hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Kde by ste išli makať

príspevkov
6
zobrazení
107
tému vytvoril(a) 28.2.2019 16:43 mukel4
posledná zmena 28.2.2019 18:04
1
28.02.2019, 16:43
Keby ste boli sami mladí bez vš, kam by ste išli ?
none
2

1. mukel4 28.02.2019, 16:43

Keby ste boli sami mladí bez vš, kam by ste išli ?

28.02.2019, 16:48
Do CCCP, na Bajkalsko-Amurskú magistrálu. Rozbíjať 5 - kilovym kladivom veľké skaly popri ceste a tie menšie kúsky hádzať do betónu.
👍: Osvietený
none
6

1. mukel4 28.02.2019, 16:43

Keby ste boli sami mladí bez vš, kam by ste išli ?

28.02.2019, 18:04
Na ÚP.
none
3
28.02.2019, 16:58
Do Ameriky !!!
none
4
28.02.2019, 16:59
Jednoznačne do Ruska prípade Venezuela . Videl som videá preplnených obchodov a šťastných ľudí
none
5
28.02.2019, 17:00
Šťastní ľudia sú len v Amerike !
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 103 717 B vygenerované za : 0.052 s unikátne zobrazenia tém : 2 111 971 unikátne zobrazenia blogov : 21 607 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz S evolúciou je to ako keď ideš do Tesca na nákup 😉 Prečo ideš na nákup? 😉 Len preto aby si sa prešiel? 😉 Alebo preto, že si hladný a chceš si kúpiť jesť? 😉 Máš nejaký cieľ alebo...

citát dňa :

Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.