hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Koniec prímeria
príspevkov 8 |
zobrazení 201 |
tému vytvoril(a) 3.4.2015 13:34 Linda
posledná zmena 4.4.2015 11:51
|
1
|
medzi prezidentom a premiérom?
odkaz
podľa môjho skromného názoru, zajtrajším dňom pravdepodobne prímerie končí.
|
 |
|
5
|
|
|
1. Linda 03.04.2015, 13:34
medzi prezidentom a premiérom?
http://www.hlavnespravy.sk/sergej-lavrov-sa-v-sobotu-stretne-s-najvyssimi-predstavitelmi-slovenskej-republiky/591833
podľa môjho skromného názoru, zajtrajším dňom pravdepodobne prímerie končí.
▲
03.04.2015, 18:37
|
|
7
|
|
|
5. 03.04.2015, 18:37
Poďme do ulíc....
▲
03.04.2015, 20:24
|
a načo do ulíc ?
ale keby som bývala v BA, tak zajtra o 11 hod. určite by som bola na Slavíne..
|
 |
|
8
|
|
|
1. Linda 03.04.2015, 13:34
medzi prezidentom a premiérom?
http://www.hlavnespravy.sk/sergej-lavrov-sa-v-sobotu-stretne-s-najvyssimi-predstavitelmi-slovenskej-republiky/591833
podľa môjho skromného názoru, zajtrajším dňom pravdepodobne prímerie končí.
▲
04.04.2015, 11:51
|
Linda, myslíš si, že medzi týmito dvoma ľuďmi bolo nejaké prímerie? Iba sa vyhýbali konfliktu, pokiaľ sa dalo. Ale keď budú obaja pritlačení k múru, k hranici, za ktorú už nechcú ísť, ich trvalý skrytý konflikt sa prejaví.
|
 |
|
2
|
Luxka, zapni si  filter, aby si tému ani náhodou nevidela..
|
 |
|
3
|
|
|
2. Linda 03.04.2015, 13:36
Luxka, zapni si filter, aby si tému ani náhodou nevidela..
▲
03.04.2015, 15:01
|
Ten ignorelist na uzivatelov a temy zalozene uzivatelom by sa tu naozaj hodil.
|
 |
|
4
|
|
|
3. 03.04.2015, 15:01
Ten ignorelist na uzivatelov a temy zalozene uzivatelom by sa tu naozaj hodil.
▲
03.04.2015, 15:01
|
skoda ze je to php. keby to bola java, ej hned by som to naprogramoval
|
 |
|
6
|
|
|
4. 03.04.2015, 15:01
skoda ze je to php. keby to bola java, ej hned by som to naprogramoval
▲
03.04.2015, 20:22
|
viem Lukáš, už dávnejšie si to spomínal..
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 117 019 B
vygenerované za : 0.046 s
unikátne zobrazenia tém : 2 090 751
unikátne zobrazenia blogov : 21 215
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Už fakt neviem čo robiť 😅 mám malý web s oblečením, dala som si záležať na dizajne aj produktoch, ale objednávky skoro žiadne. Skúšala som aj reklamy, ale skôr som len míňala peniaze bez výsledku. Začala som pozerať aj veci okolo ppc kampaní a narazi...
citát dňa :
Človek mieni a človek aj mení.
|