Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Julliana Assangeho odsúdili na "doživotie" za žurnalistiku

80
reakcií
423
prečítaní
Tému 2. júna 2019, 16:27 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 6. 2019, 16:27 avatar
Julliana Assangeho odsúdili na "doživotie" za žurnalistiku
Marek Ľach, 2. júna 2019

Spojené Štáty vyniesli rozsudok 175 rokov striktnej väzby bez možnosti úľavy, alebo skorého prepustenia nad zakladateľom a editorom transparentného projektu WikiLeaks! Stosedemdesiatpäť rokov v sedemnástich obvineniach za „odhaľovanie ako americká administratíva funguje v pozadí”. Na vrch už aj tak 47 ročnému mužovi, to sú v podstate dobré tri doživotia za sebou. Takýto trest nie za vraždu, nie za krádež, nie za ohrozovanie, ale za novinárčinu.

Môžeme lamentovať nad osudom Jána Kuciaka a jeho priateľky, ale netreba sa uspokojiť ani s tým, že 175 rokov vo väzbe za publikovanie materiálov o verejných činiteľoch a verejných financiách by bol nejako miernejší údel. Vražda novinára je nám odporná preto, lebo sa tým pošliapal ideál o spravodlivosti a demokracii, keď tí, ktorí boli odhalení sa snažili zastrašiť verejnosť, tváriť sa že sú mocnejší ako pravda, mocnejší ako väčšina.

Lenže, keď novinára zabijú, odstrihnú ho od života: od rodiny, lásky, nádeje, priateľov. Aj uväznením Juliana Assangeho sa vládnuce zložky na špičke svetovej politiky snažia ľudí zastrašiť, zobrať im nádej. A americkej verejnosti, pretože nie sú na útoky na novinárov vycibrení tak ako my, to dochádza len pomaly.

Popredné denníky ako New York Times, Washington Post, ale aj „intelektuálne” magazíny typu The Atlantic, až teraz prekvapene otváraju oči k realite, že v hre na lovca a loveného sú aj oni práve tými, čo sú v ohrození. Legálne je Assange obviňovaný z informovania ďalšej strany o dôležitých informáciách. Iba že ona ďalšia strana, ktorá sa dozvedela utajované informácie, je jednoducho široká verejnosť. A presne toto robí každý článok a investigativny novinár, ktorý je zverejnený v novinách, na webe, alebo v magazínoch.

Novinári, zvestovatelia informácii širokej verejnosti, by nemali byť známejší, viac vyhľadávaní ako príbehy, o ktorých hovoria a ktoré zverejňujú. Novinári by nemali byť veľmi viditeľní, lebo sú to v podstate zvestovatelia informácii, ktoré odhalili, ale ktoré nevytvorili. Fakt, že niekto, ako Ján Kuciak, je vo svetovom rebríčku na google.com vyhľadávaný ako populárna osobnosť popri Maltskej novinárke a Saudskému novinárovi dokazuje, že pokiaľ sa viac hovorí o konkrétnych novinároch a vydavateľoch, ako o ich príbehoch, dôvodom pre tento nevídaný záujem o osobnosti novinárov nieje nič pozitívne.

Julian Assange používa moderné technológie. Zaslúži si taký istý obdiv, ako tí, čo písali na strojoch pred viac ako sedemdesiatimi rokmi. Každý novinár, ktorý chce a môže získať informácie, na to používa celý rad prostriedkov, preferujúc vždy tú metódu získavania zdrojov, v ktorej sa vie najlepšie orientovať a ktorá je mu najbližšia.

Amerika mení predmet obžaloby skúšajúc, čo im verejná mienka dovolí. Najskôr vydali stanovisko, v ktorom Assangeho obvinili z nabúrania sa do počítačových sietí. Keď však viacerí experti na problematiku uviedli, že metóda, akou sa Assange údajne dostal do počítača, aby pomohol svojmu zdroju, nieje realisticky vykonateľná, pretože nieje možné odhaliť istú polovicu zašifrovaného počítačového hesla tým, že už vieme jednu polovicu. Takisto nieje možné vedieť jednu polovicu hesla, ale nie druhú. Funguje to iba celé naraz, alebo potom vôbec.

