalo efektívnejšie presúvať plody ľudskej práce.
Voľakedy dobivateľ nevyniesol úrodu pol krajiny na svoje.. Nedalo sa. Priemyselná doba priniesla vlaky a tak sa začali rabovať slabšie, kolonozované štáty vo veľkom.
Súhlasí J.Tull


76.
označiť príspevok

hokejis muž
   6. 7. 2019, 15:07 avatar
Je dosť takých, čo nepracujú, nebojujú o prežitie, žijú z dávok, majú čas na vzdelávanie a kde nič tu nič.


75.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 15:07 avatar
61. velk? čast afriky je negramotn?, je tam dlhodoby deficit nutri?nej vizivy v potrave . a in? faktory ktor? nedovoluj? rozv?jat potenci?l aky je normou na z?pade. ale zase iny sposob zivota vyzaduje in? skills . ktore zase z?padniar nem?


69.
označiť príspevok

-era- muž
   6. 7. 2019, 14:59 avatar
52 Tull. Ako ty osobne rozlišuješ kvalitu umu? Čo je kritériom?

A aký je rozdiel medzi "lepší-horší" um a "iný" um?


71.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 15:03 avatar
69. taky ze ty by si v afrike neprezil


84.
označiť príspevok

-era- muž
   6. 7. 2019, 15:44 avatar
71. Afrika je veľká a verím, že niekde v nej by som s prehľadom prežil.


92.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 19:07 avatar
84. verit mozeš ver mi , sme v afrike cez jeden náš projekt otvárali školu . mesiac a šmitec a to ja som ako šváb , prezijem aj tretiu svetovú  


82.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 7. 2019, 15:19 avatar
-era-, neexistuje "iný" ľudský um, ten je v podstate len jeden... to však neznamená, že ho máme do puntíku všetci rovnaký, tak ako sme rovnakí, či nerovnakí my... všetci sme súčasťou človečenstva, všetkých nás jedna mater mala, aj keď existujú rôzne rasy, národy, kmene, spoločenstvá... ktoré je možné charakterizovať množstvom odlišností, ani v jednej však nie je nič, čoby nemohlo byť aj v inej... pričom odlišnosti nepramenia z odlišností ľudí, ale súvisia s odlišnosťami najmä prírodných podmienok, ktorým sa človek a to je jedna z vlastností človeka, ktorá ho vyzdvihuje ponad iné tvory, prispôsobiť sa zmeneným podmienkam i svojim umom...
 


13.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 11:52 avatar
kde vykrádal iné krajiny , sníva sa ti ? nič ine nevieš verklikovat ?
Súhlasí Osvietený


98.
označiť príspevok

J.Tull
   7. 7. 2019, 10:34 avatar
Scarletta, akože kde...? "Západ" vykrádal temer celý "tretí svet" a to nielen nerastné bohatstvo, ale aj ľudí... dá sa povedať, že na počiatku kapitalizmu, "výtvoru" "Západu" bola deklarácia ľudských práv, prvá, prijatá v Amerike, sa týkala všetkých, okrem domorodcov a černochov, francúzska už bola z tohto hľadiska pokrokovejšia - kvôli nenažranosti, mocibažnosti "Západu" však domorodé národy, aby ich mohli zotročovať, lúpiť im zem, boli z nej vyňatí, z odôvodnením, že ich duša nie je celkom ľudská...
 


22.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   6. 7. 2019, 12:07 avatar
Ty budeš tiež z tých ruských smradov....
Súhlasí Scarletta, Osvietený


26.
označiť príspevok

Scarletta žena
   6. 7. 2019, 12:09 avatar
22. ešte aj IQ mrazenej tresky . s americkym nickom z amerického filmu LOL no nie je to yebnuté ?
Súhlasí ondrej61, Osvietený


99.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   7. 7. 2019, 11:07 avatar
to co si dovolujes krivo sa vyjadrovat o rusku?


