hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Múdry koná preventívne!

príspevkov
3
zobrazení
60
tému vytvoril(a) 2.10.2018 21:00 Shagara
posledná zmena 3.10.2018 21:35
1
02.10.2018, 21:00
Jedna správa,podobenstvo o "rozvážnych pannách a pochabých", cituje:........."panny, ktoré boli pripravené, vošli s ním na svadobnú hostinu ; a dvere sa zavreli. 11 Potom prišli aj ostatné panny a povedali: ‚Pane, pane, otvor nám!‘ 12 Ale on odpovedal a riekol: ‚Pravdivo vám hovorím, nepoznám vás.‘
13 Preto zostaňte bdelí, lebo nepoznáte deň ani hodinu."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Okrem iného,.....je múdre aj na základe tejto správy konať preventívne....... a tak v čase ,keď sú ešte "dvere otvorené",........a robiť teraz nevyhnutné kroky na záchranu?

Alebo to necháme až na čas,keď sa "dvere zavrú"?

Je múdre ,robiť preventívne opatrenia už teraz,.....alebo stačí až potom,keď budeme fyzicky atakovaný?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A čo k tomu ešte dodal Ježiš......... "Pane, je málo tých, ktorí sú zachránení?“ Ježiš odpovedal: „Veľmi sa namáhajte vojsť úzkymi dverami, lebo vám hovorím, mnohí budú hľadať, aby vošli, ale nebudú môcť.“
Výraz...... „mnohí“ sa vzťahuje na tých, ktorí budú prosiť, aby ich pustili, keď budú dvere zavreté a zamknuté. Ale opäť už bude neskoro!
Dôsledky apatie, ľahostajnosti a nedbalosti sú objasnené v Prísloviach 1:26–29:........ „Aj ja sa budem smiať vašej pohrome, budem sa posmievať, keď príde to, čoho sa desíte,... vtedy ma budú stále volať, ale ja neodpoviem; budú ma stále hľadať, ale ma nenájdu, pretože nenávideli poznanie a nevytvorili si bázeň pred Jehovom.“
none
2
02.10.2018, 21:40
2,....vždy sa oplatí klopať. A ja verím,že spoznáme! Ak nie ,skús heslo:"čučoriedka". A budem vedieť o koho ide?!
none
3
03.10.2018, 21:35
4,....čistá voda je lepšia,.........pozdravuj Mirka,.......Moravo ,krásna zem,.......
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 89 533 B vygenerované za : 0.095 s unikátne zobrazenia tém : 2 078 526 unikátne zobrazenia blogov : 20 980 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

The Standard of Service That Defines the Finest 강남 가라오케 Experience One of the most appreciated aspects of 강남 가라오케 at its finest is the quality of service that extends from the very first contact with the venue to the very last song of the evening. Th...

citát dňa :

Za svoje skúsenosti musíme v živote platiť. Ak máme šťastie, dostaneme zľavu.