Po odhalení klamstiev ohľadom hackovania, teda Spojené Štáty vypracovali teraz v máji celkom novú žalobu, ktorá stavia na tom, že Julian Assange uverejnil materiály, ktoré neboli verejné, ale niekto v zodpovedajúcej úradnej funkcii mu podsunul materiály, ktoré mali zostať utajené. Pravda, novinárčina by nemala veľkú hodnotu, keby pracovala iba z verejnými zdrojmi a nič neverejné, nič čo je nezrejmé, by sa neodvažovala odhaliť.

Je možné argumentovať, ako to donedávna robili všetky veľké svetové noviny a televízie, že pošliapavaním práv Assangeho sa vlastne nešpiní celé novinárske remeslo, lebo Assange nepísal vlastné články, len poskytoval platformu pre iných, aby zverejnili tajné dokumenty vo verejnom záujme transparentnosti a priamej demokracie. Lenže ak samotný Assange vlastne nebol novinár, ale iba vydavateľ, odsúdený za „distribuovanie informácii”, tak sú odsúdení vydavatelia, tí ktorí sprostredkujú novinárom platformy a priestor na publikovanie.

Je to ako keby potom, čo sa stalo Kuciakovi, ešte odsúdili redakciu Aktuality.sk a radšej by stránku zrušili pod akýmsi vymysleným zákonom, že vzhľadom na ohavnú vraždu ich novinára vlastne Aktuality.sk publikujú príliš nebezpečné informácie rovno na verejnosť, ktorá je teda tiež ohrozená už len tým, že tieto „neverejné materiály” čítala. Pod záujmom ochrany štátu a verejnej bezpečnosti by teda takáto formulácia zákona viedla k logickému záveru: zavrieť aktuality.sk a všetky ďalšie investigatívne publikácie v krajine.

V súčastnosti Assange žije, ale extrémna izolácia prehĺbila jeho psychické a fyzické zdravie, a ak nás to nebude zaujímať, tak ako nás nezaujímal Ján Kuciak, až kým sa mu náš nezáujem nestal osudným, je veľmi pravdepodobné, že takisto nakoniec skončí aj už vážne zlomený Assange, už aj tak, ledva hovoriac, ležiaci na nemocničnom lôžku od konca mája: v existencii, ktorá je vlastne pochovaním zaživa s cieľom snáď iba vyčkať na jeho naozaj posledný výdych.

Napísal: Marek Ľach


2.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 16:35 avatar
Americký režim stojí na vyhrážaní sa, zastrašovaní...


61.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 6. 2019, 23:50 avatar
ruský režim stoji na pravde a spravodlivosti......Putin je najkrajšia bytosť aka kedy chodia po zemi.....


3.
označiť príspevok

-era- muž
   2. 6. 2019, 16:40 avatar
Američania sú najšikovnejší národ, čo sa súdnictva týka. Ak mu prišili vlastizradu, tak sa niet čo čudovať


11.
označiť príspevok

gabriel pb
   2. 6. 2019, 17:03 avatar
američania majú krásny život, lenže krása je ukrytá v utrpení


4.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 16:45 avatar
Assange nie je američan, amerika nie je jeho vlasť, nemohol spáchať vlastizradu
Súhlasí Kasafran


40.
označiť príspevok

-era- muž
   2. 6. 2019, 19:07 avatar
4. Aha. Tak potom je špión.


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 19:15 avatar
Assange je novinár.


42.
označiť príspevok

-era- muž
   2. 6. 2019, 19:18 avatar
Za to, že je novinár, ho žiaden súd nemôže odsúdiť. Súdiť ho môžu iba za niečo, čo vykonal. Zrejme ako novinár špiónil


43.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 19:26 avatar
Novinára idú súdiť za to, že zverejnil info o vojnových zločinoch amíkov.


44.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 19:27 avatar
Manninga za to tiež odsúdili ked dal info o vojnových zločinoch amíkov Asangeovi a ten ich zverejnil


45.
označiť príspevok

-era- muž
   2. 6. 2019, 19:28 avatar
43. možno ignoroval, že na tých informáciách bolo napísané: "Prísne tajné"


47.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 19:35 avatar
Prednedávnom sa amíci vyhrážali súdu v Haagu sankciami ak budú vyšetrovať vojnové zločiny spáchané v Afganistane, Iraku.
Súhlasí Kasafran


48.
označiť príspevok

-era- muž
   2. 6. 2019, 20:20 avatar
čuduješ sa im?