86.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 17:25 avatar
Thomas Anderson čiže západne Nemecko ťažilo to zlato a diamanty a preto o 40 rokov predbehlo východné nemecko     Čo čert nechcel jedna korea južna jedna z najvyspelejších krajíín sveta a severna zmietajúca sa v hladomore  
Sranda je že Venezuela surovinovo najbohatšia krajina južnej ameriky a miliony ľudí uteka pred hladomorom a tisíce dal povraždiť Maduro že neťažia to oné ropu a plyn ba i zlato a diamaty ale utekaju do tej hnusnej Kolumbie pred tým zlatým socíkom . Nakoniec Kuba štvrtá ruská gubernia pos tých troch čo som spomenul vyhlasila prídel potravín . Krajina v ktorej neteraba vôbec nič robiť iba sedieť na plaži a ľudia z nej cez žraločiu zatoku plávaju do USA
    asi chcú ťažiť tie oné
Súhlasí ondrej61


4.
označiť príspevok

Profesorr muž
   6. 7. 2019, 10:39 avatar
Riešite tu kokotiny, zatiaľ čo na vašom Slovensku sa jebú fašisti a chcú zajebať svojimi pičovinami aj EÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zmagoriť ľud a vyvolať nové vyvraždovanie na uliciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozerajte sa pod nohy a nie druhým do taniera kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


5.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 7. 2019, 11:13 avatar
Na Slovensku sa veru jebú fašisti v podobe korupcie vysokej politiky oligarchami.- Keď peniazu ovládajú politiku, to je fašiszmus.
EU sa zajebe sama svojimi debilnými nariadeniami a vadnou filozofiou. Nové vyvraždovanie v uliciach zapríčinila práve EU spustením nekontrolovanej migrácie.


85.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   6. 7. 2019, 16:31 avatar
Lovci ekonomik utvářejí současný globální ekonomický systém. Je to forma kapitalismu, která nefunguje a je fakticky predátorská. Jde o skupinu výborně placených lidí, kteří svými strategiemi utvářejí něco, čemu říkám smrtelná ekonomie. Jsou to státy i obrovské korporace, a fakticky se může stát, že člověk stojí před hlavou státu – mně se to například stalo s prezidentem Ekvádoru – a nabídne mu miliony dolarů za to, že bude hrát jeho hru, a říká to diplomaticky, ale vlastně jde o vydírání. Cílem bylo extrémní zadlužení a závislost na naší vůli.

www.lidovky.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

http://www.youtube.com/watch?v=LNzgKR_7c1w Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


93.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 19:19 avatar
Kukajte a čudujte sa! Tutok v diškurzii mládenci prišli na pocctatu sveta!

Demokracia je vynález fašizmu a liberálov a to hlavné

Demokraciu nikto nechcel nanútili nám ju ONI

               

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:18,  Ž 89,7 .......... " Lebo kto nad oblakmi je roveň Pánovi? Kto sa z Božích synov...
dnes, 02:17,  aj tak si myslím, že USA je pre svet vzorom demokracie.....
dnes, 01:55,  Konečne prestalo Donaldovi drbať Trump poveril svoj tím odovzdaním moci Bidenovi...
dnes, 00:34,  https://www.mimoriadnespravy.sk/blaha-o-tvrdej-facke-pre-matovica-maly-zakerny-a-podly-zufalec-sa...
dnes, 00:29,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127038630_3465326313544626_1133830276670672392_o.jp...
dnes, 00:23,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126896553_1327321867608169_6794465507840196813_n.jp...
dnes, 00:22,  POLÍCIA VYVRÁTILA UŽ VIAC AKO 100 DEZINFORMÁCIÍ O KORONAVÍRUSE (3.) Policajný zbor...
dnes, 00:20,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126842196_1305274806492295_2938142760493730959_o.jp...
dnes, 00:19,  Najväčší slovenský šarlatán je zapletený do daňového podvodu za 75 miliónov Jozef...
dnes, 00:18,  https://www.hlavnespravy.sk/blaha-hovori-o-facke-pre-matovica-v-suvislosti-a-aktualnym-stvrtym-ko...
dnes, 00:17,  Badatel.net je na facebooku úplne zablokovaný Najprv prišlo trestné oznámenie od ministra...
dnes, 00:17,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126406729_1882976905188177_9053653125596541028_n.jp...
dnes, 00:16,  Tento hoax sa Slovenskom šíri extrémne rýchlo. Polícia vyzýva ľudí, aby mu za žiadnych...
dnes, 00:16,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127139800_132049078705462_2118609615672658203_n.jpg...
dnes, 00:15,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126897830_2702463343402584_846670203260839528_n.jpg...
dnes, 00:14,  https://www.omediach.com/hoaxy/18774-siri-sa-hoax-o-manipulovani-s-pcr-testami-a-poctom-nakazenyc...
dnes, 00:13,  Badateľ net ??? Alebo aeronet ???...
dnes, 00:11,  Indotrenčan :)
dnes, 00:10,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127214399_121415696442535_1793474965442264784_n.jpg...
dnes, 00:09,  Heslo dňa : Miesto rannej rozcvičky, strč si vtáka do pičky .............
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(252 996 bytes in 1,760 seconds)