hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Kde by ste išli makať
príspevkov 6 |
zobrazení 107 |
tému vytvoril(a) 28.2.2019 16:43 mukel4
posledná zmena 28.2.2019 18:04
|
1
|
Keby ste boli sami mladí bez vš, kam by ste išli ?
|
 |
|
2
|
|
|
1. mukel4 28.02.2019, 16:43
Keby ste boli sami mladí bez vš, kam by ste išli ?
▲
28.02.2019, 16:48
|
Do CCCP, na Bajkalsko-Amurskú magistrálu. Rozbíjať 5 - kilovym kladivom veľké skaly popri ceste a tie menšie kúsky hádzať do betónu.
|
 |
|
6
|
|
|
1. mukel4 28.02.2019, 16:43
Keby ste boli sami mladí bez vš, kam by ste išli ?
▲
28.02.2019, 18:04
|
Na ÚP. 
|
 |
|
4
|
Jednoznačne do Ruska prípade Venezuela . Videl som videá preplnených obchodov a šťastných ľudí
|
 |
|
5
|
Šťastní ľudia sú len v Amerike !
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 103 526 B
vygenerované za : 0.053 s
unikátne zobrazenia tém : 2 111 889
unikátne zobrazenia blogov : 21 606
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Minule nas vytopila suseda a az vtedy sme zacali realne riesit poistenie domacnosti 😅 Dovtedy som si vzdy hovorila, ze je to len dalsi mesacny vydavok a clovek to aj tak nikdy nevyuzije. Teraz uz na to pozeram trochu inak a pozerala som aj rozne mozn...
citát dňa :
Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.
|