49.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 20:29 avatar
Nie. Len sa čudujem zabedneným amerikofilom. .
Súhlasí Kasafran


50.
označiť príspevok

-era- muž
   2. 6. 2019, 20:34 avatar
49. Nečuduj sa. Majú strach, že by ich Rusko pripravilo o západné kultúrne výdobytky, tak bojujú všetkými prostriedkami v tomto zmysle.


51.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 20:38 avatar
To, že amíci páchali vojnové zločiny, čo oni odmietajú priznať ako súvisí s ich paranoidným strachom že Rusko im chce ublížiť?
Súhlasí Kasafran


52.
označiť príspevok

-era- muž
   2. 6. 2019, 21:11 avatar
51. Súvisí, lebo veria, že otázka stojí BUĎ-ALEBO. Iné nepoznajú. Buď USA, alebo Rusko. A šmitec.


53.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 21:19 avatar
Ich realita nezaujíma Majú boľševickú mentalitu. Vedú nezmieriteľný boj s nepriateľom Jedna strana je dokonalá druhá je sakum prásk zlá
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 16:50 avatar
Extrémistickí politici vyzývali dokonca k poprave Juliana Assangeho. Poradca kanadského premiéra, Tom Flanagan vyzýval aby na neho bol spáchaný letecký atentát, s tým, že si zaslúži smrť. Republikánsky prezidentský kandidát z minulých volieb, Mike Huckabee, sa vyslovil za smrť Assangeho a povedal, že čokoľvek menej ako poprava by bolo príliš vľúdnym trestom...
Súhlasí Kasafran


6.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 6. 2019, 16:52 avatar
(2) Hokejis,
veď to je predsa jeho prirodzenosť už od druhej polovice XIX. storočia - od rokov občianskej vojny, ktorá prebiehala na území Spojených štátoch amerických od roku 1861 do roku 1865 - od vojny Severu proti Juhu...
Odvtedy už americkí sionisti viedli a vedú stovky vojen zásadne mimo územia USA...!


7.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 16:54 avatar
Kasafran ked už toľko many investujú do armády tak ju zneužívajú na útoky na iné krajiny.
Raz ich karma dobehne a na ich území sa bude bojovať.


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 6. 2019, 16:56 avatar
Krysafran, zasa šíriš svoju fašistickú nenávisť? ČO do vojny Sever proti Juhu montuješ sionistov? Ty si ozaj blázon. Veď tam išlo najmä o zrušenie otroctva. Keby si bol komunista, tak toto by si nezamlčal, ale tebe, fašistovi, síce členovi KSS, akosi zrušenie otroctva nevonia.
Súhlasí Scarletta, Osvietený


46.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 6. 2019, 19:34 avatar
Ze zrusenie otroctva to je dobre a odovzdali vsetci svoje zlato a otrokmi sa stali legalne


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 6. 2019, 17:01 avatar
Popravit


35.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 6. 2019, 18:21 avatar
(9) Osvietený,
nože skús, ako náčelník Lemmyho svorky "humanistov" konkretizovať, koho popraviť - seba, mňa, Lemmyho, alebo aj
kohokoľvek iného, koho Ti prikáže Tvoj kaco...!


10.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:01 avatar
Popraviť boľševika Osvetielkovaného


12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 6. 2019, 17:04 avatar
Aj teraz len cituješ z nejakého videa?
Súhlasí Osvietený


15.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:05 avatar
TRole Lemmy ked tvoj spolutrol Osvetieklovaný kičí popraviť to ti nevadí ty pokrytecká falošná špina.
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 6. 2019, 17:08 avatar
V 9. nepovedal nič konkrétne. Zato ty si až príliš konkrétny. Opýtaj sa ho, čo tým v 9. myslel. Nech upresni. Ja nemám dôvod reagovať na všetko, čo sa mihne na internete. Ak nechceš ostať ako pokrytecká falošná špina, tak zisti, čo tým myslel. Mňa však z toho zbytočne obviňuješ.
Súhlasí Scarletta, Osvietený


21.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:14 avatar
Ty pokrytecký magor napísal popraviť !
Súhlasí Kasafran


58.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 6. 2019, 23:31 avatar
a čo ked napísal ty dutý zahorák?......ved ty konkretne píšeš, že treba niekoho popraviť .....nahanbiš sa ty dutý zahorák?....ruský potkan na slovensku, čo by len popravoval?......do kanála patríš ruský trole, tam popravuj potkanov svojích kolegov....   


