Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Mohamed Bzeek z Los Angeles sa s manželkou staral o viac ako 40 chorých detí, ktoré nikto nechcel. „Nežiadam od ľudí, aby mi ďakovali,“ hovorí.

1
reakcií
931
prečítaní
Tému 2. mája 2018, 22:48 založil lovelydreamer.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   2. 5. 2018, 22:48 avatar
Mohamed Bzeek je viac ako 20 rokov pestúnom, ktorý si k sebe domov berie tie najťažšie prípady. Chce s nimi prežiť posledné týždne a často skôr dni.

„Viem, že v systéme je veľa detí, ktoré sú nevyliečiteľné choré,“ povedal pre AJ+. „Mnoho ľudí si ich nevezme, pretože so smrťou nechcú mať nič spoločné.“dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

eduworld.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

lovelydreamer žena
   2. 5. 2018, 22:50 avatar
Najviac kritizuju muslimov - vecsinou tie najbezvyznamnejsie existencie. co pre nikoho nic nespravili, a nikomu nepomohli  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:11,  F=G.m1.m2/r^2, podložil si to len klamnými analógiami, ničím konkrétnym, reálnym... veď...
dnes, 14:05,  ....na vyššej úrovni....
dnes, 14:04,  J.Tull, podobne, ako všetky gény sú údajne výmyslom evolúcie. ....Je jedno, akú srandu si...
dnes, 13:52,  F=G.m1.m2/r^2, zabudol si na to, že všetky vety sú mojim výmyslom. Ema mu mamu, som použil...
dnes, 13:44,  J.Tull, už som ju podložil. Ešte raz. Keď vyčerpáš všetky možné modifikácie slov, aby...
dnes, 13:37,  Ad "Vyzerá to tak, že napriek nezreaizovateľnosti sa to zrealizovalo." Ja by som...
dnes, 13:31,  F=G.m1.m2/r^2, nemá to význam... píšeš o hranici, ktoré nedokážeš ničím objektívnym...
dnes, 13:10,  J.Tull - dokáž, že tá hranica neexistuje a vybuduj zo svojej vety jednonukleotidovými...
dnes, 12:58,  J.Tull pochop, že evolučná teória nikdy nepracovala relevantne s faktami, ale vytvára len...
dnes, 12:55,  F=G.m1.m2/r^2, problém je ten, že si tú hranicu neurčil. Nielen Ty, ale nik. Nedá sa...
dnes, 12:49,  J.Tull, je to fatálny nezmysel. Hovoriť sa dá všeličo. Napr i to, že som prezident...
dnes, 12:48,  paci sa mi ten koniec, od casovych strojov. nakoniec aj ten hawking mal podobnu myslienku- keby...
dnes, 12:36,  Čiže až jedna desať-miliardtina a to len pri 4-och zmenách na takto jednoduchej 11-miestnej...
dnes, 12:33,  Co je konstruktom ludskej mysle je ludskym myslenim a poznanim zaroven aj obmedzene. Co clovek...
dnes, 12:32,  Nemam ziadne info o tom vysetrovaní.
dnes, 12:31,  (1) Johny Pravda, v súvislosti s vyšetrovaním vraždy Janka Kuciaka a jeho snúbenice ma...
dnes, 12:21,  F=G.m1.m2/r^2, ET hovoria o tom, že na začiatku boli práve svetlocitlivé bunky, ktoré sa...
dnes, 12:21,  Oni sa ale za teba rozhodovať nebudú, chapenzi?.....*21
dnes, 12:18,  113. Boh, syn a duch sväty sú vševedúci . capišto ? :)
dnes, 12:18,  Ty môžeš sledovať už teraz iba kravské lajno. Nakradol si si majetky za socializmu na úkor...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(59 630 bytes in 0,410 seconds)