hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Koniec prímeria

príspevkov
8
zobrazení
201
tému vytvoril(a) 3.4.2015 13:34 Linda
posledná zmena 4.4.2015 11:51
1
03.04.2015, 13:34
medzi prezidentom a premiérom?
odkaz
podľa môjho skromného názoru, zajtrajším dňom pravdepodobne prímerie končí.
none
5

1. Linda 03.04.2015, 13:34

medzi prezidentom a premiérom?
http://www.hlavnespravy.sk/sergej-lavrov-sa-v-sobotu-stretne-s-najvyssimi-predstavitelmi-slovenskej-republiky/591833
podľa môjho skromného názoru, zajtrajším dňom pravdepodobne prímerie končí.

03.04.2015, 18:37
Poďme do ulíc....
none
7

5. 03.04.2015, 18:37

Poďme do ulíc....

03.04.2015, 20:24
a načo do ulíc ?
ale keby som bývala v BA, tak zajtra o 11 hod. určite by som bola na Slavíne..
none
8

1. Linda 03.04.2015, 13:34

medzi prezidentom a premiérom?
http://www.hlavnespravy.sk/sergej-lavrov-sa-v-sobotu-stretne-s-najvyssimi-predstavitelmi-slovenskej-republiky/591833
podľa môjho skromného názoru, zajtrajším dňom pravdepodobne prímerie končí.

04.04.2015, 11:51
Linda, myslíš si, že medzi týmito dvoma ľuďmi bolo nejaké prímerie? Iba sa vyhýbali konfliktu, pokiaľ sa dalo. Ale keď budú obaja pritlačení k múru, k hranici, za ktorú už nechcú ísť, ich trvalý skrytý konflikt sa prejaví.
none
2
03.04.2015, 13:36
Luxka, zapni si filter, aby si tému ani náhodou nevidela..
none
3

2. Linda 03.04.2015, 13:36

Luxka, zapni si filter, aby si tému ani náhodou nevidela..

03.04.2015, 15:01
Ten ignorelist na uzivatelov a temy zalozene uzivatelom by sa tu naozaj hodil.
none
4

3. 03.04.2015, 15:01

Ten ignorelist na uzivatelov a temy zalozene uzivatelom by sa tu naozaj hodil.

03.04.2015, 15:01
skoda ze je to php. keby to bola java, ej hned by som to naprogramoval
👍: Linda
none
6

4. 03.04.2015, 15:01

skoda ze je to php. keby to bola java, ej hned by som to naprogramoval

03.04.2015, 20:22
viem Lukáš, už dávnejšie si to spomínal..
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 117 019 B vygenerované za : 0.046 s unikátne zobrazenia tém : 2 090 751 unikátne zobrazenia blogov : 21 215 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

Už fakt neviem čo robiť 😅 mám malý web s oblečením, dala som si záležať na dizajne aj produktoch, ale objednávky skoro žiadne. Skúšala som aj reklamy, ale skôr som len míňala peniaze bez výsledku. Začala som pozerať aj veci okolo ppc kampaní a narazi...

citát dňa :

Človek mieni a človek aj mení.