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 6. 2019, 17:16 avatar
ardzun ja som nepísal čo všetko treba popraviť či poopraviť . Ty si napísal že mňa treba popraviť . Si to ty ako keď si pracoval pre štb a KSČ
Súhlasí Lemmy, ondrej61


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:17 avatar
hokejis reagoval na tvoje agresívne výgrcky.
Súhlasí Kasafran


26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 6. 2019, 17:19 avatar
V 23. ti však vysvetlil, že tu kydáš len sám vygrcky.
Súhlasí Osvietený, ondrej61


27.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:24 avatar
Dement Osvetielkovaný ty pokrytecká špina napísal popraviť a téma je o Asangeovi ty odporný farizej. Vraj humanista, klamárska pokrytecká špina.
Súhlasí Kasafran


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 6. 2019, 17:30 avatar
súdruh štb ardzun ano Lemmy je humanista a netají sa tým. To ty tu vypisuješ v zachvatoch duševnej poruchy ako všetkých miluješ lebo si nadkresťan a na druhý den píšeš neonacisticke hovná
Súhlasí Lemmy


33.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 6. 2019, 17:34 avatar
Aby hokejis vedel, tak som takýto humanista: slovenski.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Pravda o svete je viac ako ilúzie o tom, ako by to malo byť v skutočnosti.


34.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:51 avatar
Amorálna kreatúra vraj humanista
Súhlasí Kasafran


37.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 6. 2019, 18:44 avatar
Tam pisu REŠPEKT, SÚCIT, PRAKTICKÚ POMOC INÝM, potrebu v prípade nevyhnutnosti postarať sa o ostatných, správať sa k nim tak, ako chceme, aby sa oni správali k nám – pre medziľudské vzťahy; tak sa nediv ze ti robim zrkadlo a uz sa preber
Súhlasí Kasafran


57.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 6. 2019, 23:27 avatar
dutý záhorák sa nám nahrieva   .....


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 6. 2019, 17:25 avatar
hokejis ty si napísal citujem :

" Popraviť boľševika Osvetielkovaného "

Ja som na rozdiel od teba nikdy nebol bolševík ani eštebak ani fašista na ktoreho si sa prerodil
Súhlasí Lemmy, ondrej61


29.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:26 avatar
Boľševik Osvetielkovaný ty si napísal popraviť.
Súhlasí Kasafran


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 6. 2019, 17:28 avatar
koho? Ty si chcel mňa ja koho ?
Súhlasí Lemmy, ondrej61


56.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 6. 2019, 23:26 avatar
a čo ked napísal ty dutý zahorák?.....   .....


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 6. 2019, 17:04 avatar
Prahneš ako 100% nacista po krvi.
Súhlasí Osvietený


17.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:07 avatar
Nacista Lemmy tvoj spolutrol Osvetielkovaný kričí popraviť
Súhlasí Kasafran


20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 6. 2019, 17:09 avatar
Reaguj podľa 18.
Súhlasí Osvietený


22.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:15 avatar
Trole tvoj dementný spolutrol kričí popraviť.
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

Scarletta žena
   2. 6. 2019, 17:04 avatar
kolko dostane Putin za vrazdy novinárov ?


16.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:05 avatar
Konšpirátorka zasa zabávaš .


54.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 6. 2019, 22:48 avatar
(16) Hokejis,
musím Ťa poopraviť - ona nezabáva, ona už skoro vždy zavádza alebo zvádza...


59.
označiť príspevok

Scarletta žena
   2. 6. 2019, 23:32 avatar
54. to by nebol kasafran, komunisticke prasa aby zase raz neintrigoval ...


60.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 6. 2019, 23:42 avatar
(59) Scarlet,
ale no, akéže zavádzanie - len moje občasné suché a strohé konštatovanie Tvojich päťročných "intelektuálnych" neintrigujúcich "kvalít" na tomto DF...


