Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Mohamed Bzeek z Los Angeles sa s manželkou staral o viac ako 40 chorých detí, ktoré nikto nechcel. „Nežiadam od ľudí, aby mi ďakovali,“ hovorí.

1
reakcií
820
prečítaní
Tému 2. mája 2018, 22:48 založil lovelydreamer.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   2. 5. 2018, 22:48 avatar
Mohamed Bzeek je viac ako 20 rokov pestúnom, ktorý si k sebe domov berie tie najťažšie prípady. Chce s nimi prežiť posledné týždne a často skôr dni.

„Viem, že v systéme je veľa detí, ktoré sú nevyliečiteľné choré,“ povedal pre AJ+. „Mnoho ľudí si ich nevezme, pretože so smrťou nechcú mať nič spoločné.“dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

eduworld.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   2. 5. 2018, 22:50 avatar
Najviac kritizuju muslimov - vecsinou tie najbezvyznamnejsie existencie. co pre nikoho nic nespravili, a nikomu nepomohli  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:39,  vždy ak získate jedno, to druhé stratíte, čiže ak budete mať spásu, stratíte niečo v...
dnes, 22:22,  (Lemmy), opäť sa robíš skromným, nenápadným, dokonca utajeným majstrom kalerábnikov, a...
dnes, 22:22,  Keď duch je odpoveďou na otázku KTO JE JA, môžme zanedbať všetko čo sa MŇA netýka ;)...
dnes, 22:20,  161 Ale zujíma nás, keď hovoríme o duchu :)
dnes, 22:19,  Vonkajší svet nás nezaujíma keď hovoríme o JA ;)
dnes, 22:19,  159. Poznám tieto tvoje definície.
dnes, 22:18,  Keď chceš hovoriť o tom AKÉ JE JA, tak to zahŕňa pojem DUŠA ;)
dnes, 22:18,  157. Vzťah k duchu vonkajšieho sveta.
dnes, 22:14,  Čo tam chýba? ;)
dnes, 22:12,  155. -Nie je, sorry.
dnes, 22:12,  Ty spiatočník ;)
dnes, 22:12,  Najmúdrejší sú gluptaci na motorke....*13
dnes, 22:11,  Čo zas trepeš? ;) Je to dostačujúca odpoveď, ktorá dokonale vystihuje podstatu pojmu...
dnes, 22:10,  Heslo. Ja nemám ani dotykovú obrazovku!!!!!!*40
dnes, 22:09,  Ja som im uľahčil robotu ;) Nič nemám šifrované ;) Ani heslo nemám na mobile ;)
dnes, 22:09,  Toto nevedel nikto z nás!!! Bohu vďaka, že nám tu rozširuješ obzory.
dnes, 22:08,  153. Je platná, ale nie všeobecne. Je to iba kúsok z toho, čím je duch. To, že je...
dnes, 22:07,  Tým môžete strašiť akurát tak malé deti ;)
dnes, 22:06,  To aj Kočnerovi a hľa čo dokázali dešifrovať z jeho mobilu. *03
dnes, 22:05,  No píše sa v biblii o večnom ohni....ale čerti okolo kotla to nebudú kocúrik...*10
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(47 736 bytes in 0,358 seconds)