62.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   2. 6. 2019, 23:52 avatar
chod si radšej vymeniť oprdene trenky a nesmrad tu   


63.
označiť príspevok

Kasafran
   3. 6. 2019, 00:06 avatar
(62) Veriaci,
tá Tvoja neprestajne opakovaná "trenírková bystroumnosť" je skutočne obdivuhodná a vhodná (ako som sa už dávnejšie vyjadril) minimálne do krčiem V. cenovej skupiny...
Darmo je, jedna z našich pravdivých slovenských múdrostí normálnym Slovákom odkazuje: "Vtáka poznáš po perí, človeka po reči"...
No a Tvoja reč "znovuzrodeného" človeka je pre každého normálneho človeka aj na tomto DF skutočne veľmi "výrečná" ...


64.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 6. 2019, 00:14 avatar
Fašista Krysafran: do krčiem V. cenovej skupiny

Také sme nemali ani za zlatého reálneho socializmu.


65.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 6. 2019, 00:14 avatar
A trenky si naozaj už vymenil?
Súhlasí ondrej61


66.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 6. 2019, 00:15 avatar
Prečo používaš trenky? Z nostalgie k socializmu? Lebo dnes väčšina používa slipy.


39.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 6. 2019, 19:01 avatar
Za akych novinarov ? Mam strach ze Vladimir ma cas po veceroch na tajnasa vrazdit novinarov ma toho dost sa potrebuje vyspat .


67.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 04:42 avatar
Kto stoji za vrazdou Jana kuciaka a Martiny kusnirovej
Aha ty nevies necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


68.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 6. 2019, 06:42 avatar
Ach, ty žobrák, a prečo s tým nejdete, vy mudrlanti, na políciu? 


69.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 6. 2019, 06:43 avatar
Necenzurované? Väčší odpad nevieš nájsť?


70.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   3. 6. 2019, 07:30 avatar
Odpad sa zaoberá len odpadom....
Súhlasí Lemmy


71.
označiť príspevok

-era- muž
   3. 6. 2019, 08:26 avatar
70. V tebe sa vôbec nič nepohne, keď nazveš človeka odpadom?


72.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   3. 6. 2019, 10:29 avatar
Je smutné, ked sa človek stáva odpadom.....Boh ho na to nestvoril....


73.
označiť príspevok

Jehova
   3. 6. 2019, 10:36 avatar
A prečo si sa stal odpadom?


74.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 6. 2019, 10:59 avatar
Prečo sa stal odpadom? Lebo odkazuje na Necenzurované.  Odpad mal s tým ísť na políciu. 


75.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 12:41 avatar
Povaj ty zebrak nakazeny skorumpovany vypatlany slnieckarsky debil ty koho nazyvas odpadom smrad ?


19.
označiť príspevok

Scarletta žena
   2. 6. 2019, 17:08 avatar
keby nebol humusák mohol bt ešte v azyle

Assange se z ambasády vyhnal sám, terorizoval ekvádorské zaměstnance

Ekvádorské velvyslanectví v Londýně vyhostilo zakladatele serveru WikiLeaks Juliana Assange, protože údajně zveřejnil osobní fotografie prezidenta Lenína Morena. Podle Ekvádorců se Assange, kterého minulý týden zatkla britská policie, navíc choval hrubě k zaměstnancům ambasády a opakovaně jim vyhrožoval zveřejněním tajných informací.

Na Assangovo chování si stěžoval i velvyslanec Ekvádoru v Londýně Jaime Marchan. „Museli jsme mu neustále připomínat naprosté základy chování, jako splachování záchodu a vypínání elektrického vařiče,“ uvedl v rozhovoru pro The Daily Mail.
Podle Marchana si Assange zvykl nesouhlasit s nařízeními ambasády „tichými protesty“, které zahrnovaly hrubá porušení hygienického protokolu. Assange při nich podle velvyslance zanechával otřesný nepořádek, včetně neumytého nádobí a exkrementů na zdech koupelny.
Zdroj: www.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


24.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 6. 2019, 17:16 avatar
Ty si naozaj tak hlúpa. Terorizoval ekvádorských zamestnancov


32.
označiť príspevok

Scarletta žena
   2. 6. 2019, 17:30 avatar
24. klídek psychoško, lebo ti ujo doktor prestrihne kábel od internetu


79.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 12:56 avatar
Skajka so Slavom sa poznas tiez s Kocnerom a ty si akoze nevedela kto nechal zavrazdit Kuciaka ? necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Tak sa velice rychle rozpamataj S.I.S karecka nasa militantna


36.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 6. 2019, 18:34 avatar
(19) Scarlet,
svojím príkladom/vystupovaním na tomto DF čím ďalej-tým viac potvrdzuješ, ako hlboko môže klesnúť morálka, etika a IQ bývalého inteligentného dievčaťa, keď sa oddá do spárov sionfašistického psychického i fyzického "náručia"...


38.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 6. 2019, 18:53 avatar
Ja ju prave ze tiez poznam ako inteligentnu zenu s EQ vysoko nad normal az sa mi nechce verit niekedy ze je to ona sakra nekradne jej niekto nick


55.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 6. 2019, 22:59 avatar
(38) PartOFgod ,
musím Ťa vyviesť z omylu, pretože som presvedčený, že "moja" bývalá vysoko inteligentná dievčina Scarlet totálne podľahla
amorálnym sionfašistickým zvodom Osvieteného...


76.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 12:44 avatar
Aha tak preto sa tvari ako centralny mozog ludstva si mysli ze ked si potiahla stavu z osvietenej bakule ze aj ona je uz osvietena  


77.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 12:46 avatar
Je to odpad spolocnosti ktory je schopny za peniaze urobit akukolvek zvratenost kludne aj potopit 5.000.000 narod. Ju zaujima zisk nic viac.


78.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 12:47 avatar
Ale tieto S.I.S karske skorumpovane vlastizradne mafianske zivli treba pochytat a spravodlivo vysetrit a sudit . Vlastizrada je len vlastizrada .


80.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 12:58 avatar
A vrazda novinara a jeho priatelky a to ze ste o tom vedeli a mlcali ako take potkany vas dobehne Skajka Skajka necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


81.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   3. 6. 2019, 13:51 avatar
V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Skajka Skajka ak si nevies spomenut popros osvieteneho on ti osvieti pamat.
Súhlasí Kasafran
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:33,  Kydať, útočiť, urážať je znak ľudí, ktorý si myslia, že boh je idiot a oni sú...
dnes, 10:30,  Aj JA hovorím ;)
dnes, 10:30,  To je super! :)
dnes, 10:29,  MNE vnútorná sila prihrala ticho v mysli ;)
dnes, 10:20,  Dá sa to aj bez gulášu, keď dáš myslienkam poriadok. Záleží od vnútornej sily :)
dnes, 10:10,  Skutočný dôvod prečo začala evolúcia ;) https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1596442179.jpg ;)
dnes, 10:08,  No isto, a potom máš z toho guľáš, keď ti za minútu prebehne spústa myšlienok ;)
dnes, 09:50,  To je vec schopnosti imaginácie. Je síce pravda, že v jednom okamihu máš len jednu...
dnes, 09:49,  V jednom čase máš len jednu myšlienku, jedine že by si bol žena, tie majú multitasking ;)
dnes, 09:47,  Netreba myslieť na všetko, ale čo možno na najviac podstatných vecí. :)
dnes, 09:46,  Hehe, keby človek mal myslieť na všetko, tak je superpočítač ;)
dnes, 09:45,  Tak som proste za hlupáka :) Lebo tak sa to robiť nemá
dnes, 09:44,  A keď to zistíš, až keď voda zovrela? ;)
dnes, 09:44,  "Po boji je každý generál" :) Ale mnoho poznania sme schopní mať aj bez toho,...
dnes, 09:42,  Tam zistíš, že to nie je to pravé orechové a ideš hľadať ďalší cieľ ;)
dnes, 09:40,  To väčšinou spoznáš až keď dojdeš do cieľa ;)
dnes, 09:37,  K správnemu rozhodovaniu patrí hlavne zodpovedajúce poznanie podmienok (vonkajšej...
dnes, 09:35,  No veď tak, keď nevieš či chceš depku alebo byť šťastný tak sa nemôžeš čudovať, že...
dnes, 09:34,  Áno, to patrí k veci. Musím nasmerovať svoje myšlienky a im zodpovedajúce činy jedným...
dnes, 09:32,  Súhlasím, že kopírovanie patrí k biznisu. Veď sa v konštruktérčine pohybujem pár rokov....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Medzi mužmi a ženami nie je rozdiel. Rozdiel je len medzi dobrými a zlými ľudmi.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(191 565 bytes in 0,291 seconds)